Şimdi Ara

Banshee (2013-2016) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.289
Cevap
29
Favori
54.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok zaman geçmiş ama 4x3 anca izledim

Job reyiz kurtarıldı ama biraz oldu bittiye gelmiş sanki. 20 ay kalmış adam orda. O ışık işkenceleri falan baya kötü ya, üzüldüm valla Kurt ve Maggie baya iyi gidiyor. Umarım sonunda o ikisi birlikte olur. Maggie de maşallah baya güzel bi ablamız

Bizimkilerin Leo'yu kovalama sahneleri baya iyiydi, özlediğim aksiyonu bana yaşattı o sahneler.
    Hood meselesine gelirsek, valla ne zaman iyileşti de hamile bıraktı kızı, acaip merak ediyorum Ama öldüren o değildir.

1 ve 2. bölümlerden çok çok iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şu job'un spinoff'unu yapsalar keşke ya

2 ana konudan biri gitti, calvin & proctor olayı kaldı finale. bu arada rebecca'nın katilinin bu eleman olduğunu düşünmüyorum ben hala. bu olsa öldürme sahnesini görürdük, finalde bir sürpriz bekliyorum. (burton olabilir)

fragman

burton vs hood

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Mayıs 2016; 15:38:24 >

• Sağlam bölümdü. Job olayında içimin yağları eridi.

O değil de haftaya dizi finaliymiş,fena üzdü. Hood v Burton , Bunker v Calvin #TeamHood v #TeamProctor,bide kartel. Kaan Kural gibi ohohohooho yapmak istiyorum şu an.
  • Efsane bir bölüm daha Hayatımda hiç sıkılmadan izlediğim tek dizi ne yazık ki bitiyor. Öncelikle bu Amerikanlar aptal aptal aptal. Arrow flash gibi dizilere bayılıyorlar böyle bir diziye ilgi gösteren yok, başka sahip çıkan yok. Ne yazık ki bitiyor çok üzülüyorum burdan birkez daha tekrarlıyorum aptal Amerikanlar !!!

• 4x7 bölüm sonunda kafasından vurulan boynuzlunun gözleri gösterince açılırsa fena küfür edecektim. Bi an dedim aha edecekler finalin içine diye ama neyse ki öyle bişey olmadı. 4. sezonun şimdiye kadarki en iyi bölümüydü. Haftaya da nazileri hallederler, tamamdır.
  • Güzel bölümdü. Bir an düşündüm de bu dizinin harbi kötü bölümü yok. Her bölümü izlettiriyor sıkmadan. Final efso olacak gibi. Özellikle kapışmaları geçtim r
    ebecca'nın "gerçek" katilini merak ediyorum. Ben hala ters köşe bekliyorum. Wayward Pines gibi düz biterse üzülürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 14 Mayıs 2016; 23:48:34 >
  • Tam dedim ki güzel bi dövüş sahnesi izliycez;
    Bizim papyonlu yine coşturucak dedim ki yine masraftan kaçınmışlar ve kamerayı 360 derece çevirme numarası yaptılar...
  • dizi hala bomboş ilerliyor. seri katil olayı hiç yaramamış ve bu kadar konu varken (calvin ve kardeşi + calvin ve proctor vb gibi) üstüne bir de seri katil saçmalığına böyle yer verince her malzemeden biraz koyup ortaya aş çıkaramamışlar gibi olmuş bence. en beğendiğim bölüm 3. bölümdü diğerleri çöp. bir de brock tam hood'a gerçek adını sordu sonra geçiştirdiler eğer finalde söylemezse sağlam sövücem.
  • Bence hood reis finalde ölecek,gerçek ismini ise mezar taşında göreceğiz

• 4x4

Acayip durgun bi bölümdü. Yorumlayacak birşey bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: sroad

dizi hala bomboş ilerliyor. seri katil olayı hiç yaramamış ve bu kadar konu varken (calvin ve kardeşi + calvin ve proctor vb gibi) üstüne bir de seri katil saçmalığına böyle yer verince her malzemeden biraz koyup ortaya aş çıkaramamışlar gibi olmuş bence. en beğendiğim bölüm 3. bölümdü diğerleri çöp. bir de brock tam hood'a gerçek adını sordu sonra geçiştirdiler eğer finalde söylemezse sağlam sövücem.

Katılıyorum.Hepsi yetmezmiş gibi bir de bölümleri geçiştirmek için,
    Carrie'nin psikolog sahnelerini koyuyorlar her bölüm
    .İlk 3 sezonu mükemmel ötesi geçen benim için 9.5/10'luk olan bir dizi final sezonunda batırdı.Tamam izliyoruz iyi güzel ama eski tadı yok.Son sezon 7/10 anca.

• Juvixted kullanıcısına yanıt
    vallahi Job için başladım ama şu an sırf Hood'un gerçek adı için izlemeye devam ediyorum finalde de söylemezlerse sağlam küfür yiyecekler.

• Kairros. kullanıcısına yanıt
    mantıklı bir son. olabilir bence de.

• umarım gerçek adı düzgün bir şeydir.

bi spartacusu bi bunun adını öğrenemedik.

• bcan402 kullanıcısına yanıt
    spartacus gerçek tarihi bir karakter ve adı bilinmiyor yani dizide de söylenmemesi gayet doğal ama bu eleman kurgusal ve dizide sürekli bir merak oluşturdular. bu nedenle umarım açıklarlar.
  • Herkes atıyor tutuyor ama dizi halen efsane sacmalamayın

• Diziye yeni başladım baya geç haberim oldu.Şuan 1 sezon 6.bölümdeyim.İnşallah dizinin diğer sezonlari da böyle akıcı ve heycanli ilerliyordur.Özellikle Albino vs hood sahnesi çok iyiydi.

• Sarparian kullanıcısına yanıt
    Son sezona kadar çok iyi dizi.
  • 4.07

calvin in adamlarını döverken göstermiyor.
    bunun sebebi sanırım final sezonu olduğu için bütçe kısıtlaması. halbuki geçen sezon kızılderili hatunla dövüş sahnesi efsane idi ve bence dizi alemindeki en iyi dövüş sahnesi idi. hatta daredevil den bile iyiydi.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.