Şimdi Ara

HTC 8X >>> *WP8*-*342 PPI 720P EKRAN*-*BEATS AUDİO*-*8 MP ARKA 2.1 MP ÖN KAMERA*-*İMAGESENSE* (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.553
Cevap
19
Favori
159.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: optimux

Kullanan arkadaşlar, şarjı ne kadar gidiyor acaba ? 2 günü buluyor mu ?

Cihaz daha yeni pil konusunda kesin birşey demek şimdilik zor.Ama ortalama 1 gün gideceğini tahmin ediyorum...
  • şimdi bu telefon için kulak içi kulaklık arayışındayım ne önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cank1981

şimdi bu telefon için kulak içi kulaklık arayışındayım ne önerirsiniz

sennheiser prescion 2 tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderbolt

quote:

üstat o iyi biliyorum da ona karşı bi ralerjim var kablo bozuluyor bana duz kablolar varya yeni onlardan baksam daha iyi gibi ebaydan beats mi alsak nedersin
  • quote:

quote:

quote:

üstat o iyi biliyorum da ona karşı bi ralerjim var kablo bozuluyor bana duz kablolar varya yeni onlardan baksam daha iyi gibi ebaydan beats mi alsak nedersin

Sen bilirsin dosum valla ben sennheiser prescion 2 yi yaklaşık olarak 8 aydır kullanıyorum.Herhangi bir problem olmadı..

• merhaba arkadaslar. cihazı alanlara hayırlı olsun diyorum (benim gibi almak isteyenlere de darısı başımıza )

önümüzdeki hafta içinde kalafornia mavisini almayı düşünüyorum. yeni satmış oldugum sensation xe den sonra acaba bir hayal kırıklığı yaşarmıyım diye kuşkulanıyorum. android e iyice alıştık sonuçta, acaba wp8 nasıl olacak

cihazı kullanan arkadaslara bir sorum olacak. ben pek oyun oynamam. müzik , video , foto , cihaz estetiği benim için ön planda. bu konuda 8x in daha iyi oldugunu biliyorum ama benim için önemli olan birkaç uygulama var sık kullandıgım. mesela whatsapp, csipsimple (bu ağ üstünden tel görüşmesi yapıyor. voip gibi), en önemlilerinden biriside navigasyon. (androidte igo yada sygic kullanıyordum)
    şuan için wp8 in uygulamalarda pek iyi olmadıgını biliyoruz ama bu tip programlar wpmarkette bulunabiliryormu acaba?? bu arada 8x te DLNA varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

Kargomun gelmesini bekliyorum, gelsede kurcalasak

WP ların tek handikabı uygulamasının diğer sistemlere göre az olması, ama oda şimdilik öyle, gelişmeye başlayacaktır, bir bada, yada meego gibi havada kalmayacaktır. tüm üreticiler deli gibi WP telefonlar çıkartıyor, her halde salak değiller, onlarında bir bildikleri var, WP benim beklentim ios dan sonra 2. sırayı alacak. tabi ortalıktaki android fanatikliğini yenmeleri ha deyince olmaz.

Ha!!! bakın olmadı.

Daha yeni focus s almamışmıydın , şimdide htc mi aldın : )

Focus s in bataryası gelmedi.direk satcam omu. Hiç kullanmadım onu. Bunu 8x den yazıyorum müthişşş...[simage][/simage]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Arkadaşlar HTC 8x İle çektiğim bir video

http://www.youtube.com/watch?v=cabAzPUrDNk&feature=youtu.be

Video çekerken görüntü sabitleyici açık mıydı? Sanki ois gibi bir etki gördüm. Sanırım sabitleyici optik olmadığı için bazen görüntü yamuluyor gibi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: inanli

merhaba arkadaslar. cihazı alanlara hayırlı olsun diyorum (benim gibi almak isteyenlere de darısı başımıza )

önümüzdeki hafta içinde kalafornia mavisini almayı düşünüyorum. yeni satmış oldugum sensation xe den sonra acaba bir hayal kırıklığı yaşarmıyım diye kuşkulanıyorum. android e iyice alıştık sonuçta, acaba wp8 nasıl olacak

cihazı kullanan arkadaslara bir sorum olacak. ben pek oyun oynamam. müzik , video , foto , cihaz estetiği benim için ön planda. bu konuda 8x in daha iyi oldugunu biliyorum ama benim için önemli olan birkaç uygulama var sık kullandıgım. mesela whatsapp, csipsimple (bu ağ üstünden tel görüşmesi yapıyor. voip gibi), en önemlilerinden biriside navigasyon. (androidte igo yada sygic kullanıyordum)
    şuan için wp8 in uygulamalarda pek iyi olmadıgını biliyoruz ama bu tip programlar wpmarkette bulunabiliryormu acaba?? bu arada 8x te DLNA varmı?

Merhaba,whatsapp ve voip tarzı uygulamalar markette var..Navigasyon olarak da gmaps ve cihazın içindeki navigasyon var.Ancak markette farklı navigasyonlar da mevcut.DLNA uygulaması var..

• quote:

Orijinalden alıntı: Raven

quote:

Video çekerken görüntü sabitleyici açık mıydı? Sanki ois gibi bir etki gördüm. Sanırım sabitleyici optik olmadığı için bazen görüntü yamuluyor gibi geldi

Hayır video ve foto ayarlarında öyle bir seçenek mevcut değil...

• quote:

quote:

quote:

Özellikle 0:25 ve 1:05'ten itibaren bakılırsa bahsettiğim şey belli oluyor. Bence kendinden dijital görüntü sabitleyici gibi birşey var ve bazen görüntü çok az yamulsada işe yarıyor. Yürüdüğünüzde kamera hiç titremedi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Özellikle 0:25 ve 1:05'ten itibaren bakılırsa bahsettiğim şey belli oluyor. Bence kendinden dijital görüntü sabitleyici gibi birşey var ve bazen görüntü çok az yamulsada işe yarıyor. Yürüdüğünüzde kamera hiç titremedi.

Keşke ayarlarda video sabitleyici diye bir seçenek olsaydı,en azından ne olduğunu anlardık,özelliklerinde de böyle bir şeyi hiçbir site vermemiş...Ama cihazın video kayıt kalitesi güzel...

• quote:

Keşke ayarlarda video sabitleyici diye bir seçenek olsaydı,en azından ne olduğunu anlardık,özelliklerinde de böyle bir şeyi hiçbir site vermemiş...Ama cihazın video kayıt kalitesi güzel...

Evet kalitesini bende beğendim. Belki de bu sabitleyici gibi görünen şey ois'e karşı bir hamledir.
  • quote:

Nihayet ana konu açılmış biraz burayada cihazla ilgili resim koyalım...

HTC 8X >>> *WP8*-*342 PPI 720P EKRAN*-*BEATS AUDİO*-*8 MP ARKA 2.1 MP ÖN KAMERA*-*İMAGESENSE*

HTC 8X >>> *WP8*-*342 PPI 720P EKRAN*-*BEATS AUDİO*-*8 MP ARKA 2.1 MP ÖN KAMERA*-*İMAGESENSE*

WİNDOWS 8 MARKET....

sizce sahip olduğu fiyata değen bir telefon mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

pil performans testi.
    http://blog.gsmarena.com/htc-windows-phone-8x-flunks-battery-test-results-are-inside/

türkçe özeti? :))

• Almayi dusunen var ise babama aldigim cihazi satiyorum. Hic kullanilmadi.

http://forum.donanimhaber.com/m_67840113/mpage_1/f_/key_//tm.htm#67840113

• quote:

Orijinalden alıntı: excalibur21

quote:

pil performans testi.
    http://blog.gsmarena.com/htc-windows-phone-8x-flunks-battery-test-results-are-inside/

Şarjı 1.5 gün gidiyor. Yoğun kullanımda 1 gün, telefonu yalnız bırakırsanız 2 gün dayanıyor.

• quote:

quote:

urbanears medis veya marshall minör.. ağlatıyo kulağı.. böyle bas görmedim ben.. ve tizleri boğmadan..
  • Parasına falan bakmayım boşa. Çok güzel telefon. Kız arkadaşım kırmızı al bana dedi. Arc d pembe almıştım. Bunu istediyse bişi biliyordur. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: WindowsTelefon

quote:

Orijinalden alıntı: excalibur21

quote:

pil performans testi.

Şarjı 1.5 gün gidiyor. Yoğun kullanımda 1 gün, telefonu yalnız bırakırsanız 2 gün dayanıyor.

gayet iyiymiş.. hd2 de nandy wp7 kurunca da batarya önrü artmıştı bayaa.. demekki wp8 batarya konusunda androide nazaran daha iyi..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.