Şimdi Ara

★ AHMET KAYA ★ Hayran Kulubü (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
16
Favori
32.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resitaller 1 den acılara tutunmayı dinliyorum.Baglama bir şarkıya bu kadar mı yakışır hele o baştaki küçük melodi neden ahmet abiyi sevdiğimizin ispatı sanki.Zaten turkiyede kendi sarkısını başkası soyleyince aynı tadı vermeyen iki insan var gözümde
    1-Ahmet abi
    2-Müslüm baba

• Yaz dostum.
  • ekle dostum
  • ekle.
  • benide üye yapar mısın hocam
  • Aslında 1-2 cümlelik kısacık şeyler yazmıştım.Bu konuyu kesinlikle farklı yerlere çekme isteğim ve/veya amacım olmadığından sildim yazdıklarımı. Tek bir RİCAM var. Ben nasıl ki gelip sevdiğiniz insanlar için açılmış konuları dağıtıcı, karıştırıcı, tahrik edici mesaj atmıyorsam sizden de aynı davranışı bekliyorum. Saygı tek taraflı gösterilen bir davranış değildir karşılıklı gösterilen bir davranıştır. Saygı bekleyen insanın yükümlülüğü saygı göstermesini bilmektir. Yükümlülüğünü yerine getirmeyen kişi yerine getirmediği yükümlülüğün karşılığını bekleyemez.

Ahmet Kaya'ya olan sevgimi bilen bilir. Şu konuya kuvvetle muhtemel konuyu açan arkadaştan daha çok giriyorumdur. Oldu kaç kezdir mesajları şikayet ediyorum. Bu konuda artık bu tip mesajları şikayet etmek zorunda kalmak istemiyorum. İnsanların saygı göstermeyi öğrendiğini bilmek istiyorum. Kimse sizi birini sevmeniz için zorlamıyor. Sizinle aynı masaya oturur, sohbet eder, arkadaşlık ederim yeri geldiğinde, ki bu daha önce yapmamış olduğum bir şey değildir. Bugün yapmadığım bir şey değildir. Sevmemeniz kesinlikle doğaldır. Ama saygılıca sevenlerini rahatsız etmemeniz gerektiğini de bilmeniz gerekir.

Lütfen bu konuyu karıştırmayalım. Kendinizi küçük düşürmekten başka hiçbir şey başaramıyorsunuz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 18 Mart 2015; 13:28:02 >

• Gerçekten de geçmiyor günler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 21 Mart 2015; 1:07:55 >

• ekle bra

• ekledim dostum

BİR SEVDADIR AHMET KAYA

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 25 Mart 2015; 5:05:23 >

• Munzurdan bir tas su verim de ölem diyor
    hem ağlıyor hem bir türkü söylüyor
    biz de söyleyelim birlikte ölelim
    Munzur benim kirvem olur kime vereyim
    Kirvem yine bela kirvem yine bela
    Duman olmuş dağlar yolum karanlık ...

GÜL YÜZLÜ AHMET KAYA

• Doruklara sevdalandım şarkısına bitiyorum arkadaş.efsanesin ahmet kaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konsantrasyon. -- 28 Mart 2015; 20:41:08 >
  • Ahmet Kaya konusunda kendisinin şarkısını paylaşmak neden yasaklanıyor?
  • Yüreğime basa basa içimden yar gidiyor
  • hocam benide ekle
  • Ahmet Kaya hakkında az önce şans eseri ekşide gördüğüm bir yorum;

sevenlerin açık açık, sevmeyenlerin ve ötekileştirilmekten korkanların gizli gizli dinlediği adam...

Geçici ayrılık benimkisi,
    İlk yaz çiçeğine gebeyim.
    Ağıtlar yakmayın adıma,
    Ben ölmedim, ölmeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 18 Nisan 2015; 5:31:10 >

• Ekle hocam.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.