Şimdi Ara

FIPS onayladı; Blackberry 10, üst düzey kurumlar tarafından kullanılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu ayın başında operatör testlerine başlanan Blackberry 10 platformu, Federal Bilgi İşlem Standartı 140-2 güvenlik sertifikası almayı başardı. Böylece Blackberry 10, hükümetlerde dahil olmak üzere üst seviye güvenliğe tabi tutulan kurumlar tarafından rahatça kullanılabilecek.

RIM'in Güvenlik Sertifikaları Direktörü David MacFarlane, çok yeni ve henüz piyasaya çıkmamış bir platform için FIPS sertifikası almış olmalarının firma olarak güvenliğe ne kadar önem verdiklerinin ispatı olduğunu söylerken; firmanın Cihaz Yönetim Güvenliği ve Araştırmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Michael K. Brown ise şunları ifade etti:

"BlackBerry’yi diğerlerinden ayrıştıran en önemli özellikler arasında uçtan uca bir güvenlik sunuyor olması ve hem depolanan hem de aktarım halinde olan veriler için tasdikli şifreleme algoritmaları içeriyor olması yer alıyor. Diğer hiçbir mobil çözüm BlackBerry çözümünün sahip olduğu güvenlik seviyesi akreditasyonuna sahip değil."

• bu bögürtleni kurtarmaya yetmez

• atı alan üsküdarı geçti...

• Android,ios varken "Uyan da balığa zıpkınla gidelim....

• Çıksın bir incelesinler duruma göre satın alabiliriz.
  • blackbery çırpınma fazla batıcaksın

• Hicbisey icin gec degil. IOS, Android yokken Microsoft vardi. Su anda microsoftun durumu nedir? Goruyoruz. Sonra Apple geldi. Google da bunlari takip etti. BB de vardi daha oncesinde ama adamlarin fiyat politikasi yuzunden batmaya gittiler artik. Su anda da iyi bir fiyatlandirma ile yeni serilerini piyasaya sunarsa, cok rahat bir sekilde 2 sene icerisinde pastadan ciddi manada pay edinebilir.

• işi oldukça zor artık
  • olanla ölmüşe çare yok...

iş işten geçti

pazar, windows ios ve androidin
  • Son kullanıcı için uygun olmayabilir ama özellikle kurumsal şirketler için tercih sebebi olacaktır.
  • Beyaz olan gerçekten çok çekici duruyor.. Ama büyük ekran şart artık, 4 inch kurtarmaz.. Sanırım ekran boyutu da 4 inch olacak..

• Bir kişi de demiyor bu pazar nasıl bu hale geldi diye .
    Durup dururken birden "iOS , Android , Windows" ışınlanıverdi , pasta 3'e bölündü .

Şimdi adamlar çıkıp tıkır tıkır çalışan, iş gören, batarya ve kullanıcı dostu bir sistem çıkarsa millet iyi ama uygulama yok diyecek .

Zaten malum firmalar da bir anda milyonlarca uygulama ile market açtı sanki .

Bekliyorsunuz ki başarılı olursa 3 günde zirveye başarısız olursa 1 günde dibe yerleşsin .

Bi müsade edin de çocuk daha doğmadan ne olacağına karar vermeyin .
    Ben de Android kullanıyorum ama ihtiyaçlarımı aynı şekilde karşılar veya karşılayacağına inanırsam gider bunu alırım ...

• Blackberry ölmüş ağlayanı yok.Bold 9780 kullanıyorum donanımhaber'de 3 sekme açınca kasıyor telefon
  • Rekabet iyidir.Gerçi benim ilgimi hiç çekmiyor orası ayrı.

• Helal batti batacak derken ataga kalktilar. Kurumsal telefonu olabilir ama IOS, Android ile zor yarisir.
  • Kurumsal diyor arkadaşlar kurumsal,buda demek oluyorki herkese göre değil

Apple ın güvenliğini geçtim,android felaket.Google herşeyi alıyor doğruya doğru.Ben şirket sahibi olsam çok özel şeyleri asla asla android telefonda yapmam

Google gerçekten androidde güvenlik olarak gerde malesef
  • Şuan bb10 için 100.000 üzerinde uygulama hazır, instagram, wordpress, facebook, twitter ve video chat destekli yeni bbm'de dahil buna...
  • Bir sene önce herkes windows a da öldü diyordu,iki sene önce Nokia yı bitirmişti bu tayfa hatta android çıktığında ios ölecek diyorlardı,görünen o ki hiç bir tahminleri tutmadı..

• Dogru diyorsunuz. Buyuk sirketler, buyuk platformlar bir gecede kurulmadigi gibi, bir gecede batmaz. Genelde surec yillar alir. Ama bb uzun suredir kan kaybediyor. Henuz oyunu degistirecek bir seyde yapamadi. Bb nin telefonlar kotu demiyorum. Basarisiz olan bb telefonlari degil, bb nin kullanim felsefesi. is oncelikli bb kullanim anlayisi internet ve oyun oncelikli kullanima karsi surekli pazar kaybediyor.

• Apple'dan sonra tasarımı en güzel ve en özgün olan telefon bence blackberry ama işletim sistemi hakkaten kötü.En azından günümüz gereksinimlerini karşılamıyor. Bence artık androide dönmeleri lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.