Şimdi Ara

### Burak Yılmaz Düşmanlarını Yeneceğiz ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
3.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelin örgütlenelim , birlik olalım. Zaman birlik zamanıdır arkadaşlar !

•  ### Burak Yılmaz Düşmanlarını Yeneceğiz ###
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeireL

Biri video koyamamış biri resim koyamamış baştan fail.

sizin burakla alıp veremediginiz ne var ?
    ne istiyorsunuz bu adamdan yani.
    fenerbahçenin yaptıgı şikeden daha fazla konuşulmuştur bu adam.
    hayır ne istiyorsunuz anlamıyorum söyleyin bilelim ?
    boş boş gelip yorum yapıyorsunuz.
    evet gol kaçırıyor ama atıyor, kazanıyoruz belki burak olmasa, ŞL'de hala 1 puan olarak sonuncu sıradaydık.
    Adam kendini gösteriyor çalışıyor çabalıyor artık DEFOLUN GİDİN BURAK YILMAZ'IN BAŞINDAN !.
  • Düşmanlığın aksine insanların begenmemesinin nedeni geçen yıl arkasından atıp tutulanlar. Cluj maçını izledim eve dönüyorum. Önümde adamın biri telefonda konuşuyor. Aynen şunları söyledi. "3-1 Galatasaray yendi. Üçünü de burak attı ama çok fazla kaçırdı. 10-0 bitecek maç onun yüzünden 3-1 bitti" güldüm geçtim vallahi. Geldiği zaman bende çok tereddüte düşmüştüm ama adam atıyor abi. Geçen yıl elmanderin, barosun kacirdiklarina kimse birşey demezken bu adamın sırf adı çıktığı için çok göze batıyor. 3 gol atmış adam. Bu seferde sevinme şekli eleştirildi. Futbol oynamanınen zor olduğu ülke gerçekten Türkiye. Son olarak "Burak Yılmaz bizde öyle"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak Yılmaz bildiğin savaş yapıyor. Bazen kazanıyor bazen kaybediyor ama asla pes etmiyor. Sizi çıldırtanda bu sanırım pes etmemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

Burak Yılmaz bildiğin savaş yapıyor. Bazen kazanıyor bazen kaybediyor ama asla pes etmiyor. Sizi çıldırtanda bu sanırım pes etmemesi.

Adam tonlarca cephede savaşıyor. Her yerden durmaksızın saldırı var ama yılmıyor. Golleri attıkça gece uykuları kaçıyor bazılarının. Bizim taraftarın bir kısmı da dahil.
  • Adettendir...

### Burak Yılmaz Düşmanlarını Yeneceğiz ###

BURAK YIKILMAZ
  • Bural milyon dolarları götürsün siz burda tartışın

• Israrla bu adamın kötü futbolcu olduğunu söylüyorum ısrarla beni g.t ediyor bakalım sonunda ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

quote:

Orijinalden alıntı: MeireL

Biri video koyamamış biri resim koyamamış baştan fail.

sizin burakla alıp veremediginiz ne var ?
    ne istiyorsunuz bu adamdan yani.
    fenerbahçenin yaptıgı şikeden daha fazla konuşulmuştur bu adam.
    hayır ne istiyorsunuz anlamıyorum söyleyin bilelim ?
    boş boş gelip yorum yapıyorsunuz.
    evet gol kaçırıyor ama atıyor, kazanıyoruz belki burak olmasa, ŞL'de hala 1 puan olarak sonuncu sıradaydık.
    Adam kendini gösteriyor çalışıyor çabalıyor artık DEFOLUN GİDİN BURAK YILMAZ'IN BAŞINDAN !.

1 seneden fazla oldu konuşuluyor sen neden bahsediyosun burak ile ilgili tv de gazete de ne zaman haber çıktı

• bende varim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saw_

Bural milyon dolarları götürsün siz burda tartışın

Adam noktayı koymuş hala konuşuyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaydiFerdiZamaniGeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

Israrla bu adamın kötü futbolcu olduğunu söylüyorum ısrarla beni g.t ediyor bakalım sonunda ne olacak?

vallahi tebrik ederim seni. dobra dobra fikrini söylemişsin. bazıları rezil olduğunu düşünüp çıkıp böyle yorum atamıyor. altta kalmamak için inadına eleştiriyor. ben böyle düşünüyordum şimdi fikrim değişti demek çok mu zor? burak beni utandırdı deyip gülüp geçin işte ne olacak sanki. en fazla 2 3 kişi dalgasını geçer biter

• Valla ben hala beğenmiyorum diyeceğim objektif degilsin yok kiskancsin bilmem ne diyeceksiniz.elmander 2 ye katlar bence Burak'ı.
    Vurmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Valla ben hala beğenmiyorum diyeceğim objektif degilsin yok kiskancsin bilmem ne diyeceksiniz.elmander 2 ye katlar bence Burak'ı.
    Vurmayin.

Ben de kazma diyecegim objektiflere poz ver diyeceksiniz. Baros Elmander'i 2 ye Burak'i 4 e katlar bence. Sow 8 e katlar bi de ustune utu basar.

Yavas vurun acimasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Valla ben hala beğenmiyorum diyeceğim objektif degilsin yok kiskancsin bilmem ne diyeceksiniz.elmander 2 ye katlar bence Burak'ı.
    Vurmayin.

Ben de kazma diyecegim objektiflere poz ver diyeceksiniz. Baros Elmander'i 2 ye Burak'i 4 e katlar bence. Sow 8 e katlar bi de ustune utu basar.

Yavas vurun acimasin

Hadi ordan

• Burak Yılmaz düşmanlarıyla Burak'ın iyi forvet olmadığını düşünenleri birbirine karıştırmayın yeter.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.