Şimdi Ara

Yazık...(Kızlar Soruyor)(Not:Konu İbret İçerir) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
22.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: heatrash

quote:

Orijinalden alıntı: wayfarer2140

quote:

Orijinalden alıntı: SebaStianbjK

quote:

bu güne kadar arkada taşımış milleti şimdi öne geçirecek hepsi bu

Yazık...(Kızlar Soruyor)(Not:Konu İbret İçerir)

Çok kötü niyetlisin bee Belki öyle değildir.

yazıya dikkat et "hep erkeklerden kazık yemiş" yazıyor
    bakire olduğuna göre kazığı nerden yicek

ağız?

İlk düşündüm sonra bastım kahkahayı

• quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

"ver kurtul, ama alışkanlık haline getirme. zira alışmış kudurmuştan beterdir."

bu arada bir kız istediği gibi ilişkiye giriorsa size ne arkadaşım , dünyanın ne hale geldiğiyle ne alakası var bunun

bi laf vardı bi kadını eğitirsen dünyayı değiştirisin diye.rastlarsam bir daha atarım o yazıyı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanusta

işte bekaret kafadadır dedikleri bu olsa gerek ....

• Adam adrıana lıma evlenene kadar yapmamıs dıyor ya.Asıl bu cevap ıbret verıcı.Kardesım nerden bılıyosun ? Sen konudakı kıza uzulecegıne kadar kendı zıhnıyetıne uzul bence.Adrıana lıma her tarafını acsın goğüs dekoltesını her fırsatta gozumuze soksun.Teshırcılık almıs basını gıdıyor.Ama konu bekarete gelınce oraya ellettırmemıs mı ? hıı tamam o zaman bu kız temiz (!)

Bı kere bu kız bekaretını konu malzemesı edecek kadar aşağlık bır kız.Bunu turkıyede bırı yapsa bır Turk kızı dese ıgrenc kezban reklam yapıyor olarak gorursunuz.Ama soz konusu yabancı oldummu nasılda ınıyor perdeler.Melek gorunuyor hepsi.

Namus kafadadır.Konudakı kıza bırsey demıyorum yalnış mantıkta.Ama sırf evlenmeden once bırıyle bırlıkte oldugu ıcın kımseyı elestıremezsınız kımsenınde namusunu sorgulayamazsınız.İşte namus kavramının kafalardakı algısı yukarıda belırttıgım gıbı.Her haltı yesın sıra oraya gelınce bakıre mı bakıre o zaman sorun değil.Kafada on türlü kahpelık donmus kımın umrunda ? Hemcınsım olarak bazen turk erkeği oldugumdan utanıyorum sırf boyle zıhnıyetler yuzunden.Bu memlekette kadınların kafası degısse nolacak ki erkeklerın kafa degısmedıkten sonra ? Kadınn kafa degısınce dunya degısırmıs.Once kadının fıkrıne kişiliğine saygı gostermeyı ogrenın o
    nda
    n sonra egıtın.

• Size ne siz mi sorumlusunuz bekaretinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahahahha gelmis bide buraya konu açmış ezik.. yazık diyosun orada ne dolaşıyon madem sapık gibi adama bak ya. senimi ilgilendiriyo milletin derdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantast1c -- 11 Mart 2013; 5:43:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay çene

Boş beleş insanlar var sitede resmen troll yuvası yazanda erkektir

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

quote:

Orijinalden alıntı: @Majesty

quote:

Orijinalden alıntı: SebaStianbjK

quote:

bu güne kadar arkada taşımış milleti şimdi öne geçirecek hepsi bu

Yazık...(Kızlar Soruyor)(Not:Konu İbret İçerir)

Çok kötü niyetlisin bee Belki öyle değildir.

O değilde bunu takınca nasıl tuvalete çıkıyorlar ?

Delikler var ordan akıyor, bunun erkekler içini olanı da var.
    Zornoda görmüştüm

bu ne lan

• quote:

Orijinalden alıntı: bombaci nurettin

quote:

Orijinalden alıntı: HemşirEmre

quote:

quote:

ordaki kızların yorumlarına bakın hepsi yok bozdur ben bozdurdum oh dunya varmıs yapmadan duramıyorum fln yazıyolar ne biçim dünya

sanki altin bozduruyorlar kanka bu gidisle temiz kiz bulamicaz ozel besili ciftliklerde uretim isine giricem yeni sektor acicam

aynen ya temiz kız kalmayacak iyice bozduranlar da temizleri kıskanıyo akıllarına giriyolar

dostum o kadar dogru konustunki suanda ufak bir tebessum ettim paran olursa temiz kiz bulursun ama o kiz universite okumayan lise mezunu cahil biri olur. uniye giden her kiz bozuluyor................... allah sonumuzu hayir etsin bizim gibi temiz kalpli erkeklerin.....

Üniversiteye giden bozulur demiş sonrada temiz kalpli. Temiz kalpliye bak sen

• bu sitedekilerin çoğu erkek bence,cinsellik konusunda kızların o muhabbetleri yapacağını pek sanmıyorum çünkü o sitede çok abartı şeyler okudum... bi başlık vardı "kızlar göğüs arasına surtturmekten zevk alan var mı " altındaki yorumlar daha beter biri demiş ben dil atıyorum ucuna yok benim göğüsler küçük olduğu için iyi sikistiramiyorum sevgilim zevk alamıyor, yani ülkemizde kızların bu kadar içli dışlı olduğunu sanmıyorum çoğu erkek ya da evde kalmış kezban abaza erkek eli tutmamış bütün gün kendini parmaklayanlar olabilir

• kız size verse ver başkasına verse verme -bu neyin kafası
  • Vay anasını siteye bak millet akıyomuşda haberimiz yokmuş

• yoruma bak

quote:

kendini niye saklıyodun güzel çocum, domates misin sen?
    sevişmemek bir anomalidir. anormaldir. hastalıktır.
    koy s*kine çocuğun. acıma. hadi koçsun, yarasın.

bunada bakin

quote:

ablacım ben 18 yaşındayım ve 1 yıllık evliyim ilk ilişkimi 16 yaşında yaşadım yani düğünü bile bekleyemedim bakireliğe dayanmak çok zor 2 gün seks yapmasam stresten çatlıyom.sen nasıl dayandın bu yaşa kadar ya.Hiç durma hemen seviş ve rahatla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0DECB8E5A -- 11 Mart 2013; 10:37:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tkzkn

quote:

quote:

quote:

quote:

ordaki kızların yorumlarına bakın hepsi yok bozdur ben bozdurdum oh dunya varmıs yapmadan duramıyorum fln yazıyolar ne biçim dünya

sanki altin bozduruyorlar kanka bu gidisle temiz kiz bulamicaz ozel besili ciftliklerde uretim isine giricem yeni sektor acicam

aynen ya temiz kız kalmayacak iyice bozduranlar da temizleri kıskanıyo akıllarına giriyolar

dostum o kadar dogru konustunki suanda ufak bir tebessum ettim paran olursa temiz kiz bulursun ama o kiz universite okumayan lise mezunu cahil biri olur. uniye giden her kiz bozuluyor................... allah sonumuzu hayir etsin bizim gibi temiz kalpli erkeklerin.....

Üniversiteye giden bozulur demiş sonrada temiz kalpli. Temiz kalpliye bak sen

gene iyi demiş üniversite diye.

• Yorumlara baktim diyecek birsey bulamadim.. Simdi kizlar 15 inde 17 sinde bozduruyorlar falan. Millet ucmus utanmasa dogmadan bozduruyor diyecek..
  • amele çok memlekette
  • Sitede kız adı altında yazan erkeklerden birisi de olabilir. Harun Abi durumu var bence. Ayrıca veren verecek de bunun derdi niye buradakilere düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ibretcrew

http://www.kizlarsoruyor.com/Cinsellik-Sorulari/297412-yeminimi-bozuyorum-artik.html

arkadaş 27 yaşına kadar bakire kalmış.Hep erkeklerden kazık yemiş sevdiği çocuğa hafta sonu bekaretini verecekmiş.

Tiksiniyorum artık böyle insanları gördükçe.

Yazık.Söyleyecek laf kelime söz öbeği yok buna...

Gerçek olmadığını sanıyorum yada öyle olduğunu düŞünerek kendimi avutuyorum bilemiyorum ama girdikçe psikolojim bozuluyor. Kıskanıyorum,sinirleniyorum ve üzülüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ludwig van Beethoven

quote:

Orijinalden alıntı: ibretcrew

http://www.kizlarsoruyor.com/Cinsellik-Sorulari/297412-yeminimi-bozuyorum-artik.html

arkadaş 27 yaşına kadar bakire kalmış.Hep erkeklerden kazık yemiş sevdiği çocuğa hafta sonu bekaretini verecekmiş.

Tiksiniyorum artık böyle insanları gördükçe.

Yazık.Söyleyecek laf kelime söz öbeği yok buna...

Gerçek olmadığını sanıyorum yada öyle olduğunu düŞünerek kendimi avutuyorum bilemiyorum ama girdikçe psikolojim bozuluyor. Kıskanıyorum,sinirleniyorum ve üzülüyorum.

avutulacak bir şey yok.. cinsel baskılar insanlık suçudur.. bu kadar net..

• verirse versin anasını satayım bana ne

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.