Şimdi Ara

Game Informer'dan GTA V Taramaları!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Oyun dünyasının en beğenilen serilerinden Grand Theft Auto, yeni oyunuyla birlikte bekleyenlerinin karşısına ilk kez çıkıyor. Serinin hayranlarının günlerdir beklediği Game Informer sayısı, en nihayetinde dijital olarak yayınlandı.

Bu dergiden alınan taramalara aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu taramalardan alınan önemli bilgilerin Türkçe haline daha sonra sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz. İşte yeni ekran görüntülerinin de yer aldığı Game Informer taramaları;

• Resimlere göre harita cidden harika olacağa benziyor. Bir de birinden bu yazıları türkçeye çevirmesini rica ediyoruz
  • 3 karakter olayı hoşuma gitmedi.hangi birine ısınacağım bunların?tek karakter olsun bizim olsun bence.neyse şu taramalara bi göz atayım.biraz üşeniyorum ama :)
  • en kısa sürede türkçe açıklamayı bekliyoruz

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten de vücut geliştirme olayı yokmuş, çok kötü oldu bu.

• Okulda Geldikten Sonra Bunların türkçesini sitede okumak istiyorum. :)

• BSC ekibi bir zahmet cevirin sunlari da keyifle okuyalim

• bu oyun iyiki pcye cikmiyor, cünkü hic bir pc bu grafikleri kaldirabilecek kapasitede degil. görsem de inanmam zaten.belki 10 yil sonra pcler xbox gücünde olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahin36

Okulda Geldikten Sonra Bunların türkçesini sitede okumak istiyorum. :)

+1 . İnşallah BSC bir kıyak yapıp yarın akşama kadar dergiyi tamamiyle Türkçe olarak burda yayınlarlar. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -soza-

bu oyun iyiki pcye cikmiyor, cünkü hic bir pc bu grafikleri kaldirabilecek kapasitede degil. görsem de inanmam zaten.belki 10 yil sonra pcler xbox gücünde olabilir.

bi alex değisin

• quote:

bu oyun iyiki pcye cikmiyor, cünkü hic bir pc bu grafikleri kaldirabilecek kapasitede degil. görsem de inanmam zaten.belki 10 yil sonra pcler xbox gücünde olabilir.

alın bu arkadaşı :D

• quote:

Alın şunu dışarı ya.
  • quote:

Alın bunu..

• GTA V; Game informer taramaları ile video sohbet programı fena olmaz hani...

• ben rockstar olsam 3dse de gtayi cikaririm ama pcye cikarmam, cünkü pcler tarih oldu bikere, günümüz zamaninda pc mi kaldi? bana bilgisayari olan 3 kisi gösterin? gösteremezsiniz, cünkü yok.bence devir tablet, 3ds ve xbox devri .

• 1. sayfanın çevirisi :

En üstte kalmak kolay değildir .oyunlar birkaç milyon dolarlık çıkışlara ulaştığında aynı tarzda onları popüler yapacak oyunları yapmayı sürdürebilmek için yayıncılar , doğal eğilimleri gereği nakit ineğini (burada domuz kumbarası gibi birşey kumbara demek istiyor olabilir) korumak zorunda hissederler.Zaman ilerledikçe yapımcı (yaratıcı) oyun takımları oluşturduğu blockbuster (uçakbombası diyor (?) )daki büyük değişmeler , küçük değişimlere dönüşür. Hesaplanan oluşturma fikirleri gigabytelar dolusu araştırma verilerine ve grup odaklı analizlere dönüşür ki bu da insanların oyun fiyatlarını ödemeyi kabul edeceklerini kanıtlar. Yeni eklemeler öngörülebilir hale gelir.Netice 2ye çift el ekler(burayı anlamadım) . Netice 3 için co-op sunar . EVET ! Bu b,r singleplayer oyun fakat neden netice 4 için multiplayerda kendinize bir bıçak almıyorsunuz?

2001de Gta3 açık dünya oynanışına etkileyici bir özgürlük sağladığında Rockstar games blockbuster durumuna ulaştı.Fakat stüdyonun mikro yönetiminden ve onun öngörülebilir çalışma kararlarını yaratım sürecine uyarlamasından ziyade esas şirket Take-two interactive ....

diye gidiyor da dili çok ağır :(

• quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

GTA V; Game informer taramaları ile video sohbet programı fena olmaz hani...

Bu arkadaşın dediğine katılıyorum şöyle güzel bir video sohbet programı olsa tadından yenmez sonuçta önemli bir oyun :)

• quote:

Dağılın beyler adam haklı !!11

• quote:

ben rockstar olsam 3dse de gtayi cikaririm ama pcye cikarmam, cünkü pcler tarih oldu bikere, günümüz zamaninda pc mi kaldi? bana bilgisayari olan 3 kisi gösterin? gösteremezsiniz, cünkü yok.bence devir tablet, 3ds ve xbox devri .

Sen bu teknik bilgi ve üstün zekayla burda boşuna harcanma (!)

• Bir oyun sitesinde bir çok yeri çevirmişler ordan bir alıntı yapıyorum sadece bir bölümü çünkü çok dikkat çekici

- Oyunda üç karakter birden, aynı anda oynanabiliyor. Oyunun herhangi bir anında cebinizden çıkardığınız telefon ile, haritayı açıp oyun sahasının belirli bir noktasında olan diğer karakterin kontrolün istediğimiz an ele alabiliyoruz. O anda oynamadığımız karakter, biz kontrolünü bıraktığımız anda kendi kontrolüyle hayatına devam ediyor. Oynanamakta olduğunuz karakterler kendi hayatlarına devam ediyorlar, onlarla harita üzerinde karşılaşabiliyorsunuz, hatta başlarının belaya girdiğini/komik durumlara düştüklerini vs. görebiliyorsunuz, kontrolü ele aldığınızda karakterleri hiç tahmin etmediğiniz yerlerde beklenmedik işler yaparken yakalayabiliyorsunuz. Her karakterin kendine özgü, ayrıntılı bir öyküsü var ve oyun boyunca birbirleriyle kesişiyorlar. Aynı zamanda her karakterin kendine özgü bir yetenek ağacı, birbirlerine karşı üstünlükleri var.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.