Şimdi Ara

APPLE TV KULLANANLAR (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
917
Cevap
36
Favori
84.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pikacuuu

quote:

Orijinalden alıntı: mericbey

Alt yazı çıkmayan filmlerde kendiniz ekleyebiliyorsunuz bende de bütün dizilerde alt yazı çıkmıyor default deyip kendim ekliyorum.

Nasıl yaptığınızı biraz açıklarmısınız.

bende çok merak ediyorum açıkçası. altyazısı olan filmlerde VLC ve popcorn proğramlarıyla açtığımızda otomatik olarak açılan altyazılar, apple tv proğramıyla açtığımızda çıkmıyor. Yok mu bunun bi çaresi.
  • cazsever C kullanıcısına yanıt
    Programda alt yazıyı seçtiğiniz yerde yazı gözükmüyorsa altyazıyı google da aratıp indirin sonra programın altyazı seçtiğiniz yerde manuel ekleme var defaut olabilir. Oraya tıklayıp indirdiğiniz alt yazıyı seçiyorsunuz.
  • Yeni bir app tv cihazı için hiç dedikodu yok mu yahu?
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Yok malesef
  • quote:

Programda alt yazıyı seçtiğiniz yerde yazı gözükmüyorsa altyazıyı google da aratıp indirin sonra programın altyazı seçtiğiniz yerde manuel ekleme var defaut olabilir. Oraya tıklayıp indirdiğiniz alt yazıyı seçiyorsunuz.

pardon ben yanlış tarif ettim. apple tv ye sadece aynalama yaparak aktarıyor. bu nedenle "vlc yada popcorn" diye bir uygulama proğramı olmadığından altyazı ekleme seçeneği çıkmıyor.
    yoksa "vlc yada popcorn" proğramlarıyla açtığımda olmayan altyazıları divxplanet ten bulup indirim eklemesini biliyorum. ancak apple tv'de bu ekleme özelliği çıkmıyor. siz böyle birşey yaptınız mı.
    yani apple tv ile yansıtıp altyazı eklediniz mi ki. teşekkürler
  • imac'imdeki filmi airplay ile tv ekranına yansıtıp aynı anda da imac ekranını başka bir işlem için kullanmam mümkün olamaz mı?
    çünkü aynalama olunca, ekranda ne yaparsam tv ekranında da doğal olarak o gözüküyor. ben bunları iki ayrı ekran olarak kullanamazmıyım?
    teşekkürler.
  • Merhabalar,
    Windows pcimi kablosuz olarak monitorume yada tvye aktarmak istedim. Bunu araştırdıgımda apple tv diye birşey buldum.
    Şimdi bunu kullananlardan tavsiye ve eksileri artıları nedir öğrenmek istiyorum. telefon olarak iphone kullanıyorum.
    Mesela full hd video aktarabiliyormu?
    Video dosyası seçermi?
    İllaki mac makina kullanmak zorundamıyım pc olsa olurmu?
    Asıl alma amacım mirror. Bunda sorun yaşarmıyım.
    Aleti kullanmak için illaki evde yayın yapan bir wifi modem olmak zorundamı?
    Sesi illaki tvden yada monitorden almak zorundamıyım yoksa yayın yapan kaynaktanda(pc) alabilirmiyim?
    Baktım bu aleti jailbreak yapanlar varmış bu ne işe yarayacak artıları neler?
    Her zamanki soru. apple bu makinede neleri kısıtladı neyi yapmayı engelledi?
    Son sorum bu makine dışında başka istediklerimi yapacak makine varsa önerileride alabilirim.
    İlk etapta aklıma gelenler bunlar.
  • quote:

Hocam bende normal macbook pro var tam ekran oluyor, popcorn uygulaması ile tam ekran film ve dizi izliyorum.

Merhaba,
    1080p de lag varmı?
    Ayrıca pcden denedinizmi mac haricinde?
    Ses olayını notebooktan verebiliyormuyuz?
  • jubeii kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğim kadarıyla pc den olmuyor ama iphone dan film veya dizi izlerken kullanabilirsiniz. Modem önemli diye biliyorum 1080 olayında.
  • Airparrot diye bir 3. parti yazılım var ama performansı nedir bilmiyorum. Hatta olmayan özellikler bile
    eklenmiş kullanıma yönelik.

buradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 11 Aralık 2014; 16:42:06 >
  • Arkadaşlar ipadde indiremedim popcorn ü , jb mi gerekiyo?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cazsever C kullanıcısına yanıt
    Beamer ile mümkün.
  • YouTube'un Apple TV kanalı yenilendi.

Apple TV’sini açanlar bir kaç değişiklikle karşılaşmış olabilir, çünkü bugün Apple TV’ye Dailymotion kanalı eklendi ve YouTube kanalı yeni bir arayüzle ve yeni özelliklerle güncellendi.

Yeni YouTube kanalı ile artık Apple TV ile de bilgisayarınızdakine ve mobil cihazlarınızdakine benzer bir YouTube deneyiminden faydalanabileceksiniz.

http://www.ios-tr.com/2014/12/09/youtubeun-apple-tv-kanali-yenilendi/
  • turuncum kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgisayardan direk aktarma fonksiyonu varken (sağ üstte appletv' ye aktar var) Beamer yada airparrot gibi yazılımları neden kullanıyoruz bilgi verirseniz sevinirim? Ekstra özellikleri mi var ?
  • mericbey kullanıcısına yanıt
    iTunes'tan olanı diyorsanız; bütün film formatlarını iTunes oynatamıyor, dolayısıyla AppleTv'ye aktaramıyor.
  • Sizce alınır mı?
  • Arkadaslar digiturk play macbook uzerinden apple tv araciligyla ekrana yansitilabiliyor mu ? İoad iphonr uygulamasi olmuyor onu biliyorum, macbooktan sikinti cikiyor mu kullanan var mi

• Ikinci ekran olarak görüntüyü aktarabilirsln. Uzun bir süre aynı şekilde kullandım

• quote:

Orijinalden alıntı: oziware

Ikinci ekran olarak görüntüyü aktarabilirsln. Uzun bir süre aynı şekilde kullandım

Sirf bunun icin alacam sorun olmaz yani o zaman aliyorum.

• karti K kullanıcısına yanıt
    Bende izliyorum sorun yok
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.