Şimdi Ara

APPLE TV KULLANANLAR (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
916
Cevap
36
Favori
84.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende iphone 5s var ve apple tv almayı düşünüyorum,merak ettiğim nokta,ben telefonumdan dizi ve film izliyorum illegal sitelerden,bunları izlerken görüntüyü tv'ye aktarabilir miyim apple tv aracılığıyla?
  • jierda J kullanıcısına yanıt
    Tabi ki aktarırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Tabi ki aktarırsınız.

teşekkürler en yakın zamanda gidip alacağım
  • jierda J kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırın isterseniz. Yeni versiyon haziranda çıkabilir deniyordu, olmadı. Eylül ekimde çıkacaksa belki biraz bekleyebilirsiniz.
  • turuncum kullanıcısına yanıt
    hazirandan sonra bir tarih belirttiler mi neyse araştırıyorum teşekkürler ilginiz için
  • Merhaba.

Evde henüz modem yok. İnternete kişisel erişim noktası kullanarak bağlanıyorum.

4S ile modem yada başka bir alet kullanmadan apple tv direk bağlayabilir miyim.

Bir de film izlemek için wd tv live ile arasında çok bir fark var mı ?

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple tv 4 ün çıkışı 2015 e ertelenmiş, şu anda yenisini beklemektense apple tv 3 almak daha mantıklı.
  • Osx yosemite developer sürümü kullanıyorum 2 adet update aldi fakat hala tvye atv 3 ile yansitirken tvnin kosesinde aciyor tam ekran gostermiyor ekran ayarlarini kontrol ettim acaba osx surumundenmi kaynaklaniyor?
    Saygilar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sierratr1

Osx yosemite developer sürümü kullanıyorum 2 adet update aldi fakat hala tvye atv 3 ile yansitirken tvnin kosesinde aciyor tam ekran gostermiyor ekran ayarlarini kontrol ettim acaba osx surumundenmi kaynaklaniyor?
    Saygilar

os x yosemite ile aynı sorunu ben de yaşıyorum. ipad ve iphone da sorun yok ama macbook airplay'de sorun var; oldukça araştırdım, yabancı forumlarda da benzer sorunu yaşayan birine rastlamayınca sorunun bende olduğunu düşünmeye başlamıştım.
  • Apple tv ile nba league pass izleyebiliyor muyuz?

• Windows yüklü loptopdan da "airparrot" programı ile yansıtma yapabilirsiniz.

15 - 20 USD lik bir program

Digitürk playi yansıtıyor denenmiştir.

Iyi geceler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 8 ile birlikte apple tv ve iphone arasındaki airplay bağlantısı için wifi modem'e gerek kalmayacak dimi?
  • thehspeed T kullanıcısına yanıt
    Zaten gerek yok ki
  • imac ile ap tv'den dijitürk film kanallarını tv ye yansıtabilirmiyiz. dijitürk tarafından bir engelleme ile karşılaşırmıyız. hdmı kablo ile aktarmaya çalıştığımda engelleme ile karşılaşıyorum da ondan soruyorum. teşekkürler.
  • cazsever C kullanıcısına yanıt
    Cihazına jb yaparsan bu sorunlar aşılıyor diye biliyorum fakat ben şahsen kullanmıyorum digiturk ü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Cihazına jb yaparsan bu sorunlar aşılıyor diye biliyorum fakat ben şahsen kullanmıyorum digiturk ü.

ap tv 3 jb yapılabiliyormu.
  • cazsever C kullanıcısına yanıt
    hayır, bağladığın cihaza yapman gerekiyor

Ama digitürk ün son sürümünde oluyor mu bilmiyorum. Onu kullanana sorman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cazsever

quote:

Hayır

• quote:

hayır, bağladığın cihaza yapman gerekiyor

Ama digitürk ün son sürümünde oluyor mu bilmiyorum. Onu kullanana sorman gerekiyor.

teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sierratr1

Evet bende uzun suredir atv 3 kullaniyorum ve idizi filmde sikinti olmadan seyrediyorum yeni alan arkadaslara hayirli olsun diyorum. Mac dan airplay ile zaten ne istersem yansitiyorum. Guzel bi alet
    Saygilar

quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

quote:

Orijinalden alıntı: cazsever

quote:

Hayır

teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.