Şimdi Ara

Angry Birds Star Wars, Android, iOS, Windows Phone, PC ve Mac için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kısa süre önce Disney tarafından satın alınan Star Wars filmlerinin yapımcısı Lucasfilm ile Rovio Games, Angry Birds serisinin yeni oyunu için birlikte çalıştıklarını duyurmuştu. Angry Birds Star Wars olarak adlandırılan ve bünyesinde filmden birçok öge barındıran yapım, bugün resmen Android, iOS, Windows Phone, PC ve Mac platformları için indirmeye sunuldu. 

"Uzun zaman önce, çok ama çok uzak bir galakside bir grup umutsuz isyancı kuş, galaktik bir tehditle karşı karşıya geldi: İmparatorluğun şeytani domuz askerleri!

Gizli bir üs üzerinden saldıran isyancı kuşlar, kötü imparatorluk domuzlarına karşı ilk galibiyetlerini aldılar. Mücadele sırasında isyancı casuslar, imparatorluğun güçlü bir silahına, PIG STAR'a ait gizli planları çalmayı başardılar ve bu planları isyancı kuşlara ulaştırabilmek için senin yardımına ihtiyaçları var!"

Star Wars evreninde geçen yeni Angry Birds oyunu, benimsediği hikayeye uygun çok farklı güçleri beraberinde getiriyor. 80'den fazla bölüm, yeni oyun içi mekanikleri, ücretsiz güncellemeler ve uygulama içi ödeme sistemi desteğine sahip oyunda, Star Wars'un simgeleşmiş mekanları ve karakterlerini görebilecek, mobil cihazlarınız ve bilgisayarınızda Angry Birds'ü bu farklı uzay temasıyla yeniden tecrübe edebileceksiniz.

İlk kullanıcı incelemelerinden oldukça yüksek puanlar alan Angry Birds Star Wars, Android için ücretsiz reklamlı ve HD grafiklere sahip 2.99$'lık sürümlerle geliyor. iOS'ta iPhone/iPod Touch için 0.99$, iPad için 2.99$ ödeyerek edinilebiliyor. Windows Phone 8 ve üstünü destekleyen telefon versiyonuna 0.99$, Windows destekli sürüme 4.95€ ve Mac bilgisayarlar içinse 4.99$ ödeyerek Finlandiyalı oyun geliştiricisinin son oyununu edinebilirsiniz. Oyunun resmi internet sitesi, oynanış videosu ve indirme bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz.

• Sonunda beklenen oyun çıktı. Teşekkürler..
  • ilk resimdeki en soldaki kahverengi kuş. street fighter'daki blankayı hatırlattı bana

• Diğer konuda arkadaşın incelemesinden sonra benim de satın almayı düşündüğüm oyun. :)
    http://forum.donanimhaber.com/m_67742554/tm.htm
    quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

İlk birkaç bölüm klasik vur öldür tarzı ama ışın kılıcı ve lazer silahı açılınca isler değişiyor. Hele birde uzaya çıkınca çok daha zevkli. C-3PO bonus bölümleri çok güzel. Benim gibi star Wars fanları için muhteşem bir oyun. Angry birds space ten daha zevkli ve eğlenceli. Sırada prenses Leia , r2d2 ve Chewbacca var. Parasını hak eden oyunlardan.

• Gözünü seveyim android indirdim hemen bedavaya
  • Disney'in elinde bitecek Star Wars. Aynı; Orta Dünya'nın Warner Bros'un elinde bittiği gibi. Kaliteli yapımlar yok. Sadece para kazanma amacı var. Bunun içinde efsane evrenleri kullanıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

ilk resimdeki en soldaki kahverengi kuş. street fighter'daki blankayı hatırlattı bana

Ona bakarsan yukarıdaki siyah kafalı şey de bana Darth Vader'ı hatırlattı.
    />

• Niye hep android beleş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez ilk resimdeki en soldaki kahverengi kuş. street fighterdaki blankayı hatırlattı bana
    Ona bakarsan yukarıdaki siyah kafalı şey de bana Darth Vaderı hatırlattı.
    />

• touch 4g oyun kasıyor baya sorun yaşayan varmı arkadaşlar ?
  • windows phone 8 e aynı anda cıkması sevindirici gel artık lumia 920 :)

• açık ara en keyifli angry birds oyunu olmuş

beğendim
  • Star Wars u da iyice o...u ettiler...

• Lego'dan sonra Angry Birds
  • android için ücretsiz güzel ama bu reklamlarda sıktı artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Disney'in elinde bitecek Star Wars. Aynı; Orta Dünya'nın Warner Bros'un elinde bittiği gibi. Kaliteli yapımlar yok. Sadece para kazanma amacı var. Bunun içinde efsane evrenleri kullanıyorlar.

Angry Birds Star Wars, Android, iOS, Windows Phone, PC ve Mac için yayınlandı
  • Ben indirip oynadım sevdim açıkçası. Darth vader'ın gülüşüde hoş çizimlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guero -- 8 Kasım 2012; 15:03:10 >
  • Oyunu androidde de iOS'ta da oynadım iksine de iyi optimize edilmiş. Ama bir yerden sıkmıyor mu sıkıyor amaç aynı bence yeni oyun çıkarsalardı daha iyi olurdu.bknz: bad piggies
  • Çok hoşuma gitti. Bence en eğlenceli Angry Birds serisi bu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç sevmediğim oyun ama, peluş oyuncaklarını çok seviyorum.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.