Şimdi Ara

SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!! (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.030
Cevap
198
Favori
983.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    immobilizer ile ilgili bir lamba. bende de yanıp duruyor ama kaale almiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Militurk

quote:

Orijinalden alıntı: firpir

Ben XV'yi görür görmez sedefli beyaz rengine tutulmuştum açıkçası. Sıfır almadan önce çok düşük km'de 2014 model siyah bir premium denedim. Ama araç en başta rengi yüzünden nedense kendini sevidrmedi bana. Ben de daha önceki bazı yorumlarda olduğu gibi XV'de siyah rengin aracın kaslı görünüşünü gizlediğini düşünüyorum. Ben de istediğim renk olsuni sıfır km olsun istedim ve beyaz elegance satın aldım.

Bir de kırmızı renkte özellikle arka stopların aracın rengi içerisinde kaybolması hoşuma gitmemişti.

Bunun dışında mavi ve buz gri de benim hoşuma gidiyor. Vişne rengini canlı olarak hiç görmedim. Turuncu bu araca bence yakışmamış. Fıstık yeşilini satın almam ancak görmek isterim :)

Turuncu şaşırtıcı derece güzel geliyor bana, 1 tane zekeriyaköy de var. Ne zaman yakalasam niye benimki beyaz diye sinir oluyorum benim arabayıda eşim seçti beyaz olsun dedi. Yoksa ben de Mavi ile el sıkışmıştım
     SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!!

2yıla yakındır 3 kişide olan mavi renkli araçlardan birinin kullanıcısı olarak renginden son derece memnunum. Ancak beyaz rengin fazlasıyla revaçta olması ve görmem nedeniyle keşke beyaz alsaydım dediğim zamanlar oluyor. Sanki beyaz rengin aracı daha fazla belirginleştiriyor gibi hissediyorum. Sonra aracımı yıkadıktan sonra rengine bir kez daha vuruluyorum :). Çamurlu halide harika aslında. Rengi ne olursa olsun o bir SUBARU ve ilgi çekici..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• serdaruz kullanıcısına yanıt
    Araştırırken özellikle fazlaca arada kaldığım 4 renkten biriydi. Dün de bir tanesini trafikte gördüm Akatlar'danFSM bağlantısının alt yolundan 4. Levent'e dönüyordu. Gerçekten şık duruyor.
  • Bu arada forumda venedik kırmızısı kullanan veya çok seven bir tek benim galiba...
  • Uygun bir Pazar günü uludağ buluşma fikrini destekliyorum

• Universia kullanıcısına yanıt
    27/12 Cumartesi günü Riva da buluşma olursa bizler de seve seve geliriz..

Başka kimler gelecek bir liste yapalım mı?

Bir de günün programını yapmak lazım, kaçta nerede buluşulacak, nerede yemek yenecek, hangi parkurda/yollarda gezilecek?

Bölgeyi bilen arkadaşların yardımı gerekiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMKoC -- 19 Aralık 2014; 12:49:02 >
  • 1 koyu gri de benden olsun - Santep 2014 Premium Beylikdüzü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santep -- 19 Aralık 2014; 16:49:54 >
  • santep S kullanıcısına yanıt
    1-afşinsubaru -SUBARU XV premium-2014 Beyaz Kahramanmaraş
    2-calledman -Subaru xv premium 2014-Beyaz istanbul
    3-Sahanbey82 -Elegance inci beyazı 2014 istanbul
    4-Universia -Venedik KırmızısıAralık 2014 - Premium -İstanbul - Rumelihisarı
    5-serdaruz -Subaru XV elegance 2012 deniz mavisi -osmancık
    6-sercann.34-2012 XV Comfort -Beyaz İstanbul ( Anadolu Yakası)
    7-ibocanli- Elegance-2014-Beyaz-Kocaeli
    8-ebal -Elagant inci beyazı 2012. Bursa
    9-mkpli --SUBARU XV premium-2014 Koyu gri Bursa.M.K.Paşa
    10-standalone-subaru xv elegance 2013 beyaz Ankara
    11-Militurk-Subaru XV Premium 2014 Beyaz Zekeriyaköy / istanbul
    12-SaMKoC-Subaru XV _ premium _ koyu gri _ Ekim 2014 _ 6.000km _ 9.0LT _ Ataşehir / İstanbul
    13-Yağızz__-2014 premium inci beyazı
    14-firpir- inci beyazı da benden gelsin. 2014 model elegance. gerçi şu anda çamur kamuflajlı ama olsun :)
    15-higtr-İnci beyazı Subaru XV Elegance 2014 - Ankara
    16-ozgcebeci-2013 Elegance vişne İstanbul
    17-sbxv-Levent elegance 2014 beyaz Bursa
    18-Link234-2012 - Beyaz - Istanbul
    19-soclose-2013 inci beyazi elegance
    20-Jestia-2014 koyu gri elegance istanbu
    21-zulu123-2014 Premium Beyaz İzmir
    22-albert_albert-2014 Aralık-Mavi-Elegance-Denizli
    23-vodalei-SUBARU XV-2014 Elegance Kuvars Mavi İstanbul-Anadolu 5500Km 100km/7,8lt
    24-Khaki_2013 elegance_çöl hakisi
    25-Emuratokan-2014 koyu gri, istanbul.\
    26-ancyrano-2013 gümüş elegance Ankara
    27-mcksy-2014 elegance-inci beyazı-Ankara
    28-alperyy-SUbaru XV Elegance - 2014 Beyaz Istanbul-Avrupa / 1700km / 8,5lt/100km Falken Eurowinter HS449
    29-ysnkarakaya-ysnkarakaya-İnci beyazı Subaru XV Elegance 2014-Zonguldak
    30-erenol-2014 Elegance inci beyaz Bursa
    31-fasem-2014 elegance gümüş bursa
    32-Sub21- 2014 Gümüş gri - İstanbul.
    33-ilgazdr-2014 Premium, beyaz
    34-trapspeed-2013, elegance, ankara, beyaz
    35-Outdoor35-Outdoor35, 2014 Premium, inci beyaz. Kayseri
    36-gilgamess - 2012 XV elegance mavi - erzincan ( tek)
    37-badebrn-2014 elegance-inci beyazı-bahçeşehir istanbul
    38-TR39-2014 PREMİUM İNCİ BEYAZI LÜLEBURGAZ
    39-AzaK67-2013 Elegance İnci Beyaz-Zonguldak/Kdz.Ereğli
    40-berkay.bykygc-2013 Premium Sedefli Beyaz Karaman
    41-santep- Santep 2014 Premium koyu gri Beylikdüzü

•  SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!!
  • tabloda 1 venedik kirmizi 2 vişne demissiniz.
    bu iki renk aslinda ayni renkler degil mi?
    bende araci almak isterken ozellikle kirmizi bakmis ama istedigim renk tonlaması olmadigi icin mevcut rengi almamıştım.

listeye baktım.
    poz.4 v. kirmizi -universia
    poz 16. visne - ozgcebeci. 2. visne rengi bulamadim listede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcılar öyle yazmışlardı bende değiştirmedim. Eğer öyleyse düzeltelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afsinsubaru -- 20 Aralık 2014; 10:33:24 >
  • Merhaba
    Aracın hız limitlerini zorlayan var mı hiç?
    Geçen pazar günü sabah çok erken saatlerde Bostancı tarafından, fsm üzerinden Edirne istikametine ilk defa zorladım aracı, ibrede bir ara 190km yi gördüm
    Sanırım fabrika verisi 175km diye Hatırlıyorum.
    Güzel olan tarafı araç kurşun gibi gidiyor, çok dengeli nerdeyse frensiz Basın ekspres sapağına kadar geldim. (Malum istanbulu trafiksiz bulmak çok zor)
    Ancak aldığımdan beri (3200km) hiç sıfırlamadığım Yakıt ortalamam 8,6lt den 8,8lt ye çıktı Florya'ya geldiğimde.

• mcksy kullanıcısına yanıt
    Sizin park sensörler maalesef yanlış takılmış. neden tampon altına takmışlar ?
  • XV 07 kullanıcısına yanıt
    Ön park sensörü önermiyorum. taktırmayın.
  • pixelcik P kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın uzun bir süre foruma giremedim işlerin yoğunluğundan ve de şifremi unuttuğum için. fakat araç satıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurtünay48

Sizin park sensörler maalesef yanlış takılmış. neden tampon altına takmışlar ?

Hadi yaaa... :(

Benim kini de tampon altına takmışlar. Siyah kısımdaki reflektörlerin altına ortalayacak şekilde ve arka sis lambasının hizasına dodiklerin arasına takmışlar... :(

Yada arabayı değiştiricem. Bana sormadan oralara takmışlar. Daha parasını da ödememiştim. Plaka da ocak 1 de takılacaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: nurtünay48

Ön park sensörü önermiyorum. taktırmayın.

Ön sensörü neden önermiyorsunuz. Mesela cenmax ın LCD 4305 modeli var. Ön arka birlikte çalışıyor. Yada bosch un ön ayrı arka ayrı sistemleri var. Siz neden önermiyorsunuz. Nerede sorun çıkıyor.

Bu arada nette bir arkadaşın uyguladığı ebay den aldığı tek beyinli ön arka 4 +4 sensörlü bir versyon bile var.

Kontrol ünitesi arka bagaj içinde bağlantı da geri vites lambası ve fren lambası na yapılmış. Sakıncalı gördüğünüz konu teknolojik anlamda mı yoksa ön tampona montaj zorluğu anlamında mı...

• Vişne renk 2012 ve 2013'ün 2. yarısına kadar Türkiye ye geldi. fakat 2013'ün 2. yarısından sonra Japonya vişne rengi üretimden kaldırıp Venedik kırmızısını göndermeye başladı. Vişne , patlıcan moru renginde duruyordu araç üzerinde. Benim de favori renklerimden biriydi.
  • XV 07 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Orijinal donanımında mevcut ön park sensör konfor modülü beyinle orantılı çalıştığından dolayı verim alabiliyorsunuz. Sonradan montaj yapılan ön park sensör aracın konfor modülü ile bağlantı yapılamamasından dolayı orantısız çalışmakta. Bu durum mesafe olmasına rağmen frene bastığınız da sensörün devre girip sürekli ötmesine zaman zaman sebebiyet veriyor. 1 - 2 müşterim bundan dolayı sonradan montaj yaptırdıkları ön park sensörünü iptal ettirdiler.
  •  SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!!
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.