Şimdi Ara

SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!! (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.031
Cevap
199
Favori
982.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartal

Merak ettim:
    XV'nin açılımı nedir?Ne anlama geliyor acaba?

Herhalde açık anlamı olmayan harf grubu.
  • Arkadaşlar konuya katılımınızı merakla bekliyorum Araç İçi Fotoğraflarınız
  • Link234 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiği ses CVT tahrik zinciri sesi. Eski kayışlı modellerde de kayış vınlama sesi gelirdi. Normalde rolanti düşük olduğu için rahatsızlık verecek düzeye gelmemesi lazım. Ancak motor soğuk ve jikle çalışmaya devam ettiği için çok duyulmuş olabilir.
  • X activity Vehicle!

Otomotivde X genellikle 4x4 araçları veya sportif aktivite araçlarını ifade etmek için kullanılır. Zorlu koşulların üstesinden gelme yeteneği vurgulanır. Burada ifade edilen, X Vehicle, yani X activity Vehicle! Zorlu şartların üstesinden gelme yeteneğindeki araç anlamındadır. Yine benzer manada yeni Forester'da X-Mode fonksiyonu var. Yani zorlu koşulları aşmanıza yardımcı olma modu gibi bir anlamda.

Tabi ki bunların sadece birer ticari isim olduğunu, bilimsel ya da literatürel değer taşımadıklarını da ifade etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtutun -- 7 Nisan 2014; 19:19:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtutun

X activity Vehicle!

Otomotivde X genellikle 4x4 araçları veya sportif aktivite araçlarını ifade etmek için kullanılır. Zorlu koşulların üstesinden gelme yeteneği vurgulanır. Burada ifade edilen, X Vehicle, yani X activity Vehicle! Zorlu şartların üstesinden gelme yeteneğindeki araç anlamındadır. Yine benzer manada yeni Forester'da X-Mode fonksiyonu var. Yani zorlu koşulları aşmanıza yardımcı olma modu gibi bir anlamda.

Tabi ki bunların sadece birer ticari isim olduğunu, bilimsel ya da literatürel değer taşımadıklarını da ifade etmek lazım.

Teşekkür ederim.
    X'in kullanımı çokça.
    XV
    XT
    ASX
    XC60 vs.
  • model yılına göre XV'ye eklenen şeyler var mı yani 2014 model ile 2012 arasında fark var mı
  • Değerli arkadaşlar, manuel ve dizel Volvo S60 kullanıyorum, çok km yapıyorum ve değiştirme zamanı geldi. Subaru XV çok hoşuma gitti. Güvenlikte Volvo ile yarışıyor, hatta belki de daha iyi. Donanım deseniz ihtiyaç olan herşey var. En önemli artısı da sürekli 4 çeker oluşu. Sizlerin paylaştıkları bilgiler ve pozitif görüşleriniz de çok faydalı oldu benim için ve bir XV Premium almaya karar vedim. Yani ben de aranızdayım artık inşallah 1 hafta 10 güne kadar:))
  • Commodor C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın inşallah. Test ettiniz mi? Performans için yorumunuzu merak ettim, Volvo S60 dizelden sonra. Manuel mi, otomatik mi?
  • mtutun M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Otomatik düşünüyorum, bu hafta sonuna kadar test edeceğim ama performansı çok farketmeyecek diye düşünüyorum. Testten sonra yazarım.
  • Merhabalar,
    XV'sinde cam rüzgarlığı kullanan arkadaşımız var mı?
    memnun mudur bu aksesuardan? Ayrıca 100/120 km. hızla giderken camı 1-2 parmak açtığımızda oluşan o sesi ve rüzgarı kesmede faydası oluyor mu?

Teşekkürler.
  • iyi akşamlar arkadaşlar
    acaba bu arabalara (XV) sub woofer monte edili bilir mı?
  • Arkadaşlar volvo v40 cc. d2 ve Tiguandan sonra en kafama yatan araç bu oldu ama kafama takılan çok şey var bu araçla ilgili. Bir çok forumda xv in yedek parçalarının çok pahalı olduğu buna rağmen bulunamadığını ve servis olayının çok kötü olduğunu okuyorum. Siz kullanıcılardan bu konuda yorum bekliyorum.
  • Arkadaslar bu araba ne zaman makyajlanir?
  • Arkadaslar bu araba nezaman makyajlanir.
  • Arkadaslar bu kasaya makyajlama gelirmi?
  • Forum ilgiye muhtaç gibi görünüyor...
  • Arabalar sorunsuz olunca, pek kimsenin sesi çıkmıyor. Ondandır....
  • Bugün itibarıyla bende XV sahibiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Drunk Moose

Arabalar sorunsuz olunca, pek kimsenin sesi çıkmıyor. Ondandır....

👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vodalei

Bugün itibarıyla bende XV sahibiyim

Hayırlı olsun güle güle kullanın. 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.