Şimdi Ara

Aerial7 Tank Headphones inceleme. Sorularınız varsa cevap verebilirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
6.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eskiden telefonla veya mp3 çalar ile verilen kulaklıkları kullanıyordum, artık farklılık yaratmak istedim. Hem görünüşü güzel olan hem de yeni bir marka olan Aerial7 Tank Headphones aldım.

Özellikleri

Apple iPod, iPhone, BlackBerry veya diğer mp3 çalar, mobil cihaz ve müzik cihazlarından, en yüksek kalitede müzik dinleme deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.
    Uzun süre dinleme için rahat, yumuşak ve esnek kafa bandı.
    Standart müzik çalarlar için 2 kalın sarmal kablosu, iPhone , BlackBerry ve diğer mobil cihazlar için mikrofon ile ince düz kablo içerir.

Teknik Özellikleri

Sürücü Çapı: 57mm
    Empedans: 64 ohm
    Frekans Tepkisi: 5-20KHz
    Hassasiyet (SPL): 108 ± 3dB (1kHz de)
    Maksimum Güç Puanlama 3500mW olduğunu

İlk önce özellikler hakkında yorum yaparsak;

Ürün 5-20khz arasında bir frekansa araliğina sahip. Bu ne demektir. Şöyle açıklayayım, bu aralığın ne kadar geniş olursa o kadar geniş bir sahneye sahip oluruz. Buda nedir ki? O kadar sanatçıyı yakınımızda hissederiz, o kadar kaliteli sağ sol enstürüman oranına sahip oluruz. Bu kulaklıkta sınıfında yeterli olabilicek bir düzeyde mevcut.

Ürünün yapısına gelirsek;

Kulaklık,kapalı bir kafa üstü kulaklık, dışarıya ses veriyor özellikle otobüs tarzı yerlerde sıkıntı yaratabilir.

Ürünün sesine gelirsek:
    Basslar hiç fena değil. Gayet yerinde ve tok. Midler terbiyeli ama daha iyi olabilirdi. Tizler ise bassların gerisinde kalmıyor.

Ürünün konforuna gelirsek:

Over ear olduğu için eğer kulağınız kepçeyse kulağınızda ağrı yapabilir. Ayrıca 2-3 saatten sonra boyunda ağrı yapıyor.

Sonuç olarak:

Pop, r&b, rap dinleyenlere tavsiye ederim ancak rock konusunda kuşkularım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volodia -- 12 Aralık 2012; 22:10:50 >

• İnceleme güzel olmuş ama üzerine bi 20-30 tl daha koyup AKG K 518 DJ alabilirdin.
  • İnceleme için teşekkürler.

@DubSteq

Aerial7'nin ses yüksekliğini bilemiyorum ama K518 in sesinin az olduğuna dair yorumlar okudum.
  • O sesi az diyenlerden benim arkadaşlarda var ve kendileri genellikle beats ı son seste dinleyen insanlar(kulaklarının nasıl harab olduklarını bilmiyolar).Aerial7 Tank 64 ohm, AKG K 518 DJ 32 ohm(bu yüzden daha fazla ses verir Aerial7'ye göre).
  • quote:

Orijinalden alıntı: DubSteq

İnceleme güzel olmuş ama üzerine bi 20-30 tl daha koyup AKG K 518 DJ alabilirdin.

Zaten cok yuksek sesle muzik dinlemiyorum ve ikisini de denedim bunu daha cok begendim. Bu arada tesekkurler
  • Bu kulaklıkla rock müzik dinlemedeki kuşkularını biraz açar mısın? Bir de kulaklığın malzeme kalitesinden bahseder misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoingForUs

Merhabalar;

Eskiden telefonla veya mp3 çalar ile verilen kulaklıkları kullanıyordum, artık farklılık yaratmak istedim. Hem görünüşü güzel olan hem de yeni bir marka olan Aerial7 Tank Headphones aldım.

Özellikleri

Apple iPod, iPhone, BlackBerry veya diğer mp3 çalar, mobil cihaz ve müzik cihazlarından, en yüksek kalitede müzik dinleme deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.
    Uzun süre dinleme için rahat, yumuşak ve esnek kafa bandı.
    Standart müzik çalarlar için 2 kalın sarmal kablosu, iPhone , BlackBerry ve diğer mobil cihazlar için mikrofon ile ince düz kablo içerir.

Teknik Özellikleri

Sürücü Çapı: 57mm
    Empedans: 64 ohm
    Frekans Tepkisi: 5-20KHz
    Hassasiyet (SPL): 108 ± 3dB (1kHz de)
    Maksimum Güç Puanlama 3500mW olduğunu

İlk önce özellikler hakkında yorum yaparsak;

Ürün 5-20khz arasında bir frekansa araliğina sahip. Bu ne demektir. Şöyle açıklayayım, bu aralığın ne kadar geniş olursa o kadar geniş bir sahneye sahip oluruz. Buda nedir ki? O kadar sanatçıyı yakınımızda hissederiz, o kadar kaliteli sağ sol enstürüman oranına sahip oluruz. Bu kulaklıkta sınıfında yeterli olabilicek bir düzeyde mevcut.

Ürünün yapısına gelirsek;

Kulaklık,kapalı bir kafa üstü kulaklık, dışarıya ses veriyor özellikle otobüs tarzı yerlerde sıkıntı yaratabilir.

Ürünün sesine gelirsek:
    Basslar hiç fena değil. Gayet yerinde ve tok. Midler terbiyeli ama daha iyi olabilirdi. Tizler ise bassların gerisinde kalmıyor.

Ürünün konforuna gelirsek:

Over ear olduğu için eğer kulağınız kepçeyse kulağınızda ağrı yapabilir. Ayrıca 2-3 saatten sonra boyunda ağrı yapıyor.

Sonuç olarak:

Pop, r&b, rap dinleyenlere tavsiye ederim ancak rock konusunda kuşkularım var.

Hocam kulaklığı ne kadara aldınız acaba d and r sitesinde gözükmüyorda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DjSemiH1

Hocam ben zamanında d&r'dan 181,49 tl'ye almıştım ama galiba d&r'da satıştan kalkmış. Hepsiburadada şu an 130 tl.
    Bu da linki:http://www.hepsiburada.com/liste/aerial7-tank-soldier-kulaklik/productDetails.aspx?productId=telkulariel30&categoryId=16117&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26categoryid%3d16117%26fh_vi

• quote:

quote:

Hocam ben zamanında d&r'dan 181,49 tl'ye almıştım ama galiba d&r'da satıştan kalkmış. Hepsiburadada şu an 130 tl.
    Bu da linki:http://www.hepsiburada.com/liste/aerial7-tank-soldier-kulaklik/productDetails.aspx?productId=telkulariel30&categoryId=16117&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26categoryid%3d16117%26fh_vi

Teşekkürler hocam hepsiburadaya çokda güvenmediğim için elden alma yönüne döndüm

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler hocam hepsiburadaya çokda güvenmediğim için elden alma yönüne döndüm

Hocam istanbuldaysanız eğer Capitol Turkcellde vardı 150 liraydı.

Ama bence hepsiburadadan alabilirsiniz benim bir sürü alışverişim oldu hiç problem olmadı.

• quote:

quote:

quote:

Ben HB'den aldım ve 2 aydır kullanıyom. Oldukça iyi ve memnunum. TANK modelini aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

quote:

quote:

Ben HB'den aldım ve 2 aydır kullanıyom. Oldukça iyi ve memnunum. TANK modelini aldım.

Hocam ama çok şikayet var acaba bana pmden anlatırmısınız bu işeleri ona göre ürün alcağım HP dan

• Ses açma-kısma yok di mi dostum kulaklıkta :D bende geçen gün aldım ama ben mi bulamadım yoksa yok mu şaşırdım. O kadar özelliği olan kulaklıkta ses açma-kısma olmaz mı yahu :D
  • Bu ürünün platinum modelini aldım ilk resimde ortadaki ayırıcı aparat gelmedi. HepsiBurada dan temin ettim ürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elesta

Ses açma-kısma yok di mi dostum kulaklıkta :D bende geçen gün aldım ama ben mi bulamadım yoksa yok mu şaşırdım. O kadar özelliği olan kulaklıkta ses açma-kısma olmaz mı yahu :D

ilkte bende şaşırmıştım, alışılagelmiş analog ses açma kapama dirençleri parazit yapıyor
  • ilk resimdeki kırmızı ve mavi uçlar ne işe yarıyor acaba?
  • cazador35 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara bağlayıp mikrofonu kullanmak için :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bilgisayara bağlayıp mikrofonu kullanmak için :)

ben dün 150 tl ye hepsiburada dan sipariş verdim ilk defa alışveriş yapıyorum hb dan umarım eksiksiz bir şekilde gelir birde mikrofon telefonlarda çalışıyormu?
  • Galiba ben hiç mikrofonu kullanmadım. Aslında kulaklığın telefon ile kullanılmasını da tavsiye etmiyorum bazı telefonlarla tam uyumlu çalışmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi rock müzik için uygun mu bu kulaklık değil mi?

yada 150 tl civarlarında daha iyi kulaklık var mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.