Şimdi Ara

Google Nexus 7 için yeni bir reklam filmi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Google Nexus 7 için yeni bir reklam filmi yayınlandı

Google, bütçe dostu tableti Nexus 7 için hazırladığı "Akvaryum" başlıklı yeni reklam filmini yayınlandı. Önceki tanıtımların aksine cihaz, videoda izleyicinin karşısına yardımcı bir öge olarak çıkıyor. Wes Anderson'ın 2005 yapımı 'The Life Aquatic with Steve Zissou' filminden esinlenilerek oluşturulan bir yapısı olan reklamda firmanın oyun bahçesi açıldı sloganına yer verilmiş.

Evlerinin çatısında oluşturacakları akvaryum üzerinde araştırmalar yapan Nexus 7'li gençler, arama motoru tabanlı Google Now'a sorular soruyor, görüntülü görüşme yapıyor ve Google Play üzeriden çeşitli medyalara göz atıyorlar. En önemlisi de, tüm bunları farklı mekanlarda, küçük boyutları sayesinde kolayca kavrayıp tek elle dahi kullanabildikleri Nexus 7 ile gerçekleştiriyorlar. Tablet bilgisayarın teknik özellikleri ya da ucuzluğuna değil de günlük hayattaki kolay kullanımına dikkati çeken reklamın izleyiciler tarafından oldukça beğenildiği aktarılıyor. 

199$ - 299$ arasında fiyatlanan sürümleri mevcut Tegra 3 çipsetli Google Nexus 7'nin yeni reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

• İlginç ve güzel olmuş.

• Paylaşım için teşekkürler!

• Hoşuma gitti. Güzel olmuş.

• 199$ * 1.780 = 354,22 TL Ülkemizde bu ürünü bu fiyata satın almak imkansız:(((

• Paylaşım için teşekkürler!

• Fotoğraf ve panaromik resim de çekmişler mi? !!! Çoluk çocukla - oyun resimleri çekeceğine TR piyasasına UYGUN fiyatla 32gb lık ürünleri göndersin. 6 ay oldu TIK yok !! Google dünya devi - asus da türkiye de ürün satıyor yıllardır güya !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 6 Kasım 2012; 21:44:15 >
  • Harbi iyiymiş reklam.
  • Samsung acaba nexus 7'ye rakip ne çıkaracak ?

• Şimdi Apple diyip -30 yiyeceğime forever Android derim +10 alırım.
  • arka kamerası olmayan bir tablet için bu reklam biraz saçma olmuş
  • asusun Türkiye distribütörü 450$ üstü bir fiyata getiriyor 16 gb olan modelini boşuna heves yapmayın bü ülkeyi s*.ven s*.vene

• Turkiyede alinmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanefeozkan

asusun Türkiye distribütörü 450$ üstü bir fiyata getiriyor 16 gb olan modelini boşuna heves yapmayın bü ülkeyi s*.ven s*.vene

kaynak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

asusun Türkiye distribütörü 450$ üstü bir fiyata getiriyor 16 gb olan modelini boşuna heves yapmayın bü ülkeyi s*.ven s*.vene

kaynak?

Vermek için aradım ama kaynak teknobiyotik dün facebook sayfalrından duyuru yapmışlardı ve herkesten fiyat konusunda tepki aldılar sayfanın yetkilisi fiyatla ilgili sorun bizle alakalı değil distribütörün satış fiyatı bu diye söyledi konuya kaynak olarak resim vericektim ama nexus ile ilgili ne facebook sayfasındaki konu duruyor nede internet sitelerindeki satış linki o yüzden sadece yorum yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neyıh

Samsung acaba nexus 7'ye rakip ne çıkaracak ?

Rakip gören yok ki ! hatta şöyle bir durum var cihaz çıktı - satıldı - bitti ama TR da satılmadı hiç :))) LG X2 ve zamanının MOTOROLA ATRİX i gibi :))

Rakip karşında durur , olmayan bir donanım için rakip demek büyük iddia !!
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

kaynak?

Vermek için aradım ama kaynak teknobiyotik dün facebook sayfalrından duyuru yapmışlardı ve herkesten fiyat konusunda tepki aldılar sayfanın yetkilisi fiyatla ilgili sorun bizle alakalı değil distribütörün satış fiyatı bu diye söyledi konuya kaynak olarak resim vericektim ama nexus ile ilgili ne facebook sayfasındaki konu duruyor nede internet sitelerindeki satış linki o yüzden sadece yorum yaptım

teşekkürler... dediğiniz fiyattan gelirse ne anladım ben o işten yani...

distrübitör bile böyle yapacaksa işimiz var

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: Neyıh

Samsung acaba nexus 7'ye rakip ne çıkaracak ?

Rakip gören yok ki ! hatta şöyle bir durum var cihaz çıktı - satıldı - bitti ama TR da satılmadı hiç :))) LG X2 ve zamanının MOTOROLA ATRİX i gibi :))

Rakip karşında durur , olmayan bir donanım için rakip demek büyük iddia !!

Ortaya atılmış bir iddia var ve Samsung'un satış politikasını az buz bilen herkesin, samsung'un ekonomik boyutlu cihazlara yöneleceğini düşünür.

Bakalım...
  • Galaxy Pad 10.1 lerin fiyatı 700 liralara yaklaşmışken ben gidip 600 lira verip de Nexus almam. Şu sömürgeci firmalarda ( onlar kendini iyi biliyor!) biran önce ülkemizden pılını pırtılarını toplayıp gitseler keşke!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyıh -- 7 Kasım 2012; 2:46:06 >
  • Reklam gayet güzel olmuş.. 3G versiyonunu da çıkardıklarından dolayı bu reklamı hor göremem. İlk çıktığında böyle bir reklam yapmış olsalardı, tabletlerle yaptıkları şeyler internetsiz yapılamayacak şeyler olduğu için saçma bulabilirdim. Nexus 7 ile Google çok iyi bir hamle yaptı ufak tefek hataları olsa da. Fiyat ve kalite olarak (ülkemizde olmasa da) kesinlikle mükemmel.. Severek kullanıyoruz :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.