Şimdi Ara

Angry Birds Star Wars için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Angry Birds ve Star Wars evrenini buluşturan yeni oyunu Angry Birds Star Wars'ı geçtiğimiz ay duyuran Rovio, yapıma ait tanıtım videolarını YouTube kanalı üzerinden yayınlamaya devam ediyor. Yapımcı tarafından yayınlanan son video ise, yaklaşık bir dakika uzunluğunda oyunun oynanışı hakkında daha net fikir veren oynanış videosu.

Söz konusu videoya baktığımızda yapımın daha önce yayınlanan oynanış videosundan sahnelerin de bulunduğu görülürken, lazer toplarıyla kızgın kuşlarımıza karşı savunma yapan kuleler dikkat çekiyor. Star Wars evreninin karakterlerinin Angry Birds evrenine uyarlanmış halleri ve bunların kulladığı yeteneklerinde oldukça başarılı bir şekilde yansıtıldığı görülüyor. 

Klasik Angry Birds ve Angry Birds Space'e benzer bölüm yapılarına sahip yapımın nasıl bir oyun deneyimi sunacağını 8 Kasım tarihinde göreceğimizi belirtmekte fayda var. Ek olarak, oynanış videosunun sonunda karşımıza çıkan Millenium Falcon'un bölümü geçmenizi sağlayan bir bonus içerik olarak rol üstlenmesini bekliyoruz. 

• Mavit bey sizden fiyat konusunda tahminlerinizi alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

Mavit bey sizden fiyat konusunda tahminlerinizi alabilirmiyim

Daha önceki Angry Birds oyunlarında karşılaştığımız fiyatlandırma politikasının uygulanacağını düşünüyorum. Yani Android platformunda ücretsiz, iOS'te 1.79 TL'lik bir fiyatlandırma ile karşılaşabiliriz.

• Oyun AppStore a geldi. Normal versiyon 1.79tl İpad için HD versiyon 5,49tl. İndirdim. Bakalım nasılmış. Bir kaç saat sonra görüşmek üzere. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

Oyun AppStore a geldi. Normal versiyon 1.79tl İpad için HD versiyon 5,49tl. İndirdim. Bakalım nasılmış. Bir kaç saat sonra görüşmek üzere. :)

Linki varmı ben henüz göremiyorum da ?
  • iPhone
    https://itunes.apple.com/au/app/angry-birds-star-wars/id557137623?mt=8

iPad
    https://itunes.apple.com/au/app/angry-birds-star-wars-hd/id557138109?mt=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byalican -- 8 Kasım 2012; 9:52:06 >
  • İndirip, oynayan varsa biraz bilgilendirebilir mi?
  • İlk birkaç bölüm klasik vur öldür tarzı ama ışın kılıcı ve lazer silahı açılınca isler değişiyor. Hele birde uzaya çıkınca çok daha zevkli. C-3PO bonus bölümleri çok güzel. Benim gibi star Wars fanları için muhteşem bir oyun. Angry birds space ten daha zevkli ve eğlenceli. Sırada prenses Leia , r2d2 ve Chewbacca var. Parasını hak eden oyunlardan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İlk birkaç bölüm klasik vur öldür tarzı ama ışın kılıcı ve lazer silahı açılınca isler değişiyor. Hele birde uzaya çıkınca çok daha zevkli. C-3PO bonus bölümleri çok güzel. Benim gibi star Wars fanları için muhteşem bir oyun. Angry birds space ten daha zevkli ve eğlenceli. Sırada prenses Leia , r2d2 ve Chewbacca var. Parasını hak eden oyunlardan.

O zaman hemen indirmeye başlıyoruz Sağol bilgilendirme için
  • quote:

İlk birkaç bölüm klasik vur öldür tarzı ama ışın kılıcı ve lazer silahı açılınca isler değişiyor. Hele birde uzaya çıkınca çok daha zevkli. C-3PO bonus bölümleri çok güzel. Benim gibi star Wars fanları için muhteşem bir oyun. Angry birds space ten daha zevkli ve eğlenceli. Sırada prenses Leia , r2d2 ve Chewbacca var. Parasını hak eden oyunlardan.

Yorum için teşekkürler hemen instalus a bakayım.
  • Hoşuma gitti açıkçası ama bad piggies gibi bazı bölümlerde domuz olup savunma yapmak falan isterdim açıkcası ilerki oyunlarda yaparlar herhalde
  • Her zamanki gibi çok iyi
  • Tattoine i yeni bitirdim. Gerçekten güzel olmus ışın kılıcı olsun ışın tabancası olsun jedi trick olsun harika eklemeler .
  • Bedava indirdim oynadım gerçekten güzel olmuş
  • Oyunun HD'sine Android için 2.99$ istiyorlar.
  • Hem bedava sürümü hem de paralı HD sürümünü aldım. Tablette uygulamayı açmak istediğimde sanki çalışacak gibi bir anlığına ekran kararıyor ve takrar masa üstü ekrana dönüyor. Çözümünü bilen birileri paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostAssassin

Hem bedava sürümü hem de paralı HD sürümünü aldım. Tablette uygulamayı açmak istediğimde sanki çalışacak gibi bir anlığına ekran kararıyor ve takrar masa üstü ekrana dönüyor. Çözümünü bilen birileri paylaşırsa sevinirim.

Kapatıp açmayı deneyin bir cihazı, düzelecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManUnitedTv

quote:

Hem bedava sürümü hem de paralı HD sürümünü aldım. Tablette uygulamayı açmak istediğimde sanki çalışacak gibi bir anlığına ekran kararıyor ve takrar masa üstü ekrana dönüyor. Çözümünü bilen birileri paylaşırsa sevinirim.

Sadece kapatıp açmak değil, SD kartta boş alanı arttırmak, cihaz belleğinde boş aln arttırmak, uygulamayı tekrar yüklemek ve tabi kapatıp açmak dahil her şeyi denedim. Markette cihaza uygun dediği için indirdim ama uygunmu değil yoksa son ihtimal cihaza yüklemem gereken başka bir bleşen veya program dahamı kurmalıyım bilmiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ManUnitedTv

quote:

Sadece kapatıp açmak değil, SD kartta boş alanı arttırmak, cihaz belleğinde boş aln arttırmak, uygulamayı tekrar yüklemek ve tabi kapatıp açmak dahil her şeyi denedim. Markette cihaza uygun dediği için indirdim ama uygunmu değil yoksa son ihtimal cihaza yüklemem gereken başka bir bleşen veya program dahamı kurmalıyım bilmiyorum.

Cihazının işletim sistemi güncel mi?

• Star Wars fanıyım keşke beleş olsaydı tabii imkansız. Benim gibi kredi kartı olmayanlar jb mi yapmak zorunda şimdi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.