- x
LUSTRAL kullanan varmı ?
34 Cevap5718 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

456 Mesaj
5 Kasım 2012; 17:18:20 

Bugün psıkıyatrıste gıttım bana lustral adlı ılacı verdı . Bu ilacı kullanan varmı yan etkılerı fılan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kriger -- 5 Kasım 2012; 17:19:59 >

SAMSUNG GALAXY S III

2401 Mesaj
5 Kasım 2012; 17:20:29 

Hayırdır gardaş derdin ne ? Lustralı her gelen hastaya yazıyorlar da..

Methamphetamine
Methcathinone
Methylphenidate
Amphetamine
CHEMISTRYYYYYYYYY ;)

456 Mesaj
5 Kasım 2012; 18:10:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Arcatera

Hayırdır gardaş derdin ne ? Lustralı her gelen hastaya yazıyorlar da..

Hadı ya her gelene verıyolarmı o ılacı :S

SAMSUNG GALAXY S III

2401 Mesaj
5 Kasım 2012; 18:56:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Hadı ya her gelene verıyolarmı o ılacı :S

devlet hastanesi doktoru öyle hep paso başından savar

Methamphetamine
Methcathinone
Methylphenidate
Amphetamine
CHEMISTRYYYYYYYYY ;)

717 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:00:17 

kullanıyorum..

ilacı kahvaltıdan sonra iç gece sakın içme.
ilk zamanlar baş dönmesi ve zihin bulanıklığı yapabilir. korkma.
ilacın etkisini düzenli 1 ay kullanımdan sonra göreceksin.
doktor bana 6 ay kullan demisti. 4 ayım kaldı.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Kasım 2012; 19:03:55 

terleme yapıyor diye biliyorum.

21 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:04:04 

Sakın içme. Öyle bir salaklık yapma.
O ilaç kafasının çalışmaya başladığı anlaşılanlara verilir. Karaciğere çok ciddi zarar verir 2 sene kullanırsanız karaciğere 20 senelik zarar verirsiniz.

Saçmasapan işler yapmayın psikiyatriymiş bilmemneymiş. Dert belli derman yoksa zaman ne güne duruyor.

1406 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
inex2
5 Kasım 2012; 19:05:21 

Kullaniyorum. Panik atak hastasiyim. 1 senelik kullanim surecindeyim. Ocak'ta bitiyor. Ilacin hicbir yan etkisini gormedim. Sabahlari kahvaltidan sonra iciyorum. Unuttugumda aksam iciyorum sorun olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

PSN: Lipschwarz

2401 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:08:55 

quote:

Orijinalden alıntı: griefofsoul

O ilaç kafasının çalışmaya başladığı anlaşılanlara verilir. Karaciğere çok ciddi zarar verir 2 sene kullanırsanız karaciğere 20 senelik zarar verirsiniz.

Saçmasapan işler yapmayın psikiyatriymiş bilmemneymiş. Dert belli derman yoksa zaman ne güne duruyor.

Bilmeden konuşma birşey .. Gerçi avatarına koyduğun şeytan benzeri mahlukatı görünce senin gibi cahil biriyle tartışmaya gerek olmayacağı düşüncesindeyim.

Methamphetamine
Methcathinone
Methylphenidate
Amphetamine
CHEMISTRYYYYYYYYY ;)

717 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:09:36 

quote:

hocam, böyle bir bilgi kesin mi ? karaciğere gerçekten zarar veriyor mu ?

ben psikiyatriste sormustum ufak yan etkiler dısında zararı yok demisti.

21 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:15:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Patria o Muerte

Psikiyatrist denilen kişilerin tek yaptığı şey hayattan bir güzellik görememiş ergenlere antidepresan ilaç yazmak.

Psikiyatri biliminde hiçbirşey kesin değil yani diğer tıp dallarına göre en belirsiz en istatistiklere göre hareket eden bilimdir.
Lustral dediğiniz ilacın içeriğinin psikolojiye ne etki yaptığı bilinmiyor yani o ilacın ne için var olduğu bile bilimsel olarak açıklanamaz.

İnsanlık henüz duyguları ve beynin işleyişini yani manevi kısmını çözebilmiş değil. O yüzden tüm antidepresanlar amaçsızca alakasız etkiler yapar; Uyutur, sersemletir ve mal eder.

Konu o kadar basit bir konu değil ve psikiyatristler aşağılık kompleksinden dolayı yan etkisi yok der buda normal.
Bunun yanında o ilaç geciktiriciden daha iyi geciktiriyor yan etkiye bakarmısın.

Kısaca antidepresan içmeyin, içirmeyin.

1406 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
inex2
5 Kasım 2012; 19:16:17 

Arkadaslar yan etki dediginiz sey bunyeden bunyeye degisir. Ben hicbir yan etkisini gormedim cok sukur. Kimisinde uykusuzluk, istahsizlik, yabancilasma, bas donmesi, mide bulantisi vs.. yapabilir. Bende hicbirisi olmadi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

PSN: Lipschwarz

101 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:17:50 

quote:

Zaman,herşeyi değiştirir. İnsanlar böyle söylerler.Ama doğru değildir.Bir şeyler yapmak bir şeyleri değiştirir.Bir şey yapmamak herşeyi oldukları gibi bırakır.

Paxil kadar etkili bir ilaç olmadığını söyleyebilirim ve her antidepresan ilk aylar kişiye büyük sıkıntılar çektirir.

Join Your Country's Army!
GOD SAVE THE KING

717 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:17:51 

quote:

Psikiyatrist denilen kişilerin tek yaptığı şey hayattan bir güzellik görememiş ergenlere antidepresan ilaç yazmak.

Psikiyatri biliminde hiçbirşey kesin değil yani diğer tıp dallarına göre en belirsiz en istatistiklere göre hareket eden bilimdir.
Lustral dediğiniz ilacın içeriğinin psikolojiye ne etki yaptığı bilinmiyor yani o ilacın ne için var olduğu bile bilimsel olarak açıklanamaz.

İnsanlık henüz duyguları ve beynin işleyişini yani manevi kısmını çözebilmiş değil. O yüzden tüm antidepresanlar amaçsızca alakasız etkiler yapar; Uyutur, sersemletir ve mal eder.

Konu o kadar basit bir konu değil ve psikiyatristler aşağılık kompleksinden dolayı yan etkisi yok der buda normal.
Bunun yanında o ilaç geciktiriciden daha iyi geciktiriyor yan etkiye bakarmısın.

Kısaca antidepresan içmeyin, içirmeyin.

hocam siz doktor falan mısınız ? mesleğiniz nedir?

bu arada antidepressanlar olmasaydı tedavi nasıl olacaktı ? ileri vaka hastalar ancak ilaçla tedavi oluyor ? şizofreni hastalarına da antid. veriliyor. ve sakinleşiyorlar.

21 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:24:53 

quote:

bu arada antidepressanlar olmasaydı tedavi nasıl olacaktı ? ileri vaka hastalar ancak ilaçla tedavi oluyor ? şizofreni hastalarına da antid. veriliyor. ve sakinleşiyorlar.

Doktor değilim, yazılımcıyım. Olay ordan anlaşılıyor zaten şizofren iyileşmiyor. Şizofren hastalarına verilen ilaçlar sadece uyutuyor. En sonundada o ilaçların etkisinden bitiyorlar zaten.
Ortada tedavi olacak birşey yok. Farkında olmadan 50 yaşında siroz olmaya davetiye çıkarmayın.

En basitinden ilaç ile intihar etme olayını araştır; En etkili ilaçlar antidepresanlardır.

İşin en önemli kısmıda insan kendini düzelteceği yere bu ilaçların düzelteceğini bekleyerek herşeyi dahada kötü yapıyor.

1604 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:26:42 

lustral prozackin daha güçlü bi versiyonu , depresyon için

21 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:27:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Arcatera

Bilmeden konuşma birşey .. Gerçi avatarına koyduğun şeytan benzeri mahlukatı görünce senin gibi cahil biriyle tartışmaya gerek olmayacağı düşüncesindeyim.

Nyu'ya mı şeytan diyorsun?

575 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:33:32 

quote:

Karaciğeri bilmemde gerçekten beyne zarar veriyor. Bunu fark edince 4 ay kullandım aniden bıraktım.

Grand Theft Auto V

717 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:37:32 

quote:

Doktor değilim, yazılımcıyım. Olay ordan anlaşılıyor zaten şizofren iyileşmiyor. Şizofren hastalarına verilen ilaçlar sadece uyutuyor. En sonundada o ilaçların etkisinden bitiyorlar zaten.
Ortada tedavi olacak birşey yok. Farkında olmadan 50 yaşında siroz olmaya davetiye çıkarmayın.

En basitinden ilaç ile intihar etme olayını araştır; En etkili ilaçlar antidepresanlardır.

İşin en önemli kısmıda insan kendini düzelteceği yere bu ilaçların düzelteceğini bekleyerek herşeyi dahada kötü yapıyor.

tıpçı olsan saygı duyardım ama değilsin. bilgin az.

orta ve ileri vakalarda insan kendini düzeltemiyor. zaten herkes kendini düzeltebilseydi psikiyatri diye bir bilim olmazdı.

Nevzat tarhan'ı biraz araştır. adam avrupadan bile hasta alıyor. gidenlerin çoğu iyileşiyor.(annem de gitti şu an gayet iyi)

sadece ilaçla düzelme zaten olmaz. ilaç + terapi insanı düzeltiyor.

66 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:43:47 

Bende tam olarak panik atak değil ama anksiyetri bozukluğu geçirdim.Paxil adında bir hap kullandım.Ufak tefek yan etıklerı oldu ilk zamanlar bıraz rahatsızlık verıyordu ama sonra bunye ilaca alısınca pekte sorun olmadı.Sen sakın ılac bana yan etkı yapacak dıye sartlama kendını.Yan etkiler herkezde olacak diye bir kural yok cunku.Ama sen kendını psikolojik olarak boyle hazırlasan zaten yan etkisini yaşarsın. Geçmiş olsun.

Forza Beşiktaş!

5671 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:47:31 

Annemde kullanıyor. İnsan uyuşuk oluyor, çok uyku yapıyor. Dalgın oluyorsun.

James Hetfield Hayranları

222 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:48:39 

quote:

orta ve ileri vakalarda insan kendini düzeltemiyor. zaten herkes kendini düzeltebilseydi psikiyatri diye bir bilim olmazdı.

Nevzat tarhan'ı biraz araştır. adam avrupadan bile hasta alıyor. gidenlerin çoğu iyileşiyor.(annem de gitti şu an gayet iyi)

Tıpçıyım, adamın dediklerinin cogu dogru.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

717 Mesaj
5 Kasım 2012; 19:51:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Faik Ş.

Tıpçıyım, adamın dediklerinin cogu dogru.

tamam bak sen tıpçısın sana soru ;

ilaçlar ve terapiler olmasa tedavi nasıl olacak ? her insan kendini nasıl düzeltecek ?

222 Mesaj
5 Kasım 2012; 20:53:18 

quote:

tamam bak sen tıpçısın sana soru ;

ilaçlar ve terapiler olmasa tedavi nasıl olacak ? her insan kendini nasıl düzeltecek ?

Uzun bir cevap, zamanım yok.

2401 Mesaj
5 Kasım 2012; 21:46:42 

quote:

Bol keseden atıyo dinleme onu . Sen adam gibi antidepresan kullan eğer depresyon okb anksiyete gibi durumların varsa iyi gelir. Ama piyasada cırt antidepresanlar da var lustral kullanıp memnun olan yok mesela.

Methamphetamine
Methcathinone
Methylphenidate
Amphetamine
CHEMISTRYYYYYYYYY ;)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Kasım 2012; 21:50:43 

Sizi gidi deliler sizi

394 Mesaj
5 Kasım 2012; 21:56:38 

Bende kullanıyorum cinselliği bitiriyor resmen 3 aydır tık yok

_____SEAN PAUL_____

|||ωєℓℓ ωσмαη тнє ωнєαтнєя тυяη ¢σℓ∂ ι ωαηηα вє кєєριη' уσυ ωαям ι gσт тнє яιgнт тємρєяαтυяє тσ ѕнєℓтєя уσυ ƒяσм тнє ѕтσям|||

2401 Mesaj
5 Kasım 2012; 22:55:22 

quote:

Orijinalden alıntı: JUSTIN

Bende kullanıyorum cinselliği bitiriyor resmen 3 aydır tık yok

Cinsel hayat da hayat olsa Elveda Asa Abla

Methamphetamine
Methcathinone
Methylphenidate
Amphetamine
CHEMISTRYYYYYYYYY ;)

130 Mesaj
5 Kasım 2012; 22:59:11 

Bakıyorum DH'de doktorculuk oynayan ne çok eleman var , 6 yıl tıp okumuş adama saygınız olsun biraz.

Önemli olan zihniyet..

49 Mesaj
5 Kasım 2012; 23:10:11 

quote:

Orijinalden alıntı: EfeKIRCA

Bakıyorum DH'de doktorculuk oynayan ne çok eleman var , 6 yıl tıp okumuş adama saygınız olsun biraz.

anladık tıp fakültesindesin

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

822 Mesaj
5 Kasım 2012; 23:13:41 

ben nasil iyilestim o zaman, 22 yillik bipolar ve psikoz hastasiyim yasim 41.
psikozum tamamen gecti, okb tamamen gecti, sizofreni tamamen gecti, bipolar zaten gecmez beyin deki sivilarla alakali onuda tama yakin iyilestirdik. imzama bakabilirsiniz.

Geçmiş günü beyhude yere yad etme, Bir gelmemiş an için feryat etme, Geçmiş gelecek masal bunlar hep Eğlenmene bak ömrünü berbat etme. Niceleri geldi, neler istediler, Sonunda dünyayı bırakıp gittiler. Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de hep senin gibiydiler. Dünyada ne var kendine dert eyleyecek, Bir gün gelecek ki can bedenden gidecek. Zümrüt çayır üstünde, sefa sür iki gün ... Zira seninde üstün de otlar bitecek ...

efexor xr - prozac - valdoxan - xanax - abilify - norodol

130 Mesaj
5 Kasım 2012; 23:16:25 

quote:

Orijinalden alıntı: haygogo

anladık tıp fakültesindesin

Ego için yazdıysam adam değilim , cidden saygı duyulması için söylüyorum (d.n benim ailemde bi tane bile doktor yok)

Önemli olan zihniyet..

49 Mesaj
5 Kasım 2012; 23:23:04 

quote:

Orijinalden alıntı: EfeKIRCA

Ego için yazdıysam adam değilim , cidden saygı duyulması için söylüyorum (d.n benim ailemde bi tane bile doktor yok)

şaka yapmıştım zaten doktorluk tabiki çok kutsal ve saygı duyulacak bir meslektir

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

370 Mesaj
5 Kasım 2012; 23:27:02 

quote:

Çok haklısın arkadaşım, bende aynı şekilde düşünüyorum psikiyatri hakkında.
Ama psikolog olucam

456 Mesaj
5 Kasım 2012; 23:35:44 

quote:

Hocam bende nevzat tarhana gıttım ıyı bır doktor dedıler bana bu ılacı verdi 15 gün sonra tekrar gel dedı

SAMSUNG GALAXY S III
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » LUSTRAL kullanan varmı ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.547