- x
dershaneye göndermiyorlar
8 Cevap561 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

0 Mesaj
5 Kasım 2012; 12:33:02 

Arkadaşlar durumumuz normalden daha da iyi olmasına rağmenn ailem dersaneye göndermiyor.Geçen sene dersaneye gitmeden 2 yıllık güzel bi bölüm kazandım seneye dersaneye göndeririz 4 yıllık kazanırsın dediler bende gitmedim şimdi de dersaneye yazdırmıyorum..ablamı 4 5 kez dersaneye göndermişlerdi..şimdi ise okuyan heryerde okur filan diye geçiştriyorlar..git çalış okumazsn filan diyorlar ama ben bu sene kazanmak istiyorum.2 3 bin lira verecekler durumları hayli hayli var onun yerine başka şeylere veriyorlar..para ola ola dersaneye göndermiyorlar..napacam bilmiyorum

0 Mesaj
5 Kasım 2012; 14:59:57 

Dersaneye gitmeden de kazanabilirsin, insanlar çobanlık yaparken kazanıyor bu sınavı. Beni de zorla gönderiyorlar dersaneye ben gitmek istemiyorum aslında. Dersaneden yorgun argın gelip ders çalışmak çok zor geliyor bana. Tabi kişiye göre değişir ama ben evde hazırlanmak isterdim. Günün 24 saati senin, dilediğin kadar çalış, gez, toz. Sabah erken kalkıp azimle çalışırsan olmayacak şey yok bence. Ders çalışmak için de bi sürü alternatif var, teknofem gibi mesela. Bu tarz sitelerden çalışabilirsin, sağlam bi kaç kaynak alıp bol bol soru çözmeye de vaktin var nasıl olsa. Ailenin tutumunu doğru bulduğumu söylemiyorum tabi, gitmek istiyorsan mutlaka göndermeleri gerekirdi.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Kasım 2012; 15:18:31 

vay bee ne aileler varmış sizinkiler şehvet düşkünü anlaşılan gitmez isen ilerde onları sorumlu tutacağını biliyorlardır

2361 Mesaj
5 Kasım 2012; 15:37:03 

evde çalışacaksın hocam o zaman yapacak birşey yokki çalış ve onları utandır :)

CEM ADRİAN..

0 Mesaj
5 Kasım 2012; 15:51:58 

1 sene ara verildi baya boşluk var kendim halledebilsem yaparım da matematikte filann çok gerideyim okumamayı bile düşünüyrm askere gidebilirim kafam çok karışık

134 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
meSutPiskin
5 Kasım 2012; 16:30:00 

Gitmeden kazanamassın diye birşey yok kendin çalışarak yapabilirsin.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Kasım 2012; 18:22:19 

Aileni Şiddetle Kınıyorum

1 Mesaj
6 Kasım 2012; 0:40:27 

Temelin varsa dersaneye gitmemek senin için daha uygun bi karar olur bence (:

Но каждый день, каждый прожитый час я буду помнить этот цвет твоих глаз...

Hedef : Ankara Üniversitesi..
İstanbul'dan kaçabildigince kacmak gerekir bazen.

0 Mesaj
6 Kasım 2012; 15:21:16 

dersaneye gitmek istiyorum cumartesi pazar pazartesi ne iş yapabilirm 3 günlük işe alırlar mı..inşaatte çalışmayı düşünüyorum..peki kışları iş olmasa taksitleri nasıl ödeyecem arkadaşlar yardımcı olursanız bi fikir verseniz

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Liseler » YGS/LYS » dershaneye göndermiyorlar
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250