Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.664
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Contact Sync for facebook Uygulamasıyla resimleri kişilerle senkronize edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasanUyar

Herkeze iyi geceler.
    Su huaweinin kullanici ara yuzu emotion ui
    Guzel Biseye Benziyor Bunu Nasil Yukleyebiliriz Bilginiz Varmi Yada Bu Bizm Telfnlars Gelickmi

hocam ben de yeni öğrendim sayende. güzel bir ara yüz. beğendim. okuduğum habere göre yıl sonuna doğru özellikle bizim tele gelecekmiş

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/iFA-2012--Huawei-Emotion-Ui-arayuzunun-dagitimina-basliyor.htm

http://en.ui.vmall.com/intro.html?ystfuv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 12 Kasım 2012; 10:44:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yEmreozc

Contact Sync for facebook Uygulamasıyla resimleri kişilerle senkronize edebilirsiniz.

Hocam uygulama icin tesekkurler. Denedim gayet guzel calisti

• ascend p1 ve p1s e gelecek
  • Yav real.football 2013 indurcektim cihaziniz bu sürkümle uyumlu degil.dedi birde fifa.12 yi actigimda tike basip maca baslicam basmiyo bi turlu acamadim . Oyun onerirseniz iyi olurdu . Simdiden tesekkurler

• B226 sürümündeki Notification Bar olayı Powerful Control uygulamasıyla geri geliyor ve istediğiniz gibi özelleştiriyorsunuz Kullanmanızı tavsiye ederim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.powerfulcontrol.free

Huawei Ascend P1 - U9200

• quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

quote:

Herkeze iyi geceler.
    Guzel Biseye Benziyor Bunu Nasil Yukleyebiliriz Bilginiz Varmi Yada Bu Bizm Telfnlars Gelickmi

hocam ben de yeni öğrendim sayende. güzel bir ara yüz. beğendim. okuduğum habere göre yıl sonuna doğru özellikle bizim tele gelecekmiş

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/iFA-2012--Huawei-Emotion-Ui-arayuzunun-dagitimina-basliyor.htm

Hali hazırda bir rom var Emotion kullanan rom var nette JB tabanlı EMIUI fakat bir çok bug içeriyor... Denemedim okuduklarıma göre tavssiye edilmilmiyor.....

• quote:

quote:

Herkeze iyi geceler.

Hali hazırda nette Emotion kullanan EMIUI rom var.. fakat bir çok bug içeriyor okuduklarıma göre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarictenGazel -- 13 Kasım 2012; 11:20:25 >

• iyi günler bende de aynı telefondan var msj yazarken bazen msj ekranı gidiyor mesaj yazamıyorum gelen kutusu boş gözüküyor maalesef mesajlar durdu diye uyarı geliyor ve açıp kapatmasam düzelmiyor ne yapmam geek fabrika ayarlarına döndüğüm halde böyle oluyor yardımcı olurmusunuz lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: tugcem92

iyi günler bende de aynı telefondan var msj yazarken bazen msj ekranı gidiyor mesaj yazamıyorum gelen kutusu boş gözüküyor maalesef mesajlar durdu diye uyarı geliyor ve açıp kapatmasam düzelmiyor ne yapmam geek fabrika ayarlarına döndüğüm halde böyle oluyor yardımcı olurmusunuz lütfen

B226 yuklediniz mi yoksa orjinal turkcell romu mu var uzerinde?

• quote:

iyi günler bende de aynı telefondan var msj yazarken bazen msj ekranı gidiyor mesaj yazamıyorum gelen kutusu boş gözüküyor maalesef mesajlar durdu diye uyarı geliyor ve açıp kapatmasam düzelmiyor ne yapmam geek fabrika ayarlarına döndüğüm halde böyle oluyor yardımcı olurmusunuz lütfen

Turkcell romunda malesef bu hata mevcut. B226 da bu sorun cozulmustur.
    Böyle bir hata aldığınızda uygulama Yöneticisine girip TÜMÜ sekmesinden mesajlar uygulamasını bulup uygulamayı durmaya zorla derseniz eski haline dönecektir.

• quote:

quote:

Böyle bir hata aldığınızda uygulama Yöneticisine girip TÜMÜ sekmesinden mesajlar uygulamasını bulup uygulamayı durmaya zorla derseniz eski haline dönecektir.

Emre b226 dan memnunsun dimi? :)

• quote:

quote:

quote:

Emre b226 dan memnunsun dimi? :)

Fazlasıyla :)
    Tek canımı sıkan bu bütün romlarda var olan şarj ederken dokunma hassasiyetinin çok fazla düşmesi.
    Mesaj yazamıcak radde geliyorum neredeyse şarj olurken telefon.

• ya arada fark ettiğim bir sorun var. bazen gelen aramayı yanıtladığımda sanki ilk 1-2 saniye sesim karşıya gitmiyor gibi oluyor. alo alo diyorum karşı tarafta hala telefon açılmadı gibi oluyor sanırım. 1-2 saniye sonra cevap veriyor. var mı bu sorunu yaşayan?
  • quote:

ya arada fark ettiğim bir sorun var. bazen gelen aramayı yanıtladığımda sanki ilk 1-2 saniye sesim karşıya gitmiyor gibi oluyor. alo alo diyorum karşı tarafta hala telefon açılmadı gibi oluyor sanırım. 1-2 saniye sonra cevap veriyor. var mı bu sorunu yaşayan?

Aynısını bende yaşıyorum. Sanırım normal bir durum.
  • Bende olmuyor öyle bişi. Oluyor mu diye deniyim dedim şimdi, yok anında ses aldım verdim
  • quote:

Bende olmuyor öyle bişi. Oluyor mu diye deniyim dedim şimdi, yok anında ses aldım verdim

Sesi anında alıyosun zaten ama karşı taraf geç alıyor 1-2 sn kadar. ve bunu da bazen yapıyor
  • Bu arada ses demişken kulaklık çıkışı turcell romundaki gibi düşük mü yine b226 da ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HarictenGazel

Bu arada ses demişken kulaklık çıkışı turcell romundaki gibi düşük mü yine b226 da ?

Turkcell romuyla kiyasliyamicam ama b226 da tatmin edici bence.

• Bu arada antutu da 9237 aldım arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.