Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.664
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana gene garanti yolu gözüktü galiba :(

telefon şarjı bitti dün sabah takayım dedim telefon şarj almıyo ya şarj makinada yada şarj soketinde sorun çıktı 5 6 saat şarjda bırakçam eger olmazsa pazartesi garantiye yollycan ve gene 2 ay telefonsuz kalcam of of :( :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bursaspor.

bana gene garanti yolu gözüktü galiba :(

telefon şarjı bitti dün sabah takayım dedim telefon şarj almıyo ya şarj makinada yada şarj soketinde sorun çıktı 5 6 saat şarjda bırakçam eger olmazsa pazartesi garantiye yollycan ve gene 2 ay telefonsuz kalcam of of :( :D

Gecmis olsun sende ne sanssizsin telefon hususunda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anstzst A kullanıcısına yanıt
    valla ya napcam bilmiyom :)
  • Beyler Dalvik den Art ye geçmenizi tavsiye ediyorum hem performans hemde pil daha etkili oluyor ROM : cm11 bu arada cm12 güncellemesi ne zaman çıkar .?

• Batarya için en iyi rom hangisi. Hala root atmadım. Benim telefon yüzde yüz şarjla ancak 2 2,5 saat idare ediyor.

• arkadaslar bi sorum olacak bu ls romda uygulamaları hep dalı tel hafızasına kuruyor ve 100 mb yerım kaldı sd karta tasıyamıyorum bunu nasıl sd tasır yada dıger romlarda oldugu gbi sd kartı dahili hafıza yerine sece bilirim ? bu arada rom super f2fs nin etkisi denildigi gibi var artısı buyuk diye bilirim birde bu sd kart meslesını halledersem ART yide deniyecem :) bataryada kötü degil iyi gidiyor bi gunu hatta bi bucuk gunu zorluyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKIN corp.

Batarya için en iyi rom hangisi. Hala root atmadım. Benim telefon yüzde yüz şarjla ancak 2 2,5 saat idare ediyor.

Bir problem var onda o kadar az gitmez sarj hususunda en iyi rom b229 dur sonra b315 yukleyip dene istersen

• arkadaslar lsde su sd cart için yokmu bi çözüm yardım edin lütfen normal güncellemeleri bile yer yok diye yapmıyor :(
  • Arkadaşlar çok sevdiğim huawei P1 irimi satıyorum.hediye olarak G 7 geldi:) .telefonculara satmak değillde gerçekten kendi klasında on numara olan bu telefonun kıymetini bilen sizlere satmak isterim.

• benim tlefon garatide aksesuar bekleniyor yazıyo :)
  • Ascend P1 telefonum satılıktır ilgilenenler PM atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend_84 -- 17 Aralık 2014; 15:35:24 >
  • LS 4.4.4 romu soft reboot atmaya, çok sık takılmaya başladı ve beni romdan soğuttu.
    CM11 M10 kuruyorum. Rom hakkında romu bir süre kullandıktan sonra yorum yapacağım.
  • Anilyemo A kullanıcısına yanıt
    Yorumlarinizi bekliyoruz.

• beyler bu LS deki f2fs olayı nedir ben onu yapmadan rootladım acaba sd kartla alakalı bişey mi yapsam ne gibi +larım olur?
  • Anilyemo A kullanıcısına yanıt
    B229 candır. :)

• Hey gidi gunler bizamanlar benimde p1 var di taaa ki hergun rom yuklemekten anakartim yanana kadar sagolsun kvk 3 aylik gecikmeden sonra ucret iadesi yapti.ama huawei den vazgecmedim p7 ile yola devam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrkaya

Hey gidi gunler bizamanlar benimde p1 var di taaa ki hergun rom yuklemekten anakartim yanana kadar sagolsun kvk 3 aylik gecikmeden sonra ucret iadesi yapti.ama huawei den vazgecmedim p7 ile yola devam :)

P7 nasil memnunmusunuz cok kaliteli bir telefon gibi duruyor

• Cok memnunum tasarimi harika donanimida tatmin ediyor emotion 3 yukledim bambaska bisey oldu

• Bursaspor. kullanıcısına yanıt
    benden alsaydın telefonu, hiç sorunun olmazdı.. :)
  • mert_sy M kullanıcısına yanıt
    haklısın ama :) telefonun para iadesini 3 ay sonunda yaptılar ve en sonunda bi Bursalı arkadaş tan telefonu inceleyip aldım ama rom atmaktan batarya da sıkıncı çıktı heralde kvk batarya degişecek diyo :)
  • 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.