Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.664
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşlar bana güzel bir rom tavsiye eden yokmu b336 hiç sevmedi hani tavsiye eden güzel insan kurulumunu da anlatırsa çok güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogubey84

arkadaşlar bana güzel bir rom tavsiye eden yokmu b336 hiç sevmedi hani tavsiye eden güzel insan kurulumunu da anlatırsa çok güzel olur

Kardes butun romlari denedim stock olan ama custom rom denemedim denemeyede gerek yok bence muhakkak bir sorunu var diyor kullananlar stock romlarda en sorunsuz stabil ve sarji uzun giden b229 romdur ama 4.0.3 oldugu icin kullanmiyorum ben b336 kullaniyorum 4.1 ve girselligini sevdigimden dolayi ama sikintisiz olsun sarji iyi gitsin diyorsan b229 kur kafan rahat olur fakat b336 da iyidir sebeke gitme sorunu sarj azaldigi da bende de oluyor ama cozumunu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi el atin su honor u8860'a. Ne root oluyor ne de orjinal rom yukleniyor. Teli alinca guncelleme vardi yaptim. Onu yapinca olan oldu. Turkcell romunda cakili kaldik. Teldeki rom komple nasil silinir. Sd'ye dload atip orjinal romu sifirdan yukleyebilirmiyim

• Sebeke gitme sorunu olanlar marketten battery calibration adli programi indirin yazilanlari uygulayin bataryanizi kalibre edecektir ve sorununuz cozulecektir deneyin ne alaka demeyin hak vereceksiniz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrkaya

Sebeke gitme sorunu olanlar marketten battery calibration adli programi indirin yazilanlari uygulayin bataryanizi kalibre edecektir ve sorununuz cozulecektir deneyin ne alaka demeyin hak vereceksiniz:)

Ya kardes batarya kalibrasyonunu yaoacagim ama root istiyor benim bikgisayarda sorun oldu cwm yukleyemiyorum daha baska root yolu var mi basit kolay paylasabilecek arkadas olursa sevinirim

• B336'dan B710'a güncelleme yapıyorum. Normalde dload ile yapmayı deneyecektim tekrar ama CWM recovery ekranında apply /sdcard/update.zip seçeneğini gördüm. Zip ile yüklemek bu şekilde mi oluyor? Eğer böyle oluyorsa yine de build.prop'u değiştirmeme gerek var mı?
    Bunun dışında B710 için B229.img recovery uygundur değil mi?
    Edit:B336'dan B229'a dönmek istersem güncellemeymiş gibi normal yolla mı yapacağım yoksa Downgrade mi yapacağım?
    Edit2: Yine vazgeçtim güncellemekten. B336 iyi bir rom ve benim telefonda hangi romu yüklemeye kalkarsam kalkayım hep "version list verify" hatası alıyorum. B336 kullanmaya devam :) Ayrıca Antutudan 13.282 aldım yetmesi lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anilyemo -- 14 Ağustos 2014; 12:56:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anilyemo

B336'dan B710'a güncelleme yapıyorum. Normalde dload ile yapmayı deneyecektim tekrar ama CWM recovery ekranında apply /sdcard/update.zip seçeneğini gördüm. Zip ile yüklemek bu şekilde mi oluyor? Eğer böyle oluyorsa yine de build.prop'u değiştirmeme gerek var mı?
    Bunun dışında B710 için B229.img recovery uygundur değil mi?
    Edit:B336'dan B229'a dönmek istersem güncellemeymiş gibi normal yolla mı yapacağım yoksa Downgrade mi yapacağım?
    Edit2: Yine vazgeçtim güncellemekten. B336 iyi bir rom ve benim telefonda hangi romu yüklemeye kalkarsam kalkayım hep "version list verify" hatası alıyorum. B336 kullanmaya devam :) Ayrıca Antutudan 13.282 aldım yetmesi lazım :)

B336 dan sasma 13282 puan cok iyi ben ayni rom ile 11528 aliyorum

• Evet ben de örneğin formattan hemen sonra 12000 bazen de 11000 küsürlerde sonuç almıştım. Telefonu az bir zaman kullandıktan sonra test yapınca daha iyi sonuç çıkıyor. Tabi fazla kullandıktan sonra tekrar düşüyor. B336'dan sıkılma nedenim mobil veri açıkken bazen restart atmam gerekiyor yoksa bağlanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anilyemo

Evet ben de örneğin formattan hemen sonra 12000 bazen de 11000 küsürlerde sonuç almıştım. Telefonu az bir zaman kullandıktan sonra test yapınca daha iyi sonuç çıkıyor. Tabi fazla kullandıktan sonra tekrar düşüyor. B336'dan sıkılma nedenim mobil veri açıkken bazen restart atmam gerekiyor yoksa bağlanmıyor.

Ayni sorun bende de oluyordu son zamanlarda siklasmisti romu tekrar yukledim simdilik sorun yok bide su batrya kalibrasyon isini cozersem b336 ya devam insallah

• arkadaşlar power dügmesi bozuldu nasıl halledicem tavsiye verin :((
  • kvkya yolluyorum yarın gene telefonsuz kaldım okullar açılmadan önce hallolur inşallah bu kadar şanszlık nerden geliyo belayı çekiyom sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor. -- 17 Ağustos 2014; 20:27:33 >
  • Arkadaşlar telefonuma az bi su girdi güç tuşu sert basmadıkça algılamıyor zamanla deforme olmasından korkuyorum servise göndersem yaparlar mı?
  • ercan5241 E kullanıcısına yanıt
    kardeş aynısı oldu banada su kaçtı az sim kart algılamıyo power dügmesi çalışmıyo bende az sonra evden çıkıp yollucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan5241

Arkadaşlar telefonuma az bi su girdi güç tuşu sert basmadıkça algılamıyor zamanla deforme olmasından korkuyorum servise göndersem yaparlar mı?

Kapatip pirince göm. 24 saat kalsin. Sehir efsanesi degil denenmistir

• verdim kargoya artık 1 ay sonra sonucu ögrenirim telefonsuz kaldık gene hay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bursaspor.

verdim kargoya artık 1 ay sonra sonucu ögrenirim telefonsuz kaldık gene hay

Senin sonuca gore bende veririm servise benim tusta da son zamanlarda algilama sorunu var

• anstzst A kullanıcısına yanıt
    tamam kardeş inşallah yaparlar 1 ay sonra belli olur yazarım
  • Benim guc dugmesindede sıkınti var algılamıyor bazen bu cihazlarda kronikmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrkaya

Benim guc dugmesindede sıkınti var algılamıyor bazen bu cihazlarda kronikmi acaba

İhtimal benim ki son zamanlarda basladi bu arafa ben herkese bisey sorayim b336 dab direk dload ile b315 e doneyim dedim olmadi aslinda olmasi lazim ama bisey unittum galiba int.md.pack mi yuklemem lazim once yada build mi degisecez gazrvf yardim lutfen biraz degisiklik olsun

• beyler faturayı bulamıyorum garantiye yollamak için mutlaka bulmam gerek dimi

bide küçük kardeşim sim yerine küçük hat takmış çıkartasıya kadar anam ağladı, simi gören küçük metalde kırıldı hat görmüyor artık garantide bu kullanıcı hatası olarakmı gecer
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.