Şimdi Ara

Sony Xperia Sola video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
2.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu videomuzda Sony'nin Android işletim sistemli Xperia serisine dahil ettiği ve sahip olduğu teknik özelliklerle orta-üst sınıfa hitap eden akıllı telefonu Xperia Sola'yı inceliyoruz.

• Htc explorer ile direk izleyemiyorum, vodafone cep net ile video geç yükleniyor. Xperia Solo sanirim alan aldi / kullandi ve eskitti bile ! Büyük AVM lerde SE ve Sony xperia cihaz kayniyor .

• İnceleme malasef çok geç geldi.. Ayrıca Sola'ya ICS çoktan geldi..İncelemeyi yapan arkadaş belli ki ICS güncellemesinden bir haber..Sola sahipleri Türkiye'de 1 aydır ICS kullanıyorken, Kaan Arlı daha hala ICS güncellemesi gelecek diyor..!

• gözüm var
  • Güzel inceleme olmuş. Bencede geç yayınlanmış bir inceleme olabilir.Yoksa araştırmadan bilgi vereceğini sanmam Kaan Arlı'nın.

• ya biz hayatı çok önce yaşıyoruz ya da donanım haber hayatı geriden yaşıyor. telefon çıkalı yıl oldu daha yeni mi incelemişler
  • ben aldım sattım dh daha yeni inceliyor... tabi bu bir htc samsung yada apple olmadıgı ıcın ne zaman ıncelendıgının bır onemı yok. unutmayınki sonyede ılgı duyan bır kıtle var. herkesın amiral gemi alacak kadar butcesı yok erken ınceleme ıcın 1500 tl lik fiyat etiketine sahipmi olması gerekıyor acaba?

• abi naptınızya bari nokya 5110 da inceleyinde tam olsun
  • Önemli soru: Video oynatma testi sırasında izlediğiniz dizinin(veya filmin) adı nedir?

Telefon incelemesini de yetersiz buldum açıkçası, yüzeysel olarak geçilmiş birçok şey de eksik...
    Bu arada oyun testi için kullanılan oyunlar basit kalıyor, 3 yıllık telefonların bile (Galaxy S1) çok rahat oynatabildiği oyunlar.

• Sony Xperia T İncleyinde millet telefon görsün. Ayrıca İnceleme yetersiz. Bilginize Sunarım.

• Pil gücü düşük :(

• almayı dusunuyorum ama ram konusunda supheliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel inceleme olmuş orta seviye için iyi gördüğümü söyleyenilirim.

• Pili çok güçsüz, SAR değeri yüksek, Tasarımı hoş değil, Arayüzü hantal, JellyBean geleceği belirsiz.

Bu kadar....

• sar degeri cok yuksek bir tel. sagliga zararli yani. sony benim sagligimi dusunmuyorsa ben neden onlarin teline para verip mutlu edeyim onlari?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ace 2 daha mantıklı geliyor akla.

• bu telefonun sınıfı ne?herşey ona göre değerlendirilmişte.Ben Xperia Go kullanıyorum ve yanlış hatırlamıyorsam donanımları Sola ile aynı, fakat öyle her oyun düzgün çalışmıyor ve en son hatırladığıma göre Sola ya da 4.0.4 güncellemesi gelmişti(2012 Xperia larına geldi tamamen).

• Bi ısınamadım şu markaya
  • arkadaşım 900 tl ye yeni aldı.o kadar iphone 4 ve samsung s2 aradık ama istediği gibi bulamayınca sony fanı olduğu için bunu aldı.memnun görünüyor ben her ne kadar telefonu beğenmesemde.telefon yalnız çok hafif.bendeki iphone 4 ün yanında kağıt gibi kalıyor.
  • Kimse kusura bakmasın, telefon incelemeleri için yeni yüzler lazım.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.