Şimdi Ara

Samsung Galaxy Wonder I8150 Rootlama ve Cyanogenmod 9 Rom Kurulumu [Videolu Anlatım] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
18
Favori
102.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel bilgi olmuş en kısa sürede ben de deniyeceğim.
  • telefona cwm attım sonra hafıza kartını bölmeye çalıştım başardım ama hafıza kartında olan bölüm görünüyor fakat ana belleğe eklenecek olan bölüm görünmüyor nerede yanlışlık yaptım acaba
  • size ulaşabileceğim bir facebook veya twitter adresi ya da skype vb. bir adres var mı ? galaxy s5830i telefonumu orjinal roma döndüremiyorum kaç gündür arıyorum bir türlü yapamadım . bana yardımcı olur musun ercan abi . teşekkürler.
  • TELEFONUM BRİCK OLDU SANIRIM SAMSUNG YAZISINDA KALIYOR VE ROCOVERY MODUNA DAHİ ALAMIYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN HİÇ BİŞEY YAPAMIYORUM ACİL DÖNÜN YAA OFF :( :( :(
  • kullanmış olduğum telefon htc one x şimdi arkadaşım telefona recovery / mounts and storage menüsünden cache-data-sdcard ve system format demiş.. telefonun içindeki herşey gitti sistem dahil olmak üzere. telefonu açtığımda htc logosu geliyor öyle kalıyor. telefonun driverınıda yükledim ama pc hala görmüyor kabloyu çıkarıp taktığımda pc den donanımı gördüğüne dair sesler geliyor fakat bilgisayarıma girdiğimde orada sd card çıkmıyor. rom u telefona başka ne şekilde atabilirim.
  • Merhaba, çocuklar, bu benim en sevdiğim telefon, ben aldım geçen hafta. Ben dünyanın en eşsiz eminim. Burada göstereceğim http://ltp.me/2k
  • quote:

Orijinalden alıntı: 25musti

telefona cwm attım sonra hafıza kartını bölmeye çalıştım başardım ama hafıza kartında olan bölüm görünüyor fakat ana belleğe eklenecek olan bölüm görünmüyor nerede yanlışlık yaptım acaba

Şöyle de olmuş olabilir değerli kardeşim, senin böldüğün kısım hafızaya eklenmiştir ama gösterimi olmaz.
    Şöyle yap dahili belleğe 4 gb'dan büyük bir dosya at alırsa olmuştur almazsa süreci tekrar dene.
    Ben swap işini yeğlerim bölmek biraz gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcetn48

size ulaşabileceğim bir facebook veya twitter adresi ya da skype vb. bir adres var mı ? galaxy s5830i telefonumu orjinal roma döndüremiyorum kaç gündür arıyorum bir türlü yapamadım . bana yardımcı olur musun ercan abi . teşekkürler.

Skype var ekle:

edemirci26

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercandemirci -- 17 Mayıs 2013; 21:14:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergin01adana

TELEFONUM BRİCK OLDU SANIRIM SAMSUNG YAZISINDA KALIYOR VE ROCOVERY MODUNA DAHİ ALAMIYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN HİÇ BİŞEY YAPAMIYORUM ACİL DÖNÜN YAA OFF :( :( :(

Sana gereken tüm cevapları verdiğimi hatırlıyorum Engin.
  • Şimdi swaplıyorum bakalım.
  • swapladım fakat bir değişiklik olmadı acaba yanlışlık mı yaptım?
  • quote:

swapladım fakat bir değişiklik olmadı acaba yanlışlık mı yaptım?

"Senin böldüğün kısım hafızaya eklenmiştir ama gösterimi olmaz.
    Şöyle yap dahili belleğe 4 gb'dan büyük bir dosya at alırsa olmuştur almazsa süreci tekrar dene."

Yazmıştım yaptın mı ?
  • Ayrıca bu konu aracılığı ile root, rom, swap vs işlemi yapan arkadaşlar, sorunlarınıza gerek buradan, gerek Youtube'den cevaplar vererek yardımcı olmaya çalışıyorum, sizlerden tek isteğim teşekkür etmek yerine, başınızdan geçenleri yazın diğerleri görsünler onlara bir rehber olur, beni de sürekli aynı şeyleri açıklamaktan kurtarmış olup büyük bir iyilikte bulunursunuz.
  • ya arkadaşlar eğer cm10 mod kullanıyorsnız swapo işlemine gerek yok vold staf dosyasını faln boşverin. Root exploreri yükleyin system dosyasının içinde build.prob die bi dosya var build.prob.bak değil ama build prob. Daha sonra bu dosyayı açtığınızda en alta inin en alta indiğinizde ekranın en üstünde #change to 1 for swapping SD Cards var onun altındaki 0 değerini 1 yapın kaydedin çıkın. Olay bu kadar en güvenli ve garanti yoldan swap işleminiz yapılmış olacaktır. bu uygulanan vold staflar eskide kaldı artık kerneller uymuyor.
  • deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercandemirci

quote:

Şöyle yap dahili belleğe 4 gb'dan büyük bir dosya at alırsa olmuştur almazsa süreci tekrar dene."

Yazmıştım yaptın mı ?

halen cihaz belleği dolu diyor
  • quote:

quote:

quote:

Yazmıştım yaptın mı ?

Başka hafıza kartı ile denedin mi ?
    Arkadaşından ödünç iste bakalım, ayrıca elindeki minisd'yi formatla telefona tak teli yeniden başlat, hafıza kartını usulune uygun çıkart ve tekrar süreci yap.
    Ayrıca verdiğim programla yapıyosun değil mi ?
    Root Explorer olmalı, ayrıca Root Explorer'e SU izinlerini verdin ve CMW ekranında Fix Permissions'u yaptın ?
    Bunları tekrar gözden geçir ve tekrar dene.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yazmıştım yaptın mı ?

Arkadaşından ödünç iste bakalım, ayrıca elindeki minisd'yi formatla telefona tak teli yeniden başlat, hafıza kartını usulune uygun çıkart ve tekrar süreci yap.
    Root Explorer olmalı, ayrıca Root Explorer'e SU izinlerini verdin ve CMW ekranında Fix Permissions'u yaptın ?

root explorer yok kurup tekrar deneyeceğim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yazmıştım yaptın mı ?

root explorer yok kurup tekrar deneyeceğim

Root explorer dıçında bir programla da olur ama en sağlıklısı root explorer, ayrıca bilgisayardan falan yapmaya kalkarsan dosya değişim işlemini yine aynı hatayı alırsın.

• Ercan abi iyi akşamlar öncelikle bu videodakilerin aynısını yaptım fakat, telefon samsung yazısına gelip gelip kendini resetliyor, cwm modda açmaya çalıştım oda açılmadı şimdi ne yapabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.