Şimdi Ara

Tshirte/telefon kiliflarina baski

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar. ben seri uretimden ziyade istege ozel telefon kiliflarina(plastik) ve tshirte kaliteli baski yapmak istiyorum. bununvicin bana makine onerir misiniz ? bu arada direk plastige degilde jelatine vs baski da yapabilirim
    tekrardan hatirlatiyorum . cok sık kullanilmayacak tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kimse yok mu arkadaşlar ? bu özellikle iphone kılıflarına cok yapıyorlar . Bi bakıyorum üstüne baskı yapılmış . Nasıl yapıyorlar ? Hangi tür makinelerle ?
  • direk kılıfa basabileceğini sanmıyorum dolan kartuşlu bir yazıcıya süblime mürekkep koyup transfer baskı kağıdına alacağın baskıları uygun yüzeye ısı yoluyla aktarman gerekir sanıyorum. Transfer baskısı işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: chungkingexpress

direk kılıfa basabileceğini sanmıyorum dolan kartuşlu bir yazıcıya süblime mürekkep koyup transfer baskı kağıdına alacağın baskıları uygun yüzeye ısı yoluyla aktarman gerekir sanıyorum. Transfer baskısı işte

hm, yorumunuz icin tesekkurler.
    peki bu sicaklik nedir ?
    bu transfer kagidi normal t shirte yapilan transfer kagidi mi ?
    bu transfer kağıtlarına nasıl baskı yapılır ? normal yazıcıdan çıkartilsa bir şey olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: arastirmacigenc

Kimse yok mu arkadaşlar ? bu özellikle iphone kılıflarına cok yapıyorlar . Bi bakıyorum üstüne baskı yapılmış . Nasıl yapıyorlar ? Hangi tür makinelerle ?

Direk plastiğin üzerine baskı yapamazsın baskı yapılacak yüzey polyesterle kaplı olmalı sublumasyon mürekpli yazıcı dan transfer kağıdına alınan çıktıyıda özel baskı press makınası kullanarak yapılır

ama tişörte sıradan mürekkepli yazıcıdan alınan çıktıyı pamuklu tişörtlere aktaran özel kağıtlar var bu kağıttaki çıktıyı buğarsız ütüleme ile yapılabilir ama yıkandıkça parçalandığını farkettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zokur

quote:

Kimse yok mu arkadaşlar ? bu özellikle iphone kılıflarına cok yapıyorlar . Bi bakıyorum üstüne baskı yapılmış . Nasıl yapıyorlar ? Hangi tür makinelerle ?

Direk plastiğin üzerine baskı yapamazsın baskı yapılacak yüzey polyesterle kaplı olmalı sublumasyon mürekpli yazıcı dan transfer kağıdına alınan çıktıyıda özel baskı press makınası kullanarak yapılır

ama tişörte sıradan mürekkepli yazıcıdan alınan çıktıyı pamuklu tişörtlere aktaran özel kağıtlar var bu kağıttaki çıktıyı buğarsız ütüleme ile yapılabilir ama yıkandıkça parçalandığını farkettim

cevap için tesekkurler .
    peki bu ozel press makineleri ne kadardir ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zokur

quote:

cevap için tesekkurler .
    peki bu ozel press makineleri ne kadardir ?

http://cescesor.com/Transfer-Baski--Sublimasyon,LA_155-2.html

yukarıdaki ürünler 500-1500tl arasında bide bunun yazıcısı var boyaları var kağıtları var ... ev kullanıcısı için biraz fazla tabi bu işten para kazanmak istiyorsan bu işlerle uğraşanlardan profesyonel destek alman gerekir o da bende yok malesef

• hocam biraz araştırdımda maliyeti ev için biraz fazla üstteki arkadaşın dediği gibi

en iyisi ihtiyacın olduğunda 5-10lira verip yaptırman madem sık olmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

hocam biraz araştırdımda maliyeti ev için biraz fazla üstteki arkadaşın dediği gibi

en iyisi ihtiyacın olduğunda 5-10lira verip yaptırman madem sık olmayacak

Ben bunu int. üzerinden satışa çevirecegim. Maliyeti belirler misiniz ?
  • quote:

tam senin aradoğın gibi makineler var hem telefon kapağına hemde tişörtlere kupalara taşlara baskı yapan makinalar var hemde çok uyguna bu sistemleri kurabiliyosun.

Tek yapman gereken bizi arayıp sana gerekli paketleri sana söylememiz ürünlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.

http://www.transfermatik.com/

Tshirte/telefon kiliflarina baski

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.