Şimdi Ara

Codegen Qbix M71B1 M71W1 Tablet İnceleme ve Kullanıcıları Kulübü (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
13
Favori
92.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emresaygin

codegen qbix m71'in 512 MBlik versiyonu 199 tl den bim'e yeniden giriş yapmış...
    bugün kasada gördüm.

aman uzak durun ondan. 512 liği iş yapmaz.

ayrıca otg kablo ile gamepad denedim ben dead triggerla değil ama benzer bir oyunla çalışır gibi oldu sonra çalışmadı. ayarlıcam. sanırım çalışacak.
  • Hadi inş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bugün bimekse gidecem ankamall de var gözüküyo ancak inşallah doğrudur...

http://www.bimeks.com.tr/urun/124437/codegen-qbix-m71b1-tablet-pc-siyah.aspx#dealers
  • şimdi beyler bayanlar bimeksten qbix m71w1 tapletini alıp yani 1 gb lisini alıp herhangibi bir yazılım atmayıp bugün realfootball 2013 ü yükleyebilip buraya çalışıp çalışmadığını yazabilirmi. game loft bizim tapletleri harcamaya başladı haberiniz olsun bir tane cengaver bekleniyor. bugün inidirip deneyecek. (android markette ücretsiz).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axialis

quote:

codegen qbix m71'in 512 MBlik versiyonu 199 tl den bim'e yeniden giriş yapmış...
    bugün kasada gördüm.

ayrıca otg kablo ile gamepad denedim ben dead triggerla değil ama benzer bir oyunla çalışır gibi oldu sonra çalışmadı. ayarlıcam. sanırım çalışacak.

hangi oyun o ?
  • arkadaşlar codegen qbix m71 i ben de geçen hafta gold dan aldım. kullanımı kolay ve şık.ben bununla telefonum daki interneti kullanabilirmiyim.sim kartı bir aparat yardımıyla veya telefonu tablete bağlayarak.şimdiden teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: realnightwolf

quote:

quote:

bugün kasada gördüm.

hangi oyun o ?

shadowgun. senin tavsiyen :) zaman ayırıp uğraşamıyorum ama sanırım çalışacak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realnightwolf

quote:

quote:

bugün kasada gördüm.

hangi oyun o ?

shadowgun. senin tavsiyen :) zaman ayırıp uğraşamıyorum ama sanırım çalışacak.

iyi oyundur. dead zonede yani online olanında gamepad desteği var ama normalinde bilmiyorum. yaparsan yazda bende deniyeyim. ben artık eskisi gibi oyun deneyemiyorum malum yazılım yüzünden saolsun servistekilere uyduk yükledik. game loft oyunlarıyla basım belada lisansı geçemiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: qwerty369

arkadaşlar codegen qbix m71 i ben de geçen hafta gold dan aldım. kullanımı kolay ve şık.ben bununla telefonum daki interneti kullanabilirmiyim.sim kartı bir aparat yardımıyla veya telefonu tablete bağlayarak.şimdiden teşekkürler,

telefonundaki interneti hotspot diye bir yöntem var onunla wireles yoluyla bağlıyorsun. yani tel oluyor wireles modem onun üzerinde bağlanıyorsun.ama tam emin değilim sadece gözüme çarpmıştı bir kaç yerde . ben denemedim yani
  • quote:

quote:

bugün kasada gördüm.

bizlerde 1gblik versiyon var evet, nt'de 1gblik modelden 199 tlye 3 adet kalmış.
  • arkadaşlar aldığım ilk günlerde sesi ekrandan açıp kapayabiliyordum, şimdi o simgeler kayboldu,
    ses için yukardakş düğmeleri kullanmak gerekiyor, ekrandakileri geri nasıl getirebilirim,
    ayarlardan sounda girdim ama olmadı...

• arkadaşlar flash player yükledinizmi? flash la nette film izleyebiliyormuyuz sıkıntı yaratıyomu donma fln oluyomu izlerken? akıcılığı nasıl videonun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: loley00

arkadaşlar flash player yükledinizmi? flash la nette film izleyebiliyormuyuz sıkıntı yaratıyomu donma fln oluyomu izlerken? akıcılığı nasıl videonun?

Dolphin browser ile izleyebiliyorum, herhangi bir program yüklemedim bunun için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wifi de b/g var n yok ne gibi bi eksiklik ? n olmaması

• quote:

Orijinalden alıntı: Veiny Arm

wifi de b/g var n yok ne gibi bi eksiklik ? n olmaması

Ufak bir araştırma yaptım, aynen aşşağıya kopyaladım, kendim yazmadım.

802.11 protokolu wi-fi ya da kablosuz ag diye adlandirilan baglantinin standardidir. yanina gelen harfler bu standardin farkli surumlerini ifade eder...

802.11a = 5GHz frekansinda calisir, bu yuzden 2.4 GHz bandinda calisan diger urunlerden etkilenmez. ancak yavastir.

802.11b = 2.4 GHz bandinda calisir. teoride 11 Mbit hiza ulasabilir.

802.11g = aynen b gibi 2.4 GHz frekansinda calisir. ancak hiz 54 Mbit'e kadar yukseltilmistir. su andaki piyasadaki tum urunler 802.11g standardini kullanir ve geriye donuk olarak 802.11b ile de uyumludur.

802.11n'in farki = teoride 10 kat daha hizlidir. yani saniyede 540 mbit'e kadar ulasabilir. ayrica en buyuk artisi MIMO destegidir. MIMO (Multiple input, multiple output demek. coklu giris, coklu cikis.) daha da turkcesi, birden cok alici ve verici antenlerle data akisi cok genis bir alana yayilabiliyor: bu sayede 1 km icerisinde tek bir kablosuz ag kullanilabiliyor.

Yani anladığım kadarıyla 54 Mbit'e kadar destekliyor tablet üstündeki hızlarına ulaşamıyor.

• arkadasar su cihaza stabil bi rom yuklememiz imkansizmi ya yoksa cildircam su donmalar yuzunden performansi gayet tatmin edici fakat su donmalar sogutuyor beni

• Beyler sizce gta vice city i açarmı :) ve tabi mc4de var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: loley00

Beyler sizce gta vice city i açarmı :) ve tabi mc4de var :)

vice city iniyor fakat internetim aşırı derecede yavaş yükledikten sonra yazarım konuya.

Edit: İptal etmek zorunda kaldım 3 gün diyor arkadaş Yurt interneti yedi bitirdi beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk26faruk -- 9 Aralık 2012; 21:24:34 >

• Walla bende verdim siparis bitane.gorcez bakalim hayirlisi

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.