Şimdi Ara

Codegen Qbix M71B1 M71W1 Tablet İnceleme ve Kullanıcıları Kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
13
Favori
92.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtful -- 24 Kasım 2012; 17:55:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: almuss

BÜYÜK BİR HEVESLE BİME GİTMEME RAĞMEN ÜRÜN 512 MB DDR3 RAMLİ OLAN ÜRÜN ÇIKTI .BEN DE ALMADIM BENCE 512 MB DÜŞÜK. :(

Sakalım yok benim. Olsaydı keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pooodolski

ekran görüntüsünün fotografı nasıl çekiliyor bilen var mı?

Onun için markette bir uygulama mevcut. ScreenShot Ux diye aratırsan bulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bad_people

akşama incelemem geliyor.

Sizin aldığınız tablet bizimkilerin 512 mb ramlisi. Yani bizim bahsettiğimiz performansı vermeyecektir.
  • Beyler yine yazıyorum. Biri lütfen cevap versin. Ben twitter,instagram gibi uygulamaları yükleyemedim. Yükleyebilen var mı acaba?
  • Cihaz bugün geçti elime. Genel olarak güzel ancak benimkini dikey ve yatay olarak başaşağı çevirdiğimde içinde bir şeyler hareket ediyor, sizlerde de oluyor mu bu? Bir de cihazı masaya koyup (yatar şekilde , kalkık değil) çapraz baktığımda ışığın titrediğini fark ettim. Bimekse gidip cihazı kontrol ettirsem mi acaba? :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ftmkpln

Cihaz bugün geçti elime. Genel olarak güzel ancak benimkini dikey ve yatay olarak başaşağı çevirdiğimde içinde bir şeyler hareket ediyor, sizlerde de oluyor mu bu? Bir de cihazı masaya koyup (yatar şekilde , kalkık değil) çapraz baktığımda ışığın titrediğini fark ettim. Bimekse gidip cihazı kontrol ettirsem mi acaba? :(

Bende bu sorunlar yok. Bence götürün. Denemekte yarar var. Aynı zamanda bende size sorayım twitter uygulaması mevcutmuydu açtığınızda? Ya da siz yükleyebildiniz mi? Benimki kabul etmiyor çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cüneyt K.

Beyler yine yazıyorum. Biri lütfen cevap versin. Ben twitter,instagram gibi uygulamaları yükleyemedim. Yükleyebilen var mı acaba?

twitter için tweetcaster yükleyebilirsin. instagramı denemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cüneyt K.

quote:

Cihaz bugün geçti elime. Genel olarak güzel ancak benimkini dikey ve yatay olarak başaşağı çevirdiğimde içinde bir şeyler hareket ediyor, sizlerde de oluyor mu bu? Bir de cihazı masaya koyup (yatar şekilde , kalkık değil) çapraz baktığımda ışığın titrediğini fark ettim. Bimekse gidip cihazı kontrol ettirsem mi acaba? :(

Bende bu sorunlar yok. Bence götürün. Denemekte yarar var. Aynı zamanda bende size sorayım twitter uygulaması mevcutmuydu açtığınızda? Ya da siz yükleyebildiniz mi? Benimki kabul etmiyor çünkü

Haklısınız en iyisi götürmek. Bende de twitter yok ve yüklemeye çalıştığımda da "cihazınız uyumlu değil" diyor. :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Cihazda problem var. Benim elimdeki ne titreyen ışık ne de içinde hareket eden bir şey var. Arızalı cihaz. Bir an önce değiştirmenizi tavsiye ediyorum.
  • merhabalar bende dün bimden aldım m71w kendi sitesinde ki m71 img dosyasını indirdim yükledim cihaza. cihaz açılıyor fakat dokunmatik işlemiyor. 2-3 kere aynı işlemi yaptım ama nafile. eksik bişeyler mi yapıyorum acaba ya da cihaz mı arızalı? sizin yüklediğiniz farklı bir img dosyası varsa paylaşırmısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bende dün bimden aldım bu ürünü ama arkadaşın bahsettiği problem bendede var çapraz baktığımda bende işiğin titrediğini göruyorum..acaba bu bir sorun mu yoksa çoğu cihazda var mı? genel olarakta cihazı beğenmedim zaten ekran çözünürlüğü falan vasat tabi bu fiyata bu kadar daha iyi bişey beklemek saçmalık olurdu..
  • Bim'deki cihaz ile m71w serisi farklı o yüzden imajlar birebir uyumlu değildir. Cihazınızda sorun yoksa boş yere rom yüklemeyin. Sonra cihazınız garantilik olabilir.
  • dün bimeksten m71b siparisi ettim :) klube katilmak istiyorumm

• quote:

Orijinalden alıntı: madanadam

Bim'deki cihaz ile m71w serisi farklı o yüzden imajlar birebir uyumlu değildir. Cihazınızda sorun yoksa boş yere rom yüklemeyin. Sonra cihazınız garantilik olabilir.

aslında cihazı ilk açtığım zaman ekranda codegen yazısı dönüp duruyodu uzun süre bekledim hiç değişiklik olmadı bunun üzerine rom yükleme gereksinimi duydum. onla birebir uyumlu rom hangisi acaba geçmiş mesajlarda arkadaş çin sitesinde ki rom dan bahsetmiş onuda yüklemek istemiyorum ama kararsız kaldım ne yapsam?

• arkadaslar birde internette gezindiğim zaman şarjı su gibi düşüyor?? yine başka bir problem sizde pilinin cok iyi gittigini söylemissiniz ancak ben oyun oynamadım internette gezınıyorum birde mail hesabımı ekledim sürekli mail gelıyo birde onunda etkisi olabilirmi?
  • Bim'in sattığı tablet Codegenin sitesinde bilgisi bulunmayan 512 mb ramli ve 8 gb hafızalı üzerinde sadeve "m71" yazan üründür. "m71 w1" veya "m71 b1" değildir. O yüzden romların yumlu olmama ihtimali yüksektir. Birebir uyumlu olmayan rom yüklenmemelidir.
  • quote:

Bim'deki cihaz ile m71w serisi farklı o yüzden imajlar birebir uyumlu değildir. Cihazınızda sorun yoksa boş yere rom yüklemeyin. Sonra cihazınız garantilik olabilir.

bendeki m71 w1 şu cynogen rom için açıklamalı birşey yazarmısın nasıl atıcağımıza göre. o sitenede baktım pek bir açıklama yok :)
  • Birebir uyumlu rom'u ancak sitesinde yayınlanırsa bulursunuz.
  • quote:

Bim'in sattığı tablet Codegenin sitesinde bilgisi bulunmayan 512 mb ramli ve 8 gb hafızalı üzerinde sadeve "m71" yazan üründür. "m71 w1" veya "m71 b1" değildir. O yüzden romların yumlu olmama ihtimali yüksektir. Birebir uyumlu olmayan rom yüklenmemelidir.

Cevabın için teşekkürler. Arkadaşlar yok mu birisi ben şu romu yükledim sorunsuz çalışıyo diyen?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.