Şimdi Ara

Codegen Qbix M71B1 M71W1 Tablet İnceleme ve Kullanıcıları Kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
13
Favori
92.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Equexks

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimsn

Arkadaşlar bir şey sorucam. Ram 1 gb ise 1 yıl kasmadan kullanırsın diyorlar. Ne yani 1 yıl sonra kasmaya mı başlayacak? anlamış değilim yardım edin :D

Onuda ben dedim belki kasmaz ama sıkıntı yaşayabilirsiniz diye düşünüyorum bir düşünce yani kesin birşey yok

Mantıklı bir çıkarım ama kesin kasar diye de bir şey yok. Yeni çıkacak olan oyunlar için yetersiz kalabilir. Bilgisayar gibi düşün daha anlaşılır olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axialis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimsn

Arkadaşlar bir şey sorucam. Ram 1 gb ise 1 yıl kasmadan kullanırsın diyorlar. Ne yani 1 yıl sonra kasmaya mı başlayacak? anlamış değilim yardım edin :D

Onuda ben dedim belki kasmaz ama sıkıntı yaşayabilirsiniz diye düşünüyorum bir düşünce yani kesin birşey yok

Mantıklı bir çıkarım ama kesin kasar diye de bir şey yok. Yeni çıkacak olan oyunlar için yetersiz kalabilir. Bilgisayar gibi düşün daha anlaşılır olur.

Hm anladım. Bir an için korkmuştum. :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realnightwolf

quote:

Orijinalden alıntı: Vaanna

quote:

Orijinalden alıntı: selo133

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DjSemiH1

quote:

quote:

almak isteyenler 23 ekimden sonra bimde var
    http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/tblet.html

ben alıcam

bu arada benide ekleyin

Bunun ramı 1 gb mı ? 512 diye bir şeyler diyolar emin değilim. Birde piranha business tap 7 nasıl ? LİNK:http://www.bimeks.com.tr/urun/125046/piranha-business-tab-7-tablet-pc.aspx

eğer ram 1gb değilse piranha alırım ama piranhada arkdada kamera var o özellik beni cezbetti bilmiyorum 23 kasım gelsin görücez

Ama piranhada +30 tl verip garanti süresini 3 yıl arttırma şansın var buda beni cezbetti. Ben bunu alıcağıma piranha alırım . A10 çift çekirdek işlemci 1 gb dd3 ram Mali 400 350 mha grafik kartı daha ne olsunn Birde 5 yıl garanti.

Piranhada wireless, ısınma ve şarj sorunu var. Bunda öyle problemler yok. Ayrıca A10 dediği işlemcinin çipseti ya A8 dir ya da A7 yani çift çekirdek olma olayı yok. Kelime oyunundan başka bir şey deil.

Ainol mars hakkında bilginiz var mı onun ekran çözünürlüğü bunun gibi dandik değil. Link :http://www.gold.com.tr/U209606/Ainol-Novo-7-Mars-7inc-1-0-Ghz-Cortex-A9-1GB-RAM-8GB-HDD-Android-4-0-Tablet-PC

bu iki tablet aşağı yukarı aynı özellikteler.mars 1024 x 600 çözünürlükte artı olarak.
    işlemcileri farklı birde.işlemciler hakkında bilgisi olan biri yorumlarsa iyi olur.

o aletin codegene göre düşük işlemcisi

Benim bildiğime göre a9 çift çekirdek ve daha yeni a10 ise a8 in yenilenmiş hâli yani a9 daha iyidir ancak ainolu internet dışında biryerden alma imkanı yok

a9 çift a10 değil . a10 a8 in oynanmıs hal :9 iyi ozaman a9 da a7 nin oynanmıs hali. arkadaşlar bırakın bu işleri. codegen çok güzel yapmış. eminimki çok daha fazla satmaya başlamıştır. yakında ainol gibi rom desteği vb şeyleride görürürz

• quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

Arkadaşlar fiyatları yakın olduğu için soruyorum. m71 m73 hangisini almak daha iyi olur.

M73 ün rami 512 mb. 512 ramli ürünlere para vermek yerine çöpe at paranı daha iyi. Tabi bu benim düşüncem :)
  • gps: YOK
    Kamera: Ön Kamera 0.3 MP

2012-2013 E GÖRE düşük kalmamış mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasterApple

gps: YOK
    Kamera: Ön Kamera 0.3 MP

2012-2013 E GÖRE düşük kalmamış mı ?

Fiyatına baktınız mı acaba?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben alıcam

bu arada benide ekleyin

Bunun ramı 1 gb mı ? 512 diye bir şeyler diyolar emin değilim. Birde piranha business tap 7 nasıl ? LİNK:http://www.bimeks.com.tr/urun/125046/piranha-business-tab-7-tablet-pc.aspx

eğer ram 1gb değilse piranha alırım ama piranhada arkdada kamera var o özellik beni cezbetti bilmiyorum 23 kasım gelsin görücez

Ama piranhada +30 tl verip garanti süresini 3 yıl arttırma şansın var buda beni cezbetti. Ben bunu alıcağıma piranha alırım . A10 çift çekirdek işlemci 1 gb dd3 ram Mali 400 350 mha grafik kartı daha ne olsunn Birde 5 yıl garanti.

altta bir arkadaşımız yazmış ısınma sorunu wifi filan varmış o zaman arka kamerayı geçip bu tableti %90 alıyorum

Codegeni mi Piranhayı mı alıyorsun . Ben Ainol mars ile piranha arasında kadım ama Ainol mars 1024x600 ekran çözünürlüğü var onu seçerim gibime geliyo

ramı 512 mb ise piranhayı 1gb ise codegeni alıyrum ama ainal marsta alabilirim ekranı yüzünden

• beyler Codegen Qbix orjinal 7" deri kilif (standli) 21-27 kasim'da Sok Market'te 15 tl. ben aldim, bayaa hosuma gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

beyler Codegen Qbix orjinal 7" deri kilif (standli) 21-27 kasim'da Sok Market'te 15 tl. ben aldim, bayaa hosuma gitti.

nasıl kullanıslımı ?
  • quote:

beyler Codegen Qbix orjinal 7" deri kilif (standli) 21-27 kasim'da Sok Market'te 15 tl. ben aldim, bayaa hosuma gitti.

10 dakikaya şok marketin kapısındayım. Bakayım var mı orda varsa alıp geliyorum hemen.
  • 1 tane gelmiş oda gitmiş hemen. Kaçırdık
  • a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtful -- 21 Kasım 2012; 18:39:16 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben alıcam

bu arada benide ekleyin

altta bir arkadaşımız yazmış ısınma sorunu wifi filan varmış o zaman arka kamerayı geçip bu tableti %90 alıyorum

Codegeni mi Piranhayı mı alıyorsun . Ben Ainol mars ile piranha arasında kadım ama Ainol mars 1024x600 ekran çözünürlüğü var onu seçerim gibime geliyo

ramı 512 mb ise piranhayı 1gb ise codegeni alıyrum ama ainal marsta alabilirim ekranı yüzünden

İnternette Ainolun Videolarını izledim 4.1.1 sürümüne update yapıyolardı. Ekran zaten codegenden daha iyi VE birde ainol markasının verdiği Güven. Bende ainol Paladin var. Şuanlık ramının 512 olmasının dışında hiç bir sıkıntım yok onu kardeşime verip kendime MARS alıcam İnşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: realnightwolf

quote:

nasıl kullanıslımı ?

bence super eve gecince cihazla deneyip foto cekerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1 tane gelmiş oda gitmiş hemen. Kaçırdık

benim aldigim subeye de 2 tane gelmisti 1'ini ben aldim.. diger $oklara da bakin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın büyük ihtimalle GamePlay çekicem. Oyun isteklerinizi yazın :D
  • Codegen için 4.0.4 güncellemesi Çin sitelerinde var. Cyanogen mod 9 da 10 da çalışıyor ama sağdaki dokunmatikleri çalışmıyor.
    http://www.lyxfsz.com/cn/downs_view.htm?id=37 adresinden 4.0.4'ü indirebilirsiniz. Ancak Codegen'in sitesindeki sistem daha stabil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madanadam

Codegen için 4.0.4 güncellemesi Çin sitelerinde var. Cyanogen mod 9 da 10 da çalışıyor ama sağdaki dokunmatikleri çalışmıyor.
    http://www.lyxfsz.com/cn/downs_view.htm?id=37 adresinden 4.0.4'ü indirebilirsiniz. Ancak Codegen'in sitesindeki sistem daha stabil.

şimdi 2 sorum olacak sana. sağadaki dokunmatikler derken hani geri tuşu ve menü tuşu var donanımsal olarak olanlar yani onlarmı çalısmıyor. birde o codegenin sitesindekini tekrardan yüklesem bir değişiklik olmaz alet ilk aldığım gibi olurmu yazılımsal olarak. yani direk m71 black yada white lara göremi yani en baştaki arkadaşın tanıttığı video çektiği benimde üzerinde oyunlar denediğim alete göremi ?

şu seloda yav bilader :) anladık fansın ainol daha iyi olabilir. ekranın içe gömükllüğünü anlamadım ama ainolu türkiyede almak sıkıntı. satsa elektronik marketler servis sorununda olmayacak. öbür türlü yollayacan servis için yurt dışına . sen al ainol veya alın burda lütfen codegenle ilgili konusun. bence bu alet akranlarına göre çok iyi ainola göre bilmiyorum ama.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben alıcam

bu arada benide ekleyin

İnternette Ainolun Videolarını izledim 4.1.1 sürümüne update yapıyolardı. Ekran zaten codegenden daha iyi VE birde ainol markasının verdiği Güven. Bende ainol Paladin var. Şuanlık ramının 512 olmasının dışında hiç bir sıkıntım yok onu kardeşime verip kendime MARS alıcam İnşallah.

aslındaşeytan parayı kıyıp iPad yada samsung galaxy tab 10.1 al diyor ama belki ainol mars alırım

• quote:

quote:

1 tane gelmiş oda gitmiş hemen. Kaçırdık

benim aldigim subeye de 2 tane gelmisti 1'ini ben aldim.. diger $oklara da bakin.

http://www.hepsiburada.com/liste/smarttab-klf71-7-standli-siyah-kilif-klf71b/productDetails.aspx?productId=bs40332&categoryId=60000818

bunun gibi bir şey mi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.