- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Codegen Qbix M71B1 M71W1 Tablet İnceleme ve Kullanıcıları Kulübü
708 Cevap77314 Görüntüleme13 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     3 4 5 6 7 8 [10] 12      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

366 Mesaj
10 Şubat 2013; 17:19:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Bass Guitarist

Arkadaslar bu tablette whatsapp, viber, go sms pro vs. Gibi uygulamalari kullanabiliyor muyuz normal telefonda kullandigimiz gibi?

Yardimci olacak yok mu arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

139 Mesaj
10 Şubat 2013; 17:22:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Bass Guitarist

Yardimci olacak yok mu arkadaslar

Bilmiyorum olur mu ama bunu buldum: http://forum.donanimhaber.com/m_68631626/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimsn -- 10 Şubat 2013; 17:24:14 >

123 Mesaj
10 Şubat 2013; 22:07:07 

quote:

Orijinalden alıntı: realnightwolf

şimdi burda ben sövecem ban yiyecem neyse :) ben denerim failed yazdıysa o sırada sarjın bitmiştir yada bağlantı proplemin olmustur pc ile bunun arasında. tarih olayına gelince büyük ihtimal eskilerden biridir ben deniyecem. yalnız eski çıkarsa bir şartım var deli kanlı gibi yada hanım efendi gibi kabul edin. eğer eskisi çıkarsa açıp servise sövecez kabulsa deniyecm. kabul deyip sonradan vaz cayana .... diyorum ama bakın :) kabulleri görelim bakalım alıntı yapın bu mesajı cevaplarken

gelen kutuna attım cevabını.

codegen konusunda konuyu dağıttığımızı düşünüyorum çünkü.

208 Mesaj
10 Şubat 2013; 22:11:20 

Arkadaşlar , tablet açılmıyor. Android yazısı çıkıyor, sonra codegen qbix yazısı dönüp duruyor. Bilgisayara bağladım görmüyor.Reset işe yaramıyor.Çözüm önerisi olan, başına bu olay gelen var mı ?

139 Mesaj
10 Şubat 2013; 23:02:41 

quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

Arkadaşlar , tablet açılmıyor. Android yazısı çıkıyor, sonra codegen qbix yazısı dönüp duruyor. Bilgisayara bağladım görmüyor.Reset işe yaramıyor.Çözüm önerisi olan, başına bu olay gelen var mı ?

Rom felan yukledin mi? Yoksa kendiliginden mi oldu?

208 Mesaj
10 Şubat 2013; 23:04:41 

Kendiliğinden oldu. Tableti kullanmaya başlayalı bir hafta oldu. Hiçbir ekstra özel birşey yapmadım. Şarjdan çıkarttım ve açılmadı.

6076 Mesaj
10 Şubat 2013; 23:13:18 

Sitesinden son sürüm yazlımını indirip, yazılımı yeniden yüklemeyi deneyin. Düzelmezse, servisine götürün.

208 Mesaj
11 Şubat 2013; 9:27:02 

Teşekkürler. Servise göndermem gerekecek, hiçbir tepki yok tabletten.

2726 Mesaj
11 Şubat 2013; 12:51:44 

benimkindede işlem yaparken ekranın kenarları kırmızı olmaya başladı

248 Mesaj
11 Şubat 2013; 13:04:50 

sitedeki v4 yüklendi. komik bir sonuç gördüm. bu aleti ilk aldığımdaki yazılım oldu :) yani zamanında kıymetini bilemeyip gerizekalı codegen servisinin aklına uyup yanlıslıkla 4,0,3 sürümü yükleyip kaybetitğim yazılım çıktı. o zamanında çoğu çalıstırdığım oyun bu yazılımdaydı. ilk sayfalara bakarsanız ne kastettiğimi anlarsınız :) bu yazılımı 1 gb ramli olanlar atsın m71 w1 1gb liler kesin atsın b1 liler ise bi denesin. arkadaşlar. diğer romları kaldırdı codegend rahat olun hepsi yedeğimde gerekirse bir ara upload yaparım. şimdi geçenlerde v3 yazılımı bu v4 yazılımının ya 1 güncel üstü yada altı. eğer üstüyse android market ayarlarında kötü olmustu. eğer 1 altı ise bu cidden en güncel olup zamanında bimekste satılan bazı malların içinde olan yazılım oluyor.

Bu codegen servisindekiler bunu okuyorsunuzdur büyük ihtimal. ulan madem böyle bir yazılım vardıda niye geç kaldınız bu kadar ? ama bunun moda sı geçti piranha bile jely bean getirdi artık bir zahmet sizde getirin saygılar. benim dediğime uyupta yazılım atanlara mesuliyette kabulş etmem söyleyeyim. ben şimdi bir kaç bir şey daha deniyecem eğer onay verirsem en iyi 4,0,4 yazılımı diyecem sizlere

248 Mesaj
11 Şubat 2013; 13:33:19 

1 asama bitti --- basarılı. kaldı 2 asama onlardanda geçerse. bu rom en iyi 4,0,4 tür

139 Mesaj
11 Şubat 2013; 16:29:24 

quote:

1 asama bitti --- basarılı. kaldı 2 asama onlardanda geçerse. bu rom en iyi 4,0,4 tür

Anlamadım ki şimdi rom 4.0.3 müymüş? Birde kırmızı çerçeve çıkıyor mu? Stabil mi? Hata veriyor mu?

248 Mesaj
11 Şubat 2013; 18:32:27 

1. aşama 2 aşama hatta 3 aşama tamam. arkadaşlar build propsuz game loft oyunlarını çalıstırdım yeniden :) sixguns ve zombie bilmem ne :) face book a tarayıcadan bağlanıp okey oynadım :). sanırım tarayıcı biraz daha yavaş bu versiyon 3 e göre ama az bir fark var. o bekle hata bildir hataları geliyor ama 2-3 sn beklediyor bekle derseniz sorun yok. BU ROMU KURUN 1 GB OLAN MUHTEREM CODEGEND QBİX M71 W1 SAHİP LERİ B1 YANİ SİYAH RENKLİ OLANLARDA DENESİN. ibrahimsn sen kur hacı en iyi 4,0,4. daha önceden 15-20 gün de test ettim. çünki ilk yazılımım buydu benim. ne ly f1 nede başka bir rom nede diğer codegen romları ics 4,0,4 te bundan iyi değil

36 Mesaj
12 Şubat 2013; 1:35:02 

tabletimi kulaklik taktigimda sesi disari veriyor diye servise gonderdim. yaklasik 25 gun (kargo sureleri dahil) bekledim. simdi 1 haftadir elimde ,
ilk sorun tableti guncellemisler ama google playden program indirmiyor 921 hatasi veriyordu. servisi aradim zor bela baglandim sitedeki image.v4 indir ve sitede anlatilan gibi kur dedi ve kurdum.
daha sonra googleplayden indieme yapti fkat paket hatasi gibi bisey yazdi indirdigini kurmadi ve guncellemdi bende fabrika ayarlarin dondum o sikintida kakti
fakat simdi okuyan w71w1 yada w71b1 kullananlar ozellikle internet hizlari test edebilirlermi benimki 512kb/sn gecmiyor 400 civarinda kaliyor bu yuzdende youtubden bisey izlemek iskence ayni anda iki siteye girmeye calisinca uzun suruyor.
kirmizi ekran simdilik gelmedi tarayicida donma yok guncelleme ve indirme yapiyor. bu room iyi gibi internet hiz olayida cozulunce problem kalmayacak...

yani googleden indirme yapamayan arkadaslar www.codegen.com.tr adresinden destek kismindaki yeni room atarlarsa sorun kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcan81 -- 12 Şubat 2013; 1:42:15 >

248 Mesaj
12 Şubat 2013; 13:26:33 

quote:

Orijinalden alıntı: arcan81

tabletimi kulaklik taktigimda sesi disari veriyor diye servise gonderdim. yaklasik 25 gun (kargo sureleri dahil) bekledim. simdi 1 haftadir elimde ,
ilk sorun tableti guncellemisler ama google playden program indirmiyor 921 hatasi veriyordu. servisi aradim zor bela baglandim sitedeki image.v4 indir ve sitede anlatilan gibi kur dedi ve kurdum.
daha sonra googleplayden indieme yapti fkat paket hatasi gibi bisey yazdi indirdigini kurmadi ve guncellemdi bende fabrika ayarlarin dondum o sikintida kakti
fakat simdi okuyan w71w1 yada w71b1 kullananlar ozellikle internet hizlari test edebilirlermi benimki 512kb/sn gecmiyor 400 civarinda kaliyor bu yuzdende youtubden bisey izlemek iskence ayni anda iki siteye girmeye calisinca uzun suruyor.
kirmizi ekran simdilik gelmedi tarayicida donma yok guncelleme ve indirme yapiyor. bu room iyi gibi internet hiz olayida cozulunce problem kalmayacak...

yani googleden indirme yapamayan arkadaslar www.codegen.com.tr adresinden destek kismindaki yeni room atarlarsa sorun kalmaz.

ram kaölık. bende o sorun yok net en fazla 1300 kb çeker benim normalde tablette ortalama en fazla 1100 kb yi gördüm. arkadaşlar rom temiz codegen için en temiz ve en iyi ics 4,0,4 bu romdur. bu rom daha önceden baya bir denemiştim . tableti ilk aldığımda içinde olan yazılımdı. ama süper zekalı codegen servisi farkında olmadığı için bekledide bekledi bu yazılım için. aslında rom atmadan önce tapletin içini tamamen silmek en iyisidr yani wipe işlemi yaptırmak lazım güncel bir clocword yükelyip yapmak lazım bu işlemi.

36 Mesaj
12 Şubat 2013; 13:45:34 

quote:

ram kaölık. bende o sorun yok net en fazla 1300 kb çeker benim normalde tablette ortalama en fazla 1100 kb yi gördüm. arkadaşlar rom temiz codegen için en temiz ve en iyi ics 4,0,4 bu romdur. bu rom daha önceden baya bir denemiştim . tableti ilk aldığımda içinde olan yazılımdı. ama süper zekalı codegen servisi farkında olmadığı için bekledide bekledi bu yazılım için. aslında rom atmadan önce tapletin içini tamamen silmek en iyisidr yani wipe işlemi yaptırmak lazım güncel bir clocword yükelyip yapmak lazım bu işlemi.

bendeki tablet 1gb ram olan Qbix M71W1 modeli

http://hiztesti.ttnet.com.tr/ adresinden hız testi yapıyorum indirme 400kb/sn civarında fakat upload da sorun yok. (çeşitli bağlantılarda denedim bunu)
android xperia p cep telefonum aynı şekilde 3.68 mbs/sn çıkıyor.

dediğim gibi youtube den video izlemek işkence oluyor... ozaman yine servis göründü bize ...

ne sorunlu bir tabetmiş kardeşim bu

NT den ilk aldığımız üst kısım dokunmatiği bozuktu ilk gün sorun yaptı onu orada değiştirmdim. forumda diğer arkadaşlarda olduğunu duydum.
sonra kulaklık yeri bozuldu burada 3-4 arkadaşda daha meydana gelmiş.
1 ayda bunu bekleriz sanırım.
230tl aldık şimdi 199tl ye inmiş..servis hizmeti fena değil işte bi de telefon devamlı mesgul olmasa (bu kadar problem olunca meşgul olması normal gerçi sanırım onlarda bu tablet işine girdiklerine pişman olmuşlardır :) )

248 Mesaj
12 Şubat 2013; 16:06:52 

sana hatalı mal gelmiş kardeş. bir daha tamire yolla için rahat edecekse. en iyi rom artık codegen uzmanı olarak bu v4 rom diyorum. upload ta sorun yok downloadda varsa sebn onu postala wireless bozuk diye.

36 Mesaj
13 Şubat 2013; 0:49:13 

quote:

sana hatalı mal gelmiş kardeş. bir daha tamire yolla için rahat edecekse. en iyi rom artık codegen uzmanı olarak bu v4 rom diyorum. upload ta sorun yok downloadda varsa sebn onu postala wireless bozuk diye.

sağol bu akşam kargoya verdim hayırlısı inşallah düzeltilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcan81 -- 13 Şubat 2013; 0:50:33 >

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
3 gün 18 sa. 18 dk. kadarı kaldı.
15 Şubat 2013; 22:20:55 

Aktif gozlukle 3D ozelligi nedir acaba yani gozlukle 3d flim seyredebilir miyim.?ne ise yarar bu ozellik

59 Mesaj
24 Şubat 2013; 21:53:27 

merhaba ben bu tableti 1 ekim 2012 de nt den 220 tlye aldım benide kullananlar listesine eklerseniz sevinirim. Ayrıca Real Football 2013 ve GTA 3 benim tablette çok kasıyor oynayamıyorum sizde nasıl kasmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurranger -- 24 Şubat 2013; 21:54:05 >

14 Mesaj
25 Şubat 2013; 17:24:30 

benide ekleyin...
ayrıca bi sorum olacak usb bluetooth dongle takan ve çalıştıran varmı arkadaşlar. önemli!!

543 Mesaj
26 Şubat 2013; 17:33:10 

Arkadaşlar benim arkadaşım bu tableti almış ve dosyalarına kimse ulaşamasın diye şifre koymuş.Sonra şifreyi unutmuş.Çözümü vardır ? Varsa nasıl çözülür ?

139 Mesaj
26 Şubat 2013; 17:51:32 

Başka bir program yükleyip mi şifre koymuş dosyalarına?

543 Mesaj
27 Şubat 2013; 13:31:45 

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimsn

Başka bir program yükleyip mi şifre koymuş dosyalarına?

Yok hocam hani telefonda güvenlik kilidi olur ya aynen öyle.

139 Mesaj
27 Şubat 2013; 19:47:14 

quote:

Orijinalden alıntı: 4EverPain

Yok hocam hani telefonda güvenlik kilidi olur ya aynen öyle.

Şifremi unuttum desin. Gmail ini girip açsın kilidi. İnternet gerektirmez.

543 Mesaj
28 Şubat 2013; 12:42:44 

quote:

Şifremi unuttum desin. Gmail ini girip açsın kilidi. İnternet gerektirmez.

Hocam dosyalarına koymamış tableti açıyorken şifre istiyor onu unutmuş.

139 Mesaj
28 Şubat 2013; 16:16:31 

quote:

Hocam dosyalarına koymamış tableti açıyorken şifre istiyor onu unutmuş.

Ben de onun çözümünü söyledim ztn.

543 Mesaj
28 Şubat 2013; 17:12:42 

quote:

Ben de onun çözümünü söyledim ztn.

Hocam şifremi unuttum diye seçenek yok ayrıca gmaili ben kurmuştum ne kurduğumu hatırlamıyorum.

139 Mesaj
28 Şubat 2013; 19:40:38 

quote:

Hocam şifremi unuttum diye seçenek yok ayrıca gmaili ben kurmuştum ne kurduğumu hatırlamıyorum.

Gmail ini bilmiyorsan bilemem ama 5 kere fln yanlış deneme yapınca çıkar şifremi unuttum gibi birşey.

36 Mesaj
1 Mart 2013; 13:33:08 

Tablet alacak arkadaşlara tavsiyem codegenin tabletlerinden uzak durun ben arızasız olanına rast gelmedim.
ilk aldığım tabletin ekranın üst kısmında dokunmatiğinde problem vardı. ikinci gün adığım yerden değiştirdim.
sonra aldığımın kulaklık çıkışı bozuldu nerdeyse bir ay tamirde kaldı geldi kulaklık çıkışı yapılmıştı fakat bu sefer wireless arıza verdi
onun tamiri için gönderdim 15 gündür bekliyorum yapılacak diyorlar sanırım buda 25 günde gelir..
Alalı 4 ay oldu 2 ayı tamirde geçti.
Geçenlerde bir arkadaş da codegen mypad talet almış aldığını ilk haftası arıza vermiş değiştirtmiş...
Bunu yazma nedenin yeni tablet alacak arkadaşlara yol göstermek içindir..
diğer markalar nasıldır hiç bir bilgim yok...

44 Mesaj
1 Mart 2013; 16:42:39 

Benim tabletimin de kulaklık çıkışı bozuldu.Nasıl yapıyorlar bu çıkışları anlamadım ki.Servise gönderecek zamanım da yok,neyse bir ara göndereyim ben de.

139 Mesaj
7 Mart 2013; 17:59:45 

Arkadaşlar yeni rom yayınlanmış. 4.0.4 yine. Pek bi değişiklik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimsn -- 7 Mart 2013; 21:46:01 >

248 Mesaj
8 Mart 2013; 22:50:44 

quote:

Arkadaşlar yeni rom yayınlanmış. 4.0.4 yine. Pek bi değişiklik yok.

4,0,4 mü :( hadi yav :S bi jb ye geçemedik yahu. android marketinden baksana game lof oyunlarına uyumlumu uyumluysa iyi rom sayılır

139 Mesaj
8 Mart 2013; 22:58:37 

quote:

4,0,4 mü :( hadi yav :S bi jb ye geçemedik yahu. android marketinden baksana game lof oyunlarına uyumlumu uyumluysa iyi rom sayılır

Uyumlu çoğu oyuna :D

354 Mesaj
9 Mart 2013; 0:01:44 

Arkadaşlar tabletimi güncellemek istiyorum ama bu livesuit programını win8 64 bit de çalıştıramadım yokmudur bunun bir yolu

AMD FX8350 GIGABYTE 990XA-UD3 ASUS HD7950 Corsair 8GB 1600MHz DDR3 (4GBx2) XMS3 Crucial M500 120GB SATA WD HARDİSK 1.5 tb. Aerocool Strike X GT Devil Red Mid Tower ATX Kasa

248 Mesaj
9 Mart 2013; 0:05:52 

quote:

Uyumlu çoğu oyuna :D

gözüne çarpan değişiklikler nedir peki ?

139 Mesaj
9 Mart 2013; 10:24:23 

Aslında bu bi önceki güncellemenin biraz düzeltilmiş hali sanırım.
Wifi hotspot, GPS, HDMI için çözünürlük ayarları gelmiş. Bir de açılış değişik. Market sorunu yok.

44 Mesaj
9 Mart 2013; 13:10:08 

4.1 jellybean yükledim ben daha önceki sayfalarda bir arkadaşın verdiğini.Gayet güzel çok hızlı hiç donmuyor ama oyunlara uyumluluğu yok.Bunu yüklesem yine eskisi gibi donar mı ki?Rom atmadan önce o kadar çok kasıyordu ki ne tarayıcılara girebiliyordum ne oyunlara,şimdi de öyle olur diye hiç bırakasım yok 4.1i ama oyun yüklenmiyor böyle de.

248 Mesaj
11 Mart 2013; 1:20:44 

quote:

Aslında bu bi önceki güncellemenin biraz düzeltilmiş hali sanırım.
Wifi hotspot, GPS, HDMI için çözünürlük ayarları gelmiş. Bir de açılış değişik. Market sorunu yok.

eyvallah bilader. zaten senle ben olmasak kimse deneyip yazmayacak :) benim işler yoğun halen daha denemedim ama ilk izin günümde denemeyi düşünüyorum :)

2469 Mesaj
15 Mart 2013; 14:13:13 

arkadaşlar desen şifresini yanlış girdim ve tablet kilitlendi.Açılması için email adresimi girmemi istiyor ama onuda unuttum reset atmadan kurtulmanın bir yolu yok mu yaw,bütün veriler gidecek yoksa

azizim Çino.Tut ki sen bir sisesin,bir sarap sisesi.
Ve Aspirin Osman’in elindesin.Aspirinin zulmüne dayanamayip havaya uçtun.Artik benim için ölüsün Çino....

PSN:ERTANTR

2469 Mesaj
15 Mart 2013; 17:56:29 

up up

nasıl reset atarım buna beyler lütfen yardım

Ve Aspirin Osman’in elindesin.Aspirinin zulmüne dayanamayip havaya uçtun.Artik benim için ölüsün Çino....

248 Mesaj
16 Mart 2013; 3:34:29 

desen şifresini unuttun . girdiğin mailide unutmussun. insan ister istemez düşünüyor bu tapletin gerçek sahibi sen misin diye ?

139 Mesaj
16 Mart 2013; 11:09:32 

:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimsn -- 16 Mart 2013; 11:09:45 >

2469 Mesaj
16 Mart 2013; 13:15:48 

quote:

desen şifresini unuttun . girdiğin mailide unutmussun. insan ister istemez düşünüyor bu tapletin gerçek sahibi sen misin diye ?

ok hırsızım

sizden yardım bekleyende kabahat zaten

2469 Mesaj
16 Mart 2013; 14:59:19 

elemanın yaptığını yapıyorum ama bende olmuyor.Alttaki yorumda bir kişinin codegen marka tabletini aynı şekilde formatlandığını söylüyor ama bende olmuyor offffffffffffffffffffff

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERTAN84 -- 16 Mart 2013; 15:00:20 >

139 Mesaj
16 Mart 2013; 17:15:17 

quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

elemanın yaptığını yapıyorum ama bende olmuyor.Alttaki yorumda bir kişinin codegen marka tabletini aynı şekilde formatlandığını söylüyor ama bende olmuyor offffffffffffffffffffff

Rom at? Codegenin sitesinde bulabilsin romu ve rom atimini.

1855 Mesaj
19 Mart 2013; 20:17:00 

beyler ben tableti aldigimdan beri hic guncellemedim. zaten ios kullanicisiyim. android'da nasil guncelleme yapilir, jb jailbreak degil mi? o ios'tu sanki. rom nasil yuklenir? bunlari kisaca anlatabilecek biri var mi? tablet ikide bir islem durdu, bekle, kapat uyarisi veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

everybody loves somebody sometime
everybody falls in love somehow

139 Mesaj
19 Mart 2013; 20:41:56 

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

beyler ben tableti aldigimdan beri hic guncellemedim. zaten ios kullanicisiyim. android'da nasil guncelleme yapilir, jb jailbreak degil mi? o ios'tu sanki. rom nasil yuklenir? bunlari kisaca anlatabilecek biri var mi? tablet ikide bir islem durdu, bekle, kapat uyarisi veriyor.

Jb: Jelly Bean. Nasıl rom atıldığını codegen in sitesinde bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimsn -- 19 Mart 2013; 20:44:18 >

1855 Mesaj
19 Mart 2013; 20:52:36 

quote:

Jb: Jelly Bean. Nasıl rom atıldığını codegen in sitesinde bulabilirsin.

rom dediğiniz güncel yazılım o zaman. ben m71w1 sahibi olarak M71 Image V5 yüklüyorum değil mi?

139 Mesaj
19 Mart 2013; 21:20:43 

quote:

rom dediğiniz güncel yazılım o zaman. ben m71w1 sahibi olarak M71 Image V5 yüklüyorum değil mi?

Sanırım evet :D Ben de M71B1 var.

1855 Mesaj
19 Mart 2013; 22:33:46 

quote:

Sanırım evet :D Ben de M71B1 var.

teşekkürler cevap için. yalnız ufak bi hata yaptım sanırım .

bütün adımları tek tek uyguladım. iki defa yüklemeyi de yaptım. en sonunda iki defa evet uyarısını da onayladım. ve yükleme bitti diye kabloyu çıkarıp tableti açmaya çalıştım, açılmadı. fakat bende live suit update success uyarısı da vermedi. hatta daha sonra update failed benzeri bi yazı da çıktı. ki çıkmasına gerek yok tableti şu an açamıyorum. tekrar yüklemek için başa dönüyorum fakat usb aygıtı tanınmadı diyip duruyor. sistem xp.. hem laptopta hem de masaüstünde hala usb aygıtı tanınmadı diyor. şu usb meselesini çözdükten sonra yüklemeyi yapacam. bu gece bu iş hallolacak .

edit: hallettim sonunda. yalnız tablet inanılmaz bir şey oldu. eski kasıntı hali gitti. rahat rahat surf yapılabiliyor artık . teşekkürler hocam.

edit2: youtube mükemmel olmuş. çok sevdim bu güncellemeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatturkrap -- 19 Mart 2013; 23:37:29 >

139 Mesaj
20 Mart 2013; 16:02:51 

quote:

teşekkürler cevap için. yalnız ufak bi hata yaptım sanırım .

bütün adımları tek tek uyguladım. iki defa yüklemeyi de yaptım. en sonunda iki defa evet uyarısını da onayladım. ve yükleme bitti diye kabloyu çıkarıp tableti açmaya çalıştım, açılmadı. fakat bende live suit update success uyarısı da vermedi. hatta daha sonra update failed benzeri bi yazı da çıktı. ki çıkmasına gerek yok tableti şu an açamıyorum. tekrar yüklemek için başa dönüyorum fakat usb aygıtı tanınmadı diyip duruyor. sistem xp.. hem laptopta hem de masaüstünde hala usb aygıtı tanınmadı diyor. şu usb meselesini çözdükten sonra yüklemeyi yapacam. bu gece bu iş hallolacak .

edit: hallettim sonunda. yalnız tablet inanılmaz bir şey oldu. eski kasıntı hali gitti. rahat rahat surf yapılabiliyor artık . teşekkürler hocam.

edit2: youtube mükemmel olmuş. çok sevdim bu güncellemeyi.

Önemli değil

2726 Mesaj
22 Mart 2013; 14:17:26 

bu update yazılımı benim m71 ime olurmu acaba 512 ramlı model

248 Mesaj
23 Mart 2013; 1:29:02 

quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

bu update yazılımı benim m71 ime olurmu acaba 512 ramlı model

olur