Şimdi Ara

Avea, Sandy Kasırgası'ndan etkilenen müşterilerine yardım ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Avea, Sandy Kasırgası'ndan etkilenen müşterilerine yardım ediyor

ABD'de meydana gelen ve büyük felaket olarak adlandırılan Sandy Kasırgası arkasında büyük bir zarar bıraktı. Lider operatörlerimizden Avea ise kasırgadan etkilenen müşterilerine el uzatıyor. 

Avea, ABD'de bulunan veya yaşayan Avea müşterilerinin iletişim sorunu yaşamaması için, bölge ayrımı yapmaksızın tümüne 100TL kullanım hakkı tanıdı. Hak, faturalı hatlara 100TL indirim, faturasız hatlara 100TL yükleme şeklinde tanımlandı. 

İndirim ve yükleme yapılan müşterilere SMS ile bilgilendirme de yapıldı.  

• amerikada yaşayıp avea kullanan kaç kişi var merak ettim?

• Lider operatorlerimizden derken?
  • Lider operatörlerimizden Avea derken ??
  • Aveayi cekemeyenler anten takabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu hedıyelerı/indirimleri kac kısıye gonderdıgını açıklasaydı da ona gore yorum yapsaydık.

• lan utanmaz telecom adam olsan biraz gavurlara yardım etmessin bizden aldığın para ile oralara yatırım yapıyorsun adi pislikler utanmazlar
  • Ne zaman yapmış bunu? Turkcell de yapmıştı da, kasırga New York'taydı daha...
  • amerikalımısın avea?
    aynısını van da yaptın mı?
    doğuda vatan hizmeti yapan askerlere yaptın mı?

amerikada sandy kasırgası olmuşta bizim lider avea oralara yardımda bulunuyormuş. kimin parasıyla kime cömertlik yapıyorsun aslanım.

• Yuh. Her yer bitti bi amerika kaldı yardımlık. Ayrıca yardımın reklam yapılmasına daha da bi yuhhh. Rezil herifler

• bu ne herkes yuh felan yazmış.. Sizin kasırganın zararından haberiniz var mı? Yaşamak ve iletişim kurmak sınır ve para tanımaz.
    Sizin yakınlarınız oralara gitmiş olsa yine böyle cıvık konuşacak mıydınız?
    Sosyal sorumluluğu var genelde Türkiye'deki büyük şirketlerin. Van'da da yardımcı oldular, kütahya depreminde de..

• Şaka gibi ülkemizde o kadar deprem oldu.Bir tane geçmiş olsun mesajı bile atmadılar.Elin amerikasındaki bilmem ne kasırgası için yardım yap.Demek ki aveada amerikanın köpeği olmuş.Cünku mantıklı hiçbir açıklaması olamaz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lider operatör bir tanedir o da Turkcell. Saçma sıfatlar eklemek gereksiz. Yapılan yardıma gelince olması gereken bir şey. Her afette ve acil durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: alican09turk

Lider operatör bir tanedir o da Turkcell. Saçma sıfatlar eklemek gereksiz. Yapılan yardıma gelince olması gereken bir şey. Her afette ve acil durumda.

İyi güldürdün kardeş.. Vodafonenin olduğu yerde turkcellin liderliğinden bahsetmiş olman için çıldırmış olman lazım

• Sandy yazınca İntel haberi falan sandım atladım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

bu ne herkes yuh felan yazmış.. Sizin kasırganın zararından haberiniz var mı? Yaşamak ve iletişim kurmak sınır ve para tanımaz.
    Sizin yakınlarınız oralara gitmiş olsa yine böyle cıvık konuşacak mıydınız?
    Sosyal sorumluluğu var genelde Türkiye'deki büyük şirketlerin. Van'da da yardımcı oldular, kütahya depreminde de..

Cıvık falan konuşan yok. Benim fikrim bu yönde. Adamlar olanakların belkide en fazla olduğu ülkede yaşadı bu felaketi. Zaten alabilecekleri en iyi desteği alıyorlardır. Ayrıca kasırga iletişim bağını kopardıysa hediye tl tamir edecek değil ya. Ha tabi istediğine verir orası ayrı ama ordan çoook daha mühim yerlere ne yaptı, ülkemize ne yaptı onu da merak ediyor insan. Ayrıca böyle yardımın böyle reklamımı olur ya.Niyetlerini zaten burdan anlaman lazım. Son olarak haberi konusunu beğendiysen mesajında tebrik edersin olur biter. Lütfen başkalarının yazdıklarına karışma.

• Telefon markası fanatikliğinden sonra operatör fanatikliğide başlamış. Ülkemize hayırlı uğurlu olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tek hakkın VAR..!

Şaka gibi ülkemizde o kadar deprem oldu.Bir tane geçmiş olsun mesajı bile atmadılar.Elin amerikasındaki bilmem ne kasırgası için yardım yap.Demek ki aveada amerikanın köpeği olmuş.Cünku mantıklı hiçbir açıklaması olamaz..

bu kadar da sallapati konusulmaz ki, bilip bilmeden sirf elestirmek icin elestirilmez ki

• quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

Orijinalden alıntı: alican09turk

Lider operatör bir tanedir o da Turkcell. Saçma sıfatlar eklemek gereksiz. Yapılan yardıma gelince olması gereken bir şey. Her afette ve acil durumda.

İyi güldürdün kardeş.. Vodafonenin olduğu yerde turkcellin liderliğinden bahsetmiş olman için çıldırmış olman lazım

Piyasa lideri demek en çok aboneye sahip operatör demektir. BTK verilerine göre 35,2 milyon abone ile Turkcell liderdir. Vodafone ise 2. En büyük operatördür. Bunun neresine güldüğünüze anlam veremesem de iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

quote:

Orijinalden alıntı: tek hakkın VAR..!

Şaka gibi ülkemizde o kadar deprem oldu.Bir tane geçmiş olsun mesajı bile atmadılar.Elin amerikasındaki bilmem ne kasırgası için yardım yap.Demek ki aveada amerikanın köpeği olmuş.Cünku mantıklı hiçbir açıklaması olamaz..

bu kadar da sallapati konusulmaz ki, bilip bilmeden sirf elestirmek icin elestirilmez ki

Bilinmesi gereken neymiş söylermisin?Açtığın konulara baktımda hepsi avea ile ilgili belli ki avea çalışanı filansın heralde

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.