Şimdi Ara

Uygulama Haber 28. Bölüm 'LetterPress, Need for Speed Wanted, Hungry Shark Evo ve fazlası'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda kullanabileceğiniz haftanın en iyi oyun ve uygulamaları  tanıttığımız Uygulama Haber programımızın 28. Bölümünde sizleri birbirinden farklı oyun ve uygulamalar bekliyor.

• bende hicbir sorun yok most wantedda sorunsuz s3de oynuyorum

• Galaxy S2'de NFS:MW sorunsuz çalışıyor, şimdiye kadar hiçbir lag veya takılma yaşamadım.

• Aynen Most Wanted S3 de çok rahat oynanıyor.
  • iPhone 5'de herhangi bir frame düşüsü vb olmuyor.

Video çekmiştim hatta;

http://www.youtube.com/watch?v=zpQoKDs5oKk
  • Gün Bey bugün Apple ingiltere sitesinde samsung'a açtığı davanın kararı gereği bir açıklama yazısı yayınladı. (Aslında daha önce yayınladı fakat mahkeme yayının doğru yapılmadığı gerekçesiyle bir daha doğru bir şekilde yayınlamasına karar verdi ve bu konuda Apple'ı uyardı)

Aslında bu konuda çok fazla bilgim yok. Daha önce bunun olacağı üzerine bir haber yapılmıştı. Bugün ise olay gerçekleşiyor. Apple ile Samsung arasındaki davaların hepsi haber yapıldı. Hatta örneğin Apple'ın kazandığı Almanya'daki davanın ve California Eyaletindeki davanın sadece girişleri değil, süreçleri ve sonuçları ayrı ayrı haber yapıldı. Hatta bu davaları giriş, süreç ve sonuç olarak ayırırsak her bir bölüm için bazen bir kaç haber hazırlandı.

Bir donanımhaber üyesi olarak sizden bu davanın ve bugünkü gelişmelerin de haberini yapmanızı rica ediyorum.

Edit: Saptırdığı kelimesi yanlış olmuş, mahkeme kararında belirtilen niteliklerde yayınlamadığı içinmiş. Bu konuda özür dilerim.

Edit 2 : Ekşi sözlük kullanıcısından alıntıdır (kasketli). Bu alıntılanan apple'ın ilk yaptığı cezanın yanlış uygulanmasının dışında bir yenisi.

quote:

bir reddit kullanıcısının ortaya attığı bir iddia ile çok büyük bir miniçakallığa imza attığı söyleniyor.

http://www.reddit.com/r/technology/comments/12kcpo/apples_new_clarification_on_samsung_copyright/
    http://news.cnet.com/8301-13579_3-57544802-37/apple-accused-of-hiding-u.k-samsung-apology-with-code/

şu da şahane bir görsel anlatım.
    https://i.minus.com/ibryha2sn77ngq.gif

ekran çözünürlüğü, boyutu ne olursa olsun, ipad resmi dinamik olarak boyutlandırılıyor ve böylece ekranın en alt bölümünü, yani samsung'dan özür dilediği ifadeyi scroll etmediğiniz sürece görmüyorsunuz.

Görüldüğü üzere cnet bile bunu haber yapmış. Lütfen alıntının içerisindeki linkleri inceleyiniz, rica ediyorum. Apple ürünlerinin taklit edildiği konusunda Birleşik Krallık'ta dava açmış, davanın sonucunda Samsung haklı bulunmuş ve davada bahsi geçen ürünlerin apple'dan kopyalanmadığı sonucuna varılmış. Hatta mahkeme bu konuda apple'ı samimiyetsiz bulmuş ve samsung'un itibarının zedelendiği gerekçesiyle apple'a ceza vermiş, ceza olarak apple'ın internet sitesinde özür metni yayınlamasına karar vermişti.

Apple öncelikle sitesinde mahkemenin uygun gördüğü şekilde değilde örneğin daha küçük puntolarla (emin değilim, bir kısım kişiler, cümle içeriğinde de saptırma olduğunu söylüyor) yayınlamış ve mahkeme bu konuda apple'ı uyarmış ve doğru şekilde bir daha yayınlamasını istemişti. Bugün olanları ise alıntıladım. Bunu ekşi sözlük gibi bir siteden okuyacağıma olayın aslı astarını donanımhaber gibi Apple ile Samsung'un aralarındaki davaları görev gereği devamlı haber yapan bir teknoloji sitesinden işin aslını astarını okumayı tercih ederim.

Umarım DonanımHaber kurucuları ve editörleri bir çok zaman değer verdiklerini söyledikleri Donanımhaber üyesinin (üyelerinin) bu konudaki talebini görmezden gelmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 4 Kasım 2012; 4:05:07 >

• Need for Speed Most Wanted, Samsung Nexus S'te sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

• A9 1.5 ghz çift çekirdekli işlmecili ve mali 400 gpu'lu tabletimde sorunsuz oynuyorum sadece menüde yazılar garip çıkıyor o kadar oyunda kasma yok

• Gül gibi Htc One S niye uyumsuz gozukur Allah aşkına..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s2 de most wanted crack lı versiyonu gayet akıcı çalışıyor :).

oyun uygulamaları seçen kişilerin tüm kullanıcıların ingilizce biliyormuşçasına oyun seçmesini anormal buluyorum.

güzel program olmuş,emeğinize sağlık.

• All in One Toolbox bir işe yaramıyor. Başlangıçta açma diye 10'un üzerinde program/eklenti seçtim hepsi tek tek açıldı. Advanced Task Killerdan farkı yok.

• salam beyler bi sorum olacaktı :(
  • blueprint mükemmel ötesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asus transformer pad tf300t tegra 3 android 4.1 most wanted da 30 40 fps alıyorum 1280 çözünürlükte ...

• Galaxy Nexus - Android 4.1.1 1280*720
    hiç bir takılma sorunu yok

• ben de huawei x5 te most wanted oynadım oyunun sesnorlerle oynanması bana çok kolay geldi tum bolumleri sensorlerle oynadım direksiyonla kontrolun daha zor olduğunu fark ettim keşke ekranın sağına soluna dokunarak da yönlendirme olsaydı bazen takılma oluyor resetlenme ama genel olarak oynanabiliyor x5 ile

• Galaxy Nexus AOKP JB Milistone 1 yüklü stock karnel ile rahat bir şekilde oynayabiliyorum Most Wantedı. Ama karnel attığımda oyun dediğiniz gibi 15 fps de oynar gibi yavaşlıyor. Stock romda denemedim.

• Teşkkürler :)

• NFS MW xperia p de sorunsuz akıcı çalışıyo

• Optimus g2x ile sorunsuz oynadim oyun sonuda getirdim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.