Şimdi Ara

A 101 vitamin c multivitamin 1.95tl.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
6.811
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz önce a101 de denk geldim suda eriyen 20 adet tablet şeklinde c vitamini ve Multivitamin 1.95 yl idi, metrodan alıyordum 6.00 tl bayılıyodum , üreticilerine bir bakayım dedim ikiside aynı üreticinin ürünleri, son kullanma tarihi soranlara söyleyim 03- 2015 idi hepsi, kışa girerken ihtiyaç olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventsr -- 3 Kasım 2012; 20:22:17 >

• tüm a101 lerde varmı acaba
  • bir kilo portakal, mandalina ne kadar?
  • bir kilo portakal kaç lira?
  • (Söz meclisten dışarı) Birden bizim okuldaki Din Kültürü Öğretmeni arkadaş aklıma geldi.
    Zamanında Tylol Hot'ların devletin ödediği dönem, evde hesap yapmış, konsantre içecek Tang'den daha ucuza geldiği için sürekli doktora Tylol Hot yazdırdığını söylemişti.
    Hatta 2.5 litrelik kola şişesine doldurup dolapta sürekli bulunduruyom demişti.
  • Bence de çok benzer ürünler. Hansal üretiyordu Metro ve Migros'ta satılanları.
    Kışa girerken almak lazım...
  • bu tür şeyleri ben pek faydalı görmem şahsen.. tazesi varken
  • A101 deki ürünler hansalın 6 lira olan ve metroda satılan ürünlerde hansalın , günlük karşılama oranları aynı birebir aynı ürünler
  • resim yok mu
  • Ben bu markayı bilmiyorum ama grip olacağımı hissettiğim an supradiyn energy alıyorum tadı ve etkisi çok çok iyi ancak 20 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

(Söz meclisten dışarı) Birden bizim okuldaki Din Kültürü Öğretmeni arkadaş aklıma geldi.
    Zamanında Tylol Hot'ların devletin ödediği dönem, evde hesap yapmış, konsantre içecek Tang'den daha ucuza geldiği için sürekli doktora Tylol Hot yazdırdığını söylemişti.

sizin o öğretmen arkadasın sonunu iyi gormuyorum.tylol hotlar cok zararlı.özellikle de biz erkeklere prostat vs. gibi konularda sorun cıkarıyormus.ayrıca bu tip hesaplar mesleğe falan bakmıyor.tamamen kişiliğe bakıyor.gerçi söz meclisten dışarı diye yazmışssınız.
  • Haber verdiğin için teşekkür ederim bende aldım sayende
  • quote:

(Söz meclisten dışarı) Birden bizim okuldaki Din Kültürü Öğretmeni arkadaş aklıma geldi.

Peki onların kanser yaptığını bu yüzden bir çok yerde yasaklandığını şimdi biliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingozcemal

quote:

Peki onların kanser yaptığını bu yüzden bir çok yerde yasaklandığını şimdi biliyormu?

tam anlayamadım,A 101'de satılan vitamin c multivitamin türü ürün de kanser yapabilir mi?,eğer öyleyse almayalım o zaman.
  • quote:

Onu öğretmen yapan zihniyetin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.