Şimdi Ara

iOS 6.1 Beta Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple, kısa bir süre önce son kullanıcıya verdiği iOS 6.0.1 güncellemesinin hemen ardından işletim sisteminin 6.1 Beta sürümünü kullanıma sundu.
    Görsel değişikliklerin en belirgini olarak, kilit ekranında bulunan müzik çaların ikonlarının değiştirildiğini görüyoruz. iPad ve iPhone cihazlarla uyumlu yeni sürüm geliştiriciler tarafından test edilmeye başlandı.

iOS 6.1 Beta Çıktı

iOS 6.1 Beta Çıktı

Bu sayede kullanıcılar kilit ekranını aşmadan müzikleri değiştirme, durdurma ya da başka müzik parçalarını çalma gibi komutları kullanabilecekler.
    Yeni güncelleme Apple'ın başını çok ağrıtan Haritalar uygulaması ile ilgili bilgi gönderme özelliğine de sahip. Buna göre iOS sahipleri haritalarla ilgili sorunları Apple'a gönderebilecekler. Bu sayede Haritalar'daki sorunlar da firmaya hızlı bir şekilde iletilmiş olacak.

iOS 6.1 Beta Çıktı

Yeni güncelleme şimdilik sadece geliştiriciler tarafından test edilecek ve yapılan testler son aşamaya geldiğinde son kullanıcıya sunulacak.

• udid kaydı olmadan test edemiyor muyuz?
  • Bende onu merak ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyen olursa buraya yazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

udid kaydı olmadan test edemiyor muyuz?

bildiğim kadarıyla developer hesabı olmadan test edemiyoruz
  • ipad 3 guncelledım ama bakmadım yenılık olarak ne olduguna zaten fazlada kullanmıyorum ınternet dısında ama merak ettıgınız bırsey olursa bakabılırım
  • Benim hesabim varda eriniyorum simdi

• güncelleme yaptım ancak fark göremedim,bitek kamerada panaromik cekim dikkatimi cekti :) oda daha önce bakmadığım için varmıydı bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

Yeni güncelleme Apple'ın başını çok ağrıtan Haritalar uygulaması ile ilgili bilgi gönderme özelliğine de sahip. Buna göre iOS sahipleri haritalarla ilgili sorunları Apple'a gönderebilecekler. Bu sayede Haritalar'daki sorunlar da firmaya hızlı bir şekilde iletilmiş olacak.

Hic yapmadigim seydir, internetimden-sarjimdan feragat edip bu tarz gondermeleri acmak ama,

Bu sefer, bu amac ugruna kesinlikle acacagim..

Cunku biliyorum ki Apple Maps'i en kisa surede, en guzel gelistirmeleri, guncellemeleri yapip, google maps gibi sevdigimiz, kullandigimiz bir uygulama, bir marka haline getirecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: getaway

güncelleme yaptım ancak fark göremedim,bitek kamerada panaromik cekim dikkatimi cekti :) oda daha önce bakmadığım için varmıydı bilemiyorum

Hocam cihazınızın modeli nedir?Panaromik çekim sadece iphone 5'te var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

quote:

güncelleme yaptım ancak fark göremedim,bitek kamerada panaromik cekim dikkatimi cekti :) oda daha önce bakmadığım için varmıydı bilemiyorum

4s ios6 da var

• beta su an denemek anlamsiz sonra geri donulmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

beta su an denemek anlamsiz sonra geri donulmuyor.

Betalarda nasıl geri dönülmüyor?

İstediğin betadan normal versiyona dönebilirsin. (Bknz: iOS 6 Beta > iOS 5.1.1)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

beta su an denemek anlamsiz sonra geri donulmuyor.

Betalarda nasıl geri dönülmüyor?

İstediğin betadan normal versiyona dönebilirsin. (Bknz: iOS 6 Beta > iOS 5.1.1)

bunu ogrendigim iyi oldu saolun. ios ta yeniyim kusura bakmayin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 3 Kasım 2012; 19:43:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldflue

quote:

quote:

4s ios6 da var

Geldi demek.5.1.1 ile kullandığım için.

• Aklıma genius dedirtecek bir fikir geldi ios 6.1 beta yükleyip 5.1.1 e geri dönebilirmiyiz?

• İşe yarar mi bilmiyorum ama internette iOS 6.1 ile ilgili haberleri incelerken rastladım.

http://wmaraci.com/forum/ios/apple-ios-6-1-beta-yayinladi-gelistiriciler-icin-58480.html

• 4s ios 6 da ışık sensörü sorunu yasıyorum. bu sorunu olan olan var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coldflue

quote:

quote:

4s ios6 da var

Geldi demek.5.1.1 ile kullandığım için.

IOS 6 ile gelmişti panoramik çekim (Iphone 4S).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat8634 -- 4 Kasım 2012; 0:53:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altair1092

Aklıma genius dedirtecek bir fikir geldi ios 6.1 beta yükleyip 5.1.1 e geri dönebilirmiyiz?

Malesef yok öyle bşey

İos da sürüm düşürme işlemi sadece en güncel final sürüm için geçerlidir. Yani final sürüm şuan için 6.01 olduğu daha alt bir sürüm için itunes izin vermez...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.