Şimdi Ara

iPhone 5 Türkiye'ye gelecek ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kimi mağazalarda ön siparişleri alınan iPhone 5 yakın bir zamanda Türkiye’ye tüm özellikleri ile kullanılamayacak.

Standart Harita; kullanılabilir
    Uydu Harita; kullanılabilir
    Yol Tarifleri; kullanılabilir
    Harita Sokak Navigasyonu; kullanılabilir
    3D Harita; kullanılamaz
    Harita Trafik Bilgi; kullanılamaz
    Harita Yerek Arama; kullanılamaz
    Harita İşletme Fotoğrafları ve Yorumlar; kullanılamaz
    Siri Spor; kullanılamaz
    Siri Twitter; kullanılamaz
    Siri Facebook; kullanılamaz
    Siri Yerel Arama; kullanılamaz
    Siri Mekan Bilgileri; kullanılamaz
    Siri Mekan Değerlendirme; kullanılamaz
    Siri Film Bilgileri; kullanılamaz
    Itunes Store Müzik; kullanılamaz
    Itunes Filmler; kullanılamaz
    Itunes TV Programları; kullanılamaz
    Itunes Uygulamalar; kullanılabilir
    Itunes Oyunlar; kullanılabilir

KAYNAK :http://www.medyafaresi.com/haber/90176/guncel-iphone-5-turkiyeye-gelecek-ama.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

• Biz iphone u kullanamadıklarımızdan dplayı sevdik milletce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baska da bırsey kalmadı zaten 4 ıle 5 arasında oolan tum ozellık bunlar bunları da kullanamaycaksan ne kalırkı gerı ye steve reyissss kemıklerın sızlamasın turkler burdaa:9
  • Aynı şeyi yazıp durmuşlar ikisinide hiç kullanma ihtiyacım yok.

• Nee siri twitter yokmu!!!!!

Allah kahretsin

• sanki daha evvelki iphone larda bunlar varmıydı ?
    bu iphone 5 te mi oldu ilk defa
    Cep telefonu üreticileri 1-İphone 2-diğerleridir
    ve bu uzun zaman değişmeyecektir
  • Appstore yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 3 Kasım 2012; 11:06:21 >
  • Hey lanet olsun dostum, az kalsın alıyordum. Sağol bilgiler için, emeğe saygı, yüreğine sağlık, artı rep.

• quote:

sanki daha evvelki iphone larda bunlar varmıydı ?
    bu iphone 5 te mi oldu ilk defa
    Cep telefonu üreticileri 1-İphone 2-diğerleridir
    ve bu uzun zaman değişmeyecektir

daha evvelkılerde yoktu ama en azından ben kendı adıma konusuyorum 3d harıtayı cok merak edıyordum ve kullanmayı ısterdım en azından...daha oncekılerde yok olmaması bundan sonrakıler de yok olmıcak anlamına gelmıyor olmasını umuyorum..sızlerde en az benım kadar olmasını ıstıyorsunuzdur :)
  • çok kırpmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreldoR

Hey lanet olsun dostum, az kalsın alıyordum. Sağol bilgiler için, emeğe saygı, yüreğine sağlık, artı rep.

• Yıllardır hem bilgisayarı hem telefonu hem ipad vs olarak apple kullandım. hemde alternatiflerinde bu kadar kısıtlama bilmem ne yokken. Ancak apple efendi hala ne resmi bir mağaza açıyor, ne çıkardığı ürünlerde 3.dünya ülkelerinden önce Türkiye ye yer veriyor, üstüne üstlük aldığın ürünün standart özelliklerini dahi kullanamıyorsun. Bugün nihayet zincirlerimi kırıyorum Forza Samsung :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkanust

Yıllardır hem bilgisayarı hem telefonu hem ipad vs olarak apple kullandım. hemde alternatiflerinde bu kadar kısıtlama bilmem ne yokken. Ancak apple efendi hala ne resmi bir mağaza açıyor, ne çıkardığı ürünlerde 3.dünya ülkelerinden önce Türkiye ye yer veriyor, üstüne üstlük aldığın ürünün standart özelliklerini dahi kullanamıyorsun. Bugün nihayet zincirlerimi kırıyorum Forza Samsung :)))

yıl sonunda resmi apple store açılıyor türkiye'ye
  • takıp ettıgım kadarıyla bu yıl resmı apple store acılacakmıs hatta apple sıtesınde personel alımları ıle ılgılı bısıler gormustum bı ara apple turkıye yonetıcısını ayarlamıs ısmını hatırlamıyorum ama bır bayandı apple turkıye yetkılısı umarım en kısa zamanda bızım de resmı bır apple store mız olur da bır gun geceden gıder sırada beklerız:):) cok guzel bır duygu bı kere tatmıstım:d ılk ıphone cıktıgında abd de sırada beklemıstım umarım tr de beklemek nasıp olur :):):) nacizane fıkrım
  • quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

quote:

Yıllardır hem bilgisayarı hem telefonu hem ipad vs olarak apple kullandım. hemde alternatiflerinde bu kadar kısıtlama bilmem ne yokken. Ancak apple efendi hala ne resmi bir mağaza açıyor, ne çıkardığı ürünlerde 3.dünya ülkelerinden önce Türkiye ye yer veriyor, üstüne üstlük aldığın ürünün standart özelliklerini dahi kullanamıyorsun. Bugün nihayet zincirlerimi kırıyorum Forza Samsung :)))

Kaynak?

• quote:

Orijinalden alıntı: sertacxx

quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

quote:

Kaynak?

http://www.donanimhaber.com/iphone/haberleri/Apple-Turkiyede-resmi-olarak-magaza-aciyor.htm

• Üzerinden 6 ay geçmiş o konunun elde resmi birşey var mı onu soruyorum ben. O konudada bir kaynak belirtilmemiş apple duyurmuş mu? Bende açarım; basında çıkan haberlere göre bu haftasonu apple store açılacak. E hani kaynak? Hani resmi bir delil? Açılacak olsa bu kadar zaman bir belirti olmazmıydı? Gel görki apple bilkom haricinde başka bir firma ilede anlaştı Türkiye için.

• quote:

Orijinalden alıntı: DGT

Biz iphone u kullanamadıklarımızdan dolayı sevdik milletce.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.