- x
Nissan NOTE
4616 Cevap496285 Görüntüleme45 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     4 [6] 8 9 10 11 12 13      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1179 Mesaj
29 Mayıs 2007; 17:10:47 

quote:

Orjinalden alıntı: vanetik

Selam arkadaşlar 2 hafta önce bakmıştım noteye şimdi netten bakıyorum fiyetlerde yukarıye doğru oynama var Nissan ın Türkiye distribitörlüğü nasıl çalışıyor acaba bir ağ varmı kendi içlerinde denetleme ve kontrol mekanizması gibi bu araç bolluğunda en çok satışı olan firmalar banka destekli düşük faizli hatta sıfır faizli organizasyonlar yaparken banka desteğide pek olmayan Nissan neden zam yapıyor anlamış değilim önce bir sat şu aracını bir tanıt kendini son ra piyasa belirle kim 30 küsür para verir ne arabalar va o fiyata 42 denipte 35.400 e alınan bilmem anlatabildimmi galiba note sevdamdan vazgeçicem

tabiki karar sizin ama internet fiyatlarına pek aldanmayın. en temiz rakamı bayiden alırsınız

2012 Nissan Juke 1.5 dCİ Tekna MT
2012 Fiat Linea 1.6 Multijet Emotion Plus
2012 Fiat Albea Sole 1.4 Premio

1179 Mesaj
29 Mayıs 2007; 17:13:13 

arkadaşlar bizim note filosunun resimlerini paylaşmak istiyorum fakat image ikonuna tıkladığımda birşey çıkmıyor resim ekleyemiyorum sizde de böyle bir sorun varmı?

14 Mesaj
29 Mayıs 2007; 22:48:11 

Önceki arabamın lastik ölçüleri 185/60 R14'tü ve 31-32 civarlarında basınçla şişiriyordum. Tüm Note'larda bildiğim kadarıyla 185/65 R15 lastikler kullanılıyor. Peki siz lastik hava basıncını hangi değerlerde tercih ediyorsunuz? .

1179 Mesaj
30 Mayıs 2007; 10:25:35 

quote:

Orjinalden alıntı: badembıyık

Önceki arabamın lastik ölçüleri 185/60 R14'tü ve 31-32 civarlarında basınçla şişiriyordum. Tüm Note'larda bildiğim kadarıyla 185/65 R15 lastikler kullanılıyor. Peki siz lastik hava basıncını hangi değerlerde tercih ediyorsunuz? .

kış lastiklarine 32 basıyorlardı, yazlıklara 30 basıyorlar serviste.
kışlıklarım michelin alpin 185/65/15
yazlıklar continental eco contact3 185/65/15

1179 Mesaj
31 Mayıs 2007; 20:26:52 

işte bizim notelarımız:

gümüş benimki
siyah teyzeminki

siyah visia 1,4
gümüş tekna 1,6

0

0

0

0

0

0

0

0

1344 Mesaj
1 Haziran 2007; 10:12:57 

@cell-im kardeş ne yaptın böyle 15 dakikada zor açtım resimleri vallahi arabaların maaşallahı var. Allah nazardan saklasın.

fakat teyzenizin aracının motorunun üstünde koruyucu kapak yok mu? sizinkinde gördüğüm kadarıyla var. keşke onada koysalarmış. gerçi çokta önemli değil. sadece görüntüye yarıyor.

...:::CHEVROLET KULÜBÜ:::...

2006 Chevrolet Aveo HB. 1.4 SX 16 V

14 Mesaj
4 Haziran 2007; 10:37:16 

Cell-im bey aracınızın resimlerine bakarken paspaslar dikkatimi çekti. Yaz aylarında mevcut kumaş paspaslar koku yaptığı için ben de değiştirmeyi düşünüyordum. Yanılmıyorsam sizin kullandığınız paspasları Carrefour'da görmüştüm ve markası da bouble gibi birşeydi. Kullandığınız bu kauçuk paspaslar Note'a uyuyormu yoksa potluk yapıyormu? Araç içerisinde ağır kauçuk kokusuna sebep oluyormu? Memnunsanız bende almayı düşünüyorum.

1179 Mesaj
4 Haziran 2007; 12:36:35 

quote:

Orjinalden alıntı: badembıyık

Cell-im bey aracınızın resimlerine bakarken paspaslar dikkatimi çekti. Yaz aylarında mevcut kumaş paspaslar koku yaptığı için ben de değiştirmeyi düşünüyordum. Yanılmıyorsam sizin kullandığınız paspasları Carrefour'da görmüştüm ve markası da bouble gibi birşeydi. Kullandığınız bu kauçuk paspaslar Note'a uyuyormu yoksa potluk yapıyormu? Araç içerisinde ağır kauçuk kokusuna sebep oluyormu? Memnunsanız bende almayı düşünüyorum.

evet bouble modeli. üzerinde note yazmıyor ama nissanın bütün modelleri var. tam oturuyor çünki ben mezura ile ölçü alıp gittim. mesela note ye uygun yazan başka paspas modelleri arka için ufak kalıyordu. paspaslar koku yapmıyor ve gayet hafif. ben praktiker ankaradan 38YTL e aldım. tavsiye ederim. şu an istnbuldayım. salı ankaraya dönücem. döner dönbmez paspaların duruşunun resmini çekip size gösteririm. içiniz rahat eder.

bu arada benim araba 1,6 motor bu kadran az geliyor . çok rahat ank-ist yolu biraz arabayı zorlamak için bastığımda 200ü gördüm. ayrıca burada arabam ankaradaki kadar havalı değil. çünkü şu an oturdğum sitede tam 8 tane note tekna var
içinizde hisarevlerinde oturan varmı notecular

1344 Mesaj
4 Haziran 2007; 12:50:26 

quote:

Orjinalden alıntı: cell-im

evet bouble modeli. üzerinde note yazmıyor ama nissanın bütün modelleri var. tam oturuyor çünki ben mezura ile ölçü alıp gittim. mesela note ye uygun yazan başka paspas modelleri arka için ufak kalıyordu. paspaslar koku yapmıyor ve gayet hafif. ben praktiker ankaradan 38YTL e aldım. tavsiye ederim. şu an istnbuldayım. salı ankaraya dönücem. döner dönbmez paspaların duruşunun resmini çekip size gösteririm. içiniz rahat eder.

bu arada benim araba 1,6 motor bu kadran az geliyor . çok rahat ank-ist yolu biraz arabayı zorlamak için bastığımda 200ü gördüm. ayrıca burada arabam ankaradaki kadar havalı değil. çünkü şu an oturdğum sitede tam 8 tane note tekna var
içinizde hisarevlerinde oturan varmı notecular

gez bakalım gez oralarda. biz Ankara`nın aptal bürokrasisi ve havası içinde ezilelim sen boğaza nazır bişeyler iç. ooh ne güzel vallahi. bende İstanbul`a gidecek olsam banada kadran yetmez. iki tur attırırım vallahi . cell-im kardeş bu arada teyzenin arabasını da OLMO`ya mı götürüyorsunuz. siyah bir NOTÈ da geliyormuş sürekli. aklıma siz geldiniz. Metin beyin de selamı var. cumartesi oradaydım.

bu arada senin araba BB plakalı mı? yada şöyle sorayım cumartesi günü ö. sonra Öveçler 2. caddedeki Aspava pidecisi önündemiydin? orada gümüş gri bir Nissan NOTE vardı da.

1179 Mesaj
7 Haziran 2007; 10:59:44 

quote:

Orjinalden alıntı: desevigne

gez bakalım gez oralarda. biz Ankara`nın aptal bürokrasisi ve havası içinde ezilelim sen boğaza nazır bişeyler iç. ooh ne güzel vallahi. bende İstanbul`a gidecek olsam banada kadran yetmez. iki tur attırırım vallahi . cell-im kardeş bu arada teyzenin arabasını da OLMO`ya mı götürüyorsunuz. siyah bir NOTÈ da geliyormuş sürekli. aklıma siz geldiniz. Metin beyin de selamı var. cumartesi oradaydım.

bu arada senin araba BB plakalı mı? yada şöyle sorayım cumartesi günü ö. sonra Öveçler 2. caddedeki Aspava pidecisi önündemiydin? orada gümüş gri bir Nissan NOTE vardı da.

bendende metin abiye selamlar. benim note 06BD....... teyzeminki 06BG...... . olmoda beni titiz çocuk diye tanırlar. işlerine birazcık karışıyorumda bugün geldim ankaraya arabayı b.......k götrüyor. dün ankaraya gelirken kızılcahamamı geçince bir kaza vardı sormayın gece 12 fln gibi tam 1 saat yol kilitlendi orda bekledik. sebep herzamanki gibi uyuyan şöförler!!!!!!!!!!!!!!

14 Mesaj
22 Haziran 2007; 18:34:29 

Bildiğim kadarıyla Nissan Note ilk bakımı 15.000 km'de yapılıyor. Ancak otomatik vites araçlarda 7500 km bakımından bahsediliyor. Bir bilginiz var mı? Bu Nisan Note ot. vites içinde geçerli mi?

1 Mesaj
25 Haziran 2007; 17:32:29 

Herkese Merhaba,
Bir ay once 1,4 visia aldim.Bu model Nissan Note en alt modeli..26.600YTL aldim araci. Alirken tek tedirgin oldugum konu motorunun 1.4 olmasindan sıkıntı cekip cekmeyecegimdi.Ancak test surusunde bu cekinmem sona erdi.Araci 1 aydir kullaniyorum ve cok cok memnunum. 1,4 oldugu halde klima acikken ve arac 5 kisi iken rampalardan tahminlerimden cok cok daha iyi cekisi var. Tabi 1,6 danbeklenen performansi veremez.Ancak tahmin edildigi gibi de kamyon havasi vermiyor :) Ayrica aracin ses izolasyonu da gayet basarili.. Konforuna da soyleyecek lafim yok. arka koltuk ile ilgili bazi yorumlar okudum ve katilmiyorumcok fazla.Cunku arka koltugu en on safhaya kadar cektiginizde yeteri kadar diz mesafesi kalmakta. (standart turk insani boyu icin..1,75) :) Ayrica diger bir sik ozellik ise arka koltugun bagaj icerisinden de one yada arkaya haraket ettirilebilmesi. Bu ozellik bagaja herhangi bir sey koymak istediginizde on tarafa gidip gelme sıkıntısını ortadan kaldiriyor.
Kısaca bu arac ile ilgili sunu soyleyebilirim. Fiyatina gore oldukca iyi bir araba.. Herkesi memnun edemeyecektir mutlaka.Cunku herkesin bir arabadan beklentisi farkli oluyor.. Ozellikle aile icin oldukca iyi ve uygun fiyatli bir arac.. Verdiginiz parayi karsilayan bir arac. İkinci el icin fazla bir sey soyleyemeyecegim.Cunku oyle yada boyle artik her arac deger kaybediyor. Bunun ki varsin biaz daha fazla olsun :) ama ben arabamdan cok memnunum..
Herkese selamlar.

1179 Mesaj
27 Haziran 2007; 1:34:52 

quote:

Orjinalden alıntı: todorwas

Herkese Merhaba,
Bir ay once 1,4 visia aldim.Bu model Nissan Note en alt modeli..26.600YTL aldim araci. Alirken tek tedirgin oldugum konu motorunun 1.4 olmasindan sıkıntı cekip cekmeyecegimdi.Ancak test surusunde bu cekinmem sona erdi.Araci 1 aydir kullaniyorum ve cok cok memnunum. 1,4 oldugu halde klima acikken ve arac 5 kisi iken rampalardan tahminlerimden cok cok daha iyi cekisi var. Tabi 1,6 danbeklenen performansi veremez.Ancak tahmin edildigi gibi de kamyon havasi vermiyor :) Ayrica aracin ses izolasyonu da gayet basarili.. Konforuna da soyleyecek lafim yok. arka koltuk ile ilgili bazi yorumlar okudum ve katilmiyorumcok fazla.Cunku arka koltugu en on safhaya kadar cektiginizde yeteri kadar diz mesafesi kalmakta. (standart turk insani boyu icin..1,75) :) Ayrica diger bir sik ozellik ise arka koltugun bagaj icerisinden de one yada arkaya haraket ettirilebilmesi. Bu ozellik bagaja herhangi bir sey koymak istediginizde on tarafa gidip gelme sıkıntısını ortadan kaldiriyor.
Kısaca bu arac ile ilgili sunu soyleyebilirim. Fiyatina gore oldukca iyi bir araba.. Herkesi memnun edemeyecektir mutlaka.Cunku herkesin bir arabadan beklentisi farkli oluyor.. Ozellikle aile icin oldukca iyi ve uygun fiyatli bir arac.. Verdiginiz parayi karsilayan bir arac. İkinci el icin fazla bir sey soyleyemeyecegim.Cunku oyle yada boyle artik her arac deger kaybediyor. Bunun ki varsin biaz daha fazla olsun :) ama ben arabamdan cok memnunum..
Herkese selamlar.

hayırlı olsun. dediklerinize katılıyorum. teyzeminkide 1,4 visia. benimki 1,6 tekna. iksindende çok memnunuz.

1344 Mesaj
27 Haziran 2007; 8:53:28 

quote:

Orjinalden alıntı: todorwas

Herkese Merhaba,
Herkese selamlar.

hayırlı uğurlu olsun. iyi günlerde kullanın. Allah kaza bela vermesin

1344 Mesaj
28 Haziran 2007; 16:17:18 

merhaba arkadaşlar. bugün çeşitli araçların çarpışma testlerini inceliyordum. Nissan Note`un testini buldum ve sizinle paylaşayım dedim. fakat amerikan ulusal karayolları trafik emniyeti idaresi (national highway traffic safety administration-nhtsa)`nin test sayfasında maalesef yok.

Nissan Note: http://www.theaa.com/al...licationDate=2006-07-01

Diğer Nissanlar: http://www.newstreet.it...ashtest_idm_NISSAN.html

1179 Mesaj
29 Haziran 2007; 12:15:03 

bugun bakimimi yaptirdim. iste dokumu:

15,000 bakimi: 56,00YTL
yag filtiresi: 13,40 YTL
Hava Filtiresi: 41,05YTL
motor yagi maxima 10W40: 67,20YTL
Cam suyu konsantre: 3,00YTL
Karter Tapa Pulu: 1,06YTL

toplam: 181,71YTL
KDV: 32,71YTL
Genel Toplam: 214,42YTL

1344 Mesaj
29 Haziran 2007; 12:23:11 

Ankara Hipodrumunda 1 Temmuz 2007 Saat 12:00`de oto fuarı vardır. etkinlik olarak ikili kalkışlar, drift gösterileri, karting, modlu araçlar, konserler ve bir sürü standlar olacaktır. ilgilenenler için:

Tel:(312) 397 55 57 -397 49 99

Kısmetse bende orda olacağım

848 Mesaj
29 Haziran 2007; 14:13:00 

Merhaba cell-im
214 ytl diğer markalara göre nasıl? İlk bakım için bana fazla gibi geldi de.Bu arada benim bayii bakım için 10 bin demişti.Nerde yaptırdın bakımını.
Uzun yol tecrüben vardı note ile zannedersem.Bende yarın sabah İstanbul-Giresun arası yolculuğa çıkacağım.1000 km civarı bir yol neler tavsiye edersin?

saygılarımla

1179 Mesaj
29 Haziran 2007; 14:28:47 

quote:

Orjinalden alıntı: ukubat

Merhaba cell-im
214 ytl diğer markalara göre nasıl? İlk bakım için bana fazla gibi geldi de.Bu arada benim bayii bakım için 10 bin demişti.Nerde yaptırdın bakımını.
Uzun yol tecrüben vardı note ile zannedersem.Bende yarın sabah İstanbul-Giresun arası yolculuğa çıkacağım.1000 km civarı bir yol neler tavsiye edersin?

bizde opel,volvo, ve honda da var. bunların bakımlarına göre konuşursak ve bakımnda serviste yapıldığını göz önüne alırsak çok da tuzlu bir rakam değil. Ankara Aydınlıkevlerdeki MECSAN 4S plazada yaptırdım. uzun yolda araç çok rahat hiç bir koşulda sizi zor durumda bırakmaz. bende yarın ayvalığa gidiyorum note ile. 170 i fln geçince benzini içmeye başlıyor. ama 120-140 arası çok ekonomik gidiyor. özetle araba her koşulda 4/4lük. bence çıkacağınız en rahat ve huzurlu uzun yol yolculuğunuz olacak. hele ailece gidiyorsanız birde çoluk çocuk varsa daha bir şenlikli olur. zaten arabanın arkası otobüs gibi masalar fln
iyi yolculuklar. yolunuz açık olsun.

1179 Mesaj
29 Haziran 2007; 14:35:13 

quote:

Ankara Hipodrumunda 1 Temmuz 2007 Saat 12:00`de oto fuarı vardır. etkinlik olarak ikili kalkışlar, drift gösterileri, karting, modlu araçlar, konserler ve bir sürü standlar olacaktır. ilgilenenler için:

Tel:(312) 397 55 57 -397 49 99

Kısmetse bende orda olacağım

teşekkürler. ama ben yine yokum abi bir karşılaşamadık bir yerde. dün de olmodaydım. metin abimin selamları var

1344 Mesaj
29 Haziran 2007; 14:48:48 

quote:

teşekkürler. ama ben yine yokum abi bir karşılaşamadık bir yerde. dün de olmodaydım. metin abimin selamları var

evet bir türlü kısmet olmadı. neyse geç olsun güç olmasın. yarın yola çıkıyormuşsun. şimdiden iyi yolculuklar. dikkatli git. fazla sürat yapma. 23 nisan haftasında da ben ayvalık, dikili, bergama yapmıştım. artık gelince bir organizasyon yaparız. ben galiba 20 Ağustosa kadar Ankara`dayım.

1179 Mesaj
29 Haziran 2007; 23:39:49 

yarın itibariyle ayvalığa gidiyorum. temmuz sonu seçimler için ankarada olucağım. bu süre zarfında teknik eksikliklerden dolayı foruma giremeyebilirim. herkese iyi tatiller. iyi forumlar

1344 Mesaj
6 Temmuz 2007; 10:40:10 

G
Ü
N
C
E
L

45 Mesaj
6 Temmuz 2007; 22:13:44 

5 Temmuz 2007; 1:49:09
--------------------------------------------------------------------------------

saolun sevgili twingotnote. peki arkadaşlar, kasislerde arka amotiserlerinden ses geliyor mu note'un? otomatik yokuşda geri kaydırmama desteği var mı? Bir de keşke esp ve xenon far imkanı olsa idi.

bir de nissan note aldığımda eski arabam astra(sedan) rahatlığını arar myım? özellikle note yüksek olmasından dolayı; hani yere yakın araçlar daha güvenli gibi me geliyor; spor arabaları düşünün misal.. note genel olarak ihtiyacımlarıma en uygun araba olduğuna artık kesin kaniim. 2008 modelini beklesek mi acaba ağustosu? Yardımcı olanlara-olacaklara çok teşekkürler...

note resimlerin kahverengi-turuncu karışımı gibi bir koltuk kumaşları görüyorum. Çok hoş gözüküyor. Mavi olanında o kumaş rengini seçme imkanı var mı? Saolun..

45 Mesaj
9 Temmuz 2007; 0:14:50 

Pek kimsecikler yok galiba.

Sorduklarımın bazıları geçmişte konuşulmuş. Ben 2008 modelini bekleyeceğim; arka amortiserlerin durumu ve başka bazı eksikler belki düzeltilir. ve bazı yeni donanımlar da eklenir inşallah: esp,xenon gibi.

Ben bu arada sedan mı mpv mi kararımı vereceğim. Mpv olursa %90 note, %10 (sırf daha yere yakın olduğu için) jazz.

Böylesine dolu bir foruma katkılarda bulunanlara teşekkürler.

1344 Mesaj
17 Temmuz 2007; 10:52:07 

Nissan Note sahibi arkadaşlar nerelerdesiniz? hepiniz tatil rehavetine mi kapıldınız? yoksa arabalarınızla tatil yörelerinde gezerek keyfini mi çıkartıyorsunuz? hazır yazmışken topic`inizi de güncelleyeyim bari

1154 Mesaj
17 Temmuz 2007; 22:19:26 

selam
araba bakarken Note dikkatimi çekti ilk sayfadan itibaren okudum..
Nissan fiyat politikasını anlamak mümkün değil, şu andaki fiyatlar kampanya fiyatları ve 10 ay içinde 3 kez yapmışlar...
üstelik 2. ellerinde de fiyatlar bir birini tutmuyor oturmuş rakmalar mevcut değil...aynı nmodeller arasında %30 civarında sapmalar var...
Neticede 0.km almak istediğim bu aracı , forumun ilk sayfasından itibaren okuyunca caydım ve 2. el almaya karar verdim...
Cayma nedenim sadece istikrarsız fiyat politikasıdır.

Neticede 2. el Note 1,6 Tekna Otomatik vites almak istiyorum, tanıdık bildik varsa memnun olurum..(şu an kampanya yapmışlarmış 33,900 çok iyi fiyatmış , bayiiden öyle dediler )

Foruma yazan tüm arkadaşlara verdikleri kıymetli bilgiler için, emeklerine, ellerine sağlık...

1179 Mesaj
19 Temmuz 2007; 15:35:56 

quote:

Orjinalden alıntı: miki

selam
araba bakarken Note dikkatimi çekti ilk sayfadan itibaren okudum..
Nissan fiyat politikasını anlamak mümkün değil, şu andaki fiyatlar kampanya fiyatları ve 10 ay içinde 3 kez yapmışlar...
üstelik 2. ellerinde de fiyatlar bir birini tutmuyor oturmuş rakmalar mevcut değil...aynı nmodeller arasında %30 civarında sapmalar var...
Neticede 0.km almak istediğim bu aracı , forumun ilk sayfasından itibaren okuyunca caydım ve 2. el almaya karar verdim...
Cayma nedenim sadece istikrarsız fiyat politikasıdır.

Neticede 2. el Note 1,6 Tekna Otomatik vites almak istiyorum, tanıdık bildik varsa memnun olurum..(şu an kampanya yapmışlarmış 33,900 çok iyi fiyatmış , bayiiden öyle dediler )

Foruma yazan tüm arkadaşlara verdikleri kıymetli bilgiler için, emeklerine, ellerine sağlık...

http://www.araba.com/ilan/nissan/note/

http://www.sahibinden.c...x=70&submit_detay2.y=18

http://arabam.e-kolay.n...aId=21&modelGrupId=1953

1344 Mesaj
19 Temmuz 2007; 15:42:10 

ooo sevgili cell-im kardeş hoşgeldin. özlettin kendini. tatilin umarım iyi geçmiştir.

1179 Mesaj
19 Temmuz 2007; 16:03:26 

quote:

ooo sevgili cell-im kardeş hoşgeldin. özlettin kendini. tatilin umarım iyi geçmiştir.

teşekkür ediyorum. tatil güzel geçti. vatandaşlık görevimizi yapmaya(oy vermeye) geldik. ayvalıkta mıcırlı bir yolda ön cama taş çarptı. yaklaşık 20 cm uzunluğunda bir çatlak oldu. yarın mecsanda camı kaskodan değiştiricem.

1154 Mesaj
19 Temmuz 2007; 17:10:36 

teşekkürler :)
ilanlarda yazan 2007 otomatik teknalara 25000.ytl nakit teklif attım ,
Biraz bekleyeceğim olmadı 0km bir araç alacağım aradaki fiyat farkının azlığı nedeni ile sanırım honda civic alırım.

1179 Mesaj
19 Temmuz 2007; 22:56:37 

quote:

teşekkürler :)
ilanlarda yazan 2007 otomatik teknalara 25000.ytl nakit teklif attım ,
Biraz bekleyeceğim olmadı 0km bir araç alacağım aradaki fiyat farkının azlığı nedeni ile sanırım honda civic alırım.

eğer acelen yoksa ve 0 km note almaya kararlıysan bence ağustos sonu-eylül aylarını tercih etmelisin. yakın zamanda 2008 model yılı piyasaya çıkıcak. dolayısıyla nissan elinde kalan 2007leri satmak için güzel kampanyalar uygulamaya başlıyor. hem araçların fiyatları düşüyor hemde uygun kredi imkanları sunuyorlar. ben aracımı alrıkn 2006lara yatişemedim. 10 ekimde aldım arabamı. son 2006 model benden 1 saat önce satılmıştı. göz göre göre 2 milyara yakın fazla para ödemiştim. araçlar arasında hiç bir fark olmamasına rağmen. nissanın kar marjı renault fiat vs markalara göre düşük olduğu için ellerinde 2007 stokları eylül ayı sonuna kadar kalabiliyor. iyi bir pazarlıkla 2. el fiyatına bir 0 note bile alabilirsin. kolay gelsin

1154 Mesaj
20 Temmuz 2007; 9:47:23 

quote:

eğer acelen yoksa ve 0 km note almaya kararlıysan bence ağustos sonu-eylül aylarını tercih etmelisin. yakın zamanda 2008 model yılı piyasaya çıkıcak. dolayısıyla nissan elinde kalan 2007leri satmak için güzel kampanyalar uygulamaya başlıyor. hem araçların fiyatları düşüyor hemde uygun kredi imkanları sunuyorlar. ben aracımı alrıkn 2006lara yatişemedim. 10 ekimde aldım arabamı. son 2006 model benden 1 saat önce satılmıştı. göz göre göre 2 milyara yakın fazla para ödemiştim. araçlar arasında hiç bir fark olmamasına rağmen. nissanın kar marjı renault fiat vs markalara göre düşük olduğu için ellerinde 2007 stokları eylül ayı sonuna kadar kalabiliyor. iyi bir pazarlıkla 2. el fiyatına bir 0 note bile alabilirsin. kolay gelsin

Kampanya fiyatı 34,000.ytl :) ve bu fiyat kampanyalı diyorlar :) çok uygun dediler :) dün honda 2007 civic sordum 0km otomatik 36000.ya veriyorlar ... :) 2,000.ytl farkla civic almak daha mantıklı değilmi?

848 Mesaj
20 Temmuz 2007; 10:22:18 

Selamlar,
cell-im arkadaşımızın dediği çok doğru.Eğer gerçekten Note almaya kararlıysan eylül ekimi bekle, fiyatlar 4-5 bin ytl arası düşüyor.Ben geçen sene ekim ayının başında 1.6 tekna almıştım. .Şu anda satılan 1.4 visiadan bile daha ucuza almıştım.Bahsettiğiniz 34 binlik teknalar 30'un altına bile düşebilir.

Bu arada bende tatilden döndüm 3000 km gibi bir yol taptım.Gayet güzel geçti araba beni hiç üzmedi.Aracın keyfi uzun yolda çıkıyor gerçekten. 5.7 litre yaktı.Bizim memleketin köy yolları çok kötüdür. Abimde sedan araba var onun arabasının altını vurduğu yerlerden araç yüksek olduğu için ben hep sorunsuz geçtim. Eşim ve çocuğum arkada çok rahat ettiler. Koltuk arkası tepsilerinin olması ve arkanın çok geniş olması nedeniyle.
Herkese selamlar.

saygılarımla

45 Mesaj
20 Temmuz 2007; 10:51:32 

note un koltuları arka koltukları ufak gibi

1179 Mesaj
20 Temmuz 2007; 16:07:17 

quote:

Kampanya fiyatı 34,000.ytl :) ve bu fiyat kampanyalı diyorlar :) çok uygun dediler :) dün honda 2007 civic sordum 0km otomatik 36000.ya veriyorlar ... :) 2,000.ytl farkla civic almak daha mantıklı değilmi?

aceleniz yoksa bence bekleyin çünkü 34 binlik arabalar çok rahat 30un altına inebilir. aslında kağıt üzerinde note jazza rakip o yüzden bence bu sınıfın en kral aracı nissan note. ama sedan yakışıklı bir araba alayım derseniz d civic güzel bir tercih olur.

1179 Mesaj
20 Temmuz 2007; 16:10:38 

quote:

Selamlar,
cell-im arkadaşımızın dediği çok doğru.Eğer gerçekten Note almaya kararlıysan eylül ekimi bekle, fiyatlar 4-5 bin ytl arası düşüyor.Ben geçen sene ekim ayının başında 1.6 tekna almıştım. .Şu anda satılan 1.4 visiadan bile daha ucuza almıştım.Bahsettiğiniz 34 binlik teknalar 30'un altına bile düşebilir.

Bu arada bende tatilden döndüm 3000 km gibi bir yol taptım.Gayet güzel geçti araba beni hiç üzmedi.Aracın keyfi uzun yolda çıkıyor gerçekten. 5.7 litre yaktı.Bizim memleketin köy yolları çok kötüdür. Abimde sedan araba var onun arabasının altını vurduğu yerlerden araç yüksek olduğu için ben hep sorunsuz geçtim. Eşim ve çocuğum arkada çok rahat ettiler. Koltuk arkası tepsilerinin olması ve arkanın çok geniş olması nedeniyle.
Herkese selamlar.

yolculuğunuzun rahat geçmesine çok sevindim. note tam bir uzun yol arabası. büyük dayımda civic sedan, küçük dayımda swift 4*4 var. onların altlarının vurduğu yolları frene bile basmadan geçtim. jeep kadar olmasa bile bence çok kabiliyetli bir araç. bende tatilde 4000km fln yol yaptım. 5,4lt yaktı. neredeyse 20,000km oldu arabam

1344 Mesaj
24 Temmuz 2007; 11:10:36 

quote:

yolculuğunuzun rahat geçmesine çok sevindim. note tam bir uzun yol arabası. büyük dayımda civic sedan, küçük dayımda swift 4*4 var. onların altlarının vurduğu yolları frene bile basmadan geçtim. jeep kadar olmasa bile bence çok kabiliyetli bir araç. bende tatilde 4000km fln yol yaptım. 5,4lt yaktı. neredeyse 20,000km oldu arabam

aslında araca uzaktan bakınca gerçekten SUV gibi duruyor. altının göreceli olarak yüksek olmasına rağmen tahminimce ağırlık merkezinin iyi dengelenmesi neticesinde yol tutuşu gayet başarılı bir araç. aynı platformdaki modüs ise "Türkiye`de asla tutmayacak bir tasarıma sahip olarak" insanı hayal kırıklığına uğratıyor. yakıt tüketiminin 5.4 olarak gözükmesi gayet başarılı. nerdeyse dizel gibi hocam.

ama aracın 20.000 km ye gelmesi bundan sonraki aracınızda dizeli seçmenizin daha rasyonel olacağını gösteriyor.

1179 Mesaj
24 Temmuz 2007; 12:19:08 

quote:

aslında araca uzaktan bakınca gerçekten SUV gibi duruyor. altının göreceli olarak yüksek olmasına rağmen tahminimce ağırlık merkezinin iyi dengelenmesi neticesinde yol tutuşu gayet başarılı bir araç. aynı platformdaki modüs ise "Türkiye`de asla tutmayacak bir tasarıma sahip olarak" insanı hayal kırıklığına uğratıyor. yakıt tüketiminin 5.4 olarak gözükmesi gayet başarılı. nerdeyse dizel gibi hocam.

ama aracın 20.000 km ye gelmesi bundan sonraki aracınızda dizeli seçmenizin daha rasyonel olacağını gösteriyor.

aslında bu kadar gezmezdim ama araba bağımlılık yapıyor. başka bütün arabalar basık geliyor daralıyorum. kardeşim yakında ehliyet alıcak . benim arabada gözü var. böyle bir durum olursa bir sonraki arabam note dizel olabilir(inşallah TR e gelir 1,5dci). vallahi 200 km fln çok rahat görüyorum yollarda. ama araba yere çok iyi basıyor.

848 Mesaj
24 Temmuz 2007; 13:17:44 

Tatilde 1.5 dci note gördüm sahibiylede konuşma imkanım oldu.Belçika plakalıydı gurbetçiydi.Aracı inceledim.Tekna versiyonu gibi aynaları gövde rengiydi, fakat sis farı ve 6'lı cd çalar yoktu.Araba gri renkliydi ama ön konsol ve koltuklar siyah renkteydi.Bizdeki gri Note lar krem renkli oluyor.

saygılarımla

1344 Mesaj
25 Temmuz 2007; 10:16:11 

quote:

Tatilde 1.5 dci note gördüm sahibiylede konuşma imkanım oldu.Belçika plakalıydı gurbetçiydi.Aracı inceledim.Tekna versiyonu gibi aynaları gövde rengiydi, fakat sis farı ve 6'lı cd çalar yoktu.Araba gri renkliydi ama ön konsol ve koltuklar siyah renkteydi.Bizdeki gri Note lar krem renkli oluyor.

1.5 dci motor renault`lardaki motor değil mi? micra dizellerde de bundan var sanırsam

1179 Mesaj
25 Temmuz 2007; 22:07:38 

quote:

1.5 dci motor renault`lardaki motor değil mi? micra dizellerde de bundan var sanırsam

1,5DCİ motor nissan renault evliliğinin bir sonucudur. renaultlarda kullanılan motorla aynı özellikler taşır. micra ve notelarda bu motor kullanılıyor.

1179 Mesaj
25 Temmuz 2007; 22:14:47 

quote:

yurt dışında noteler S,SE,SVE adlı 3 farklı donanımla satılıyor. S bizdeki visiaya karşılık geliyor. SE visiaya göre biraz donanımlı ama teknadaki saymış olduğunuz sis farı ve 6'lı cd çalar vb. birtakım aksesuarları eksik. SVE versiyonunda ise teknaya ek olarak deri direksiyon, yağmur far sensoru, deri koltuklar, lastik basınç sensorları, akıllı anahtar gibi ekstraları var. yani anlıycağınız nissan nabza göre şerbet veriyor. bizde 2 donanım var. visia tekna. örn tekna SE ve SVEnin karışımı gibi birşey. umarım bu dizeller TR ye gelir. benim ufaklaık ehliyet alınca ben yendien araba almak zorunda kalıcam. ve note alırım tekrardan. artık bağımlılık yaptı. bu sefer dizel diyorum çünkü 10 ayda 20.000kmyi geçtim.

1179 Mesaj
29 Temmuz 2007; 19:19:54 

nissan noteun japon versiyonu: aynalar, iç tasarım ve ön kısımda farklılıklar var.

0

0

birkaç modlu note örneği:

0

0

0

8 Mesaj
30 Temmuz 2007; 14:02:10 

Arkadaşlar merhaba. Ben de 2 haftalık Nissan Note 1.6 tekna A/T sahibiyim. Aranıza yeni katıldım yani. mail grubunuza da üye olmak istiyorum . beni davet ederseniz sevinirim . mail adresim yerdin75@yahoo.com.

1179 Mesaj
30 Temmuz 2007; 23:59:09 

quote:

Orjinalden alıntı: beatrixkido

Arkadaşlar merhaba. Ben de 2 haftalık Nissan Note 1.6 tekna A/T sahibiyim. Aranıza yeni katıldım yani. mail grubunuza da üye olmak istiyorum . beni davet ederseniz sevinirim . mail adresim yerdin75@yahoo.com.

hayırlı olsun. umarım noteunuzu sağlıklı, mutlu ve keyifle uzun yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanırsınız. mail grubuna kayıt için twingonote nickli arkadaşımız yardımcı olacaktır.
iyi günler. keyifli sürüşler.

8 Mesaj
31 Temmuz 2007; 15:03:52 

quote:

hayırlı olsun. umarım noteunuzu sağlıklı, mutlu ve keyifle uzun yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanırsınız. mail grubuna kayıt için twingonote nickli arkadaşımız yardımcı olacaktır.
iyi günler. keyifli sürüşler.

çok teşekkür ederim. güzel dilekleriniz umarım hepimiz için geçerli olur.
ankaradaki notecularla görüşmek buluşup konuşmak çok keyifli olabilir. heralde tatil bittikten sonra sonbaharda böyle bir organizasyon yapılabilir.
bütün noteculara iyi yolculuklar.

1344 Mesaj
31 Temmuz 2007; 15:27:50 

quote:

Orjinalden alıntı: beatrixkido

aracınız hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız kullanın. Benin note`um yok ama bir buluşma düzenlerseniz chevyim ve ben gelmek isteriz. cell-im le bir ara böyle bir projemiz vardı ama bir türlü kısmet olmadı. dediğiniz gibi sonbaharda inşallah olur

1179 Mesaj
31 Temmuz 2007; 21:56:00 

quote:

aracınız hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız kullanın. Benin note`um yok ama bir buluşma düzenlerseniz chevyim ve ben gelmek isteriz. cell-im le bir ara böyle bir projemiz vardı ama bir türlü kısmet olmadı. dediğiniz gibi sonbaharda inşallah olur

inşallah sonbaharda bir buluşma gerçekleşir.

711 Mesaj
2 Ağustos 2007; 10:22:37 

Geçtiğimiz yılın Mart ayında Avrupa’yla aynı anda Türkiye’de satışa sunulan, Nissan’ın küçük aile otomobili Note, İngiliz Auto Express dergisi tarafından düzenlenen "Yeni Otomobil Şeref Ödülleri"nde ikinci kez "Yılın En İyi Aile Otomobili (MPV)" ödülünü kazandı. Sahip olduğu esnek kullanım özellikleri ile ailelerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilen Note, Türkiye’de Visia, Tekna donanımları ve 1.4, 1.6 litrelik benzinli motor seçenekleriyle satılıyor.
www.hurriyet.com.tr

1179 Mesaj
2 Ağustos 2007; 10:59:30 

quote:

Orjinalden alıntı: EXTREMETE

Geçtiğimiz yılın Mart ayında Avrupa’yla aynı anda Türkiye’de satışa sunulan, Nissan’ın küçük aile otomobili Note, İngiliz Auto Express dergisi tarafından düzenlenen "Yeni Otomobil Şeref Ödülleri"nde ikinci kez "Yılın En İyi Aile Otomobili (MPV)" ödülünü kazandı. Sahip olduğu esnek kullanım özellikleri ile ailelerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilen Note, Türkiye’de Visia, Tekna donanımları ve 1.4, 1.6 litrelik benzinli motor seçenekleriyle satılıyor.
www.hurriyet.com.tr

bu güzel bir haber bence fazlasıyla hakediyor arabamla gurur duyuyorum

1179 Mesaj
2 Ağustos 2007; 11:08:22 

işte ilgili link: http://www.autoexpress....209371/nissan_note.html

rakipleri honda jazz ı ve skoda romsteri geçmiş.

531 Mesaj
6 Ağustos 2007; 8:12:18 

Note'un 1.4 tekna ve 1.6 tekna modellerini izmirden en uygun ne kadar ytl'ye alabilirim fikri olan varmı arkadaşlar?

70'lik ve beşiktaş..

1179 Mesaj
6 Ağustos 2007; 9:18:53 

quote:

Orjinalden alıntı: nouma35

Note'un 1.4 tekna ve 1.6 tekna modellerini izmirden en uygun ne kadar ytl'ye alabilirim fikri olan varmı arkadaşlar?

o sizin pazarlık yeteneğinize kalmış. fakat eğer aceleniz yoksa birazcık bekleyin ve eylül de alın. 2008 modeller çıkınca nissan eldeki stokları eritmek için çok güzel indirimler yapıyor.

1344 Mesaj
10 Ağustos 2007; 9:49:36 

G
Ü
N
C
E
L

848 Mesaj
10 Ağustos 2007; 12:53:58 

Aracını bakıma götüren var mı?Hangi serviste, kaça yaptırdınız? Kaç km de bakıma gittiniz yazar mısınız?

saygılarımla

531 Mesaj
10 Ağustos 2007; 22:26:34 

bilmiyorum ama pahalı olduğunu duydum...
quote:

Aracını bakıma götüren var mı?Hangi serviste, kaça yaptırdınız? Kaç km de bakıma gittiniz yazar mısınız?

70'lik ve beşiktaş..

1179 Mesaj
10 Ağustos 2007; 23:12:55