Şimdi Ara

Nissan NOTE (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.217
Cevap
55
Favori
799.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Size yukarıda aracın olumlu olumsuz yönlerini yazdım.En sonunda da "iyiki Note almışım pişman değilim " diyede not düşmüştüm. Bugün Mercedes te alsanız beğenmediğiniz bir yönü mutlaka çıkacaktır. Biz size araçla ilgili objektij fikirlerimizi söylüyoruz. Diğer markaların forumlarına girip bir bakın ne felaket sorunlar var.Hiç bir markayı alasınız gelmez.
    Daha önceden yazan bir arkadaş Note aldığına pişman olduğunu yazmıştı.Ben ise değilim .Tamamen beklentilerizle orantılı bir durum. Bende içeri gelen sesten, bazen de kemikli vites geçmesinden rahatsız oluyorum ama başka araçlara binince aracımın ne kadar sessiz ve viteslerinin ne kadar rahat olduğunu anlıyorum.Abim başka bir markanın 0 km aracından aldı. Bazen geriye takmak için defalarca uğraşıyor.

Çeşitli dergilerde ve arabam.com da aracın diğer markalarla karşılaştırması var.Twingonote arkadaşımız bunların hepsini toplamış. Ordan bakabilirsin.
    Sizin için hayırlısı olsun...
  • Yok valla, araç şu ana kadar sahip olduklarım arasında en iyisi. Bir sorunum yoktur. Al ve kurtul...
    Bu alemde güvenebileceğin birkaç kişiden biriyim merak etme. Ayrıca nemenfaatim olabilir ki? 35 yaşında, çoluk çocuk, kariyer sahibi adama söylenir mi bu a dostum? ağır ol bakalım ;)

quote:

Orjinalden alıntı: augmentin

TWINGONOTE heralde memnun değilsin aracından satılığa çıkarttığına göre neyse bizlere yanlış bilgi vermeyinde arkadaşlar, Bilirsinizki burda herkes birbirine güvensin istiyoruz.
  • yanlış anlaşıldım galiba çok özür dilerim size en ufak bi lafım yok inanın.
    sadece birazdaha dikkatli olmak istiyorum hem aracın fiyatını 26800 e kadar indirdim daha ne olsun
    güzel bi araç, ama dediğim gibi test sürüşü insana pek fikir vermiyo en iyi fikiri yine sizden bekliyoruz.

tabiki bazı sorunlar olacak olmaycak diye bişey yok. yaşınıza hörmetim sonsuz işin içine çoluk çocuk girdimi güven artıyo yada daha dikkatli olmak gerekiyo, benim için onların güvenliği çok önemli,

UKUBAT güveniyorum sana ve gidip alacağım inşallah herşey yolunda gider
  • Hangi versiyon, kasa yılı nedir bu fiyat için?
    quote:

...aracın fiyatını 26800 e kadar indirdim daha ne olsun..
  • 2007 1,4 tekna modeli nasıl anca düşürebildim

beyinlerini yedim adamların
  • Erdem sen misin yoksa? :)
    quote:

Orjinalden alıntı: manager79

@twingoto
    Nerdem değil Erdem olacaktı, yanlış olmuş :)
    Saygılar
  • Hangi şehirdesin? Bence Tekna al evet kesinlikle iyi seçim. 1.6 düşündün mü, ne rakam çektiler?

Diğer taraftan, ben 25900 e almışken 5 ay önce, şu anda bu fiyatları duymak dudak uçuklatıyor resmen. Asla alamazdım.

Eğer İstanbul'da ise, bir de Nissan Gülan dan Engin Bey ile görüşsene: 0 533 417 94 14. Adımı ver, selamımı söyle ve bu aldığın rakamı belirtip, son bir fiyat da Engin'den iste. Gerekirse ben de ararım. Arkadaşım olduğunu belirt mutlaka. Şehirdışı isen bile aracı, aynı şehrin plakası ile sana teslim ederler tırla getirip sıfır km merak etme. Burdan alırsan bendeki park sensörü ve alarm olaylarını da değerlendirmiş olursun.
    quote:

2007 1,4 tekna modeli nasıl anca düşürebildim
    beyinlerini yedim adamların
  • isim neydi arkadaşım

tiwingonote mi diyeyim engin beye

çok sağol isim ver hemen soracağım
  • Erkal Ozsoy
    quote:

isim neydi arkadaşım

tiwingonote mi diyeyim engin beye

çok sağol isim ver hemen soracağım
  • ERKAL bey
    biraz önce aradım 1,4 için 29000ytl
    1,6 için 31000ytl
    istedi ben telefon bekliyorum kendisinden enson ne yaparsın dedim
    bakalım ne diyecek, ben birazdan çıkacağım için ararsa yarın cevabı yazarım
    ayrıca sizin adınızıda veririm çok memnun oldum adım AHMET bursadan
    eğer bi katkınız olursa sevinirim,

saygılarımla
  • Ben Augmentin arkadaşımızı anlıyorum.Yeni bir araba alacak ve kafasındaki bütün sorulara cevap bulmak istiyor.Gayet de haklı. Az para değil çünkü.
    Bütçenizi bilmiyorum ama eğer alabiliyorsanız 1.6 tekna alın.Ama o kadar para veremeyeceğim diyorsanız ben sizin yerinizde olsam 1.4 tekna değil de 1.6 Visia alırdım.Fiyatları birbirine yakın zannedersem.
    Önemli donanımlar Visia donanımında da var çünkü.(ABS+Hava yastıkları). İki motorda hemen hemen aynı yakar.Ama 1.6 ile yolda daha iyi gidersiniz ve daha atak olur.Özellikle uzun yolda. Biz alırken fiyatlar uygundu o yüzden 1.6 tekna alabildik.Hayırlısı
  • arkadaşlar peki bu kaskoyu kime yaptıralım
    hangi firme daha güvenlidir ve bu konuda daha iyidir.

Bu arada TİWİNGONOTE benim araca senin dediğin park sensöründen taktıramadım onun fiyaatına 300 ytl dediler ve daha basit bişey takıyolar, sadece arkaya ve 4 adet neyse sen birazdaha şanslıymışşsın demekki hayırlısı olsun
  • Şubat ayında eski aracımı takasa vererek sütlü kahve 1.6 tekna ot. Note'umu beğenerek aldım. Şuan için aracımla ilgili büyük bir sıkıntım yok. Ancak ilk başlarda göze çok batmayan kapı iç plastik döşemesi bu özellikteki bir araçta basit görüntüsü vermeye başladı. Ayrıca kapı iç döşemesinin gelişigüzel yapıldığı ve kapı temas yerlerinde 10 mm'ye kadar ulaşan boşluklar olduğunu fark ettim. Acaba kapı iç döşemelerini deri veya kumaş kaplatsak bu soruna çare olurmu, yoksa abestmi kaçar?
  • TWİNGONETE VE CELL-İM ARKADAŞLAR MRB. HERŞEY TAMAM GİBİ Bİ GİDİP ARABAYI ALMAM KALDI ONUDA KISMETSE HAFTA SONU YAPARIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM ALLAH TAN Bİ AKSİLİK OLMAZSA.

YA BU ARABADA ESP VARMI BEN DONANIMLARDA GÖREMEDİMDE. AMA ESP DİYE Bİ DÜĞMESİ VAR DİREKSİYONUN SOL AALTINDAKİ TUŞLARDA.
  • quote:

TWİNGONETE VE CELL-İM ARKADAŞLAR MRB. HERŞEY TAMAM GİBİ Bİ GİDİP ARABAYI ALMAM KALDI ONUDA KISMETSE HAFTA SONU YAPARIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM ALLAH TAN Bİ AKSİLİK OLMAZSA.

YA BU ARABADA ESP VARMI BEN DONANIMLARDA GÖREMEDİMDE. AMA ESP DİYE Bİ DÜĞMESİ VAR DİREKSİYONUN SOL AALTINDAKİ TUŞLARDA.

hayırlı uğurlu olsun.

arabada esp yok. türkiyede satılan en donanımlı model tekna fakat, avrupada teknanın üstünde bir donanım daha var, o araçlarda esp ve elektirkli katlanabilen aynalar, deri dierksiyon, deri vites topuzu, spor pedal takımı, akıllı anahtar sistemi, far-yağmur sensorleri var.
    bizim araçlarda sol altta elektirkli ayna kontrol düğmesi ve far yükseklik ayarı düğmesi var!
  • FEATURES_OPTIONS_E11 SVE 1.6 16v 5 speed manual 5 door hatchback

Main features Options available for this grade

Comfort
    #
    Electric front windows
    #
    Electric rear windows
    #
    Electric speed-sensitive power steering
    #
    Climate control air conditioning

Exterior
    #
    Electric folding mirrors
    #
    16" alloy wheels
    #
    Body-coloured door handles and mirrors
    #
    Body-coloured side mouldings

Interior
    #
    Part-alloy sports pedals
    #
    Sport leather steering wheel
    #
    9-litre glovebox
    #
    Three rear headrests
    #
    40/60 split sliding rear seat
    #
    Secret storage tray under front passenger seat
    #
    Flexi-board boot storage system
    #
    Glovebox vent for cooling with air conditioning

Radio and Navigation
    #
    6-CD in-dash autochanger

Safety
    #
    Active front headrests
    #
    Front fog lamps
    #
    ESP (except 1.6 litre automatic)
    #
    Electric heated mirrors
    #
    4 airbags (driver, passenger and side)
    #
    ABS with EBD and Brake Assist
    #
    Curtain airbags (+driver, passenger and side = 6)

Security
    #
    Rear privacy glass
    #
    Remote central locking

Technology
    #
    Rain-sensing wipers
    #
    Auto lighting system

işte bahsettiğim modelin donanım listesi

avrupada note 3 donanımla satılıyor. bizimkine göre pek farklılık yok.
    bunlar S,SE,SVE S:visia
    tekna ise SE+SVE nin bir karışımı gibi. tekna SV den daha donanımlı fakat SVE de sunulan sportif detaylardan yoksun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cell-im -- 20 Mart 2007; 15:21:37 >
  • Selam, tekrar güle güle kullan diyelim...
    ESP yok, ama İngiltere imalati olmasina ragmen, buraya getirilenlerde ESP seçenek olarak bile yok. Yani orda satılanlarda var ama burda yok. Olsa tam süper olacakmış. ESP düğmesi nerede yahu ben görmedim onu. Bir fotosunu yollar mısın?

quote:

TWİNGONETE VE CELL-İM ARKADAŞLAR MRB. HERŞEY TAMAM GİBİ Bİ GİDİP ARABAYI ALMAM KALDI ONUDA KISMETSE HAFTA SONU YAPARIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM ALLAH TAN Bİ AKSİLİK OLMAZSA.

• quote:

Orjinalden alıntı: twingonote

Selam, tekrar güle güle kullan diyelim...
    ESP yok, ama İngiltere imalati olmasina ragmen, buraya getirilenlerde ESP seçenek olarak bile yok. Yani orda satılanlarda var ama burda yok. Olsa tam süper olacakmış. ESP düğmesi nerede yahu ben görmedim onu. Bir fotosunu yollar mısın?

quote:

internet sitelerindeki bazı resimlerde var. belki oradan görmüş olabilir çünkü netteki resimler hep avrupadaki araçların
  • EVET İNTERNETTE BAĞZI RESİMLERE GÖRDÜM ONEDENLE SORDUM BURDA BENİM İNCELEDİĞİMDE YOKTU DEDİM YA YOKSA BUNDAMI YOK ABİLERİME Bİ SORAYIM BELKİ ONLARDA VARDIR. NEYSE CANIM YİNE İKİNCİ HATTA ÜÇÜNCÜ SIFIF ÜLKE STATÜSÜNDE İŞLEM GÖRDÜK DESENE,

ESP STANDART OLMASI GEREKLİ ASLINDA BAN GÖRE İYİBİ BULUŞ MERSEDESİN OTOMOBİLLERE GETİRDİĞİ ÇOK GÜZEL Bİ ÖZELLİK.

ABİLER DEDİĞİM GİBİ SİZDEN VE YAZDIKLARINIZDAN ETKİLENEREK ALIYORUM ARACI BİRDE ŞİKAYETİM VAR COMA GİRDİM GEÇENLERDE OPEL VE FORD YARIŞIYOR HATA VE KUSUR KONUSUNDA MAAŞALLAH NİSSAN DA YOK PEK FAZLA OLANLARDA PEK ÖNEMLİ ŞEYLER DEĞİL AÇIKCASI HEPSİ KİŞİSEL.

GERÇİ SATIŞ RAKAMLARINA BAKARSAK ENÇOK SATAN ARAÇLAR OPEL VE FORD TÜRKİYEDE BELKİ ONDANDA KAYNAKLI OLABİLİR ŞİKAYETLERİN FAZLALIĞI.

SİZ TECRÜBELİSİNİZ UMARIM ARACI ALINCA SORULARIMLA SİZLERİ PEK FAZLA SIKMAM
    SİZLERİNDE BANA SABIRLA CEVAP VERECEĞİNİZİ BİLİYORUM. HAYIRLI AKÇAMLAR SELAM VE SEVGİYLE KALIN
  • Note ile ilgili aksesuarları incelerken ön çamurluk koruması gibi (ismini tam çıkaramadım) bir ayrıntı dikkatimi çekti. Yağmurlu havada aracı kullanırken ön çamurluktan fazla su sesi geliyordu. Bu aksesuarın mevcut sese bir faydası olurmu, yoksa gözemi hitap eder?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.