Şimdi Ara

Nissan NOTE (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.217
Cevap
55
Favori
799.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nissan Note nin adac arıza istatistiklerindeki başarısı

http://www1.adac.de/images/25797_tcm8-250130.pdf
  • quote:

Orijinalden alıntı: servet77

merhaba,
    ben de 2011 note tekna dızel almak ıstıyorum. gercı bırde farklı olacak ama kıa nın ceed SW lerının ıcı ve ozellıklerı ıle 5 yıl garantısı benı dusunduruyor)(
    bazı sorularım olacak. suanda 2005 fıesta dızel trıptonık arac kullanmaktayım bu aracımı satım note almak ıstıyorum. note olculerıne baktıgımda genıslık bıraz dar oldugunu gordum fıestaya ve dıger aynı ayarda araclara kıyasla. sızce nasıl yanı arka koltukta rahatlıkla 3 kısı oturabılırmı. ben suan es ve 1 cocuk ıle sığarız ama ılerde ıkıncı cocuk olunca arka taraf darmı gelır acaba. bagajı one ceksekte arkada dız mesafesı yeterlı oluyormu
    * arka bagaj hacmıne bakılınca normal gozukuyor. arka koltugu one cekınce yıne koltukta oturma mesafesı kalıyormu acaba. fıestada kı bagaj hacmı ıle aynı ama bunda degıskenlık oldugu ve buyudugu yazdıgı ıcın sordum.bagaj olcusu verılırken tavana kadar olcu degıldır heralde degılmı
    * arac ıcı sert plastık seslerınden bahsedılmıs 2011 dede durum aynmıdır acaba
    * bırde zannedersem bu dıreksıyon mılı herkeze problem acmıs
    * hem otomatık hemde duz vıtes dızel kullanan varsa note nasıl tavsıye edersınız. mecbur dızel alıcam gercı .
    * nıssanın sıtesınde ılave opsıyonel olarak bır sey yazmıyor. bır aıle paketınden bahsedılıyor ama oda teknanın ıcınde varmı yokmu bılmıyorum. bırde cam tavan yok heralde notelarda

* en son olarak bana hangı rengı tavsıye edersınız . nıssanın sıtesınde pek alternatıf yok. krem doseme rengı cok hos duruyor. ama kullanıslı olurmu bılmıyorum degısık renk konusunda fıkırlerınızı beklıyorum.
    ınsallah aranıza katılırım.
    herkese sevgı ve selamlar

yeni bir note kullanıcısı olarak hayırlı olsun demek isterim. aldığında pişman olmayacağın otomobillerden bir tanesi. elbette bazı sorunlar olabiliyor ama inşallah yaşamazsın ve kimse yaşamaz, biraz şans işi bu.
    bende de sadece ön camlar yarı açıkken biraz titreme sesi geliyor başka tık yok araçtan. bu arada benim aracım 2007 1.4 visia yani düz modeli ve benzinli. ben çok şükür gayet memnunum.
    genişlikle ilgili sorunuz olmuş, arka koltuk öne çekili iken bile 4 bayan oturabildi :) arka koltuk öne çekili iken de çok rahat oturulabiliyor hele geriye çektiğinde arka koltuk alanı çok genişliyor tek kale maç bile yapılır :)
    bagaj alanı çok iyi, geniş bir bagajı var. yer olarak sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyorum.
    araç rengi olarak benimki sütlü kahve, ben çok beğendim sana da tavsiye ederim. bu araçlarda boya rengi sütlü kahve, koltuklar krem rengi çok uyumlu.
  • cok tesekkur ederım verdıgınız bılgılere. ınsallah bende aranıza katılıcam
  • Arkadaşlar 63000 km. de 2006 model 1.6 tekna otomatik vites aracımı değiştirmeye karar verdim.
    Şu ana kadar note ile aynı sınıfta alacak daha iyi bir araç bulamadım.
    Büyük olasılıkla aracı takasa verip 2011 1.5 dizel tekna alacağım. Bayilerin önerdiği fiyat 36000.
    Bir yandan da 5 sene kullandığım arabanın aynısını alıp 3-4 sene daha kullanma noktasında kararsızım.
    İnsan değişiklik istiyor bir süre sonra.
    Alacağım araçta da 40 000 lirayı pek geçmek istemiyorum.
    Başka bir araç tavsiyesi olan var mı?
  • hocam 45000 e falan qashqai almanı tavsiye ederim. düz model falan oluyor ama en azından qq. tabi siz bilirsiniz..
    hatta temiz 2. el tekna modelini de bulabilirsiniz istediğiniz fiyata..
  • QQ dizel fiyatı 51.490'dan başlıyor. Sanırım ancak 49'a falan düşerler onu en fazla. Benzinli model de almak istemiyorum artık yoruldum benzin parası ödemekten:)
  • 1.6 Dizeli olsa ilk olarak skoda Yeti yi önerirdim.Malesef yok.Yalnız renault-nissan grubundaki 1.5 dci motor harika bir motor.1.5 dci motorlu Clio grandtour modeli note ile aynı platformu paylaşıyor.85 hp lik versiyonu Note deki dizel motorla aynı motor.Note gibi aile kullanımına yönelik.Konfor ve yol tutuş üst düzeyde.İncelemenizi öneririm
  • Bendede 2006 tekna var. Yeni bir araç alacak olsam yine Note alırım. O genişlikte ve fiyatta başka araç yok.Yeni kasası konfor olarak dahada geliştirildi.
  • SATILIK NISSAN NOTE TEKNA 1,5 dCI

2009 model, 33 bin km de, temiz kullanilmis, icinde hic sigara icilmemis, isbankasindan kredi ile alinmis ve su anda 12 ay taksidi kalmis nissan note tekna 1.5 dci aracimi ozel sebeplerden oturu satmak istiyorum. Butun bakimlari (10,20 ve 30 bin bakimi) istanbul, bostancioglu yetkili servisinde yapilmistir. İlgilenenlerin ve sorusu olanlarin ozelden mesaj atmasini rica ederim. araci istanbul ya da izmirden bir aliciya satabilirim.
  • Merhaba arkadaşlar;
    Bende 2007 visia alarak note severler arasına katıldım. Zaten gördükçe içim gidiyodu aldım rahatladım. Kullandıkça sorularım da fazlalaşacaktır sanırım .
    İlk sorumla başlayayım.
    Araç 1.4 visia benzinli, ama sıralı lpg takıldı arabaya 1.5 ay önce. arkadaşımdan alıdım 18 bine fiyatı uygun mu ? birde kalkışta hafif titreme yapıyor. neden olabilir?
  • Arkadaşlar note bakıyorum yorumlarınızı okudum acaba 2007-2008-2009-2010 1.5 dci ların beygir ve tork değerlerini bileniniz varsa yazabilir mi acaba sanırım 2010 model 86 beygir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerasus1

Merhaba arkadaşlar;
    Bende 2007 visia alarak note severler arasına katıldım. Zaten gördükçe içim gidiyodu aldım rahatladım. Kullandıkça sorularım da fazlalaşacaktır sanırım .
    İlk sorumla başlayayım.
    Araç 1.4 visia benzinli, ama sıralı lpg takıldı arabaya 1.5 ay önce. arkadaşımdan alıdım 18 bine fiyatı uygun mu ? birde kalkışta hafif titreme yapıyor. neden olabilir?

öncelikle aracın hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüşler diliyorumç
    ben de 2007 visia almıştım. ben 21000 tl ye aldım, 19000km deydi araç ve temiz diye o kadar paraya kıydım :) sen ucuza almışsın, kaç km de senin araç?
    benzinli araçta titremeye rastlamadım ama belki lpg li olduğundan titreme yapıyordur. ne de olsa benzinin verdiği performansı vermiyor lpg.
  • benim araba 80.000 de ama araba temiz bildiğim bi araba bikaç çizik dışınıda başka bir probleim yok..
  • ıyı gunler bende 2011 dcı tekna aldım.
    herkez gıbı bende sorayım, kılometre ne kadar yaktıgını gosteren gosterge anlık degısmıyormu. yanı gaza bastıkca devır yukseldıkce. benım arabada ılk kalkısta atıyorum 5,1 yazıyor sonra 10-15 dakka sonra 5,0 oluyor bır dahada bek degısmıyor.(dıger markalarda anlık degısım oluyor gaza basınca veya bosa atınca)
    sızde nasıl

bırde dosemelerım acık grı renkte bana tavsıye edecegınız bır koltuk kılıfı varmı. veya sızın yaptırıp hosunuza gıden baska aksesuarlar
    saygılar sunuyorum
  • golf v fsi motorlu aracımı satıp nissan note almak istiyorum,çok büyük farklılıklar yaşarmıyım,
    birde nasıl oluyorda 4 disk fren olmaz böyle bir araçta 20bin 30bin fiyat aralığındaki bir araçta ..
    fren mesafesi duruşu vs nasıldır güvensizlik vermektemidir,yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler..
  • Golf'ü satıp Note aldığınızda daha geniş,aile için daha kullanışlı ve daha az yakan bir araca binmiş olacaksınız.
    4 senedir kullanıyorum sorduğunuz sorularla ilgili bir sorun yaşamadım.
  • Merhaba,
    Nissan Note aracımın lastiklerini değiştirmem gerekiyor. Aranızda değiştiren varmı? Tavsiye edeceğininz marka ve modeller nelerdir?
    185-65-R15 88H
    Benim aklımda olanlar
    Michelin Energy saver (çok pahalı)
    Bridgestone turanza 300 yada 250
    Lassa impetus revo
    Dunlop lm703 yadaSP 300 ( Fiyat olarak en uygunları)
  • http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/sommerreifen/2010_Sommerreifen_Test_185_65_R15.aspx?ComponentId=29770&SourcePageId=31821

En iyi kuru performansı nokian h nin Bende ekim sonu bu modeli alıcam
    Kormetal bayilerinde satılıyormuş
  • SATILIK NISSAN NOTE TEKNA 1,5 dCI

2009 model, 33 bin km de, temiz kullanilmis, icinde hic sigara icilmemis, isbankasindan kredi ile alinmis ve su anda 12 ay taksidi kalmis nissan note tekna 1.5 dci aracimi ozel sebeplerden oturu satmak istiyorum. Butun bakimlari (10,20 ve 30 bin bakimi) istanbul, bostancioglu yetkili servisinde yapilmistir. İlgilenenlerin ve sorusu olanlarin ozelden mesaj atmasini rica ederim. araci istanbul ya da izmirden bir aliciya satabilirim.

Dusundugum fiyat 29750 tl dir. Bilirim pazarlik alisverisin sanindandir ancak ihtiyacdan dolayi sattigim icin pazarlik payini cok dusuk tutabilirim.
  • mrb arkadaşlar aratırmalar sonucunda note almaya karar verdim ama muayenesi ticari araçlar gibi senede 1 mi yoksa hususi araçlar gibi mi 2 senede 1 mi kısacası ticari sınıfa girmiyo deil mi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.