- x
OTO DERİ DÖŞEME
8259 Cevap1175533 Görüntüleme95 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     60 [62] 64 65 66 67 68 69      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5506 Mesaj
12 Ocak 2010; 2:10:57 

quote:

Orijinalden alıntı: gendarme

Aşağıdaki mesajın tarihi 12 eylül 2007
2 yıldan fazla zaman geçmiş,ben henüz yaptıramadım..

Cem Bey sizi tebrik etmek istiyorum..
Arkadaşım robin'e de 2yıl sonra neredeyse aynı fiyatı vermişsiniz..

mumkun oldugu kadar fiyatlarla oynamamak icin elimden geleni yapiyorum ..

ART CAR

5506 Mesaj
12 Ocak 2010; 15:00:05 

quote:

Orijinalden alıntı: can_90_05

Cem Bey Merhaba,

Sizinle yazın görüşmüştük forumdan, önümüzdeki bir sene içersinde Honda Jazz'ım için deri döşeme yaptırmak konusunda.
Bu süreçte ben aklımdaki bir iki değişikliği hayata geçirdim;jant-lastiklerim değişti.Cam Filmi, Xenon'umu yaptırdım.
Sanırım artık deri döşemenin zamanı baya yaklaştı.

Bu noktada size sormak istediğim bir iki husus var.Ben açıkcası fiyat avantajı nedeniyle
Alman Suni deri ile aracımı kaplatmak istiyorum.
Piyasada çok kalitesiz deriler kullanıyorlar suni olunca.
Bunun yanında sizin Suni derinizin gerçekten ithal ve kaliteli olduğunu da bilincindeyim.Kafama takılan nokta, sırt ve alt kısımları
delikli yaptığımız taktirde yazın özellikle uzun kullanımlarda koltuklarımın terletme yapıp yapmayacağı.(Her yaz yaklaış 4-5bin km uzun yol yaparım.)
Kumaş koltuğa kıyasla bu noktada bir değerlendirme yaparsanız çok sevinirim.

Ayrıca daha önce suni deri uyguladığınız bazı araçların fotoğraflarını eklerseniz çok sevinirim.Orjinal deriye kıyasla görsel
olarak çok bir fark var mı onu merak ediyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim,iyi çalışmalar.

Can.

Merhabalar Can Bey ;

Ortalarda deliklisuni deri düşünürseniz ,öncelikle belirtmekisterimki deliklisi olan alman suni deriler mercedesin fabrikasında kullandığı orjinal suni derilerdir..renklerdehaliyle orjinal mercedes renkleriolup Türkiyeye sadece üç rengi gelmiştir..siyah,a.gri ve krem..bu renkleri düşünürseniz hay hay delikliuygulamayı yapabiliriz..terletme olayına gelince deliksiz alman suni derilerde tümoto testlerinden geçtiğinden gözenekli bir yapıya sahip olupterletme minimuma indirilmeye çalışılmıştır.kumaşla kıyaslarsak son zamanlarda araçlarda kullanılan kumaşlar full sentetik olduğundan onlarda terletir..delikli deriye gelince bu derı kullanıldığında kumaştanda düz deliksiz deridendeçokdaha az terletme özelliği verdır tamamıyla nefes alır ve terletmeyi nerdeyse sıfıra indirir..

ben size direk sizin arabanın tarafımızca açık gri mercedes suni derisiyle ortalar delikli kenarlar düz yapılmış döşemelerini ekliyordum fakat şu an site yükleme yapamıyor akşama bir daha deneyeceğim

Saygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

4447 Mesaj
13 Ocak 2010; 19:37:07 

Cem Bey daha erken gelebilirim ona göre
görüşmek üzere,
birde pazarları da çalışıyormusunuz ?

09.2003 STILO DYNAMIC JTD - ELEKTRİKLİ ISITMALI HAFIZALI DERİ KOLTUK - EASY GO - ELİT PAKET - GÜVENLİK PAKETİ - ESP - FABRİKASYON XENON ve ALARM - FAR YIKAMA - SES PAKETİ - KONFOR PAKETİ -GERİ GÖRÜŞ EKRANLI OTOMATİK KARARAN İÇ DİKİZ AYNASI -
8'' ORJİNAL NAVİGASYON- SKYWINDOW - HAFIZALI & KATLANIR DIŞ DİKİZ AYNASI

5506 Mesaj
14 Ocak 2010; 0:16:58 

quote:

Orijinalden alıntı: ROBINHOOD

Cem Bey daha erken gelebilirim ona göre
görüşmek üzere,
birde pazarları da çalışıyormusunuz ?

Çok daha iyi olur en azından usta zam zamanından evvel olursa bende o eksiyi almamış olurum

Hafta arası 9.00a.m - 19.00p.m , haftasonu cumartesi 9.00a.m - 17.00p.m , pazar günü çalışmıyoruz.

ART CAR

4447 Mesaj
16 Ocak 2010; 14:29:47 

PM Cem Bey,

09.2003 STILO DYNAMIC JTD - ELEKTRİKLİ ISITMALI HAFIZALI DERİ KOLTUK - EASY GO - ELİT PAKET - GÜVENLİK PAKETİ - ESP - FABRİKASYON XENON ve ALARM - FAR YIKAMA - SES PAKETİ - KONFOR PAKETİ -GERİ GÖRÜŞ EKRANLI OTOMATİK KARARAN İÇ DİKİZ AYNASI -
8'' ORJİNAL NAVİGASYON- SKYWINDOW - HAFIZALI & KATLANIR DIŞ DİKİZ AYNASI

342 Mesaj
17 Ocak 2010; 15:58:28 

Cem bey iyi pazarlar.

Bugün sabah gördüğüm konuyu komple oturdum okudum bu sabahtan beri :) memnuniyetleri ve beğenileri ve hem sitenizden hemde buradan yaptığınız işleri inceledim.

2007 model Toyota Auris aracım var ve deri döşeme yaptırmak istiyorum ve sabahtan itibaren okuduğum kadarı ile benim kullanımıma en uygun olacak deri dipi alman suni deri. Dayanıklı ve uzun ömürlü bakımıda biraz daha kolay.

Aracımın dış rengi bu. Gümüş gri, fakat normal aydınlık havada bakınca neden saman sarısı olarak geçtiğini anlayacak kadar çoooooook uçuk miktarda sarı içeriyor (önemsiz)...

0

Koltuk yapısını tam gösterecek bir fotoğrafı henüz kendim çekemedim (aşağıdakiler alıntı ama birebir) ama koltuk yapısı son kasa Corolla sedan ile çok benzer koltuk rengide, o Corollolardaki siyaha (sanırım siz antrasit diyorsunuz). Aşağıdaki fotoğraf temsili ve yer yer kullanılan metalik kaplamayı göstermek için ekledim. Direksyonda kapı saplarında ve konsolda bu direksyonda görünen gri kaplama var... Tavan da gene aynı koltukların renginde. Direksyon ve vites topuzu ise deri onlarla sıkıntım yok zaten :)

0

0

Şimdi benim sorum bu aracın içine biraz daha aydınlık yada tam siyah olmadan nasıl bir renk uygulanır ise daha hoş olur. Mesela aşağıdaki BMW de kullanılan rengi koltuk içlerindeki o parçalarda kullanıp gerisi siyah yapılsa çok sakil durur mu yada komple bu renk uygulansa nasıl durur? Gerçi gelip aracı birebir göstersem daha iyi olur ama ön fikir de önemli kafamda bir şeyler oluştrup geldiğimde kendimi daha iyi anlatabilmek adına...

0

Fiyat sormuyorum çünkü o boyuttaki araçlar için ortalama fiyat genelde aynı oluyor (gerçi iki renk olursa değişir mi bilemiyorum)... Sadece kafalıklara yada koltuğa toyota yada auris işletme planım var ona da zaten fiyat vermişsiniz gene...

Ayrıca aracıma koltuk ısıtma sistemide yaptırmak istiyorum... Konuyu okurken bir yandan da bu carbotex sistemi aratırdım ve istediğimin o olduğuna karar verdim. Kafamda bu konu ile ilgili sorular ise şöyle;

Deri döşeme ve koltuk ısıtmayı aynı anda yaptırmak ödeme koşlullarınız nedeni ile beni zorlayabilir bu durumda önce koltuk ısıtmayı yaptırmak sanırım sanırım daha mantıklı, yanılıyor muyum?

Koltuk ısıtmanın aracın elektirik tesisatına yükü nedir, aşırı yüklenme yapması elektirik tesisatına zarar verme durumu (tabiki hayatta herşey mümkün ama) nedir? Bu durumlarda sistemin bir garantisi var mıdır?

Sistemin koltrol düğmeleri araç içerisinde nereye yerleştiriliyor örenek uygulamanızın fotoğrafı var mıdır?

Şimdiden çok teşekkür ederim...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5506 Mesaj
17 Ocak 2010; 17:22:51 

quote:

Orijinalden alıntı: ROBINHOOD

PM Cem Bey,

p.m cevaplandi

ART CAR

5506 Mesaj
17 Ocak 2010; 18:17:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Chaari_H600

Cem bey iyi pazarlar.

Bugün sabah gördüğüm konuyu komple oturdum okudum bu sabahtan beri :) memnuniyetleri ve beğenileri ve hem sitenizden hemde buradan yaptığınız işleri inceledim.

2007 model Toyota Auris aracım var ve deri döşeme yaptırmak istiyorum ve sabahtan itibaren okuduğum kadarı ile benim kullanımıma en uygun olacak deri dipi alman suni deri. Dayanıklı ve uzun ömürlü bakımıda biraz daha kolay.

Aracımın dış rengi bu. Gümüş gri, fakat normal aydınlık havada bakınca neden saman sarısı olarak geçtiğini anlayacak kadar çoooooook uçuk miktarda sarı içeriyor (önemsiz)...

0

Koltuk yapısını tam gösterecek bir fotoğrafı henüz kendim çekemedim (aşağıdakiler alıntı ama birebir) ama koltuk yapısı son kasa Corolla sedan ile çok benzer koltuk rengide, o Corollolardaki siyaha (sanırım siz antrasit diyorsunuz). Aşağıdaki fotoğraf temsili ve yer yer kullanılan metalik kaplamayı göstermek için ekledim. Direksyonda kapı saplarında ve konsolda bu direksyonda görünen gri kaplama var... Tavan da gene aynı koltukların renginde. Direksyon ve vites topuzu ise deri onlarla sıkıntım yok zaten :)

0

0

Şimdi benim sorum bu aracın içine biraz daha aydınlık yada tam siyah olmadan nasıl bir renk uygulanır ise daha hoş olur. Mesela aşağıdaki BMW de kullanılan rengi koltuk içlerindeki o parçalarda kullanıp gerisi siyah yapılsa çok sakil durur mu yada komple bu renk uygulansa nasıl durur? Gerçi gelip aracı birebir göstersem daha iyi olur ama ön fikir de önemli kafamda bir şeyler oluştrup geldiğimde kendimi daha iyi anlatabilmek adına...

0

Fiyat sormuyorum çünkü o boyuttaki araçlar için ortalama fiyat genelde aynı oluyor (gerçi iki renk olursa değişir mi bilemiyorum)... Sadece kafalıklara yada koltuğa toyota yada auris işletme planım var ona da zaten fiyat vermişsiniz gene...

Ayrıca aracıma koltuk ısıtma sistemide yaptırmak istiyorum... Konuyu okurken bir yandan da bu carbotex sistemi aratırdım ve istediğimin o olduğuna karar verdim. Kafamda bu konu ile ilgili sorular ise şöyle;

Deri döşeme ve koltuk ısıtmayı aynı anda yaptırmak ödeme koşlullarınız nedeni ile beni zorlayabilir bu durumda önce koltuk ısıtmayı yaptırmak sanırım sanırım daha mantıklı, yanılıyor muyum?

Koltuk ısıtmanın aracın elektirik tesisatına yükü nedir, aşırı yüklenme yapması elektirik tesisatına zarar verme durumu (tabiki hayatta herşey mümkün ama) nedir? Bu durumlarda sistemin bir garantisi var mıdır?

Sistemin koltrol düğmeleri araç içerisinde nereye yerleştiriliyor örenek uygulamanızın fotoğrafı var mıdır?

Şimdiden çok teşekkür ederim...

Merhabalar;

Sizede iyi pazarlar efendim.Bende bu topigin bu konuda hayli yararli olduguna inaniyorum ;cunku burda dosemede yapilacak eksileri ve yapilan sahtekarliklari dahi rahatlikla yazip uyarabiliyorum ve insanlara bu konuda da yardimci olabiliyorum..

Araciniz dediginiz gibi ortalama koltuk hacmine sahip bir arac fiyatta bende birsey yazmiyorum cunku telefuz edecegim rakkam yine ayni olacak.

Renk hususuna bakarsak bmw deki renk muhtesem olan bir renk ,muhtesem olmasi yaninda son sizin aracin dis renginede asiri uyumlu olacaktir biz bu rengi gumus ,beyaz ve siyahta uyguluyoruz...sizin arabanin icinde olan saman sarisi da rengi daha sicaklastiran bir unsur bundan dolayi daha da uyumlu olacak cunku bu kiremit rengindede sicak tona uyumluluk vardir.cift renk uygulamasina gelince aracin disi sporsa bu uygulama antrzit ve kiremit olarak uygulanabilir..fakat genelde tek renk daha orjinal ve kibar oldugunu soyliyebilirim..tabi daha spor ve wide araclarda cift renk uygulamalarida yakismiyor desem yalan olur..

Isitmada carbotex bir numara bende getirtirken bu arastirmayi yapmistim..hatta ilk getirdigim modeli iki kademeli buyuk dugmeliydi daha sonra her yere uyum saglasin ve en iyi modeli olsun diye 3 kademeli beyinli ledli ve gece isiklandirmali daha guclu modeli tercih ettim..su an carbotex takan dosemeci cok az oldugu gibi 50 euro farktan dolayida pek benim tercih ettigim modeli tercih eden yok..Hatta genelde isitma takanlar ya yerli yapim eski model telli sistemi veya alman yine eski sistem waecolari tercih ediyorlar..daha komik olan bu sistemi benim verdigim fiyatlara takmaya kalkanlar dahi var..bu topic neden iyi oldu ..mesela en basit ornek isitmada isitmanin sistemi koltuk altinda kaldigindan birde anlamiyorsaniz ki hicte bilmek zorunda degilsiniz ..adam direk ayni o isitma bu deyip sanki carbon elyafi son sistemmis gibi size eski sistemi verebiliyor..eski sistemin dezavantajlari nedir ?derseniz isitma icinden gecen teller ne kadar flexible olsada zamanla otur kalk hareketten gucsuzlesip yanma yapabiliyor,ayni nedenden kopma yapabiliyor,isitmasi gecirgenlik hizi carbon kadar fazla olmadigindan gec oluyor..dugmesi uzerinde bir ve iki yazan standar bir uydurma dugmeden olusuyor,bundan dolayi dugmeyi nereye saklasak diye dusunuyorsunuz..Bizim sistemde reset olayida var genelde telli sistemlerde devamli aciik kalip yanabiliyor bizimkinde kontak kapandiginda sistem kendini resetliyor ve tekrar acmaniz gerekiyor..bu olayda bu sistemin olmazsa olmazlarindan;cunku genelde yanmalar bu resetleme olmadigindan gerceklesiyor..

Esasinda oncelik sirasi dersek once isitma mantikli fakat tabi en mantiklisi koltukla isitmayi ayni anda yapmak ve koltuga iki sok tak uygulamamaktir..Bizim uyguladigimiz koltuk isitma icin konusursak isi termostatla kontrol edildigi gibi sisteme yuk olmamasi icin birde beyni mevcut bunun yaninda herhangi bir kacak durumunda ki su ana kadar hic olmadi bundada orjinal 10 amperlik sigortalari mevcut ,elektrikte genelde cakmaktan aliniyor yani bu sigortanin disinda birde cakmagin orjinal sigortasi var.sistem tamamiyla emniyetlerle dolu bundan dolayi cok rahat olabilirsiniz.

Bu arada su an erenkoy tarafindayim is yerime yarin gectigimde hem sistemin hemde takilmis halinin fotolarini sizin icin eklerim..

Saygilarimla

A.CEM ADALI

ART CAR

342 Mesaj
19 Ocak 2010; 13:36:28 

Cem bey fotoğraf koyacaktınız ısıtma sistemi ile ilgili :)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5506 Mesaj
19 Ocak 2010; 21:23:59 

evet haklisiniz ilk olarak dugmeler..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
19 Ocak 2010; 21:26:13 

bu da kia sorentoya taktigimizda dugmelerin durusu...

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

40 Mesaj
19 Ocak 2010; 23:54:02 

arkadaslar mrb. arabamın direksiyonuna deri döşeme yaptıracağım.
adanada yaptırabileceğim yer var mı acaba?
yardımcı olursanız sevinirim..

5506 Mesaj
20 Ocak 2010; 10:40:54 

quote:

Orijinalden alıntı: TSİUZ215

arkadaslar mrb. arabamın direksiyonuna deri döşeme yaptıracağım.
adanada yaptırabileceğim yer var mı acaba?
yardımcı olursanız sevinirim..

Adanada deri direksiyon kaplıyabilecek bir yer bilen arkadaşlar varsa lütfen arkadaşımıza yardımcı olalım..Eğer yoksada en kötü ihtimal bize istanbula kargolarsınız biz bir gün içinde yapar aynı kargoyla geri göndeririz..

Saygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

40 Mesaj
20 Ocak 2010; 10:57:50 

ART CAR.. size nasıl göndercem direksiyonu sökebilirlermi? hava yastığı nasıl olcak peki?
aracım golf6 tsi trendline.

342 Mesaj
20 Ocak 2010; 11:23:12 

Düğmeler oldukça ufakmış. Benim çakmaklık tam el freninin kökünce sanırım düğmelerde el freninin kökünde iki yana tam oturur...

En kısa zamanda uğrıycam inş...

5506 Mesaj
20 Ocak 2010; 14:01:56 

quote:

Orijinalden alıntı: TSİUZ215

ART CAR.. size nasıl göndercem direksiyonu sökebilirlermi? hava yastığı nasıl olcak peki?
aracım golf6 tsi trendline.

Sökmekte hiç problem yok çünkü eski ilk AIRBAGler gibi değil yeni AIRBAGler dağnık hiç bir şey yok kapalı kutu alttan pimlerinden göbeği attıracaklar daha sonra göbeği alırken sarı tek fiş var onu göbekten ayıracaklar tabi bu işlemi aracın kulllanılmıyacağı bir yere çekip yapacaklar ..servisten usta da olur veya bilen biride olur AIRBAG e zarar vermek diye bir şey olamaz direksiyonun arka kısmında iki delik ver ordan bir çubuk sokup yaylı pimlere basacak göbek kendinden gelecek..Aırbg ARILDI,daha sonrası aynen normal direksiyon gibi direksiyonun orta bijonunu sökecek ve düzlüğü bozulmasın diye işaret koyup direksiyonu alacak AIRBAG çalınmasın diye güvenli bir yere konacak..bu arada bir önemli husus o sarı fiş çıktıktan sonra kontak çevrilmiyecek ta ki takılana kadar..bunda ne olur derseniz sadece Devre tamamlanmadığından sistemağrızaq verir AIRBAG ışığını yakar ..servise gidip resetleyip AIRBAGın takıldığını araca bildirmek gerekir hepsi bu..sonrada sökülen direksiyon simidini çalıştığınız bir kargoya vereceksiniz..

ART CAR

5506 Mesaj
20 Ocak 2010; 14:05:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Chaari_H600

Düğmeler oldukça ufakmış. Benim çakmaklık tam el freninin kökünce sanırım düğmelerde el freninin kökünde iki yana tam oturur...

En kısa zamanda uğrıycam inş...

Düğmeler ufak , şık ve dipsiz mükemmel..dipsiz olduğu içinde altta iskelet saç olsa dahi bir şekilde eger sıfır değilse yerleştirebiliyoruz..istediğiniz zaman beklerim daha evvel muhakkak cepten arayınki iş yerinde bulunayım..

ART CAR

3346 Mesaj
20 Ocak 2010; 16:29:00 

Cem bey merhabalar.
Yaza doğru aracımı değiştirip yerine Vw Passat almayı düşünüyorum.
Ancak koltuk döşemelerinin hoşuma gitmemesinden ötürü alır almaz deri kaplatmayı planlıyorum.
Ancak kafamda değişik bir düşünce var.

Almak istediğim model Comfortline.
Ancak Hıghlıne gibi Alcantra da olsun istiyorum.
Fotoğrafta işaretlediğim yerler,yani koltuğun iç bölümleri alcantra,kalan kısımlar ise deri olsun istiyorum.

Anlayacağınız ortalar alcantra,kenarlar deri..
Aşağıda bir hıghlıne fotoğrafı ekledim.Aynen oradaki gibi birşey istiyorum.Tabiki orjinal koltuk deseninde.Desende oynama yapılmayacak.Zaten pek sağlıklı olmuyormuş sanırım.

Şimdi böyle bir çalışmanın bana maliyeti ne olur?
Aracın plastik bölümlerindeki renge uygun olacak...
Deriler kaliteli olsun,zaten sizin işçiliğiniz kalitesi belli

Hayırlı çalışmalar..

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverDrıve -- 20 Ocak 2010; 16:30:09 >

220 Mesaj
20 Ocak 2010; 19:52:44 

quote:

Orijinalden alıntı: ART CAR

Merhabalar Can Bey ;

Ortalarda deliklisuni deri düşünürseniz ,öncelikle belirtmekisterimki deliklisi olan alman suni deriler mercedesin fabrikasında kullandığı orjinal suni derilerdir..renklerdehaliyle orjinal mercedes renkleriolup Türkiyeye sadece üç rengi gelmiştir..siyah,a.gri ve krem..bu renkleri düşünürseniz hay hay delikliuygulamayı yapabiliriz..terletme olayına gelince deliksiz alman suni derilerde tümoto testlerinden geçtiğinden gözenekli bir yapıya sahip olupterletme minimuma indirilmeye çalışılmıştır.kumaşla kıyaslarsak son zamanlarda araçlarda kullanılan kumaşlar full sentetik olduğundan onlarda terletir..delikli deriye gelince bu derı kullanıldığında kumaştanda düz deliksiz deridendeçokdaha az terletme özelliği verdır tamamıyla nefes alır ve terletmeyi nerdeyse sıfıra indirir..

ben size direk sizin arabanın tarafımızca açık gri mercedes suni derisiyle ortalar delikli kenarlar düz yapılmış döşemelerini ekliyordum fakat şu an site yükleme yapamıyor akşama bir daha deneyeceğim

Saygılarımla

A.CEM ADALI

Cem Bey ; teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Yazın sizinle görüştüğümde henüz Jazz'a hiç deri döşemediğinizi belirtmiştiniz.Demek ki yeni yaptınız bu işi. Çok merak ediyorum,fotoğrafları eklediniz mi? Ben mi görmedim acaba.

Honda Jazz 2008

5506 Mesaj
20 Ocak 2010; 22:03:08 

quote:

Orijinalden alıntı: OverDrıve

Cem bey merhabalar.
Yaza doğru aracımı değiştirip yerine Vw Passat almayı düşünüyorum.
Ancak koltuk döşemelerinin hoşuma gitmemesinden ötürü alır almaz deri kaplatmayı planlıyorum.
Ancak kafamda değişik bir düşünce var.

Almak istediğim model Comfortline.
Ancak Hıghlıne gibi Alcantra da olsun istiyorum.
Fotoğrafta işaretlediğim yerler,yani koltuğun iç bölümleri alcantra,kalan kısımlar ise deri olsun istiyorum.

Anlayacağınız ortalar alcantra,kenarlar deri..
Aşağıda bir hıghlıne fotoğrafı ekledim.Aynen oradaki gibi birşey istiyorum.Tabiki orjinal koltuk deseninde.Desende oynama yapılmayacak.Zaten pek sağlıklı olmuyormuş sanırım.

Şimdi böyle bir çalışmanın bana maliyeti ne olur?
Aracın plastik bölümlerindeki renge uygun olacak...
Deriler kaliteli olsun,zaten sizin işçiliğiniz kalitesi belli

Hayırlı çalışmalar..

0

0

Merhabalar ;

Aracınız şimdiden hayırlı olsun.Passat koltukhacmi segmentinde segment iki bir araç yani alman suni deriyi full yaptığınızda 850 tl tutan bir araç..bu araçta iç dilimlerede dikkat edersenizkendi segmenti araçlardan dahi dahi daha büyük orta parçaları göreceksiniz...kapılarda ufak bir espri için ve koltukların ortası dersek ki üst kısımda orta yanlarıda kapsar hale geliyor en az 4-4,5 metrekare alcantara gidecektir..iyimser davranıp 4 metre dersek hakiki alcantaranın metresininde 95 € olduğunu düşünürsek sadece alcantarası 800 tl yı geçer..bu aracın alcantara deri kombinasyonu hakiki alcantara ortalar ve alman suni deri yanlar olarak 1700 tl ya mal olur..Aynı döşemede iç yanlarda hakiki arkalarda suni kullanıp ortada alcantara kullanırsak 1900 tl ya mal olur..Piyasadaki döşemecilerin genelde kullandığı alcantara benzeri malzeme kullanıldığında ise alman suni deri-alcantara muadili kumaş ile 950 tl ya mal olur.Niye ,genelde deri döşemecilerin kullandığı dedim? çünkü genel olarak döşemeciler (İstisnalarda her iş gurubunda olduğu gibi burdada vardır sözüm onlara tabiki değil )95 € luk malzemeye para bağlamayı sevmezler siz getirirsiniz sizden isterler :)) nasıl olsa kendine stok maliyeti oluşturduğu halde bu malı yurt dışından üstelik te orjinalini getirten bir akıllı var derler ,ama tabi bu kişiden bu malzemeyi almaları çok zor..Tesadüfe bakın almaları zor olan bu kişide benim :))

Saygılarımla

A.CEM ADALI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ART CAR -- 20 Ocak 2010; 22:26:31 >

ART CAR

5506 Mesaj
20 Ocak 2010; 22:34:10 

quote:

Cem Bey ; teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Yazın sizinle görüştüğümde henüz Jazz'a hiç deri döşemediğinizi belirtmiştiniz.Demek ki yeni yaptınız bu işi. Çok merak ediyorum,fotoğrafları eklediniz mi? Ben mi görmedim acaba.

ART CAR

5506 Mesaj
20 Ocak 2010; 22:37:26 

quote:

Orijinalden alıntı: ART CAR

ART CAR

3346 Mesaj
21 Ocak 2010; 11:34:12 

Cem Bey;

Öncelikle ilginiz için teşekkürler.

Tam olarak sizinde dediğininiz gibi koltukların ön tarafları(sırt ve oturma bölümleri) alcranta olacak sadece.
4 metrekare gider büyük ihtimal.
Kapı içleri deri olacak...

1700 tl yanlış anlamadıysam malliyet...

Öyleyse aldıktan sonra 1-2 yıl binip,biraz kulanıp öyle kaptlatmak lazım
Şimdi gidipte sıfır arabanın koltuklarını söktürmek akıl karı iş değşil bana göre:)

Fiyatlardada 200-300 liradan fazla oynama olmaz sanırım.
Ki sizde fiyat her zaman aynı gördüğüm kadarıyla...

Tekrar teşekkürler...

220 Mesaj
21 Ocak 2010; 18:52:25 

Cem bey sanırım bana cevap yazdınız ama ben göremiyorum..

Honda Jazz 2008

5506 Mesaj
21 Ocak 2010; 21:31:30 

quote:

Cem bey sanırım bana cevap yazdınız ama ben göremiyorum..

cevap yazdım ve mailinizi istedim çünkü fotolar burdan yüklenemiyor...

ART CAR

5506 Mesaj
21 Ocak 2010; 21:44:28 

quote:

Orijinalden alıntı: OverDrıve

Cem Bey;

Öncelikle ilginiz için teşekkürler.

Tam olarak sizinde dediğininiz gibi koltukların ön tarafları(sırt ve oturma bölümleri) alcranta olacak sadece.
4 metrekare gider büyük ihtimal.
Kapı içleri deri olacak...

1700 tl yanlış anlamadıysam malliyet...

Öyleyse aldıktan sonra 1-2 yıl binip,biraz kulanıp öyle kaptlatmak lazım
Şimdi gidipte sıfır arabanın koltuklarını söktürmek akıl karı iş değşil bana göre:)

Fiyatlardada 200-300 liradan fazla oynama olmaz sanırım.
Ki sizde fiyat her zaman aynı gördüğüm kadarıyla...

Tekrar teşekkürler...

Kapı içlerideri olacak ama koltuklarda kullanılan alcantarada kapılarda tamamı olmasada kullanılacak..Evet fiyat doğrudur.2sene sonra yaptırmak tamamıylasizin insiyativiniz de ..bizde genelde gelen araç sahipleri araçları alır almaz hatta daha binmeden deri yapıp derili olarak araçlarına biniyorlar..sizin söylediğinizde çok mantıklı ..fakat iki sene o ağrızalı kumaşı kulllanabilirmisiniz o tartışılır:))ben size bir jettanın hazin öyküsünü ekliyeyim..genelde son kasa volkswagen gurubunda sıkça görülen hastalık öncve kumaş kiri içinde hapsediyor sonrada ilk yağmur damlası veya temiz su da koltuk üzerinde kabarcık şeklinde lekeleroluşmaya başlıyor..bu hastalık spor kumaşlı modellerde var ,sizinkikadifeyse problemolmıyabilir fakat sert spor kumaşta illa oluyor..

Yinede iki sene zevkle kullanmanızı arzu ederim.Aracınızı güle güle kullanın..ben sizejettanın kumaşlarının fotolarını ekliyorum sakın sanmayınki sahibi pasaklı ve sakar bir tip tamamıyla yağmurdan oluşan şeyler..Daha iki gün evvel 6000 km de bir peugeot geldi ondada aynı durum vardı .

Saygılarımla

A.CEM ADALI

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
21 Ocak 2010; 21:50:53 

bu da arka koltuk ortası şemsiyeden akan yagmur suyu...bu araba sadece fotosunu çektiğimbir örnek..son zamanlarda tümotomobil firmalarının döşemelerinde bu tip leke oluşma problemleri mevcut..temizlemede çözüm vermiyor..Hatta en son bir müşterimüç kere temizletmiş yana yana geldi ben temizliğe verdiğimparayla deriyapardım diye nitekimardından yaptık..bunları dikkat edin diye söylüyorum yanlışanlaşılma lütfen olmasınçünkü bu bir değil iki değil devamlı bana geliyor..Zaten volkswagende caddy de debriaj problemi ,diğer modellerde de kapı koluorta konsol saft kaplama soyulması ve bu kumaş problemi var..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

220 Mesaj
22 Ocak 2010; 1:00:44 

Cem Bey, pm yoluyla mailimi ilettim , teşekkürler.

Honda Jazz 2008

5506 Mesaj
22 Ocak 2010; 14:36:26 

quote:

Cem Bey, pm yoluyla mailimi ilettim , teşekkürler.

Mailden yaptığımız aracın tüm fotolarını gönderdim..ben teşekkür ederim.

ART CAR

3559 Mesaj
22 Ocak 2010; 21:10:44 

Honda City'e yapmış olduğunuz bir deri döşeme uygulaması var mı ? varsa resimlerini göndermeniz mümkün mü acaba? mailimi pm olarak atıyorum.

teşekkürler şimdiden ;)

GALATASARAY MANCHESTER UNITED

1358 Mesaj
26 Ocak 2010; 1:50:01 

Merhaba Cem bey,

Aracım Seat Leon 2010 makyajlı kasa, ben deri doseme yaptırmak istiyorum aklımda cift renk var aslında, cift renk daha tatlı durur gibime geliyor ama agırlıklı olarak kullanmak istedigim biri kırmızı biri turanj olmak üzere deri secenekleri var aklımda hangisi güzel olur bilmiyorum ama resimlerini koyuyorum aşağıya. Maliyet ne olur PM atabilirmisiniz.

0

0

| Gigabyte GA-X58A-UD3R | Intel Core i7 960 3.20 Arctic Cooling Freezer Xtreme 2 Cpu Soğutucu | Team Xtreem Dark 6GB DDR3 1600MHz CL8 Trible Kit | Ati HD 5850 1Gb 256Bit GDDR5 Samsung T220HD 22" LCD | Creative X-Fi Titanium PCI-E Logitech Z-5500 Speaker | Windows 8x64 bit Pro
| BMW E60 530 xd | Asus N53SN Notebook | İphone 5S Gold 16 GB |

5506 Mesaj
26 Ocak 2010; 13:31:12 

quote:

Orijinalden alıntı: vogue

Honda City'e yapmış olduğunuz bir deri döşeme uygulaması var mı ? varsa resimlerini göndermeniz mümkün mü acaba? mailimi pm olarak atıyorum.

teşekkürler şimdiden ;)

honda city malesef hic yapmadik..fotograf konusunda yardimci olamadigim icin cok uzgunum .

ART CAR

5506 Mesaj
26 Ocak 2010; 13:40:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Carizma500

Merhaba Cem bey,

Aracım Seat Leon 2010 makyajlı kasa, ben deri doseme yaptırmak istiyorum aklımda cift renk var aslında, cift renk daha tatlı durur gibime geliyor ama agırlıklı olarak kullanmak istedigim biri kırmızı biri turanj olmak üzere deri secenekleri var aklımda hangisi güzel olur bilmiyorum ama resimlerini koyuyorum aşağıya. Maliyet ne olur PM atabilirmisiniz.

0

0

Bmw 630d deki renk zaten elimizde mevcut alttaki renginde tonlarini bulmamiz mumkun ..araciniz alman suni deri ile 750 tl ya hakiki deri ile 1350 btl ya mal olur.nakis isterseniz +50 tl eklenir..bizim leon icin yaptigimiz ozel dizayn kalipta budur.

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
26 Ocak 2010; 13:42:56 

arka sirt....

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
26 Ocak 2010; 13:45:14 

ve son olarak arka oturma...yapilan arac sifir bbir arac olup vitrinde durdugundan bu fotolamadan sonra gidip arac uzerine montajini yaptik..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

1358 Mesaj
27 Ocak 2010; 0:45:44 

ben sade bir dizayn istiyorum... :) teşekkürler ilginiz icin, muhakkak yaptıracağım nasip olursa biraz daha zamanım var.

| Gigabyte GA-X58A-UD3R | Intel Core i7 960 3.20 Arctic Cooling Freezer Xtreme 2 Cpu Soğutucu | Team Xtreem Dark 6GB DDR3 1600MHz CL8 Trible Kit | Ati HD 5850 1Gb 256Bit GDDR5 Samsung T220HD 22" LCD | Creative X-Fi Titanium PCI-E Logitech Z-5500 Speaker | Windows 8x64 bit Pro
| BMW E60 530 xd | Asus N53SN Notebook | İphone 5S Gold 16 GB |

5506 Mesaj
28 Ocak 2010; 10:50:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Carizma500

ben sade bir dizayn istiyorum... :) teşekkürler ilginiz icin, muhakkak yaptıracağım nasip olursa biraz daha zamanım var.

Sade dizayn dediğiniz heralde koltuğun üzerindekiorjinal çizgileri olsa gerek onun yapımı daha da standart koltuk kumaşından kalıp alınarak yapılan bir model..isytediğiniz bu seat ibiza gibi olsa gerek...

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
28 Ocak 2010; 10:53:54 

veya bu toledo gibi ...koltuk üzerinden orjinal kalıpta da hiç bir problem yok ..isterseniz koltuğun üzerine olacak bir model çizin getirin onu bile yapmak bizim elimizde..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
28 Ocak 2010; 11:18:50 

ama tabi bu benim yinede favori modelim..çok sade değil fakat arabanın karakteri ve çzigilerine birebir..Tabi bu arada daha evvel koltukları dışarda eklemiştimbirdedaha sonra gelipyaptıramçoksevdiğimbir dostumun arabasınıda eklemekistedim çünkü arabanın içindeyken daha güzel..gerçi bu araba full orjinal spor paket bir araç...ilk olarak iki seat kapı önü ikiside birbirinden hoş araçlar..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
28 Ocak 2010; 11:21:33 

işte daha evvel atölyede yerdeve başlıksız olarak koyduğum koltukların araç içine girmiş haliii...

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
28 Ocak 2010; 11:39:50 

bu da yakın plan farklı bir açıdan...

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
28 Ocak 2010; 11:41:59 

arka koltuk...

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
28 Ocak 2010; 11:59:59 

model eklenmiş iki parça kavis dikişli kapılar...ilk olarak ön kapı..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
28 Ocak 2010; 12:07:53 

bu da aracın arka kapısı kullanılan deriler koltukta olduğu gibi delikliş ve düzdür ust şerit kısımdüz deri olup altta kalan kısım delikli deridir..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

15 Mesaj
29 Ocak 2010; 0:43:50 

merhaba Cem Bey,

Öncelikle tebrikler yaptığınız işler için,ben antalyada oturuyorum,2001 megane cabrio arabam var,araç bordo renkte ve içi koyu mat gri..tüm forumu okumadım,ama bayağı bir sayfa okudum,bu araçtan hiç yaptınız mı acaba? istanbula gelmem çok mümkün değil..antalyada bu iş için tanıdığınız bir yer var mı?..teşekkürler

5506 Mesaj
30 Ocak 2010; 7:18:12 

quote:

Orijinalden alıntı: italianguide

merhaba Cem Bey,

Öncelikle tebrikler yaptığınız işler için,ben antalyada oturuyorum,2001 megane cabrio arabam var,araç bordo renkte ve içi koyu mat gri..tüm forumu okumadım,ama bayağı bir sayfa okudum,bu araçtan hiç yaptınız mı acaba? istanbula gelmem çok mümkün değil..antalyada bu iş için tanıdığınız bir yer var mı?..teşekkürler

Tebriğiniziçin ve takdirleriniz için öncelikle ben çokteşekkür ederim..Bunlara layik olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz inanın..

İki gün evvel antalyadan çok değerli bir avukat beyin w211 kasa mercedesini yaptık antalyadan geldi yaptırdı ve döndü..Tabi istanbulda kendi işleride vardı..Ben yine her zaman söylediğim gibi şunu söylemek isterim,bu işin ana başarısı kontrolden doğuyor ..Ben yapabilme açısından tüm büyük illere birer bayii açabilirim fakat çok titiz olduğum için yapılan işi ilk olarak müşterimden evvel benim kontrol edip beğenmem gerekiyor..bu kontrolu her bayiide ben yapamıyacağımdan bir tek bayii dahi açmadım ve açmayı düşünmüyorum..Kaldıkı kendi bayii mi kontrol etmem şart diye açmadığımdan da anlaşılacağı gibi başında durup kontrolunu yapamadığım farklı bir iş yerinide tavsiye etmem benim için imkansız.. Size tavsiyem ordada muhakkak değerli ustalar vardır ..Ustanın veya söyliyenin sözünle değil yapılan işleri görerek karar verin..çünkü mesela bir ara usta alacaktım ustaları deniyordum..İnanın anlatırken hepsi en kral usta ,bırakın döşemeyi bir başlık diktiriyorsunuz o kral usta süt dökmüş kedi oluyor çünkü onu dahi düzgün dikişlerle dikemiyor ..Hatta bir anımı anlatmak isterim ,şimdi bu konu gelmişken tam yeri geldi..ustaları deniyorum demiştim ya bir ustayla telefonda konuştum nasıl ustasın neler yaparsın dedim abi dedi bir yer söyledi ,yeri gayet iyi biliyorum çok iyi işçiliği olmayan seri üretim yapan bir v.i.p ci ama ben en azından bunu adam ederim benim yanımda düzelir dedim gel bakalım bir deneyelim seni dedim sonuçta iyi kötü bu işte çalışmış diye bakıyorum adam geldi ..merhaba merhaba ben dedi daha evvel modelistlikte yaptım benim için bu iş çocuk oyuncağı ..tamam dedim bir araba yapıyorduk en kolay başlık seat toledo başlığı dik bakalım görelim dedim..bizim ustalarda sıkı bir usta geldi işimize iş hızımıza hiz katılacak diye hoşlarına gitti..adam dikmeye başladı ıkınıyo sıkınıyo makinayı alttan açtı bakıyooo..ilk olarak bu makina ayarsız dedi ki, biz o makinayla tıkır tıkır ok gibi dikişler atıyoruz ve o gelmeden evvelde o makina devamlı işler çıkardı..sonra bu makinanın bir ayağı kesilmesi lazım dedi..ben ,sen dik biz bu makinayla dikiyoruz gayat de güzel işler çıkıyor en ufak problemi yok ama sonra istiyorsan onlarada bakarız dedim..Adam iki başlık malzemesinide mahvetti yamuk yumuk dikti birde utanmadan başlığın üzerine geçirmeye çalıştı onu dahi beceremedi..en son işte makina ayarsız falan diyordu benden sıkı bir bakış yedi..sen dedim yapabildiklerini bir baştan say bakiim ..ben çalıştığım yerde genelde dikiş az yaptım dedi direksiyon dikermisin dedim dikemiyorum ama denerim yaparım heralde dedi..tavan yaparmısın dedim hiç yapmadım dedi.sök takını yaparmısın dedim bizim söküp takan çocuklar vardı hiç söküp takmadım dedi. .Kardeş dedim sen ne yapıyordun???? çalıştığın yerde kalıp çıkarıp kesim yapıyordum dedi ..Teşekkür ederim dedim biz seni arıyacağız ..yani kıssadan hisse çıkarırsak..siz sorup karar verip aracınızı teslim ederseniz arabanızın mahvolma riski bu ülkede çok yüksek çünkü bu ülkede çırak dahi kendini iyi usta zannediyor ..biz bu işi bilfiil deri döşeme olarak 16 yıldır yapıyoruz... adam 15 sene evvel kumaş döşeme yapan bir ustanın yanında çıraklık yaparak işe başlamış hala bir arpa boyu yol katetmemiş o günki o çırak bu günde aynı çırak ..iş yeri açıp arabaları mahvedip 20 yıllık tecrübe yazabiliyor..Daima size tavsiyem size döşemeyi yapacak ustanın veya yerin kendi yaptığı işi görün ve o işi yaptığı aracın sahibiyle birebir muhattap olun..çünkü öyle üçkağatçılar varki size orjinal döşemeyi getirip ben yaptım dahi der..Niye tavsiyelere de çok aldırmayın diyorum çünkü siz gözlerinizle hataları en güzel görürsünüz..oysa tavsiye eden kişinin ne kadar ne gördüğünü ve iyi dediği işin size göre iyi olup olmadığını bilemezsiniz..Birde daha önemli bir husus yapılan işi de eğer yapabilirseniz en az bir senelik halini görmeye çalışınki işilik döşeme ilk çıktığında iyiymiş gibi görünebilir o an içini doldurur ,kalitesiz malzeme kullanır,siz bunu ilk yapıldığında anlıyamazsınız ,daha sonra kendini bırakır ve deforme olur..Mesela ben bu konuda çok rahatım size 5,5 sene evvel yaptığım aracı getireyim dün yapılmış gibi..ben arada müşiterilerimin arabalarınıda yoklar hatta gider bakar yıpranmasını ve deforme miktarını görürüm..bu söylediğim hususlara dikkat ederseniz döşemeniz gayet güzel olabilir sizden ricam bunlara gerçekten dikkat edin arabanız güzel bir araba herkezin eline verip bozdurmayın ..görün ,içinize sinsin, o.k inizi verin ve yaptırın..

Saygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

2 Mesaj
31 Ocak 2010; 3:20:10 

Merhaba Cem bey,

Benim 2010 model 6+1 koltuklu Fiat Doblo aracım var. Komple orjinal dikişli, bej renk deri döşeme yaptırmayı düşünüyorum. (Tavan, kapılar, koltuklar, güneşlikler, direksiyon, vites topuzu ve vitesin altındaki siyah deri parça) Güneşlik ve vites topuzu yapılabilir mi bilmiyorum ama yapılırsa yaptırmak istiyorum. 2. sıra koltuk 3 parçalı. Ben uzun süre bineceğim bu arabaya. Bir kere yaptırıp en kalitelisinden, en pahalısından yaptırmak istiyorum, ilerde deformasyon veya başka sorunlarla karşılaşmamak için. Bana, kaç günde yapılabileceği ve fiyatlarla ilgili ayrı ayrı fiyat bilgisi verebilir misiniz? (Belki bazı yerleri yaptıramayabilirim pahalı olursa onun için.) Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz60 -- 31 Ocak 2010; 3:23:50 >

15 Mesaj
31 Ocak 2010; 12:02:58 

peki cem bey,megane cabrio'nun içini,kapı döşemelerini,koltuklarda KARMANN işlemeli..ne kadara olur,suni deri veya hakiki deri..teşekkürler

5506 Mesaj
1 Şubat 2010; 13:31:45 

quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz60

Merhaba Cem bey,

Benim 2010 model 6+1 koltuklu Fiat Doblo aracım var. Komple orjinal dikişli, bej renk deri döşeme yaptırmayı düşünüyorum. (Tavan, kapılar, koltuklar, güneşlikler, direksiyon, vites topuzu ve vitesin altındaki siyah deri parça) Güneşlik ve vites topuzu yapılabilir mi bilmiyorum ama yapılırsa yaptırmak istiyorum. 2. sıra koltuk 3 parçalı. Ben uzun süre bineceğim bu arabaya. Bir kere yaptırıp en kalitelisinden, en pahalısından yaptırmak istiyorum, ilerde deformasyon veya başka sorunlarla karşılaşmamak için. Bana, kaç günde yapılabileceği ve fiyatlarla ilgili ayrı ayrı fiyat bilgisi verebilir misiniz? (Belki bazı yerleri yaptıramayabilirim pahalı olursa onun için.) Teşekkürler.

Merhabalar Yılmaz Bey;

2010 doblo aracınız için deri döşemede yine iki seçeneğimiz mevcuttur.İnanın kaliteli herzaman pahallısı olmuyor..Bundan dolayıda devamlı alman suni deriyi tavsiye ediyorum..Fiyatı uygun fakat kuruma yapmayan,çizilme yapmayan,kolay kolay yanmayan ve senelerce rahatlıkla kullanabileceğiniz bir malzeme..Aracınız için 7 koltuk ve kapılar olarak alman suni deri döşeme fiyatınız 1500 tl dir.Aynı döşemehakiki deri ile 2500 tl ya çıkacaktır.
Buna ek olarak tavan dersek tavandaki kumaş kısımlar olarak düşündüğümüzde orjinal tavanlık kumaşlarala bu işlem 350 tl ya malolur.Bu arad tavanda deri diye düşünmüşseniz tavanda deri kullanılamaz en azından bizimgramajlı ağır kaliteli deriler kullanılamaz ilk sıcagı güneşiyediğinde tavan sacı aşırı ısınma yapacağından atma ve çökme riski doğar bundan dolayıda biz tavanda deri kullanımını çoksağlıklı bulmuyoruz ve yapmıyoruz.Güneşlikler derken o da bakalit aksamüzerinde ve suni deri olduğundan yapılabilir ama bakalit üzerinde çok güzel durmıyabilir berabercebakar karar veririz.
Direksiyona gelince direksiyon kaucuk direksiyon deriye çevrilecek onun süresibir gün ve 150 tl dır.vites topuzuna bakıp olup olmıyacağını söyliyebiliri..körük problem değil döşemeyle birlikte yaparız.

Yapım süresi randevunuzu alıp geldiğinizde 2,5 gündür.

Saygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

5506 Mesaj
1 Şubat 2010; 13:34:53 

quote:

Orijinalden alıntı: italianguide

peki cem bey,megane cabrio'nun içini,kapı döşemelerini,koltuklarda KARMANN işlemeli..ne kadara olur,suni deri veya hakiki deri..teşekkürler

Merhabalar ;

Aracınız alman suni deri olarak 850 tl..hakiki deriolarak kapılar dahil 1450 tl ya mal olur.Bu döşemeye ön iki koltuk sırtına karmann nakış farkıda 50 tl dır.

Saygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

5506 Mesaj
1 Şubat 2010; 13:38:39 

Tekrar Merhabalar Ali Bey ;

P.m de konuştuğumuz gibi yaptığımız 407 lerden bir kaçörneği sizin için ekliyorum efendim.

Saygılarımla

A.CEM ADALI

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
1 Şubat 2010; 13:40:42 

Bu döşemede exstradan kontras fitil uygulaması ve aslan logosu vardır..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
1 Şubat 2010; 13:42:47 

yine ön koltuklar bir baska açıdan...

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
1 Şubat 2010; 14:25:00 

arka koltuklar yakın plan...

local://upfiles/181245/429D6B336527405B93C917F63A40202A.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ART CAR -- 1 Şubat 2010; 14:27:02 >

ART CAR

5506 Mesaj
1 Şubat 2010; 14:38:15 

geniş açı arka koltuklar..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj
1 Şubat 2010; 14:41:16 

yine kontras fitil siyah döşeme li bir aracın kendisi...

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5506 Mesaj