- x
OTO DERİ DÖŞEME
8189 Cevap1127051 Görüntüleme94 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     99 [101] 103 104 105 106 107 108      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5461 Mesaj
13 Nisan 2012; 10:56:21 

quote:

Orijinalden alıntı: scorpıon78

Açıklamanı için teşekkür ederim.Zaten ön iki koltuğu uyum sağlaması açısından komple düşünüyorum.Aracımın çıkış yerini açıkçası bilmiyorum bakmam lazım.Ben yabancı uyruklu bir bayandan almıştım aracımı.Anlayamadığım bir konu alman suni deri olarak verdiğiniz fiyat 1100 tl lik fiyat komple araç için mi yoksa sadece ön iki koltuk ve kapılar için mi acaba.Diğer fiyatlara baktığımda sanki komple gibi algılıyorum.Birde tavan ve direkler için alcanrata maliyetini verirseniz sevinirim.İyi çalışmalar.

Evet doğru algılıyorsunuz, alman suni deri komple kapılar koltuklar dahil fiyatı ,hatta kapılar uğraştıracağı içinde standart 950 tl lık ortalama fiyattaan 150 tl kadar farklı bir fiyattır.Yanlız ön koltukları yaptığınızda arkalar hakiki deri olduğundan ona uymak babında hakiki deri yapmanız gerekecek bunun maliyetide nerdeyse full alman suni deriyle aynı olduğu için o fiyatıda yazdım.Tavan alcantara muadili kumaaş ile sunroofsuz ise 350 tl ,sunrooflu ise 400 tl ya mal oluyor..aradaki 50 tl lık fark sunroofa zarar gelmemesi açısından sunroofunuzun webasto servisinde sökülüp takılmasından dolayıdır.Eğer açık renk alcantara yapacaksanız direklerde sorun yok faakat siyah alcantara muaadili kumaş yapacaksanız güneşten etkilendiğinden ön direklerde biz genelde deri yapıyoruz..

ART CAR

414 Mesaj
13 Nisan 2012; 11:54:01 

Teşekkürler bilgiler için.Ben sadece önleri alman suni deri ile değiştiririm diye düşünmüştüm.Sizin yazdıklarınızdan sırıtacak gibi anladım bu durumda.Tavan ve direkler gri olarak düşünmüştüm heryer siyah ta çok boğar aracı.Kendi planımı oluşturup bu konuda sizi daha sonra rahatsız edeceğim tekrardan.

[

5461 Mesaj
13 Nisan 2012; 18:05:44 

quote:

Orijinalden alıntı: scorpıon78

Teşekkürler bilgiler için.Ben sadece önleri alman suni deri ile değiştiririm diye düşünmüştüm.Sizin yazdıklarınızdan sırıtacak gibi anladım bu durumda.Tavan ve direkler gri olarak düşünmüştüm heryer siyah ta çok boğar aracı.Kendi planımı oluşturup bu konuda sizi daha sonra rahatsız edeceğim tekrardan.

Tekrar Merhabalar;

Şöyle aracın içi hakiki deri olduğundan ön suni arka hakiki benim fikrime göre farklı durabilir,anlamıyan biri koltukları şu an kinden çok kötü durumda satışlık bir çözüm yapmış gibi düşünebilir,en önemlisi aaracın koltukları km si ile orantılanarak koltuklar haraptı uygun bir çözüm olarak bulunmuş diyebilir.Oysa sizin aracın koltukları fotoğraftan gördüğüm kadarıyla oturmaktan yıpranmış değil güneşin etkisiyle nemini kaybetmiş ve gerilmiş durumda..Benim anlatmak istediğim eğer ya önde hakiki olursa zamanla parladığında temiz kullaanılmış hakiki döşemesi var olur..ya da full alman suni deri olursa kumaştı zevki için deri yaptırdı olur..Yani bu durumda ilerde alacak kişide sizi üzmez ve saçma sapan yorumlara mağruz kalmazsınız. Tavan gri alşcantara muadili kumaş yapılabilir bu durumda direklerde yapılabilir .Siz ne zaman arzu ederseniz görüşebiliriz.

Saaygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

5461 Mesaj
13 Nisan 2012; 18:08:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Cem Bey Merhabalar,

Daha önce 106 ve 207 araçlarımın direksiyonlarını sizde deri kaplatmıştım, üst kısmı normal, alt kısımları ise delikli deri olacak şekilde, belki hatırlarsınız, gayet de güzel olmuştu ve arabaları satarken millet "nerede yaptırdınız" diye baya sormuştu. Ufaktan reklamınızı yaptım

Şimdi bir Giulietta sahibiyim.
Türkiye'ye gelmeyen, parçalı nubuklu (veya alcantra mı neyse artık) bir direksiyon var.
Onu yaptırsam diyorum, bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Direksiyonlar bunlar, iki direksiyon zaten aynı, kırmızı dikişli (bendeki de öyle), sadece o gördüğünüz üst kısım ve aşağıdaki birleşim noktasının iki yanında kalan parçalardaki kumaşlar farklı.

Tabi bir de maliyeti ne olur

Şimdiden teşekkürler, hayırlı işler...

0

0

Orjinalle birebir alcantara nappa deri kombinasyon direksiyon hazır..

ART CAR

2117 Mesaj
14 Nisan 2012; 16:30:52 

Ben de resimleri ekleyeyim diye gelmiştim
Direksiyonun ilk hali alıntı yapılan aşağıdaki fotoğraftaki gibiydi. Kırmızı dikişleri görünmemiş gerçi ama olsun.
Üst taraftaki fotoğraf ise artık ne donanımıdır bilmiyorum ama aracın orijinal direksiyonu, ancak ülkemizde opsiyon olarak bile satılmıyor.

Kafayı kırıp bu direksiyonu yaptırmaya karar verdim ve tabi ki ilk aklıma gelen yer ART CAR oldu.
Buyurun fotoğrafları ekliyorum, üstteki mesajdaki direksiyonla aradaki 7 farkı bulmaya çalışın
Cem Bey'e tekrar elinize sağlık diyorum buradan da, çok teşekkürler...

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 14 Nisan 2012; 16:32:01 >

5461 Mesaj
14 Nisan 2012; 20:17:14 

quote:

Ben de resimleri ekleyeyim diye gelmiştim
Direksiyonun ilk hali alıntı yapılan aşağıdaki fotoğraftaki gibiydi. Kırmızı dikişleri görünmemiş gerçi ama olsun.
Üst taraftaki fotoğraf ise artık ne donanımıdır bilmiyorum ama aracın orijinal direksiyonu, ancak ülkemizde opsiyon olarak bile satılmıyor.

Kafayı kırıp bu direksiyonu yaptırmaya karar verdim ve tabi ki ilk aklıma gelen yer ART CAR oldu.
Buyurun fotoğrafları ekliyorum, üstteki mesajdaki direksiyonla aradaki 7 farkı bulmaya çalışın
Cem Bey'e tekrar elinize sağlık diyorum buradan da, çok teşekkürler...

0

0

Ellerine sağlık,çok güzel çekmişsiniz..Sonuç benimde içime çok sindi,güle güle sağlıklı,mutlu günlerde kullanın..dediğim gibi arada ayda bir gibi nemli bezle bastırmadan silin.. biraz zor ama sürücü eldiveniyle kullanabilirseniz eldivenle kullanmaya çalışın..

ART CAR

2117 Mesaj
15 Nisan 2012; 0:45:37 

Çok düzgün de çekemedim aslında, geniş fotoğraf flu çıkmış.
Baya bi güzel oldu gerçekten, ellerinize sağlık, sizi de servisti bilmemneydi uğraştırdık ama süper oldu, tam istediğim gibi.

Tamamdır, nemli bez olayına dikkat edeceğim ama eldiven zor

5461 Mesaj
15 Nisan 2012; 3:45:09 

quote:

Çok düzgün de çekemedim aslında, geniş fotoğraf flu çıkmış.
Baya bi güzel oldu gerçekten, ellerinize sağlık, sizi de servisti bilmemneydi uğraştırdık ama süper oldu, tam istediğim gibi.

Tamamdır, nemli bez olayına dikkat edeceğim ama eldiven zor

Eldiven ,sağdan soldan bakanlardan çok zor oluyor, bunu ben hem m3 ün full alcantara direksiyonunda hemde audi quattro nun full alcantara direksiyonunda yaşıyorum..Bilmeyen insanlar bakışlarıyladamlar olayın bu şekilde olacağını bilmediğinden görgüsüz gözüyle bakabiliyor ama ..esas bilmeleri gereken bu direksiyon bu şekilde kullanılmalı ..neyse yaqpılacak bir şey yok..direksiyonun ömrü azalsa dahi yapabileceğimiz budur.. dikkat edip zamanında temizlersek problem olmaz..

ART CAR

1963 Mesaj
16 Nisan 2012; 16:04:24 

Cem Bey iyi günler burada yazılanlardan ve bilginizden işinizde uzman biri olduğunuz belli oluyor. Bugün sabah 9 gibi i20 için aramıştım ama vites konusunda şüpheleriniz vardı. Buradan resim ekleyip bir daha fikrinizi alayım dedim. Bir de El frenine böyle bir deri kaplama mümkünse onu da düşünebilirim bu durum için de fiyat bilgisi alabilir miyim?

İnternetten bulduğum temsili direksiyon ve vites topuzu resmi.

0

quote:

Orijinalden alıntı: ART CAR

local://upfiles/913555/501891E9AD534B9CA4A8A82A0FD77083.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chncnyhn -- 16 Nisan 2012; 19:17:00 >

2011 Nissan Qashqai 1.5 Dci Tekna+Glassroof+NC Beyaz
2012 Hyundai i20 1.2 Mode Siyah
HTC Evo3d
Sony Vaio VPCF11S1E

5461 Mesaj
16 Nisan 2012; 20:50:36 

quote:

Orijinalden alıntı: chncnyhn

Cem Bey iyi günler burada yazılanlardan ve bilginizden işinizde uzman biri olduğunuz belli oluyor. Bugün sabah 9 gibi i20 için aramıştım ama vites konusunda şüpheleriniz vardı. Buradan resim ekleyip bir daha fikrinizi alayım dedim. Bir de El frenine böyle bir deri kaplama mümkünse onu da düşünebilirim bu durum için de fiyat bilgisi alabilir miyim?

İnternetten bulduğum temsili direksiyon ve vites topuzu resmi.

0

local://upfiles/913555/501891E9AD534B9CA4A8A82A0FD77083.jpg

Merhabalar;

Vites körük kaplamasında pek sorun olacak gibi gözükmüyor ,fakat yaylı , şağıya itiş veya çekişine bir bakmam gerekir..Çünkü başa bağlı bir makenizması varsa onda sıkıntı yaşanabilir.El frenine gelince fotoğrafta pek gözükmüyor ama ben google dan bir bakacağım..Sizin istediğiniz direksiyon,vites körüğü ,topuzu,elfreni başı mı?Eğer hepsini yaparsak el freni başı ve topuz kalıplı el dikişi olacak onlar uğraştırır. Körükler çok problem değill..Toplamda hepsinin yapılabilirliğini onaylarsak çıkacağı fiyat 270 tl olur.

Saygılarımla

A.CEM ADALI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ART CAR -- 16 Nisan 2012; 21:00:16 >

ART CAR

1963 Mesaj
16 Nisan 2012; 23:55:36 

quote:

Merhabalar;

Vites körük kaplamasında pek sorun olacak gibi gözükmüyor ,fakat yaylı , şağıya itiş veya çekişine bir bakmam gerekir..Çünkü başa bağlı bir makenizması varsa onda sıkıntı yaşanabilir.El frenine gelince fotoğrafta pek gözükmüyor ama ben google dan bir bakacağım..Sizin istediğiniz direksiyon,vites körüğü ,topuzu,elfreni başı mı?Eğer hepsini yaparsak el freni başı ve topuz kalıplı el dikişi olacak onlar uğraştırır. Körükler çok problem değill..Toplamda hepsinin yapılabilirliğini onaylarsak çıkacağı fiyat 270 tl olur.

Saygılarımla

A.CEM ADALI

Hocam ben en iyisi cuma günü sitede yazan adresinize arabayı getiriyim siz neler gerekiyor, nasıl yapılacak daha net bir şekilde bakarsınız.

HTC Evo3d
Sony Vaio VPCF11S1E

5461 Mesaj
17 Nisan 2012; 11:19:30 

Bencede en sağlıklısı o olur .Hem ben bakarım hemde ustama gösteririz.Sabahtan gelirseniz o.k leşirsek aynı gün yapma şansımızda olabilir..

ART CAR

97 Mesaj
18 Nisan 2012; 9:59:07 

Merhaba 2011 POLO Aracımın koltukları için deri düşünüyorum şuan maliyeti nedir ? Aracım çakıl grisi iç plastik aksamı siyah. bende kırmızı dikişlerle siyah deri döşeme düşünüyorum. Kafalıklarda veya koltuk üzerlerinde yine kırmızı nakış işleme POLO yazısı istiyorum. Yapılabilir mi acaba ?

2011 Polo 1.6 TDİ Comfortline - Çakıl Grisi

5461 Mesaj
18 Nisan 2012; 13:02:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ygt087

Merhaba 2011 POLO Aracımın koltukları için deri düşünüyorum şuan maliyeti nedir ? Aracım çakıl grisi iç plastik aksamı siyah. bende kırmızı dikişlerle siyah deri döşeme düşünüyorum. Kafalıklarda veya koltuk üzerlerinde yine kırmızı nakış işleme POLO yazısı istiyorum. Yapılabilir mi acaba ?

Keşke fotoğraflarını çekmiş olsaydım ..Sizin aracın aynısının carbon kaplama tavanlı beyazının içine siyah kenar show dikişler kırmızı olarak alman suni deri yaptık.Aracınız alman suni deri ile 950 tl ya mal olan ortalama bir araç,Orta dilimlerin bir kısmında , siyah orj mercedes delikli deri düşünürseniz farkı 150 tl yani 1100 tl ya mal olur.Nakışta düşündüğünüzde ön sırtlaara polo nakışı 80 tl ek maliyettir.

Saygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

7 Mesaj
20 Nisan 2012; 11:29:21 

Cem Bey,
2004 Freelander SE modeli aldım. İçindeki sarı renkte olan deri ve nubuk ( ne olduğunu bilmiyorum ) hayli yıpranmış ve/veya eskimiş durumda. Ne önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pergeladam -- 20 Nisan 2012; 11:31:37 >

5461 Mesaj
20 Nisan 2012; 17:03:19 

quote:

Orijinalden alıntı: pergeladam

Cem Bey,
2004 Freelander SE modeli aldım. İçindeki sarı renkte olan deri ve nubuk ( ne olduğunu bilmiyorum ) hayli yıpranmış ve/veya eskimiş durumda. Ne önerirsiniz ?

Merhabalar;

Döşemenin durumuna göre uygulanabilecek bir kaç seçenek var.İlk seçenek renk uyumuyla bağlantılı olartak parça değiştirerek kurtaraabilirmiyiz diye bakarız,ikinci alternativ çok bozulmuşsa arkalar da eskime yoksa ön iki koltuğu yeniliyebiliriz,en son seçenek ,ben sıfır gibi binmek istiyorum derseniz yaa orjinali gibi alcantara deri ya da full deri yapaar sıfırlarız.

Saaygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

5 Mesaj
23 Nisan 2012; 18:22:39 

Cem bey merhaba

2005 model skoda fabia olan arabamın direksiyonunu deri kaplatmak istiyorum. Bana bir fiyat verebilmeniz mümkün mü? Bu arada siteniz antvirüs programı olan eset tarafından zararlı algılanıyor ve açmıyor bilginiz olsun. O yüzden sitenize girip iletişim bilgilerinizi alamıyorum.

5461 Mesaj
23 Nisan 2012; 20:12:27 

quote:

Orijinalden alıntı: theahmet

Cem bey merhaba

2005 model skoda fabia olan arabamın direksiyonunu deri kaplatmak istiyorum. Bana bir fiyat verebilmeniz mümkün mü? Bu arada siteniz antvirüs programı olan eset tarafından zararlı algılanıyor ve açmıyor bilginiz olsun. O yüzden sitenize girip iletişim bilgilerinizi alamıyorum.

Merhabalar ;

Aracınızın direksiyonunun deri kaplanması 150 tl ya mal olur ve bir gün sabahtan bıraktığınızda akşamına teslim alabilirsiniz.Site olayına gelince defalarca internet sitemizi yapan arkadaşa söylememe rağmen bir türlü çözemedi bende deli olmak üzereyim..Normalde virüs programı belli periyotlarda bu tip şeyleride güncellemeli oysa bız siteyi tamamıyla temizleyip sıfırdan download etmemize rağmen bu virüs programı israrla aynı hatayı vermeye devam ediyor ..ben bu hafta bir daha benim programcıyla konuşacağım,ikazınız için çok teşekkür ederim.İletişim bilgileri için p.m den gönderebilirim veya google a ART CAR yazmanız yeterli olacaktır..bir çok site bilgim dışında bizi sitebilgi sitelerine yüklemiş ve bir sürü farklı sitenin içinde adresler haritadaki yerimize kadar var..

Saygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

34 Mesaj
24 Nisan 2012; 17:16:02 

Cem Bey selamlar, 2011 model yeni kasa beyaz Jetta icin deri doseme alternatifleri ve fiyatlarini yazarsaniz sevinirim. Uygulama yaptiginiz araclar var ise resimleri fikir verme acisindan oldukca iyi olacaktir. Calismalarinizi begeniyle takip ediyorum.

2005 HONDA ACCORD 2.4

5461 Mesaj
25 Nisan 2012; 12:00:09 

quote:

Orijinalden alıntı: ejgim

Cem Bey selamlar, 2011 model yeni kasa beyaz Jetta icin deri doseme alternatifleri ve fiyatlarini yazarsaniz sevinirim. Uygulama yaptiginiz araclar var ise resimleri fikir verme acisindan oldukca iyi olacaktir. Calismalarinizi begeniyle takip ediyorum.

Jettanın kumaş modeli hiç hoşumuza gitmedi aracın dışına oranla bize çok basit geldi ,biz koltuğun yapısına uyarak deri highline modeline çevirdik ..fotoğrafları çekmedim ama kalıbı var..isterseniz yeni, aynı modelde yaptığımız passat döşemelerinin fotoğrafları var p.m den mailinize gönderebilirim.

Saaygılarımla

A.CEM ADALI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ART CAR -- 25 Nisan 2012; 12:01:37 >

ART CAR

1593 Mesaj
26 Nisan 2012; 23:13:09 

Cem Bey iyi günler,

Ankara'da yasiyorum ve onumuzdeki hafta İstanbul'da olacagim...

Golf 6 kasa aracimin direksiyonunu deri kaplatmat istiyorum...

Ayrica butceme uygun olursa kumas olan kapi ici dosemelerini (kabarma ve yipranma nedeniyle) ya duzelttirmek ya da deri kaplatmak istiyorum...

Tabii yine uygun olursa el freni, kol dayama ve vites korugu de olabilir...

Sorularim:

1-Ornek bir uygulamaniz var midir gorebilecegim?

2- tahminen bu saydiklarim ne kadar tutar ( pesin ve taksitli olarak)

3- ne kadar surede bitirilir ve kac gun oncesinden randevu almaliyim.

Tesekkurler...

Bu arada;
2-kapi icleri icin tamir (duzeltme) imkani var mi, yoksa deri doseme ile mi sorun sadece giderilebilir?
3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

196 Mesaj
27 Nisan 2012; 17:34:46 

Cem Bey merhaba,

Çalışmalarınızı ve uzman görüşlerinizi okudum. Bu işten çok anlamadığım için sormak istedim,
Aracım 2008 model Volvo s40 Dynamic, araç üzerinde fabrika çıkışı deri döşeme bulunuyor.
Bu derinin suni mi yoksa gerçek deri mi olduğunu nasıl anlarım?

Toz alerjim olduğu için deri döşemeyi tercih etmiştim aracı buluncada kurcalamadan almıştım.
Bana bu ayrımı nasıl yapacağım konusunda bilgi verirseniz sevinirim ona göre ben de arap sabunu ile temizleme işlemi uyguladıktan sonra nemlendirici krem uygulayacağım.

Teşekkür ederim.

5461 Mesaj
28 Nisan 2012; 13:53:50 

quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

Cem Bey iyi günler,

Ankara'da yasiyorum ve onumuzdeki hafta İstanbul'da olacagim...

Golf 6 kasa aracimin direksiyonunu deri kaplatmat istiyorum...

Ayrica butceme uygun olursa kumas olan kapi ici dosemelerini (kabarma ve yipranma nedeniyle) ya duzelttirmek ya da deri kaplatmak istiyorum...

Tabii yine uygun olursa el freni, kol dayama ve vites korugu de olabilir...

Sorularim:

1-Ornek bir uygulamaniz var midir gorebilecegim?

2- tahminen bu saydiklarim ne kadar tutar ( pesin ve taksitli olarak)

3- ne kadar surede bitirilir ve kac gun oncesinden randevu almaliyim.

Tesekkurler...

Bu arada;
2-kapi icleri icin tamir (duzeltme) imkani var mi, yoksa deri doseme ile mi sorun sadece giderilebilir?
3

Merhabalar;

Randevu bu arada döşeme olduğunda en yakın 15 inden sonra için ancak olabiliyor.Fakat sizin istedikleriniz arada yaapılabilecek şeyler..Direksiyonu ikinci direksiyon atölyemde yaptığımdan orda bu kadar sıra beklemeniz gerekmez..Golf 6 nın direksiyonu 150 tl ya mal oluyor.körükler derken yanılmıyorsam vit5es körüğünüz sadece var bunda 30 tl maliyeti var.el freni başı eğer kendi de deriyse direksiyon dikişi yani el dikişiyle yapılıyor 40 tl tutuyor.kapılarda kumaş atması varsa üstte kabaran en üst zar tabaka yani altıda kahverengileşmiş yapış yapış bir süngerimsi tabaka alta yapıştırıcı sürüp tamir etmek imkaanı malesef yok çünkü tamaamıyla yapıştırıcı dışarı kusuyor ve alt yapı o şekildeyken yapışma imkanıda malesef yok..kapılar biraz meşakkatli çünkü atan kapılaarın aaltı taamamıyla erimiş süngerimsi yapıştırıcı tabakaylaa yapış yapış bir hal almış oluyor taamamıyla sıfıra kadar temizlenerek yapılıyor .bunun maliyeti ise 350 tl ya mal oluyor.toplam direksiyon, kapılar(durumunha göre ), körükler şeklinde 1,5 gün sürebilir.Fotoğraf var mailinizi p.m den atın göndereyim..

Saaygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

5461 Mesaj
28 Nisan 2012; 14:00:22 

quote:

Orijinalden alıntı: scorpionida

Cem Bey merhaba,

Çalışmalarınızı ve uzman görüşlerinizi okudum. Bu işten çok anlamadığım için sormak istedim,
Aracım 2008 model Volvo s40 Dynamic, araç üzerinde fabrika çıkışı deri döşeme bulunuyor.
Bu derinin suni mi yoksa gerçek deri mi olduğunu nasıl anlarım?

Toz alerjim olduğu için deri döşemeyi tercih etmiştim aracı buluncada kurcalamadan almıştım.
Bana bu ayrımı nasıl yapacağım konusunda bilgi verirseniz sevinirim ona göre ben de arap sabunu ile temizleme işlemi uyguladıktan sonra nemlendirici krem uygulayacağım.

Teşekkür ederim.

Merhabalar ;

Volvolarda genelde hakiki deri kullanılıyor faakat çok kuru deriler kullanıldığından çatlama haat safhada oluyor muhakkak bakımını yapın..ne kadar nemli tutabilirseniz okadar dayanır ..Koltuk arkaa ve dış dikmeler suni deridir onlara bakıma gerek yok.... sadece tavsiyem arap sabunu kullandığınız yüzeyi çok iyi bir şekilde durulayarak en ufak arap sabunu kalıntısı bırakmayın ,derinin yıpranmasınaa göre çok görünmeyen bir köşede aarap sabununu önce deneyin çünkü eğer derinin sırrı bozulmuşsa çok kuvvetli olduğundan deriyi bozma riski olabilir ..derinin üst tabakası sağlamsa cilası bozulmamışsa hiç bir şey olmaz.Birde dikkat etmeniz gereken o araçlarda kumaş deri kombinasyonu çok araç geldi bayii veya eski sahibi varsa sonradan suni de yaptırmış olabilir faturası varsa deri yazıyormu diyede bakıp bunu anlıyabilirsiniz..sonradan yapılan deriler faturada gözükmez.

Saygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

356 Mesaj
30 Nisan 2012; 3:08:24 

merhaba bende aracımı alalı 6 ay oldu ancak deri koltuğun inilip binilen tarafında ufak çatlamalar olmaya başladı acaba bu normal mi deri koruma ve bakım yaptırsam faydası olur mu
teşekkürler

2011 MONDEO 1.6 ECOBOOST SELECTİVE CİVA GRİ

Sorunun kendinde olduğunu anlamayan insanlar, çözümü başkalarının huzurunu bozmakta bulur.

5461 Mesaj
30 Nisan 2012; 10:40:55 

quote:

Orijinalden alıntı: ahcasa

merhaba bende aracımı alalı 6 ay oldu ancak deri koltuğun inilip binilen tarafında ufak çatlamalar olmaya başladı acaba bu normal mi deri koruma ve bakım yaptırsam faydası olur mu
teşekkürler

Merhabalar ;

6 ay çok kısa bir süre,tabiki nemlendirici krem her zaman deriyi besler nemli kalmasını sağlar ve onu yumuşatıp korur,kullanmanızda bir sakınca yok ..Sadece çok eski , deri çatlakları derinleşmiş durumda yumuşatma yarıktan yırtılmaya götürebilir.Krem esasen derinin kurumaması ve çatlakların oluşmaması için alınan bir önlemdir .Çizgi şeklinde daha oluşmakta olan çatlaklardada ilerlemesini yavaşlatır.

Saygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

356 Mesaj
30 Nisan 2012; 16:55:02 

zaten benimde çatlak dediklerim çizgi şeklinde bunları geçirebileceğimiz bir şey var mı peki

2011 MONDEO 1.6 ECOBOOST SELECTİVE CİVA GRİ

Sorunun kendinde olduğunu anlamayan insanlar, çözümü başkalarının huzurunu bozmakta bulur.

1 Mesaj
30 Nisan 2012; 23:55:42 

Merhabalar Cem Bey...

Nerdeyse çogu Msjları Okudum ve Bu İşteki Tecrübe Kalitenizi Yazılarınızdan , Olaylara Yaklaşım Tarzınızdan En Önemliside Bu Forumda Müşteri Çekmekten Çok İnsanların İhtiyaç Ve isteklerine Çözüm Üretme Anlayışınızdan Çok Etkilendigimi Ve Sizi Takdir Ettiğimi Söylemeden Geçemiycem...

Ben Aydın'ın Kuşadası İlçesinde Yaşıyorum... 2007 Ford Focus Aracıma Hem Koltuk Hem Direksiyona Deri Kaplama Yapmak İstiyorum... Açıkcası Gözüm Gibi Baktıgım Aracımı İşin Ehli Olmayan İnsanlara Bırakmaktan Çekindigim İçin Profesyonel Bu İşi Yapan Ve Referansları İyi Olan Biriyle İletişime Geçme Çabasında Forumda Dolanırken Sizin Yazılarınızı Gördüm...

Yazılardan Anladıgım Kadarıyla İstanbulda İkamet Ediyorsunuz... İşim Dolayısıyla Hafta sonları Dahi Çalışıyorum Nerdeyse Ve İStanbula Gelme İmkanımda Malesef Yok...

Acaba Sizin Gibi İşin Ehli Olan Ve Bu İşte Profesyonelleşmiş Aydın Veya İzmir de Tanıdıgınız Veya Bana Önerebilceginiz Bi Firma Varmıdır ?

Birde Alman Suni Deir Kaplama Mazemesiyle Bu Dediklerimi Yaptırdıgımda Ortalama Maliyet Ne Kadar Olur ?

YArdımlarınızı Bekliyorum...

5461 Mesaj
1 Mayıs 2012; 0:11:07 

quote:

Orijinalden alıntı: ahcasa

zaten benimde çatlak dediklerim çizgi şeklinde bunları geçirebileceğimiz bir şey var mı peki

Nemli bezle silin,daha sonra nemlendirici bir cilt kremi uygulayın,böylelikle derinin sertleşmesini ,kurumasını önler derinin ömrünü uzatmış olursunuz.

ART CAR

5461 Mesaj
1 Mayıs 2012; 0:33:18 

quote:

Orijinalden alıntı: metehan_r

Merhabalar Cem Bey...

Nerdeyse çogu Msjları Okudum ve Bu İşteki Tecrübe Kalitenizi Yazılarınızdan , Olaylara Yaklaşım Tarzınızdan En Önemliside Bu Forumda Müşteri Çekmekten Çok İnsanların İhtiyaç Ve isteklerine Çözüm Üretme Anlayışınızdan Çok Etkilendigimi Ve Sizi Takdir Ettiğimi Söylemeden Geçemiycem...

Ben Aydın'ın Kuşadası İlçesinde Yaşıyorum... 2007 Ford Focus Aracıma Hem Koltuk Hem Direksiyona Deri Kaplama Yapmak İstiyorum... Açıkcası Gözüm Gibi Baktıgım Aracımı İşin Ehli Olmayan İnsanlara Bırakmaktan Çekindigim İçin Profesyonel Bu İşi Yapan Ve Referansları İyi Olan Biriyle İletişime Geçme Çabasında Forumda Dolanırken Sizin Yazılarınızı Gördüm...

Yazılardan Anladıgım Kadarıyla İstanbulda İkamet Ediyorsunuz... İşim Dolayısıyla Hafta sonları Dahi Çalışıyorum Nerdeyse Ve İStanbula Gelme İmkanımda Malesef Yok...

Acaba Sizin Gibi İşin Ehli Olan Ve Bu İşte Profesyonelleşmiş Aydın Veya İzmir de Tanıdıgınız Veya Bana Önerebilceginiz Bi Firma Varmıdır ?

Birde Alman Suni Deir Kaplama Mazemesiyle Bu Dediklerimi Yaptırdıgımda Ortalama Maliyet Ne Kadar Olur ?

YArdımlarınızı Bekliyorum...

Merhabalar ;

Öncelikle takdirleriniz ve güveniniz için çok teşekkür ederiz.Otomobilleri sevdiğim için bu işi çok severek yapıyorum..kendi merakımdanda otomobillerle ilgili işim dışındada baya bilgiye sahibim ,bu bilgiyi hem kendi araçlarımdan hemde merakımdan öğrendim.Seneler gelip geçtikçede iyi ve kötü bir sürü tecrübem oldu .Bu tecrübelerin kötülerini kimse yaşamasın diye,iyilerini ise insanlar bu deneyimleri yaşasınlar da mutlu olsunlar diye paylaşıyorum.

Dikkat ettinizse tavsiye hususunda daima söylediğim bir şey vardır.Bu işte usta mükemmelde olsa kontrol olmadığı takdirde hata kaçınılmazdır..Ben devamlı kontrol eden biri değilmişim gibi görünür oysa atölyeye girip içerden geçsem dahi artık nerde ne var nasıl düzelecek düzelmesi için ne yapılmalı bunu anında söylerim..Çalışanlarımda bunu gayet iyi bilirler ..hatta bu kontroller araç için 5 i dahi geçtiği olur.maksat burda hata bulmak değil hatayı yaptırmamaktır ..kontrol yapacağımı bilmeleri bile çoğu zaman yeterlidir..Bunları niye anlatıyorum,ben kendi ustamı dahi kontrolüm olmadığında tavsiye edemezken ,hiç kontrol edemiyeceğim başka birini tavsiye etmem mümkün değildir.

Ancak ne olur,mesela benim duyduğum izmirde ercü oto döşeme var.Siz kendisiyle konuşursunuz veya gidersiniz yaptığı işleri siz bizzat görürsünüz ,beğenirseniz yaptırırsınız.Ama ben tavsiye olayına hiç bir zaman girmeyi sevmem .Zaten kontrol edemeyeceğim diye gayet rahat bayii açabilecekken onu dahi açmıyorum ,çünkü araç teslimine kadar kontrol edemezsem bu sefer çok rahatsız olurum.

Sizin aracınız standart iç koltuk hacmine sahip bir araç işçiliğide hiç problemli değil aracınızın bizde alman suni deri kapılar dahil yapım fiyatı 950 tl ,direksiyonun hakiki deri kaplama fiyatıysa 150 tl dır.

Saygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

153 Mesaj
1 Mayıs 2012; 19:33:56 

merhaba;
2006 fiat albea için,suni deri koltuk kaplaması yaptırmak istiyorum,sizce değer mi?
nasıl yaptırmalıyım...

5461 Mesaj
1 Mayıs 2012; 20:33:53 

quote:

Orijinalden alıntı: emeraldozsel

merhaba;
2006 fiat albea için,suni deri koltuk kaplaması yaptırmak istiyorum,sizce değer mi?
nasıl yaptırmalıyım...

Merhabalar;

Ben otomobilleri sevdiğimden bu güne kadar hiç araç sınıflandırması yapmadım ve yapmamda ;çünkü eğer otomobilleri seviyorsanız onlar için herşey değer..Çünkü günün büyük bölümünü nerdeyse tarafikte geçiriyoruz onuda zevkimize göre geçirmemiz bence herşeye değer .. Tabi değmesi dışında ,bu zaruri değil,lüks bir tüketim olduğundan deri döşemede bütçede devreye giriyor.Yani yanlız değmesi yeterli olmıyabiliyor.

Benim otomobil sevgim dışında işime gelirsek,fiyatlandırmada araçlara ve markalara göre değil araçtaki giden malzeme,süre ve işçilik ile fiyatlarımı belirlerim.Bu bilgi ışığında en yüksek fiyatlı çıkan standart günlük kullanım araçlarına göz atarsak..renault 21 grubu manager ve concord,citroen grubu c5 ve picasso,peugeot 3008-5008 grubu,tofaş kuş grubu,tempra ,tipo,siena,bravo,brava v.b ..sizin araç kuş grubunun yeni nesli ,farkı ise işçilik olarak kuş grubundan daha kolay olması ..malzeme olarak yine kapılar özel press yapışma ve tam kapı olduğundan malzememiktarı standardın üzerinde çıkıyor..Aracınızın alman suni deri ile çıkacağı fiyatı 1150 tl dır..Değip değmiyeceğinede tamamıyla siz bütçenize göre karar verin bence ,benim için, bütçe dışında ,çok sağlıklı ,tertemiz ve aracı bir üst segmente çıkaran bir iştir.

Bu güne kadar albea olarak bir beyaz sivil polis aracı ve taksi olacak bir araç yaptık..

Saygılarımla

A.CEM ADALI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ART CAR -- 1 Mayıs 2012; 20:38:24 >

ART CAR

496 Mesaj
2 Mayıs 2012; 14:47:15 

Cem Bey merhaba;

Golf 6 Highline aracım var. Aracımın koltukları alacantra kaplama. Aslına bakarsanız koltuk döşemelerinden çok memnunum. Fakat koltukların yan kısımları ve arkaları kumaş kaplama. Rahatsız olduğum kısımlar buralar. Mevcut koltuk döşemesini koruyarak (alacantra kısımlar) kalan yerleri deri kaplamak mümkün mü? Tabi aynı zamanda kapılardaki kumaş kısımlarda deri olsun istiyorum. Bu işlemler hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Maliyet ne tutar?

Saygılarımla

5461 Mesaj
2 Mayıs 2012; 21:27:51 

quote:

Orijinalden alıntı: graphys

Cem Bey merhaba;

Golf 6 Highline aracım var. Aracımın koltukları alacantra kaplama. Aslına bakarsanız koltuk döşemelerinden çok memnunum. Fakat koltukların yan kısımları ve arkaları kumaş kaplama. Rahatsız olduğum kısımlar buralar. Mevcut koltuk döşemesini koruyarak (alacantra kısımlar) kalan yerleri deri kaplamak mümkün mü? Tabi aynı zamanda kapılardaki kumaş kısımlarda deri olsun istiyorum. Bu işlemler hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Maliyet ne tutar?

Saygılarımla

Merhabalar;

Bende bundan tarafım ,daha evvel yapılan highline araçların hepsinde sahiplerinin isteği doğrultusunda tam deri yaptık ,oysa sizin söylediğiniz çok mantıklı ,yanları deri yapıp araç içindeki döşemenin değerini bir anda 2000 tl lık döşeme haline getireceksiniz.Bunu düşünmeden direk düşündüğümüzdede tek handicap fiyat, komple aynı işçilik ve sadece orta parçalar deri olmıyacağından fiyattaki fark full deriyi 950 tl ya yaparken ,bu seçenektede 700 tl ya yapacaksınız.Birde kapılarında üst kısımlarını koltukların ortasındaki hakiki alcantaradan yapma seçeneğiniz çok şık olabilir..Bundada 95 euroluk orjinal alcantarasıyla ,sadece malzeme fiyatı eklemesiyle aracınız 950 tl ya yani komple suni alman deri fiyatına gelir..

Benim yardımcı olabileceğim ve fikirlerim bunlardır .

Saygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR

496 Mesaj
3 Mayıs 2012; 0:43:41 

quote:

Merhabalar;

Bende bundan tarafım ,daha evvel yapılan highline araçların hepsinde sahiplerinin isteği doğrultusunda tam deri yaptık ,oysa sizin söylediğiniz çok mantıklı ,yanları deri yapıp araç içindeki döşemenin değerini bir anda 2000 tl lık döşeme haline getireceksiniz.Bunu düşünmeden direk düşündüğümüzdede tek handicap fiyat, komple aynı işçilik ve sadece orta parçalar deri olmıyacağından fiyattaki fark full deriyi 950 tl ya yaparken ,bu seçenektede 700 tl ya yapacaksınız.Birde kapılarında üst kısımlarını koltukların ortasındaki hakiki alcantaradan yapma seçeneğiniz çok şık olabilir..Bundada 95 euroluk orjinal alcantarasıyla ,sadece malzeme fiyatı eklemesiyle aracınız 950 tl ya yani komple suni alman deri fiyatına gelir..

Benim yardımcı olabileceğim ve fikirlerim bunlardır .

Saygılarımla

A.CEM ADALI

Cem bey öncelikle cevabınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim.

Açıkcası tecrübelerinize dayanarak söylemiş olduklarınız beni iyice cesaretlendirdi. Bu şekilde bir çalışma çok güzel olacak gibi görünüyor. Yalnız sormak istediğim birşeyler daha var. Bahsettiğiniz alman suni derinin özellikleri nedir acaba? Gerçek deriden ne gibi farkları var? Mümkünse bahsettiğiniz derinin fotoğrafları (görme imkanımız) var mı?

Son olarak kapılara alacantra mı yoksa bu suni deri mi daha şık olur acaba? Açıkcası bu fikir (ortası alacantra yanlar deri) görmüş olduğum bir audiden dolayı belirdi aklımda. Yalnız kapılarına dikkat etmemiştim alacantra mı deri mi diye?

Saygılarımla

5461 Mesaj
3 Mayıs 2012; 11:08:27 

quote:

Orijinalden alıntı: graphys

Cem bey öncelikle cevabınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim.

Açıkcası tecrübelerinize dayanarak söylemiş olduklarınız beni iyice cesaretlendirdi. Bu şekilde bir çalışma çok güzel olacak gibi görünüyor. Yalnız sormak istediğim birşeyler daha var. Bahsettiğiniz alman suni derinin özellikleri nedir acaba? Gerçek deriden ne gibi farkları var? Mümkünse bahsettiğiniz derinin fotoğrafları (görme imkanımız) var mı?

Son olarak kapılara alacantra mı yoksa bu suni deri mi daha şık olur acaba? Açıkcası bu fikir (ortası alacantra yanlar deri) görmüş olduğum bir audiden dolayı belirdi aklımda. Yalnız kapılarına dikkat etmemiştim alacantra mı deri mi diye?

Saygılarımla

Ben teşekkür ederim,

Bahsettiğim sizin aracınızda kullanılacak alman suni deri ,volkswagen grubunun bütün araçlarındada kullanılan, orjinal sensotek deri adıyla sunulan,exclusiv line araçlarında kullandığı suni deridir.Testleri almanyada özel olarak otomobil spectlerine uygun olaraak yaapılmıştır .Herhangi bir suni deri değil otomobiller için üretilen orjinal renkler ve dokularda suni derilerdir.Bu derileri kullanaan firmalar ,Mercedes-Benz,BMW ve Ford gibi otomotiv devi firmalardır.

Kapıların tamamında aalcantara kullanmıyacağız dikey olan kısımda alcaantara kullanacağız,kol koyduğunuz kısımdaa yine deri kullaanaacağız..Yanlız araacın içi ne renk ,çünkü kapıda dahi kullansak aalcantaranın her renk stoğu yoktur.Ben daha ziyade siyah için konuştum..ben size aynı muadil alcantara deri yapılmış bir jetta nın fotolarını ekliyorum.yaptığımız araç buydu..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5461 Mesaj
3 Mayıs 2012; 11:10:10 

bu araç standart kumaşlı bir araç,şimdi yapıldıktan sonraaki haline göz atalım..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5461 Mesaj
3 Mayıs 2012; 11:11:25 

başka bir açı..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5461 Mesaj
3 Mayıs 2012; 11:14:19 

farklı bir açı

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5461 Mesaj
3 Mayıs 2012; 11:20:30 

arka koltukları

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5461 Mesaj
3 Mayıs 2012; 11:22:03 

arka koltuklar farklı açı..bu koltuklarda hakiki alcantara marka kodlu alcantara ve alman suni deri kullanılmıştır.

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5461 Mesaj
3 Mayıs 2012; 11:28:18 

ön koltuk farklı açı

local://upfiles/181245/FFB40912A7C94A20A8556D5B4031F0FC.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ART CAR -- 3 Mayıs 2012; 11:36:10 >

ART CAR

5461 Mesaj
3 Mayıs 2012; 11:29:47 

ön kapı..

local://upfiles/181245/50EC5639854749A59C84494BCC7947C5.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ART CAR -- 3 Mayıs 2012; 11:32:02 >

ART CAR

5461 Mesaj
3 Mayıs 2012; 11:33:25 

küçük çıktığından ön kapı tekrar..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

8 Mesaj
4 Mayıs 2012; 18:29:34 

Cem Bey Merhaba ;
Volkswagen Tiguan Aracı ile ilgili daha önce çalışmalarınız oldu mu ?
Aracın Deri Döşemesi ne kadara mal olur ?
şimdiden teşekkür ederim ilginiz için. :)

5461 Mesaj
5 Mayıs 2012; 11:35:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih3441

Cem Bey Merhaba ;
Volkswagen Tiguan Aracı ile ilgili daha önce çalışmalarınız oldu mu ?
Aracın Deri Döşemesi ne kadara mal olur ?
şimdiden teşekkür ederim ilginiz için. :)

Merhabalar;

Tiguan çok yaptık fakat sadece bir aracın fotoğrafları var o da müşterimiz çok güzel anlaşılır bir şekilde fotoğrafları çekmiş o bana göndermişti sağolsun..Yanlız bu araba biraz farklı bu araçta hakiki alcantara ve alman suni deri kullanıldı.fotoğraflardaki aracın döşemesi 2000 tl dır.Eğer sadece alman suni deri düşünürseniz bu fiyat 1000 tl dır.orta alcantara olan dilimlerde delikli orj mercedes alman suni deri düşünürseniz bundada 150 tl fiyat farkı olur yani 1150 tl ya mal olur..

Ben size yaptığımız aracın fotoğraflarını yapılacak iş bilgisi babında ekliyorum..

İLK OLARAK ARAÇ DIŞTAN ..

Saygılarımla

A.CEM ADALI

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5461 Mesaj
5 Mayıs 2012; 11:37:22 

ŞİMDİ YAPILAN İÇİNE BİR GÖZ ATALIM..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5461 Mesaj
5 Mayıs 2012; 11:40:19 

FARKLI AÇI..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5461 Mesaj
5 Mayıs 2012; 11:42:23 

YİNE FARKLI AÇI..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

5461 Mesaj
5 Mayıs 2012; 11:44:38 

UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR..

0

Ekteki dosya (1)

ART CAR

8 Mesaj
6 Mayıs 2012; 15:39:55 

teşekkürler Cem Bey fotoğraflar için.
affınıza sığınarak bir sorum olucak koltukların orta kısmının gri olmasının sebebi suni deri olması mı ?
tümüyle siyah olsa fiyat ne kadar değişir ?
Tekrar teşekkür ederim.

5461 Mesaj
6 Mayıs 2012; 16:12:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih3441

teşekkürler Cem Bey fotoğraflar için.
affınıza sığınarak bir sorum olucak koltukların orta kısmının gri olmasının sebebi suni deri olması mı ?
tümüyle siyah olsa fiyat ne kadar değişir ?
Tekrar teşekkür ederim.

Gayet normal ,bilmek durumunda değilsinizki tabiki sorabilirsiniz,Kenarlarda alman suni deri ,ortalarda metresi 95 euroluk hakiki alcantara kullanılmıştır .Deri ışığı yansıttığı ,alcantara ışığı içine çektiği için renkler flaştan çok farklı çıkmış,esasında araçta kullanılan deri de tam simsiyah değil,deri antrazit tir.ortada kullanılan alcantara ise ton sür ton kontrast yaratmak amacıyla füme kullanıldı.Bu fotoğrafı zaten sadece araca yapılan döşemeyi işçiliği görün diye ekledim..bu döşeme standart bir döşeme değil yukarda söylediğim gibi 2000 tl lık bir döşemedir.

Saygılarımla

A.CEM ADALI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ART CAR -- 9 Mayıs 2012; 0:20:34 >

ART CAR

1963 Mesaj
6 Mayıs 2012; 20:04:50 

quote:

A.CEM ADALI

Cem bey iyi gunler;

Eger bugün sizin için uygunsa direksiyonu ve vitesi deri kaplatmak icin iş yerinize gelmek istiyorum. Gun icinde teslim edebilme durumunuz nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chncnyhn -- 7 Mayıs 2012; 8:43:56 >

HTC Evo3d
Sony Vaio VPCF11S1E

5461 Mesaj
8 Mayıs 2012; 1:35:06 

quote:

Orijinalden alıntı: chncnyhn

Cem bey iyi gunler;

Eger bugün sizin için uygunsa direksiyonu ve vitesi deri kaplatmak icin iş yerinize gelmek istiyorum. Gun icinde teslim edebilme durumunuz nedir ?

Direksiyon kaplamalarımı diğer atölyemde ve bizzat başında yaptırdığımdan benim mutlaka direksiyon yapılan gün başında olmam gerekiyor.Tüm programları bizzat ayarladığımdan ikinci atölyeye müşteri almıyorum ,maçkada mağzada randevu günü en geç sabah 9.00 da aracınızı teslim ediyorsunuz aynı günün akşamıda teslim alıyorsunuz, direksiyon AırBag göbeğin gergilerinde sıkışma veya sökülmesi için servis aparatı gerekmiyorsa ,biz direksiyonu söküyoruz,sizin araç aynen maçkada kalıyor ben direksiyonu alıp diğer atölyede kaplatıp geri getiriyorum. Keşke yaptıracağınız gün değilde, geçen hafta sonu cumadan söylemiş olsaydınız hafta sonu şehir dışındaydım daha yeni döndüm .salı günü full gün dışarda olacağım..Eğer uygunsanız çarşamba günü bana o.k i verip sabahtan gelirseniz mümkün olur,defterime bakmadım ama aynı gün bir direksiyon daha var bildiğim kadarıyla ..

Saygılarımla

A.CEM ADALI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ART CAR -- 8 Mayıs 2012; 1:51:45 >

ART CAR