- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
msn açılmıyor hata veriyor
105 Cevap332131 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

29 Mesaj
23 Nisan 2006; 14:40:33 

arkadaşlar internet explorer sayfasını normal bir şekilde açıyorum internet var ama msn açtıgım zaman bu hatayı veriyor ÖZGÜNÜZ SUANDA MSN SİZİN İÇİN KAYIT YAPAMADIK LÜTFENDAHA SONRA TEKRAR DENEYİN DİYE BİR YAZI ÇIKIYORU YARDIMCI OLUR SANANIZ SEVİNİRİM .

a@n

1062 Mesaj
23 Nisan 2006; 14:42:54 

başka bi adresle açmayı dene onla açabilirsin belki .bana olmuştu 2 gün evvel başka adresler açılıodu benimki açılmiyodu. bikaç saat sonra sorun çözüldü kendi kendine

____gRuP AnKaRa____

29 Mesaj
23 Nisan 2006; 14:56:35 

başka adereslede açılmıyor ben internet cafe işletiyorum makinaya geçenlerin hiç biri msn açamıyor

a@n

2655 Mesaj
23 Nisan 2006; 15:00:42 

en az 8-10 kişiden duydum bu sorunu com uzantılılarda olması dikkatimi çekti
co.uk/de/fr uzantılı adreslere dene bakalım aynısı olacakmı

l|lllll|lll||ll||lll|ll||lllll||lll¢σρуяιgнт © ѕιη¢є 1982-2014

29 Mesaj
23 Nisan 2006; 15:06:22 

onlarda aynı hata

a@n

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Nisan 2006; 17:05:29 

tarih zaman ayarlarını yap bazen ondan yapıyor

528 Mesaj
23 Nisan 2006; 17:40:55 

quote:

Orjinalden alıntı: tolgaaksu84

tarih zaman ayarlarını yap bazen ondan yapıyor

+1
bende de aynı sorun vardı tarih ve saati ayarlayınca düzeldi

İletilerimizde Türkçe'mizi katletmeyelim LÜTFEN!
(a-b-c-ç-d-e-f-g-ğ-h-ı-i-j-k-l-m-n-o-ö-p-r-s-ş-t-u-ü-v-y-z)

2331 Mesaj
23 Nisan 2006; 18:48:18 

bu sorun msn serverlerinden kaynaklanıyor düselir.

29 Mesaj
23 Nisan 2006; 20:28:05 

arkadaşlar sorun hal oldu tarih ve saattenmiş hepini teşekkürler

a@n

Uzaklaştırılmış
23 Nisan 2006; 22:48:53 

bizde teknık servisde 3 gün boyunca ugrastık ya bu sorun için pc üzerindeki ek donanıları kaldırıyoruz acaba bi çakısmamı var yo olmuyo mail adresimi donduuruldu acaba hayır oda degil sonra en son baktıgımızda tarih saat ayarlarını oldugunu görünce cıldıracaktım normalde messenger açılmam sebepleri hep tarih ve zamandan kaynaklanıyor

Uzaklaştırılmış
24 Nisan 2006; 3:11:17 

bendede aynı sorun vardı bizamanlar ama co.uk falan adresleri aldım onlarıkullanıyom imzamdada yazıyo

2025 Mesaj
24 Nisan 2006; 10:24:43 

bende bazen bu sorunla karşılaşıyorum bir keresinde 1hafta açamamıştım...

sorun tarih saat ayarlarındaymış ama bazen tarih saat ayarları düzgüz olsada aynı hatayı veriyor msn

246 Mesaj
24 Nisan 2006; 10:44:42 

Tarih ve saat ayarı dediğiniz i anlamadım bilgisayarın tarih ve zamanını mı değiştirecez biraz açıklarmııısıınııız?

Benim msn de açılmıyor. SORUN GİDER e tııklıyorum böle bi ekran çıkıyor!!

0

ONAR diyorum sorun çözülmüyor???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurcan83 -- 24 Nisan 2006; 10:50:55 >

Güzel insan bastığı zaman toprağı, baktığı zaman yaprağı incitmeyendir...

246 Mesaj
27 Nisan 2006; 10:08:26 

Yok mu bilen bunun çaresini arkadaşlar???

1847 Mesaj
27 Nisan 2006; 10:24:24 

tarih ve saati kontrol et yanlışsa açılmıyor zaten msn

** INTEL i7 960 3.20 GHz ** ASUS Rampage III Extreme ** 6*2 GB KINGSTON HyperX 1600 MHZ **
** GIGABYTE GTX 770 WindForce 3x OC 2GB ** Gigabyte Odin GT 800W ** 2*1 TB SEAGATE SATA III 64 MB CACHE NCQ RAID0 ** ** 2*ASUS DRW-24B3LT 24x Sata DVD-RW Light Scribe Siyah ** COOLER MASTER HAF X 942 BLACK EDITION **
** G27 Racing Wheel **
Xperia Z Black

489 Mesaj
27 Nisan 2006; 10:47:09 

quote:

Orjinalden alıntı: onurcan83

Tarih ve saat ayarı dediğiniz i anlamadım bilgisayarın tarih ve zamanını mı değiştirecez biraz açıklarmııısıınııız?

Benim msn de açılmıyor. SORUN GİDER e tııklıyorum böle bi ekran çıkıyor!!

0

ONAR diyorum sorun çözülmüyor???

İlk önce DNSlerini Otomatik Almıyorsan otomatik almayı dene Yada TRY-DNS ayar programını indirip bilgisayarını kur ANahtar bağlantı noktası Proxyden kaynkalnıyor olabilir Xp kullandığını varsayıyorum İnternet Exploreri açıp Araçlardan Seçeneklere gir yukarıdan bağlantılar sekmesine gir orda en aşşağıda yerel ağ ayarlarına tıklayıp ayarları otomatik algılayı işaretleyebilirsin kolay gelsin...
Birde Saat ve Tarih ayarlarını kontrol et Doğrumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alwaysleader -- 27 Nisan 2006; 10:48:39 >

KimiLer ßağır ßağıra, KimiLer usulca söyler, Duygular aynıdır asLında; GözLerin Cesaret versin ßende ßağırayım ama Şimdi UsuLcayım...

477 Mesaj
27 Nisan 2006; 11:05:08 

sağ allta pc saatinin üstüne çift tıkla /internet saati/güncelleştir de boylece saati güncellemiş olursun

eğer umudun yoksa,onurun için yaşarsın

260 Mesaj
27 Nisan 2006; 11:07:54 

BAĞIRA BAĞIRA SÖYLÜYOM YETER ARTIK YAF
1- Dnsleri kontrol et
2- Tarih Saati Kontrol et

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

246 Mesaj
28 Nisan 2006; 8:08:36 

Sorun hala düzelmedi tüm dediklerinizi yaptım malesef hala aynı...

246 Mesaj
28 Nisan 2006; 14:59:13 

Tamam dostlar düzeldi

189 Mesaj
28 Nisan 2006; 15:03:28 

abi internete giriyor msn yi açmıyorsa belli başlı sorunlardır ya tarih-saat ya da dns ayarlarıdır genellikle bunlardır abicim

İmzanız kural dışı.

189 Mesaj
28 Nisan 2006; 15:05:28 

bu arada imzan çok hoş

İmzanız kural dışı.

7 Mesaj
29 Nisan 2006; 8:44:18 

herkese merhaba benim 2 adet sorunum var biri m robe um diğeri de gmail üzerinden aldığım msn hesabım arkadaşım bir gün (bilgisayar bölümünde okuyorum) eşşekoğlu eşşek şakası olsun diye benim kullandığım bilgisayar keylogger koymus ve yazdığım herseyi arkadakı flash diske kaydetmiş ve şifremi öğrenmiş bende dolayısıyla hemen şifrelerimim değiştirdim ancak g'mail' üzerine açmış oldugum msn hesabımın sifresi bir turlu değişmiyor şifremi unuttum diyorum yönlendiriyor e mail adresi hatalı diyor oysakı doğru parolamı sıfırla diyorum yönlediriyor karakterler eşleşmiyor diyor msn ime de ne eski e de yeni parolamla giremiyorum bunun için yardım istiyorum iyi günler mümkümse hemen..

469 Mesaj
29 Nisan 2006; 9:05:47 

tarih ayarından ve dns serverden ypıyor aradaşların dedikleri dogru +1

26 Mesaj
29 Nisan 2006; 11:45:34 

tarih ve saat ten yapıyor kardes ya tarıhın yada saatın yanlıs ben bılgısayarın pılını cıkarınca saat sıfırlanmıstı 1 hafta acamadım msn mı sonra babam su bılgısayarın saatını ayarla dedı bend eolesıne ayarladım bı bakım msn acıldı acayıp tesaduf he

ben cakmam ımzadan falan kagıt getırın ımzalarım :D

1387 Mesaj
29 Nisan 2006; 15:56:25 

msn yi tekrar yükle

26.03.2006-19.10.2014

809 Mesaj
29 Nisan 2006; 20:39:04 

quote:

Orjinalden alıntı: amendi

arkadaşlar internet explorer sayfasını normal bir şekilde açıyorum internet var ama msn açtıgım zaman bu hatayı veriyor ÖZGÜNÜZ SUANDA MSN SİZİN İÇİN KAYIT YAPAMADIK LÜTFENDAHA SONRA TEKRAR DENEYİN DİYE BİR YAZI ÇIKIYORU YARDIMCI OLUR SANANIZ SEVİNİRİM .

DAHA ÖNCE YAZMIŞTIM FORUMU ARAMADAN CEVAP İSTİYORSUN YARDIM EDEYİM
.

MSN HATA KODLARI VE ANLAMLARI

800b001
Hizmet geçici olarak kullanilamadigindan .NET
Messenger Service oturumu açilamadi. Lütfen daha
sonra yeniden deneyin.

80072ee7
sonra yeniden deneyin.

80072efd
Hizmetten veya Internet baglantinizdan
kaynaklanan bir sorun nedeniyle su anda .NET
Messenger Service oturumunuzu açamiyoruz. Lütfen
Internet'e bagli oldugunuzdan emin olun.

80072f0d
MSN Messenger'iniza baglanilirken sorun olustu. Bu
sorun hakkinda yardim için Sorun Gider'i tiklatin.

80070190
sonra yeniden deneyin.

81000301
Hizmetten veya Internet baglantinizdan kaynaklanan
bir sorun nedeniyle su anda .NET Messenger
Service oturumunuzu açamiyoruz. Lütfen Internet'e
bagli oldugunuzdan emin olun......

Hata1-

Microsoft.Windows.Networking.RtcDll, type="win32", version="5.2.2.1", publicKeyToken="6595b64144ccf1df", processorAchitecture="x86"" derlemesi yüklenirken bir hata oluştu. Daha fazla bilgi için lütfen Yardım ve Destek'e bakın. HRESULT: 0x80070002

Cevap
Casus yazılım algılama programlarını kapat
Microsoft® Windows® AntiSpyware (Beta) yüklüyse, Windows AntiSpyware simgesini görev çubuğu bildirim alanında sağ tıkla ve "Microsoft AntiSpyware'i Kapat"ı tıkla Microsoft dışı casus yazılımdan koruma programlarınız varsa, üretici tarafından sağlanan yönergelere bakın.MSN Messenger Kurulumu'nu yeniden çalıştırın.Bu sorunu çözmezse, diskte yeterli boş alan olmayabilir. Disk Temizleme aracı sabit diskinizde nasıl güvenli bir şekilde alan boşaltılabileceğini hesaplar.
Bir miktar disk alanını kullanılabilir yapmak için Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıkla Performans ve Bakım'ı tıkla.Sabit diskinizde yer boşaltın'ı tıkla.Disk Temizleme iletişim kutusu görünür.Disk Temizleme sekmesinde, aşağıdaki onay kutularını seç.Karşıdan Yüklenen Program Dosyaları Geçici Internet Dosyaları Geçici Dosyalar Geçici Çevrimdışı Dosyalar Çevrimdışı Dosyalar Dosyaları bu konumlardan silmek için Tamam'ı Tıkla.İstendiğinde, disk temizlemeyi başlatmak için Evet'i tıklatıyıp başa dön

Hata-2
Hata 81000301 veya 81000306'yı nasıl düzeltebilirim(Bu şekilde mesaj hatası çıkabilir-Hizmetten veya Internet bağlantınızdan kaynaklanan bir sorun nedeniyle şu anda Messenger oturumunuzu açamıyoruz. Lütfen Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun-)

cevap

Internet'e bağlı olduğun emin ol MSN Messenger'ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin ol İşletim sisteminiz için kullanılabilir olan en son güncelleştirmeleri yüklediğinden emin ol. Microsoft® Windows® işletim sistemleri için, Microsoft® Windows® Update web sitesine git Güvenlik duvarı kullanıyorsan, MSN Messenger'a güvenlik duvarı üzerinden tam erişim izni verildiğinden emin ol. Daha fazla bilgi için güvenlik duvarı belgelerine bak MSN Messenger için Gelişmiş Bağlantı ayarlarını doğrula

hata-3

81000370 hatasını nasıl düzeltebilirim (Hata Mesajı-Microsoft® Messenger Service'da oturum açmanızı sağlayamıyoruz-)

cevap

Görev çubuğunda MSN Messenger simgesini (saatin yanında) tıkla ve sonra Çıkış'ı tıkla.Internet seçeneklerinizde aşağıdaki değişiklikleri yapın
Microsoft Windows Başlat düğmesini tıkla Ayarlar'ın üzerine gel ve sonra Denetim Masası'nı tıkla Ağ ve Internet Bağlantıları'nı tıkla Internet bağlantını kur ya da değiştirin'i tıkla İçerik sekmesini tıkla Sertifikalar'ın altında, SSL Durumunu Sil'i tıkla
Bir doğrulama aldığında, Tamam'ı tıkla Gelişmiş sekmesini tıkla ve sonra aşağıda Güvenlik'e git Sunucu sertifikalarının geçerliliğini denetle (yeniden başlatma gerektirir)'in seçili olmadığından ve SSL 2.0 kullan ve SSL 3.0 kullan'ın seçili olduğundan emin ol Bilgisayarınızda Microsoft® Microsoft® Windows® XP çalıştırılıyorsa, DNS çözümleyici önbelleğini temizle Görev çubuğunda, Başlat'ı tıkla ve sonra Çalıştır'ı tıkla Kutuya cmd yaz ve Tamam'ı tıkla Komut istemine ipconfig /flushdns yaz ve ENTER'a bas Yeniden MSN Messenger'da oturum açmayı dene

hata-4

81000365, 8100035b veya 80072EFD hatasını nasıl düzeltebilirim

Cevap

MSN Messenger'da oturum açamazsanız, MSN Messenger'daki bağlantı ayarları Microsoft® Passport veya Microsoft® Messenger Hizmeti'ne bağlanmanızı önlüyor olabilir. MSN Messenger Bağlantısı Sorun Gidericisi çoğu kez sorunları bulabilir ve düzeltebilir. MSN Messenger bir bağlantı sorunuyla karşılaşırsa, Bağlantı Sorun Gidericisi otomatik olarak başlatılır. Bağlantı Sorun Gidericisi'ni kullanmamayı seçerseniz veya Sorun Giderici bağlantı sorununuzu çözmezse:

Araçlar menüsünü tıklatın ve sonra Seçenekler'i tıkla Soldaki bölmede, Bağlantı'yı tıkla bağlantı Ayarları altında, Bağlantıyı Sına'yı tıkla Bağlantı Sorun Gidericisi'nin sisteminizi incelemesine izin verirseniz, Sorun Giderici bağlantı sorunlarını sınar ve sorunları düzeltmek için uygulayabileceğiniz adımları raporlar

hata-5

81000303 hatasını nasıl düzeltirim(Hata Mesajı-Girdiğiniz oturum açma adı varolmadığından veya parolanız yanlış olduğundan, oturumunuzu açamadık-)

Cevap

Geçici Internet dosyalarınızı ve tanımlama bilgilerinizi silin. Daha fazla ayrıntı için tarayıcınızın Yardımına (veya işletim sistemi Yardımına) bakın. MSN Messenger'da yeniden oturum açın. Aynı hata iletisini yeniden alırsanız, Microsoft® Passport kimlik bilgilerinizi sıfırlamanız gerekebilir.Hata iletisini almaya devam ederseniz, ağda gecikme yaşıyor olabilirsiniz veya Passport hizmetinde sorun olabilir. Oturum açmayı daha sonra yeniden deneyin

Hata-6

81000362 hatasını nasıl düzeltebilirim(Hata Mesajı-Bilinmeyen bir Hatayla karşılaşıldı.
-veya-
Internet Explorer çevrimdışı çalışmak için ayarlandığından, MSN Messenger'da oturum açmanızı sağlayamadık. Lütfen tarayıcınızın Dosya menüsünde bu ayarı değiştirin ve oturum açmayı yeniden deneyin-)

Cevap

Görev çubuğunda MSN Messenger simgesini (saatin yanında) tıkla ve sonra Çıkış'ı tıkla Microsoft® Internet Explorer'ı başlat Dosya menüsünde, Çevrimdışı Çalış'ın işaretlenmiş olmadığından emin ol. İşaretlenmişse, kapatmak için Çevrimdışı Çalış'ı tıkla MSN Messenger'da oturum açmayı yeniden

Hata-7

hata kodu 81000303

Cevap

Passport.com ve Hotmail.com'a baglandiktan sonra MSN'e baglanmayi dene ve MSN otomatik aciliyorsa, bunu engelleyip Sign-In diyerek manual olarak baglan

Hata-8

Hata Kodu 80072ee7

Cevap

Cogu kiside de bu yeni bir surum yuklendiginde oluyor, firewall ve internet baglantini kontrol et. MSN'e proxy uzerinden giriyorsan normal baglanmayi dene

hata-9

Hata Kodu 80072efd

Cevap

Bu sorunu genellikle MSN'in server'unda bir problem varsa alirsiniz. Ilk once server'u kontrol edin>> http://messenger.msn.com/Status.aspx

Server da sorun yok. Ama hala problem devam ediyor.

Proxy ayarlarinizi kontrol edin MSN'deki. Orada da sorun yoksa Internet Explorer'in Help seceneginden About Internet Explorer'a tiklatin. Cipher Strength, 128bitten azsa http://www.microsoft.co...dows/ie/download/128bit adresinden Internet Explorer High Encryption Pack ı indirip kurun

Bugunlerde Sürekli olarak bu bölümün uğraştığı sorunlardan biri umarım yardımcı olur size

Hata1-
Microsoft.Windows.Networking.RtcDll, type="win32", version="5.2.2.1", publicKeyToken="6595b64144ccf1df", processorAchitecture="x86"" derlemesi yüklenirken bir hata oluştu. Daha fazla bilgi için lütfen Yardım ve Destek'e bakın. HRESULT: 0x80070002

Cevap
Casus yazılım algılama programlarını kapat
Microsoft® Windows® AntiSpyware (Beta) yüklüyse, Windows AntiSpyware simgesini görev çubuğu bildirim alanında sağ tıkla ve "Microsoft AntiSpyware'i Kapat"ı tıkla Microsoft dışı casus yazılımdan koruma programlarınız varsa, üretici tarafından sağlanan yönergelere bakın.MSN Messenger Kurulumu'nu yeniden çalıştırın.Bu sorunu çözmezse, diskte yeterli boş alan olmayabilir. Disk Temizleme aracı sabit diskinizde nasıl güvenli bir şekilde alan boşaltılabileceğini hesaplar.
Bir miktar disk alanını kullanılabilir yapmak için Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıkla Performans ve Bakım'ı tıkla.Sabit diskinizde yer boşaltın'ı tıkla.Disk Temizleme iletişim kutusu görünür.Disk Temizleme sekmesinde, aşağıdaki onay kutularını seç.Karşıdan Yüklenen Program Dosyaları Geçici Internet Dosyaları Geçici Dosyalar Geçici Çevrimdışı Dosyalar Çevrimdışı Dosyalar Dosyaları bu konumlardan silmek için Tamam'ı Tıkla.İstendiğinde, disk temizlemeyi başlatmak için Evet'i tıklatıyıp başa dön

Hata-2
Hata 81000301 veya 81000306'yı nasıl düzeltebilirim(Bu şekilde mesaj hatası çıkabilir-Hizmetten veya Internet bağlantınızdan kaynaklanan bir sorun nedeniyle şu anda Messenger oturumunuzu açamıyoruz. Lütfen Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun-)
cevap

Internet'e bağlı olduğun emin ol MSN Messenger'ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin ol İşletim sisteminiz için kullanılabilir olan en son güncelleştirmeleri yüklediğinden emin ol. Microsoft® Windows® işletim sistemleri için, Microsoft® Windows® Update web sitesine git Güvenlik duvarı kullanıyorsan, MSN Messenger'a güvenlik duvarı üzerinden tam erişim izni verildiğinden emin ol. Daha fazla bilgi için güvenlik duvarı belgelerine bak MSN Messenger için Gelişmiş Bağlantı ayarlarını doğrula

hata-3

81000370 hatasını nasıl düzeltebilirim (Hata Mesajı-Microsoft® Messenger Service'da oturum açmanızı sağlayamıyoruz-)
cevap

Görev çubuğunda MSN Messenger simgesini (saatin yanında) tıkla ve sonra Çıkış'ı tıkla.Internet seçeneklerinizde aşağıdaki değişiklikleri yapın
Microsoft Windows Başlat düğmesini tıkla Ayarlar'ın üzerine gel ve sonra Denetim Masası'nı tıkla Ağ ve Internet Bağlantıları'nı tıkla Internet bağlantını kur ya da değiştirin'i tıkla İçerik sekmesini tıkla Sertifikalar'ın altında, SSL Durumunu Sil'i tıkla
Bir doğrulama aldığında, Tamam'ı tıkla Gelişmiş sekmesini tıkla ve sonra aşağıda Güvenlik'e git Sunucu sertifikalarının geçerliliğini denetle (yeniden başlatma gerektirir)'in seçili olmadığından ve SSL 2.0 kullan ve SSL 3.0 kullan'ın seçili olduğundan emin ol Bilgisayarınızda Microsoft® Microsoft® Windows® XP çalıştırılıyorsa, DNS çözümleyici önbelleğini temizle Görev çubuğunda, Başlat'ı tıkla ve sonra Çalıştır'ı tıkla Kutuya cmd yaz ve Tamam'ı tıkla Komut istemine ipconfig /flushdns yaz ve ENTER'a bas Yeniden MSN Messenger'da oturum açmayı dene

hata-4

81000365, 8100035b veya 80072EFD hatasını nasıl düzeltebilirim

Cevap

MSN Messenger'da oturum açamazsanız, MSN Messenger'daki bağlantı ayarları Microsoft® Passport veya Microsoft® Messenger Hizmeti'ne bağlanmanızı önlüyor olabilir. MSN Messenger Bağlantısı Sorun Gidericisi çoğu kez sorunları bulabilir ve düzeltebilir. MSN Messenger bir bağlantı sorunuyla karşılaşırsa, Bağlantı Sorun Gidericisi otomatik olarak başlatılır. Bağlantı Sorun Gidericisi'ni kullanmamayı seçerseniz veya Sorun Giderici bağlantı sorununuzu çözmezse:

Araçlar menüsünü tıklatın ve sonra Seçenekler'i tıkla Soldaki bölmede, Bağlantı'yı tıkla bağlantı Ayarları altında, Bağlantıyı Sına'yı tıkla Bağlantı Sorun Gidericisi'nin sisteminizi incelemesine izin verirseniz, Sorun Giderici bağlantı sorunlarını sınar ve sorunları düzeltmek için uygulayabileceğiniz adımları raporlar

hata-5

81000303 hatasını nasıl düzeltirim(Hata Mesajı-Girdiğiniz oturum açma adı varolmadığından veya parolanız yanlış olduğundan, oturumunuzu açamadık-)

Cevap

Geçici Internet dosyalarınızı ve tanımlama bilgilerinizi silin. Daha fazla ayrıntı için tarayıcınızın Yardımına (veya işletim sistemi Yardımına) bakın. MSN Messenger'da yeniden oturum açın. Aynı hata iletisini yeniden alırsanız, Microsoft® Passport kimlik bilgilerinizi sıfırlamanız gerekebilir.Hata iletisini almaya devam ederseniz, ağda gecikme yaşıyor olabilirsiniz veya Passport hizmetinde sorun olabilir. Oturum açmayı daha sonra yeniden deneyin

Hata-6

81000362 hatasını nasıl düzeltebilirim(Hata Mesajı-Bilinmeyen bir Hatayla karşılaşıldı.
-veya-
Internet Explorer çevrimdışı çalışmak için ayarlandığından, MSN Messenger'da oturum açmanızı sağlayamadık. Lütfen tarayıcınızın Dosya menüsünde bu ayarı değiştirin ve oturum açmayı yeniden deneyin-)

Cevap

Görev çubuğunda MSN Messenger simgesini (saatin yanında) tıkla ve sonra Çıkış'ı tıkla Microsoft® Internet Explorer'ı başlat Dosya menüsünde, Çevrimdışı Çalış'ın işaretlenmiş olmadığından emin ol. İşaretlenmişse, kapatmak için Çevrimdışı Çalış'ı tıkla MSN Messenger'da oturum açmayı yeniden

Hata-7

hata kodu 81000303

Cevap

Passport.com ve Hotmail.com'a baglandiktan sonra MSN'e baglanmayi dene ve MSN otomatik aciliyorsa, bunu engelleyip Sign-In diyerek manual olarak baglan
Hata-8

Hata Kodu 80072ee7

Cevap

Cogu kiside de bu yeni bir surum yuklendiginde oluyor, firewall ve internet baglantini kontrol et. MSN'e proxy uzerinden giriyorsan normal baglanmayi dene

hata-9

Hata Kodu 80072efd
Cevap

Bu sorunu genellikle MSN'in server'unda bir problem varsa alirsiniz. Ilk once server'u kontrol edin>> http://messenger.msn.com/Status.aspx

Server da sorun yok. Ama hala problem devam ediyor.

Proxy ayarlarinizi kontrol edin MSN'deki. Orada da sorun yoksa Internet Explorer'in Help seceneginden About Internet Explorer'a tiklatin. Cipher Strength, 128bitten azsa http://www.microsoft.co...dows/ie/download/128bit adresinden Internet Explorer High Encryption Pack ı indirip kurun

100 ÇİÇEK AÇSIN 100 FİKİR TARTIŞILSIN
يذز صطصثك اصسغن يذز فطكطر تارتغاغلسغن

428 Mesaj
26 Ekim 2006; 11:51:06 

Benimde acilmiodu tarih we saattenmis hakkaten cok saolun walla ...

16180 Mesaj
26 Ekim 2006; 11:53:51 

bendede msn 8i yükledikten sonra sapıtmaya başladı

tarih saat felan ayarları normal

2007 Hyundai Getz 1.4 DOHC 4AB AC ABS SR OTM.

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS

63 Mesaj
16 Aralık 2006; 20:48:10 

varsayılan ağ geçidinde uyarı işareti var. Daha bugün adsli yeniden bağlattırdım ancak msn e giremiyorum. Güvenlikle ilgili bir nedenden ötürü bağlantımın gerçekleşmediğini söylüyor.
Diğer sitelere girebiliyorum ancak hotmaile, webmessenger a ya da msn e giremiyorum.
hata kodu: 80072efd

550 Mesaj
11 Mart 2007; 10:21:15 

kardeş ler ben şuan bu mesajı cekerken yaptın msn messengeri tarihi ayarladım yalnız tarhi ayarlamadan önce msn neyi sildim kökten ondan sonra tarih saat falan derken hepsini ayarladım ondan sonra kurdum msn neyi şuan calışıyor .deneyin bence.

75 Mesaj
12 Nisan 2007; 20:10:38 

ya ben saat güncellemisin yapıyorum olmuyo hata veriyo eşin katman sayısı ana makineninkinden az diyo napabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacker19 -- 13 Nisan 2007; 12:19:59 >

İtina ile aslan terbiye edilir. Başvuru : Herhangi bir FENERBAHÇELİ.....
NE LAYLAY CIM CING CONG, NE HAMSI, NE DE ALA KARGA. SAMPIYONSUN BU SENE SANLI KANARYA!

438 Mesaj
13 Nisan 2007; 16:43:22 

dns nasıl ayarlıycam

Ooh baby baby, La La La LaLa La La Hey Baby
metin2 pvp serverler
pvp serverler

bymck1 @ gmail.com

5 Mesaj
13 Nisan 2007; 17:20:31 

eğer bir antivirüs kullanıyorsan o engelliyor olabilir ki büyükihtimalle öyledir .msn eizin ver yine de olmuyorsa başka bir antivirs yükle..

altun333

40 Mesaj
27 Nisan 2007; 11:25:22 

aynı sorunu bende yaşadım ilk baş tarama yaptım. daha sonra C den msn yi sildim daha sonra program ekle kaldırdan tamamen kaldırdım.ve baştan kurdum oldu şu an sorunsuz çalışıyor

33 Mesaj
22 Eylül 2007; 1:50:14 

arkadaslar bendede 80072efd hatası var surda yazdiginiz herseyi yaptim ama olmuyor
normal saatte problem yok internet saatini guncelledim
proxy ayarları tam
calistir a 2 tane komut yazilio .dll leri calistirmak icin yaptim
c:\windows\prefetch klasorunu bosalttim
guvenlik duvari kapali
internet guvenlik en dusukte

sorun giderde gozuken anahtar baglantilarinda sorun oldugu anahtaR baglantilari nedir bilen varmi
evde 4 tane laptop var hepsiyle ayarlarim ayni bitek bende boyle bi sorun cikiyor webmsn aciyor ama live msn acmio ne yaptiysam yukarıdakilerin disinda uygulayabilceim bisi varmi anahtar baglanti noktalari nedir sorun orda cikio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isot85 -- 22 Eylül 2007; 1:52:05 >

3 Mesaj
28 Eylül 2007; 0:38:40 

ya bendede aynı sorun var başka msnleri açıyor asıl kullandığım msn adresini açmıyor bugün işten geldim msni açmam gerekti açamadım bi yardım aldım oda etkili olmadı bi akıl verin aklımı kaybedecem yoksa

_-_THeDeRBeDeR_-_

328 Mesaj
28 Eylül 2007; 0:43:26 

1 öncelikle tarih ve saat ayarın tam olsun
2 önce hotmail com dan msn adresnin mail hesabını aç
sonra msn yi açmayı dene

Gerçekler Öğrenilince Zannetmeler Biter.

3 Mesaj
28 Eylül 2007; 0:49:00 

arkdaşlar bende verilen hata kodu 8100030d budur yukarıdaki yorumları okudum ve saati güncelleştirmeye çalıştım onda bile hata veriyor ayar oldum mubarek ayda günah defterim kabardı bi yardım edin pc yi parçalayacam yoksa

0

Ekteki dosya (1)

_-_THeDeRBeDeR_-_

3 Mesaj
28 Eylül 2007; 0:58:30 

neyse arkdaşlar uzun bir gün ve yarın daha uzun olacak ben bu işe yarın bi çare bulacam yada pc yi parçalayacam iyi geceler bide yardımcı olan arkdaşlar bende şöle bişe yazıyor ''hizmet geçici olarak kullanılmadığından Windows Live Messenger oturumu açılmadı lütfen daha sonra tekrar deneyin hata kodu:8100030d'' aynen budur bi bakarsanız çok iii olur

_-_THeDeRBeDeR_-_

2 Mesaj
30 Eylül 2007; 22:48:58 

Arkadaşlar 2 gündür 81000306 hatasıyla uğraşıyorum bir türlü çözemedim. İşin ilginci msn ve microsoftla ilgi hiç bir sayfaya giremiyorum. Tarih ve saat ayarları doğru.Msn arıza onarımında hiç bir hata göstermiyor.Ve ben yinede bağlanamıyorum.Arkadaşlar rica ediyorum yardım edin yoksa sıyırıcam.Şimdiden teşekkürler.

Parisa

2 Mesaj
2 Ekim 2007; 22:01:01 

Arkadaşlar size bağlantı sorunundan bahsetmiştim."81000306 " Sorunun kaynağını buldum.Windowsun ve massangerin tüm ayarları düzgün olsa bile bu hatayı alma imkanınız var.Bunun sebebi modem ayarları.Bu şekilde sorunu olan arkadaş var ise ve tüm ayarları tamam ise ve yine bağlanamıyor ise sorun modem ayarlarında demektir.Modeminizi fabrika ayarlarına döndürün,ve yapılandırmasını yeniden yapın sorununuz düzelecektir.Hepinize kolay gelsin.

Parisa

Uzaklaştırılmış
2 Ekim 2007; 22:20:54 

1 Mesaj
24 Ekim 2007; 10:13:12 

Slm arkadaşlar
Lütfen banada yardım edin. İnternet sürekli gelip gidiyordu modemde sorun vardır diye düşünüp yeni aldık ama modem pc bağlantısında normal herşey modem internet bağlantısı yok. pc ilk açıldığında geliyor yarım saat sonra gidiyor her gün aynı şey ama ilk seferde yarım saat çalışıyor sonra yok. Formatladık şimdi yine aynı ama buseferde o yarım saatte ne msn açılıyor ne internet. Modemde herşey normal görünüyor internette var ama sayfa açılmıyor msn anahtar bağlantı sorunu gösteriyor ve yarım saat sonra internet yine gidiyor. Nedenini bilen varsa yardım bekliyorum acil çok fena takıldım buna kurtarın beni

55 Mesaj
28 Ocak 2008; 15:14:44 

arkadaşlar aynı sorun bendede meydana geldi tarih ve sattenmiş

65 Mesaj
6 Şubat 2008; 12:08:24 

Arkadaşlar bende 81000378 hata kodu var ne yapabilirim

1 Mesaj
6 Şubat 2008; 13:57:58 

aynı sorun bnde de war beaaa nasıl çözcez anlamadım yardımcı olursanız sewinirimmmmm

Uzaklaştırılmış
6 Şubat 2008; 14:00:21 

Alın bu programla girebilirsiniz msn ye

http://forum.donanimhaber.com/m_20939958/tm.htm

4596 Mesaj
26 Şubat 2008; 18:58:24 

Program bende "connection lost" hatası veriyor. Düzeltmenin bir yolu var mı?

2 Mesaj
4 Mart 2008; 16:24:26 

aynı sorun bendede var başka msnler giriyor aynı makinadan ama sadece benim msn 80072745 hatası veriyor yardımcı olursanız çok sevineceğim

183 Mesaj
7 Mart 2008; 22:18:48 

arkadaslar bnde 80072efd hatası warda dedıklerınızı anladıgım kadarıyla yaptım ....
bı tek proxy ayarları kaldı o ayarların duzgun halını bı ss alıp yollarmısınz buraya
yardımcı olursanız cok sevınıcem..sımdıden tesekkur ederım

519 Mesaj
6 Nisan 2008; 20:58:33 

çok tırt bi sorun sanıyodum saat tarih ayarlarına bi baktım ve dedim kendime ne tırtmışım ufacık bi ayardan sonra açılmaya başlladı livemessenger tıtr messenger :))

https://plus.google.com/photos/101219836452195764918/albums

LV-GUCCI-PRADA-HERMES-BURBERRY ayakkabı ve aksesuarlar için lütfen albumumuze goz atınız!!!

2168 Mesaj
10 Nisan 2008; 18:03:33 

yaw bu sorun bendede ortaya cıktı
vista yükledim sp1 dahil tüm güncellemeleri yaptım açılmıyor 81000306 kodu hep.
yapmadığım şey kalmadı
saat tarih
dns
socksları sildim msnyi baştan yükledim
firewall, defenderi kapadım denedim

genede girmiyo e daha ne yapayım yuh artık çıldıracam

2 Mesaj
18 Nisan 2008; 2:45:28 

merhaba arkadaşlar benim de msn açılmıyor saat ve tarih ayarladım sildim yükledim msn yi ama olmadı
Hatakodu:80048820
Genişletilşmiş hata kodu:80048406
sistem dosyasında veanahtar bağlantı noktalarında sorun gösteriyor yardım edebilirseniz sevinirim.

imzamı kağıda atabilirim :)

1 Mesaj
25 Mayıs 2008; 10:08:12 

YAA BEyler HEpıNIzz KEsın SEsıNIZI msn SI ACILmIYAN KI BU SACMA bı DUruM coRbaDA beNIMDE tuzum OlsuN isTEDIm VE kOnuYA gelelIM PCsıNDE GUVeNLI DUVARı yuKlemıs Olan kI coGUnuzDa varDır guvEnlık ayarları dıyoruzz VE hepSInı acıyoruZ ağ baglantılArım özelLıkler YEGlEnen ıP ADRESInı 4.2.2.1 yaPıyoru<ZZ ve MSN NIN tadıNa VARIyoruzz hatay ANtakYALı BU coCuq heppıNIze kolay GElsın..

3 Mesaj
10 Eylül 2008; 13:20:45