Şimdi Ara

Ergen grubu nedir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
4.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sâlim -- 3 Eylül 2013; 7:18:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dinleyici kitlesine gore diyorlar bende cok tasvip etmiyorum fakat bazen o kitle ole sacmaliyorki onlara seslenmek icin ergen kelimesini kullanmak hos oluyor

• Bunları sölüyenler her yeri Türkiye sanıyor işte.
  • evanascence çok sağlam metal grubudur diyenlere cevap olarak veriyorum ergen grubudur o diye...

Çünkü metal budur

Bu değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Alp -- 2 Kasım 2012; 20:11:29 >

• 22-23 yaşından sonra bu tarz "O metal mi lan ergen grubu, ahahmeheh..." atarlanmaları bitiyor gençler. Dont vori.

Ergen grubu dediğin de Jonas Brothers mı ne o tarz şeyler.
  • Slipknot'a da ergen grubu diyorlar ama takmıyorum. Hatta kızıyorum.

Dead Memories
    Sulfur
    Vermillon 1-2 gibi harikulade parçaları var.

Kızıyorum ama Linkin Park grubunuda nedendir bilmem şaçma sapan ergen grubu olarak nitelendiriyorum. Çok garip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

Slipknot'a da ergen grubu diyorlar ama takmıyorum. Hatta kızıyorum.

Dead Memories
    Sulfur

Kızıyorum ama Linkin Park grubunuda nedendir bilmem şaçma sapan ergen grubu olarak nitelendiriyorum. Çok garip

Linkin park ergen grubu ? dostum linkin park en kaliteli rock grubudur yaptığı işi ise dinleyici kitlesiyle kanıtlamaktadır

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckham'ın Varisi

Linkin park ergen grubu ? dostum linkin park en kaliteli rock grubudur yaptığı işi ise dinleyici kitlesiyle kanıtlamaktadır

O kadarda deel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ɛnslaved

quote:

O kadarda deel.

daha iyisinin olduğunu sanmıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ɛnslaved

quote:

O kadarda deel.

daha iyisinin olduğunu sanmıyorum

/>

şaka bi yana aslında müzik zevki göreceli olduğundan dolayı en kaliteli grup ajdar desen bile bunu çürütemez kimse.ama hani ajdarın nekadar dandik olduğunu hepimiz biliyoruz,aynı mantık işte.rock dinlemeye ilk başladığım zaman evanescence,linkin park falan dinliyordum sonra kulak geliştikçe bunlar yetersiz gelmeye başladı led zeppelin vs dinlemeye başladım.işte rock dinlemeye yeni başlamış ergenler de hormonlarlarının verdiği gazla bu tarz grupları piramidin tepesine çıkarıyorlar,işte bu gruplara ben ergen grubu diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VROOOM -- 2 Kasım 2012; 22:55:49 >

• Van Dayrekşın var bir de..
  • boybandlerin hepsi

• One direction jonas brothers gibi gruplar ergen gruplarına bir örnektir.

• ergen solistli grupların hepsi
  • Avenged Sevenfold'a ergen grubu diyeni de gördüm birde..
  • linkin park en kaliteli rock grubu mu
  • quote:

quote:

Dead Memories
    Sulfur

Yanlış hatırlamıyorsam 2 tane metal-rock belgeseli izledim hiçbirinde LP adı bile geçmedi. Eğer gidip Slayer ile LP denen grubu aynı kefeye koyuyorsan daha müzik konusunda çok ilerlemen lazım...

• grup son 15-20 yılda kurulmuşsa ve geniş kitlelere ulaşmışsa ergen damgası yiyor .Ama akıl yaşta değil baştadır sözünü benimseyememişler ergendir .Avenged sevefold a ergen grubu diyenler bu tarz sevmiyorumda diyebilir
  • quote:

quote:

Dead Memories
    Sulfur

rock grubu? nu-metal diye geçiyor. ayrıca meteora`dan sonraki albümleri boş ve s*çıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud__Strife -- 3 Kasım 2012; 11:14:24 >

• Amy Lee yengeniz hakkında kötü konuştuğunuzu görmeyeyim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.