Şimdi Ara

Artes G711 tablete Android nasıl yüklenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim Artes G711 3G tabletim var. Android 4.0 yüklemek istiyorum. Nasıl yapacağımı bilen birileri varsa bana yardımcı olabilir mi? Bildiğim kadarıyla SD karta bazı programlar indirip yüklemem gerekiyormuş ama nerden indirilir ve tablete nasıl yüklenir bilmiyorum. Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: justinjoys

Arkadaşlar benim Artes G711 3G tabletim var. Android 4.0 yüklemek istiyorum. Nasıl yapacağımı bilen birileri varsa bana yardımcı olabilir mi? Bildiğim kadarıyla SD karta bazı programlar indirip yüklemem gerekiyormuş ama nerden indirilir ve tablete nasıl yüklenir bilmiyorum. Saygılar

Merhabalar;
    İnternet sitemizdewww.artescorp.com Artes G711 Tablet için yazılım bulunmaktadır. Yazılım indirip yükleyebilirsiniz.
    Artes G711 Tablet'e yazılım yükleme işlemi kısaca aşağıda belirtilen şekilde yapılmaktadır.
    Öncelikle Tabletinizdeki varsa kişisel dosyalarınızı yedekleyin. Format atılacağından her şey silinecektir.
    Yazılım yükleme işlemi için En az 1Gb Micro Sd Kart'a ihtiyaç var. İndirdiğiniz zip'li dosyayı klasöre çıkartınız. Klasörün içerisindeki dosyaları Micro Sd Kart'a kopyalayın ve Tabletin Sd Kart Girişine takın. Tablet kapalı konumda iken Home tuşuna basılı tutarak Power Tuşuna basıp Tableti açın. Tablet açıldığında yükleme işlemi başladığını göreceksiniz. Bu ekranı gördükten sonra Home tuşuna basmayı bırakın. Yazılım yükleme işlemi bittiğinde Tablet kendiliğinden kapanacaktır. Yükleme işlemi bu kadardır.
    Yeni yazılım yüklendikten sonra Tabletin ilk açılması, yeni programların yüklenmesinden dolayı normal açılış süresinden daha uzun sürebilir.

• Anlattığınız şekilde yüklemeyi yapıyorum. Çok kolay bir işlemmiş. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: justinjoys

Anlattığınız şekilde yüklemeyi yapıyorum. Çok kolay bir işlemmiş. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Rica ederiz.
  • Firma dedigin, destek dedigin boyle olur.
    Hizir gibi yetisiyor..
    Alkislar...
  • aynsini uyguladim logoda takili kaldi
  • Evet bende de logo da takılma problemi var. Sd karta yükledim yerel sitesinden dosyaları dediğiniz gibi home tusu ve power tusuna basıyorum fakat bi işlem yapmıyor. Nasıl çözümleyecez biz bu işi. Yardımcı olursanız cok sevinrm
  • Tamam çözdüm. home işareti olan degilde M tuşuna basılı tutup açmaya bastim oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.