Şimdi Ara

ETS 2 Etkinleştirme kodu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kodlara bir şey oluyor calısan kodlar suan calısmıyor beklemek mi gerek ne yapalım

• satın al bu oyunun kırılması zor gibi
  • şunun şurasında 20 - 30 tl. oyun oynayacak vaktiniz varsa elbet o kadar para bulacakta vaktiniz vardır. Olmadı 1 gün part time çalışın elinize 40tl geçer (anketör-market tanıtım reyonu görevlisi )

Geriye kalan paraylada cipsi kolasıydı alırsınız yollara vurursunuz kendinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknkoca2

kodlara bir şey oluyor calısan kodlar suan calısmıyor beklemek mi gerek ne yapalım

( Anro nickli arkadaştan alıntıdır. )

anlatacaklarımı aynen uygularsanız bir daha serial yazmak zorunda kalmayacaksınız...

Öncelikler arkadaşlar oyunu bilgisayarınızdan komple silin belgelerimdeki save bölümünüde komple silin
    bilgisayarınızda 1 tek bile ets2 ye ait hiç bir dosya klasör kalmasın
    internetinizi kapatın modemi kapatın setup kurulumuna başlayın sakın ve sakın setupla bile kurarken
    internetinizi açmayın kurulumu bitirin internet kapalı iken oyuna girin oyuna girerken hiç bir tuşa basmayın kendisi geçsin serial isteyecek saglam bir seriali girin serial tutmaz ise başka bir serial daha girin
    güncelleştirmeyi yapın yeni profil açın oluşturun oyuna girin ilk yükü götürdükten sonra savegame yapıp çıkın config bölümü not defteri ile açın ordan uset g_news "0" Hanesi 0 yapın kaydedin ve ordan çıkın oyunun içindeki çevrimiçi haberler kısmını ayarlar bölümünden kapatın...
    Artık oyunda bir daha serial istemeyecek sakın eski save dosyanızı belgelerime atmayın ve oyunu açarken veya oyunda iken kesin ve kesin internetiniz açık olmasın yada açmayın tamamen net kapalı oynamanız gerekiyor ben şuanda bu şekilde oynuyorum net açık iken sakın açmayın oyunu...

bu denilenleri yaparsan sıkıntı çıkmaz. diğer artadaşlara da tavsiyeleri için teşekkür et. bu arkadaşlar sadece bi oyun oynuyor anlaşılan. call of serisi, battlefield serisini falanda orjinal alıp oynadılarsa tebrik etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: il60hami84

quote:

Orijinalden alıntı: frknkoca2

kodlara bir şey oluyor calısan kodlar suan calısmıyor beklemek mi gerek ne yapalım

( Anro nickli arkadaştan alıntıdır. )

anlatacaklarımı aynen uygularsanız bir daha serial yazmak zorunda kalmayacaksınız...

Öncelikler arkadaşlar oyunu bilgisayarınızdan komple silin belgelerimdeki save bölümünüde komple silin
    bilgisayarınızda 1 tek bile ets2 ye ait hiç bir dosya klasör kalmasın
    internetinizi kapatın modemi kapatın setup kurulumuna başlayın sakın ve sakın setupla bile kurarken
    internetinizi açmayın kurulumu bitirin internet kapalı iken oyuna girin oyuna girerken hiç bir tuşa basmayın kendisi geçsin serial isteyecek saglam bir seriali girin serial tutmaz ise başka bir serial daha girin
    güncelleştirmeyi yapın yeni profil açın oluşturun oyuna girin ilk yükü götürdükten sonra savegame yapıp çıkın config bölümü not defteri ile açın ordan uset g_news "0" Hanesi 0 yapın kaydedin ve ordan çıkın oyunun içindeki çevrimiçi haberler kısmını ayarlar bölümünden kapatın...
    Artık oyunda bir daha serial istemeyecek sakın eski save dosyanızı belgelerime atmayın ve oyunu açarken veya oyunda iken kesin ve kesin internetiniz açık olmasın yada açmayın tamamen net kapalı oynamanız gerekiyor ben şuanda bu şekilde oynuyorum net açık iken sakın açmayın oyunu...

bu denilenleri yaparsan sıkıntı çıkmaz. diğer artadaşlara da tavsiyeleri için teşekkür et. bu arkadaşlar sadece bi oyun oynuyor anlaşılan. call of serisi, battlefield serisini falanda orjinal alıp oynadılarsa tebrik etmek lazım.

deneyecegim tesekkurler
  • Saçma gelicek belki ama baskasından duydum orjinal olunca oyun, tır içinde radyoyu internetten dinleyebiliyormus v.s bunun gibi + ve - leri nelerdir ? veya varmı böyle şeyler arkadaslar ? Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.