TTNET KAMPANYALARI | TTNET ALO | TTNET FİBERNET/HİPERNET/ADSL | TAAHHÜTLÜ/TAAHHÜTSÜZ
14012 Cevap594488 Görüntüleme281 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     96 [98] 100 101 102 103 104 105      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1061 Mesaj
21 Nisan 2013; 22:54:51 

quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

Beyleryeni üyelik alacagım ve bölgemde fiber yok. Telefon hattı da almak istiyorum. Bu sekilde kampanya yok mu hic. ADSL +TElefon seklinde kampanya yok mu sadece fibere mi bu kampanya

bizim bölgede de fiber yoksa bende böyle bişey arıyorum.yokmu limitsiz adsl kampanyası max 50 tl

2413 Mesaj
21 Nisan 2013; 22:58:26 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Bu konuda bir bilgim yok.

Hocam ben herşeyi sizden beklemeyeyim diye arayıp sordum az önce
Yönlendirme yapılıyormuş ve yönlendirme aramaları paketten düşüyormuş
Ayrıca TTNet alo hattıyla faks alıp gönderme de yapılıyormuş. Sanırım bildiğimiz Türk Telekom hattından bir farkı yok.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1077 Mesaj
21 Nisan 2013; 22:58:33 

quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

bizim bölgede de fiber yoksa bende böyle bişey arıyorum.yokmu limitsiz adsl kampanyası max 50 tl

Üniversiteli Kampanyası Yalın NETLİMİTSİZ 49,99₺ (Herkese açık - 12 ay taahhütlü - Yeni abonelere bağlantı ücreti aylık 3₺ - Yalın internet devre hazırlama ücreti bir defaya mahsus 8₺ - Modem hediyeli)

58 Mesaj
21 Nisan 2013; 23:02:38 

Cevaplar için teşekkürler.@SiNaPSiS

Bu mesajda bahsedilenler: @SiNaPSiS

344 Mesaj
21 Nisan 2013; 23:14:28 

Selamlar. Tivibu ev alınca internet hattınıza ekstra bir yükleme veriyorlar di mi? Yoksa sizin internetinizden kısıtlanmıyor.

Gigabyte GA-790XTA-UD4 // AMD Phenom II X4 965 Black Eition/Noctua NH-D14 // 2x2 GB Patriot 1600MHz DDR3 // Sapphire VaporX Radeon HD 5770 // Creative X-Fi Fatal1ty // Tecnhisat Skystar 2 HD // Asus SDRW-08D1S-U External DVD-RW
Sony SDM-S75A/E 17" // LG LED W2486 24" // Vestel L7BG4 17"
Kingston SSDNow v300 128GB // WD My Book Home Edition 1TB // WD My Book Essential Edition 1.5TB // WD My Book Essential Edition 2TB // WD My Passport Elite 320GB
Razor Deathadder 3.5G Mouse // Logitech K350 Wireless Keyboard // Logitech Extreme 3D Pro // Logitech Cordless Rumblepad 2 // Logitech G27 // HP Photosmart C4600 // Logitech X540 5.1 Speaker
HP Pavilion DM1010ST

176 Mesaj
21 Nisan 2013; 23:15:29 

quote:

Orijinalden alıntı: tizar

and the oscar goes to dejavu02

bu kampanyaları farklı fiyatlandırma sebepleri farklı dönemlerde çıkması ve fırsatın daha erken bitecek olması adı üstünde fırsat. 12 ayın burada hiç bir önemi yok. müşteriler dur şu kampanyayı alayım 2 ay kullanıp bozayım diye almıyorlar ki. amaç internet hizmeti almaya mahkum olduğumuz için uzun vadede ucuz yollusunu seçmek.

al işte bi kendini bilmez daha.... maden kimse bir iki ay içinde bozmayacak ve 12 ayın önemi yok o zaman ne diye her kampanyayı taahhütlü hale getiriyorlar.
farklı tarihlerde çıktıkları falanda yok. her ikiside 1-30 nisan arası. erken bitende yok anlayacağın.
bendeki oscarda sana gelsin. ama benimki türk oscarı. anladın sen

1077 Mesaj
21 Nisan 2013; 23:26:07 

Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp:
http://www.ttnet.com.tr...-Firsat-Kampanyasi.aspx
Kampanya 1 Nisan 2013 – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
SS:
0

http://www.ttnet.com.tr...Avantaj-Kampanyasi.aspx
Kampanya 1 Mart 2013 – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
SS:
0

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
2 gün 4 sa. 44 dk. kadarı kaldı.
21 Nisan 2013; 23:39:50 

quote:

Orijinalden alıntı: dejavu02

al işte bi kendini bilmez daha.... maden kimse bir iki ay içinde bozmayacak ve 12 ayın önemi yok o zaman ne diye her kampanyayı taahhütlü hale getiriyorlar.
farklı tarihlerde çıktıkları falanda yok. her ikiside 1-30 nisan arası. erken bitende yok anlayacağın.

hocam ne anlatmaya çalıştığını tüm devrelerimi zorlamama rağmen anlamadım. yahu kafa yorduğun şeye bak bu durumu bilmeyen mi var? bir taahhüt bozulursa indirim farkı mevcut yürürlükteki tarifeye göre hesaplanır. iki kampanyada da taahhüt bozulursa 69 lira ödeniyor mu? bitti gitti. kendince hesaplamalar yapmış farkı çözdüm demişsiniz. bende espri olsun diye o cümleyi kullandım. hala anlamadıysan daha detaylı yazacağım...

344 Mesaj
22 Nisan 2013; 0:00:44 

quote:

Orijinalden alıntı: TaLeNDiL

Selamlar. Tivibu ev alınca internet hattınıza ekstra bir yükleme veriyorlar di mi? Yoksa sizin internetinizden kısıtlanmıyor.

Üstteki sorumun dışında bir ek sorum daha var. Siteyi inceledim de ttnetin, kampanya açıklamalarında:

Kampanyadan TTNET FİBERNET / HİPERNET altyapısına sahip, yeni bireysel müşterilerimiz 12 aylık abonelik taahhütnamesi imzalayarak yararlanabilir. Kampanyadan altyapısı, teknik donanımı ve kurulum şartları destekleyen uygun abonelerimiz yararlanabilecektir.

gibi bir madde var. Sizler nasıl yararlanabildiniz bu kampanyadan, herkes yeni mi yoksa ttnette?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaLeNDiL -- 22 Nisan 2013; 0:01:25 >

Gigabyte GA-790XTA-UD4 // AMD Phenom II X4 965 Black Eition/Noctua NH-D14 // 2x2 GB Patriot 1600MHz DDR3 // Sapphire VaporX Radeon HD 5770 // Creative X-Fi Fatal1ty // Tecnhisat Skystar 2 HD // Asus SDRW-08D1S-U External DVD-RW
Kingston SSDNow v300 128GB // WD My Book Home Edition 1TB // WD My Book Essential Edition 1.5TB // WD My Book Essential Edition 2TB // WD My Passport Elite 320GB
Razor Deathadder 3.5G Mouse // Logitech K350 Wireless Keyboard // Logitech Extreme 3D Pro // Logitech Cordless Rumblepad 2 // Logitech G27 // HP Photosmart C4600 // Logitech X540 5.1 Speaker
HP Pavilion DM1010ST

2413 Mesaj
22 Nisan 2013; 0:14:17 

quote:

Orijinalden alıntı: dejavu02

3'lü avantaj daha uzun süreden beri var. İlk başvurduğumda son başvuru 31 Mart'tı ve o zaman 3'lü fırsat yoktu.
3'lü fırsat daha sonradan geldi. Tabi yapılan hoş değil, 3'lü fırsatın geçerli olduğu illerde 3'lü avantaja abone kabul etme bari..

Bu arada TTNet Alo'da 7den 7ye bedava kampanyasına cep numaraları dahil değilmiş.
Şu an merak ettiğim 12 ay sonra ttnet'ten vazgeçersek sabit numaramız tekrar Türk Telekom'a taşınabilecek mi? Bunu da kısa bir süre sonra öğreneceğim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
2 gün 4 sa. 44 dk. kadarı kaldı.
22 Nisan 2013; 0:14:21 

quote:

Üstteki sorumun dışında bir ek sorum daha var. Siteyi inceledim de ttnetin, kampanya açıklamalarında:

Kampanyadan TTNET FİBERNET / HİPERNET altyapısına sahip, yeni bireysel müşterilerimiz 12 aylık abonelik taahhütnamesi imzalayarak yararlanabilir. Kampanyadan altyapısı, teknik donanımı ve kurulum şartları destekleyen uygun abonelerimiz yararlanabilecektir.

gibi bir madde var. Sizler nasıl yararlanabildiniz bu kampanyadan, herkes yeni mi yoksa ttnette?

tarifede 20mbit diyor fakat 24mbit veriyorlar. zaten olması gerekende bu vdslin espirisi 24mbit den sonra başlıyor. extra hız vermelerine gerek yok çünkü internet tivibu ev birbirinden etkilenmiyor tivibu açıkken de full hız neti kullanıyorsunuz. mevcut müşteriyseniz ve altyapınız destekliyorsa türk telekom müdürlükleri iptal bölümünden kampanyaya dahil oluyorsunuz.

2413 Mesaj
22 Nisan 2013; 0:18:11 

quote:

Türk telekom müdürlüklerinde iptal masalarına giderek bu kampanyadan yararlanmışlar hocam eski aboneler.

Tivibu için gereken veri için ne gerekiyorsa sınırsız bant genişliği tanımlanıyor, bir durum hariç

Hattınız 20 megabit destekliyorsa,
20 megabit internet tarifesi kullanıyorsanız boşta bant genişliği kalmıyor. O zaman da tivibu internetle ortak kullanıyor hızı. (tivibu öncelikli)

Hattınız örneğin 50 megabit destekliyorsa
siz de 20 megabitlik internet tarifesi kullanıyorsanız, hattınızda boşta 30 megabit kalıyor. Bunu da tivibu istediği gibi kullanıyor internetiniz etkilenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 22 Nisan 2013; 0:18:48 >

344 Mesaj
22 Nisan 2013; 0:39:51 

Son 3 ay içerisinde aboneliğini iptal ettirmiş olan TTNET aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

şeklinde de bir madde var ama esnetiyorlar herhalde dediğinize göre..

Bu mesajda bahsedilenler: @SiNaPSiS, @tizar Bu mesaja 1 cevap geldi.

HP Pavilion DM1010ST

2413 Mesaj
22 Nisan 2013; 1:06:26 

quote:

Son 3 ay içerisinde aboneliğini iptal ettirmiş olan TTNET aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

şeklinde de bir madde var ama esnetiyorlar herhalde dediğinize göre..

Aynen hocam iptal masaları veriyormuş kampanyayı. Vermezlerse de ailenizden biri üstünden sıfırdan abone olursunuz artık ama telefon numaranız değişir

344 Mesaj
22 Nisan 2013; 4:51:33 

Telefonla halledeyim dedim ama olmadı tabi, zaten olsa şaşardım. Yarın telekoma gidicem bakalım. Umarım vdsl modem de verirler, maddeler arasında eğer modeminiz yoksa vericez denmiş de biraz ucu açık gibi geldi bana.

HP Pavilion DM1010ST

182 Mesaj
22 Nisan 2013; 9:39:42 

TTnet çağrı merkezi üzerinden üyeliğimi iptal ettireceğim deyip ikna kampanyası kapsamında bu kampanyaya dahil olmaya çalıştım olmadı. Turk telekom merkezlerinden kesin bu işlemi yapıyorlar mı acaba? boşuna gitmeyelim.

81 Mesaj
22 Nisan 2013; 10:26:15 

Merhabalar,

Bu TTNet Alo paketinin alınca , Wirofon' a üye olunabiliyor mu? Bu konuda deneyimi olan varmı, TTNet Alo ile türk telekom telefon farklı ürün olması sebebiyle sorruyorum

"Wirofon’dan kimler yararlanabilir?
Türk Telekom ev telefonu aboneliği bulunan abonelerimiz, kendilerine ait ev telefonları üzerinden Wirofon servisini aktifleştirerek servisten yararlanabilirler."

110 Mesaj
22 Nisan 2013; 10:48:40 

Arkadaşlar bu 3 lü paketlerdeki tivibu ev maxi paket değil mi? geçen haftaki diziyi izlemek istediğimizde bir numarayı arayıp tarife yükseltmemiz gerekiyormuş (uyarı veriyor). Nedir bu anlayan var mı?

1380 Mesaj
22 Nisan 2013; 11:44:10 

Beyler 1 saate kadar internet baqlatmaya gidecegim. Evde sabit telefon hatt1 var; ben su 39 tl lik int+tivibu+ttnet alo yu almak istiyorum. ^imdi ikna ofisine mi ba_vuracaq1m yoksa normal mü_teri hizmetlerine mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tavsiye etmiyorum: ahmetcodek - (Hredius) - (sözünde durma yetisine sahip değil, anlaşma yapmadan önce 2 kere düşünün)

828 Mesaj
22 Nisan 2013; 11:55:22 

3lü fırsat telefonla abonelik almıyor mu?

bayide ofiste iş bilmezler uğraştırıyor epey

3760 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
HooMie
22 Nisan 2013; 13:02:36 

10 Dakika önce başvurumu yaptım 3 lü fırsata ilk ay 60 TL sonra ki aylar 45 e düşüyor ilk ay 14TL telefon bağlama ücreti 3+3.5(12 Ay) olmak üzerede tivibu ve internet bağlantı ücretleri kadın 3 lü fırsat diyince şaşırdı bi genelikle 3 lü avantaj veriyoruz siz internetten mi duydunuz diye sordu.

Four months are enough visit to Chicago , come back to Los Santos.

!!!THIS FALL IN PC!!!

20 Mesaj
22 Nisan 2013; 13:44:16 

quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

10 Dakika önce başvurumu yaptım 3 lü fırsata ilk ay 60 TL sonra ki aylar 45 e düşüyor ilk ay 14TL telefon bağlama ücreti 3+3.5(12 Ay) olmak üzerede tivibu ve internet bağlantı ücretleri kadın 3 lü fırsat diyince şaşırdı bi genelikle 3 lü avantaj veriyoruz siz internetten mi duydunuz diye sordu.

Biraz önce ttnet müşteri hizmetleri ile görüştüm birtanesi böyle bi tarifemiz yok dedi kapatık tekarar aradım diğer temsilci tarifeyi doğruladı fakat ttnet.com.tr de 39 tl iken telefondaki bayan 49 tl diye ısrar ediyor.

A N K A R A

1077 Mesaj
22 Nisan 2013; 14:02:10 

İlk mesajda yazmayan hususlarda soru yazılması, konunun kirlenmesine ve gereksiz kalabalığına engel olacaktır.

1077 Mesaj
22 Nisan 2013; 14:03:53 

@ceryan06 TTNET Müşteri Hizmetleri 444 0 375 ve/veya TTNET Satış Noktaları 3'lü Fırsat Kampanyasını vermiyor. Türk Telekom Ofislerine yönlendiriyor. (Sayılı bayii hariç...)
ÖNEMLİ HATIRLATMA: İKNA kampanyaları yalnızca TÜRK TELEKOM ofislerinde İPTAL bölümünde verilmektedir. (Yeni abone olacaklar yeni abone bölümüne de başvurabilir. - Bu kampanyalar ile ilgili çoğunlukla İPTAL bölümündekiler haberdardır.)

@HooMie Hep böyle yapmak lazım, 10₺ daha ucuzu dururken ne diye pahalısını alalım?

@cakin Mecburen Türk Telekom Ofisi (TT müdürlüğü) yolu gözüktü...

@Hakimichi-kun Türk Telekom Ofislerinden birine başvurmalısınız.

@cupidx TTNET 3'lü Fırsat Kampanyası'nı alanların hepsi Türk Telekom Ofisinden aldı, internet üzerinde başvuruda da TT Ofisine yönlendiriliyorsunuz.

Bu mesajda bahsedilenler: @cakin, @HooMie, @cupidx, @Hakimichi-kun, @ceryan06

3841 Mesaj
22 Nisan 2013; 14:24:57 

Benim taahhüt ay sonu bitiyor, bu 3 lü fırsat kampanyası bir dahaki ay devam eder mi ?

176 Mesaj
22 Nisan 2013; 14:41:14 

quote:

Orijinalden alıntı: tizar

hocam ne anlatmaya çalıştığını tüm devrelerimi zorlamama rağmen anlamadım. yahu kafa yorduğun şeye bak bu durumu bilmeyen mi var? bir taahhüt bozulursa indirim farkı mevcut yürürlükteki tarifeye göre hesaplanır. iki kampanyada da taahhüt bozulursa 69 lira ödeniyor mu? bitti gitti. kendince hesaplamalar yapmış farkı çözdüm demişsiniz. bende espri olsun diye o cümleyi kullandım. hala anlamadıysan daha detaylı yazacağım...

tüm espiri heveslileri de beni buluyor galiba. bakın arkadaşlar çok bilgi sahibiyseniz bunu güzelce efendi gibi açıklayın aydınlatın bizi. kimse buraya farklı amaçla geliyor olamaz. nedir bu ben en iyisini biliyorum havalarınız. ayıptır. devrelerimi zorladım falan filan. seviyeli olalım biraz ya. denge kaybı yaşayan arkadaşlar lütfen mesajlarımı alıntılamasın bundan sonra.

176 Mesaj
22 Nisan 2013; 14:44:48 

quote:

Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp:
sayenizde sormakta ayıp hale geldi

234 Mesaj
22 Nisan 2013; 15:04:59 

Yanlış.

Ben 444 0375 ten 3' lü fırsat istediğimde üye yaptılar.

1077 Mesaj
22 Nisan 2013; 15:06:57 

quote:

Orijinalden alıntı: ekomeko

Yanlış.

Ben 444 0375 ten 3' lü fırsat istediğimde üye yaptılar.

Böyle yazmamın sebebi: forumdan, internet üzerinden başvuran kişileri Türk Telekom Ofislerine yönlendirmeleridir.

234 Mesaj
22 Nisan 2013; 15:10:03 

quote:

Böyle yazmamın sebebi: forumdan, internet üzerinden başvuran kişileri Türk Telekom Ofislerine yönlendirmeleridir.

Benim başvurum alındı, modem ve sözleşme kargo ile geldi TT ofisine gitmedim

Hea sonra noldu hattım Hiperneti desteklemediği bilgisini aldım iptal edildi herşey. Modemde elimde kaldı

1077 Mesaj
22 Nisan 2013; 15:11:23 

@dejavu02 Bu TTNET KAMPANYALARI konusunda, hakkımda sizden başka böyle düşünen var mı acaba? Ben hiçbir zaman en iyisini biliyorum havasında değilim, bu kanıya nasıl vardınız?

Bu mesajda bahsedilenler: @dejavu02

3760 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
HooMie
22 Nisan 2013; 16:10:59 

quote:

Orijinalden alıntı: ceryan06

Biraz önce ttnet müşteri hizmetleri ile görüştüm birtanesi böyle bi tarifemiz yok dedi kapatık tekarar aradım diğer temsilci tarifeyi doğruladı fakat ttnet.com.tr de 39 tl iken telefondaki bayan 49 tl diye ısrar ediyor.

O 3 lu avantaj , 3 lu firsat 39TL

!!!THIS FALL IN PC!!!

4697 Mesaj
22 Nisan 2013; 16:18:00 

web sayfasından bakıyom fiber var müşteri hizmetleri yok diyor aha gene ikilem varmı yokmu ?
ofis için arıyom hiperlede olur diyorlar ev için aradım olmaz diyorlar aha gene ikilem.

yaaa TTNET bi s... git ya başımıza musallat oldun vampir gibi

0

------------- NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ------------

344 Mesaj
22 Nisan 2013; 16:21:21 

quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Aynen hocam iptal masaları veriyormuş kampanyayı. Vermezlerse de ailenizden biri üstünden sıfırdan abone olursunuz artık ama telefon numaranız değişir

İptal masasına gittiğimde aynen haberleri vardı. Direk aldılar 3'lü avantaj için. Telefon numarası nakil oluyor ttnete telekomdan.

Yalnız 3'lü fırsat kampanyasından yararlanmak isterseniz nakil olmuyor ve yeni numara almanız gerekiyor. Bana uymadı tabi.. Bu arada modem veriliyor isterseniz ama oradaki müşteri yetkilisi habersizdi bu kampanyanın içeriğinden. Aktivasyon yaparken bakıcam ve ona göre işlem yapacağını söyledi. Kampanya koşullarında "Müşterinin modemi bulunmadığı durumlarda kampanya kapsamında bir adet kablosuz ADSL/VDSL modem ücretsiz temin edilmektedir." şeklinde bir madde var. Bunu dikkate alsın yapacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaLeNDiL -- 22 Nisan 2013; 16:21:30 >

HP Pavilion DM1010ST

344 Mesaj
22 Nisan 2013; 16:24:52 

quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

web sayfasından bakıyom fiber var müşteri hizmetleri yok diyor aha gene ikilem varmı yokmu ?
ofis için arıyom hiperlede olur diyorlar ev için aradım olmaz diyorlar aha gene ikilem.

yaaa TTNET bi s... git ya başımıza musallat oldun vampir gibi

0

Telekom müdürlüğünde teknik destekten biriyle görüşürsen büyük ihtimal sorununu hallederler. Müşteri hizmetlerinin ulaştığı sistemde birşeyi güncelliyorlar sonra alabiliyorsunuz.

HP Pavilion DM1010ST

2413 Mesaj
22 Nisan 2013; 16:30:21 

quote:

İptal masasına gittiğimde aynen haberleri vardı. Direk aldılar 3'lü avantaj için. Telefon numarası nakil oluyor ttnete telekomdan.

Yalnız 3'lü fırsat kampanyasından yararlanmak isterseniz nakil olmuyor ve yeni numara almanız gerekiyor. Bana uymadı tabi.. Bu arada modem veriliyor isterseniz ama oradaki müşteri yetkilisi habersizdi bu kampanyanın içeriğinden. Aktivasyon yaparken bakıcam ve ona göre işlem yapacağını söyledi. Kampanya koşullarında "Müşterinin modemi bulunmadığı durumlarda kampanya kapsamında bir adet kablosuz ADSL/VDSL modem ücretsiz temin edilmektedir." şeklinde bir madde var. Bunu dikkate alsın yapacaklar.

Durum yine karıştı.
3'lü avantajda numara değişmiyor ama 3'lü fırsatta değişiyor mu şimdi?

Yoksa size 3'lü fırsatı vermek için sıfırdan abonelik mi açmak istediler?

3300 Mesaj
22 Nisan 2013; 17:09:01 

0

2. daireyede bağlattım asıl kaldığım yere 1 mb den sonra ilaç gibi geldi 23 mb

DNS Değişince An itibari ile 27 MBPS'ye çıktı internet

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 22 Nisan 2013; 17:21:36 >

887 Mesaj
22 Nisan 2013; 17:40:53 

Durum harbiden karıştı yahu.Mevcut aboneler müdürlüklerin iptal bölümüne gidicek.Bu müdürlük dediğimiz ilçe bayiileri değil mi?Mesela pendik ilçesine ait 5 tane gözüküyor.İlk sayfada yetkinin sadece gayrettepede olduğu yazılmış.

Mevcut herhangi bi tahattütü bulunmayan bir abone neden iptal bölümüne gidiyor anlamadım (iptal bölümünün içeriğini bilmiyorum isminden yola çıktım)Başka bir ıssden hizmet alan ya da ttnet abonesi olup halihazırda bir kampanyadan yararlananların bu bölüme gitmesi gerekiyor diye biliyorum.Yanlışlık varsa düzeltilsin.

Tahattütü bulunmayan mevcut abone "Fırsat" kampanyasından yararlanmak için yeni abonelik mi açıyor ne oluyor yukarıda öyle olduğu yazılmış.
Neler yapılacağını nereye gidileceğini iyice öğrenmem lazım yoksa gerçekten söylüyorum büyük olay çıkar ve hakkımda hayırlısı olmaz

edit.Şuan 8mbite kadar hız var ve ben 20mbite kadar olmasını istiyorum.Bunlar ölçüm yapıp 8den sonra kopma olur vs. derse ve bende 20de diretirsem nolur?20 yaparlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeson01 -- 22 Nisan 2013; 17:42:12 >

Bilmek yetmez, uygulamalıyız
İstemek yetmez, yapmalıyız

562 Mesaj
22 Nisan 2013; 17:44:40 

Bugün türktelekom'a gittim. Hattım hipernet ve fibernet desteklemediği için 3'lü fırsat kampanyasına katılamadım.

344 Mesaj
22 Nisan 2013; 18:04:51 

quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Durum yine karıştı.
3'lü avantajda numara değişmiyor ama 3'lü fırsatta değişiyor mu şimdi?

Yoksa size 3'lü fırsatı vermek için sıfırdan abonelik mi açmak istediler?

Ben numarayı telekomdan ttnete devir yaptırarak yararlanmak istedim. 3'lü fırsatta bundan yararlanamıyorsunuz dediler. Onda nakil yapamazmış, yeni numara açılır dedi. Ben 35 mbit aldım bu arada onda fiyatlar aynı olduğu için çok kurcalamadım ama konuştuğum kişinin çok fazla bilgisi yoktu konuda. O yüzden başkaları sorgulasınlar iyice yaptırmak isteyenler.

HP Pavilion DM1010ST

1380 Mesaj
22 Nisan 2013; 19:01:18 

Bende bugün gittim, hipernete geçtim ama eski evahttımı geçiremedikleri için en düşük sabit ücretten o hattı kullanmaya devam ediyoruz. Gidince şaşırmayın

Tavsiye etmiyorum: ahmetcodek - (Hredius) - (sözünde durma yetisine sahip değil, anlaşma yapmadan önce 2 kere düşünün)

828 Mesaj
22 Nisan 2013; 19:34:59 

inat ettim firsat kampanyasindan faydalanacagim. ttmudurluk desteklemiyor diyor forumda sagolsun bi arkadas bakti destekliyor dedi. tt bayisi destekliyor dogruluyor ancak 49 tl den olur neymis sadece istanbulda gecerli diyor. mh telefonla basvuru alamayiz diyor. ancak bolge tanimi yokmus. ne bicim istir anlamadim

3300 Mesaj
22 Nisan 2013; 19:41:29 

Vermemek için herseyi söylerler onlar söyleyince sende aksini söyle TT müşteri temsilcisi ve TTnet genel merkezi aradım (Şişlideki) Diye dersen , seve seve 39'lk tarifeden yapmak zornda kalırlar , azıcık blöf yap hatta blöf yapma ara direk böyle böyle de 10 lira için adam dolandırmaya çalışıyor xxx ofis de ne yapmamı istersini de , onlar sana söylerler.

2413 Mesaj
22 Nisan 2013; 21:15:15 

quote:

Ben numarayı telekomdan ttnete devir yaptırarak yararlanmak istedim. 3'lü fırsatta bundan yararlanamıyorsunuz dediler. Onda nakil yapamazmış, yeni numara açılır dedi. Ben 35 mbit aldım bu arada onda fiyatlar aynı olduğu için çok kurcalamadım ama konuştuğum kişinin çok fazla bilgisi yoktu konuda. O yüzden başkaları sorgulasınlar iyice yaptırmak isteyenler.

Ben arayıp teeyit ettim, numara değişmiyor.
Bence sizin ordaki mdüürlük eski abone olduğunuz için fırsat vermiyor. Yeni abonelik açmak istemiş diye düşünüyorum

344 Mesaj
22 Nisan 2013; 21:37:50 

quote:

Orijinalden alıntı: cakin

inat ettim firsat kampanyasindan faydalanacagim. ttmudurluk desteklemiyor diyor forumda sagolsun bi arkadas bakti destekliyor dedi. tt bayisi destekliyor dogruluyor ancak 49 tl den olur neymis sadece istanbulda gecerli diyor. mh telefonla basvuru alamayiz diyor. ancak bolge tanimi yokmus. ne bicim istir anlamadim

Telekom ve ttnette olay aynen bu şekilde. Açıkçası aldığım internetten ve telefondan şikayetim yok, gayet stabil ancak birşeyler değiştirmek istediğiniz zaman mecburen işiniz onlara düşüyor ve sorunlar başlıyor. Son 2 aydır bunlarla uğraşıyorum, kimsenin birbirinden ve yaptıklarından haberi yok. Ttnet başka birşey diyor, telekom başka. Telefondakiler zaten başka dünyadan geliyorlar sanki ne sorsan olmaz diyorlar. 2 dk sonra tekrar arayınca başkası farklı bir şey diyor. Bugün telekomda görüştüğüm müşteri temsilcisi 39'luk tarifede nakil olmaz dedi. Bir üst mesajdaki arkadaş aramış, olur demişler. Şaka gibiler :)

Telekomun yaptığı yatırımları her zaman ve her yerde destekleyip eleştirilere katılmamışımdır ama şu operasyon sorununu hala bir oturtamadılar. Hayatım boyunca işimin düştüğü yerler arasındaki, bireysel müşterilere karşı en kötü yönetilen kurumsal şirkettir diyebilirim.

Not: Teknik servisi hariç tutuyorum. Tek anlaşabildiğim kişiler onlar. Bütün sorunlarımı çözdüler, çözülmese bile teknik açıklamasını yapıp neden olmayacağını söylüyor adamlar.

HP Pavilion DM1010ST

1061 Mesaj
22 Nisan 2013; 22:20:17 

bende 3lü fırsat niyetine gittim bugün.üçün birini aldım döndüm.alt yapıda fiber yokmuş.max 8mbit destekliyormuş.bende herhangi bir pakete dahil olmadan döndüm.acaba başka adsl(doping,biriadsl vs başka firma) max 8mbit limitsz daha uygun yokmu ya.55 tl fiyat verdiler bugün tel dahil limitsiz.olmadı net6 alacaz artık.

847 Mesaj
22 Nisan 2013; 22:29:21 

Arkadaşlar yıllardır TTNET abonesiyim.Geçen ay Taahhütüm bitti. 39 yada 49 TL lik kampanyaya geçebilirmiyiz ?

Yada daha az ödecebileceğimiz bir kampanya var mı ?

#FreePalestine ##terroistisrael

3760 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
HooMie
22 Nisan 2013; 22:29:22 

@sonurakar

Öyle hocam zaten dünyanın parasını kazanıyorlar birde benden 10TL fazla mı alacaklar :) ama bu abonelik işleri çok kolaylaşmış gittik sıra yoktu hemen başvurduk bir kimlik fotokopisi 2-3 imza ile hallettik 10 dakika sürdü 1-2 güne internet ve telefon 1 haftaya kadar da tivibu gelecekmiş

Bu mesajda bahsedilenler: @sonurakar

!!!THIS FALL IN PC!!!

1077 Mesaj
23 Nisan 2013; 0:32:00 

quote:

Orijinalden alıntı: _KayseriSpor

Arkadaşlar yıllardır TTNET abonesiyim.Geçen ay Taahhütüm bitti. 39 yada 49 TL lik kampanyaya geçebilirmiyiz ?

Yada daha az ödecebileceğimiz bir kampanya var mı ?

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Eğer yanıtınız evet ise telefon+internet 39₺ için şu an daha uygun bir kampanya yok maalesef... 3'lü Fırsat Kampanyası, telefon+internet 39₺

343 Mesaj
23 Nisan 2013; 0:52:29 

yalın internet de alsak 39 lira mı bu paket sözleşmeyi indirince orda öyle yazmışlar; telefona gerek yok çünkü

1077 Mesaj
23 Nisan 2013; 1:00:27 

quote:

Orijinalden alıntı: RocknRoll@

yalın internet de alsak 39 lira mı bu paket sözleşmeyi indirince orda öyle yazmışlar; telefona gerek yok çünkü

Evet.

847 Mesaj
23 Nisan 2013; 1:24:57 

quote:

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Eğer yanıtınız evet ise telefon+internet 39₺ için şu an daha uygun bir kampanya yok maalesef... 3'lü Fırsat Kampanyası, telefon+internet 39₺

Evet destekliyor fakat sıkça sorulan sorular kısmında bu ibare var ;

''...yeni bireysel müşterilerimiz 12 aylık abonelik taahhütnamesi imzalayarak yararlanabilir. ''

genede geçebilir miyiz ?

http://www.ttnet.com.tr...-Firsat-Kampanyasi.aspx

#FreePalestine ##terroistisrael

1077 Mesaj
23 Nisan 2013; 1:26:00 

quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

bende 3lü fırsat niyetine gittim bugün.üçün birini aldım döndüm.alt yapıda fiber yokmuş.max 8mbit destekliyormuş.bende herhangi bir pakete dahil olmadan döndüm.acaba başka adsl(doping,biriadsl vs başka firma) max 8mbit limitsz daha uygun yokmu ya.55 tl fiyat verdiler bugün tel dahil limitsiz.olmadı net6 alacaz artık.

Yalın NETLİMİTSİZ + aylık 3₺ bağlantı ücreti = aylık 52,99₺ Üniversiteli Kampanyası (Herkese açık - 12 ay taahhütlü - Yalın internet devre hazırlama ücreti bir defaya mahsus 8₺ - Modem hediyeli)

4855 Mesaj
23 Nisan 2013; 2:01:20 

ben 6 aylık %50 indirimin son ayındayım.

iptal masasına gideceğim.

bakalım ne verecekler bize.

34 Mesaj
23 Nisan 2013; 3:46:17 

arkadaşlar yalın internet kullanıyorum 63-65 lira veriyorum.10.ayda doluyor taahhütüm müşteri hizmetlerini aradım indirim falan dedim yok dediler iptal ettirirsem ne kadar ceza öderim dedim 90 tl falan dediler yemediler yani ne yapmam lazım :D indirim fln almak için

3760 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
HooMie
23 Nisan 2013; 7:14:29