Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.407
Cevap
570
Favori
2.005.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Taahhütsüz internet ve telefon alacağız ne önerirsiniz, sınırsız net 8mb üstü,
    hiç kullanılmayacak telefon hattı..
    Alıntılayıp cevaplarsanız çok sevinirim malum cepten ara sıra bakabiliyoruz net'e..

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? İnternet aboneliği var mı?

Cadde ustunde oturuyoruz, Altyapimiz fiber ve hipernet destekliyor, evde suan telefonda yok internette yani abonelik yok. Taahhut istemiyoruz bir kac aya bina icine kadar cekilen turkcell fiber'i aktif olacak ona gececegiz.

TAAHHÜTSÜZ HİPERNET TT sabit hat ile alındığında aylık 69₺, aktivasyon ücreti 36₺, TT sabit hat faturası ne derse...
    TAAHHÜTSÜZ FİPERNET TT sabit hat ile alındığında aylık 69₺, aktivasyon ücreti 36₺, TT sabit hat faturası ne derse...
    TAAHHÜTSÜZ yalın HİPERNET aylık 69+15₺, aktivasyon ücreti 36₺, yalın internet devre hazırlama ücreti 8₺
    TAAHHÜTSÜZ yalın FİBERNET aylık 69+28₺, aktivasyon ücreti 36₺, yalın internet devre hazırlama ücreti 8₺
    TAAHHÜTSÜZ HİPERNET TAAHHÜTSÜZ TTNET Alo ile alındığında aylık 69+15₺, aktivasyon ücreti 36₺, TTNET Alo bağlantı ücreti 14₺
    TAAHHÜTSÜZ FİBERNET TAAHHÜTSÜZ TTNET Alo ile alındığında aylık 69+15₺, aktivasyon ücreti 36₺, TTNET Alo bağlantı ücreti 14₺

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfs_

ben 3lu firsat 3lu avantaj sozlesmeleri okudum illaki ttalo veya tivibu ile alacaksınız diye bisey gormedim acaba ısrar etsem bana sadece interneti vermezlermi 12 ay tahutle benim suan adsl aboneligim var 1yıl once sozlesmesi bitti turk telekom telefonda var kullanıyorum ev avataj 100 paketinde +(500dk hediye verdiler 1yıl boyunca her aytoplam telefon faturası 22tl) maksatım +30tl baglanti ucreti vericem, bide 10tl telefon baglantı ucreti istedi onu vermemek.

Şu an internette TAAHHÜTÜNÜZ varsa, bildiğim kadarıyla başka bir TAAHHÜTLÜ kampanya alamasınız. Siz internet+tivibu istiyorum deyince ben öyle yazmıştım; yoksa ilk mesajda da yazdığı gibi TERCİHE GÖRE || SADECE YALIN İNTERNET || İNTERNET + TİVİBU EV || İNTERNET + TTNET ALO || İNTERNET + TTNET ALO + TİVİBU EV || SEÇİLEBİLİR.

• quote:

Merhaba hocam. Ben "TTNET 3’lü Fırsat Kampanyası"na geçmek istiyorum. Şu anda NETLİMİTSİZ paketindeyim. 7. ayda taahhütüm bitiyor. Geçen TTnet il genel müdürlüğüne gittim. TTNET 3’lü Fırsat Kampanyası'na geçmek istediğimi söyledim. Bunun mümkün olmadığını taahhüt bitince tekrar gelmemizi söylediler. Peki o zaman %50 indirim olayından faydalanmak istiyorum dedim. Maalesef o konuda da birşey yapamıyoruz dediler. Yani taahhüt bitmeden şuan hiçbir değişiklik yapamayacakmışım? Doğrumudur? Doğru değilse benim fayadalanabileceğim en uygun paket nedir? Şimdiden çok teşekkürler.

Not: Altyapı fiber destekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shade of Death -- 21 Nisan 2013; 15:34:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Déjà Vu

quote:

Merhaba hocam. Ben "TTNET 3’lü Fırsat Kampanyası"na geçmek istiyorum. Şu anda NETLİMİTSİZ paketindeyim. 7. ayda taahhütüm bitiyor. Geçen TTnet il genel müdürlüğüne gittim. TTNET 3’lü Fırsat Kampanyası'na geçmek istediğimi söyledim. Bunun mümkün olmadığını taahhüt bitince tekrar gelmemizi söylediler. Peki o zaman %50 indirim olayından faydalanmak istiyorum dedim. Maalesef o konuda da birşey yapamıyoruz dediler. Yani taahhüt bitmeden şuan hiçbir değişiklik yapamayacakmışım? Doğrumudur? Doğru değilse benim fayadalanabileceğim en uygun paket nedir? Şimdiden çok teşekkürler.

Not: Altyapı fiber destekliyor.

TAAHHÜTLÜ abone olduğunuz için İKNA kampanyası da olsa, TAAHHÜTLÜ yeni bir kampanya alamazsınız. 6 ay %50 indirim martta bitti; ama TAAHHÜTLÜ abonelerin de yararlanabileceği internet için TAAHHÜTSÜZ 9 ay 44₺ NETLİMİTSİZ kampanyası devam ediyor, bu kampanyayı alabilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cfs_

ben 3lu firsat 3lu avantaj sozlesmeleri okudum illaki ttalo veya tivibu ile alacaksınız diye bisey gormedim acaba ısrar etsem bana sadece interneti vermezlermi 12 ay tahutle benim suan adsl aboneligim var 1yıl once sozlesmesi bitti turk telekom telefonda var kullanıyorum ev avataj 100 paketinde +(500dk hediye verdiler 1yıl boyunca her aytoplam telefon faturası 22tl) maksatım +30tl baglanti ucreti vericem, bide 10tl telefon baglantı ucreti istedi onu vermemek.

Şu an internette TAAHHÜTÜNÜZ varsa, bildiğim kadarıyla başka bir TAAHHÜTLÜ kampanya alamasınız. Siz internet+tivibu istiyorum deyince ben öyle yazmıştım; yoksa ilk mesajda da yazdığı gibi TERCİHE GÖRE || SADECE YALIN İNTERNET || İNTERNET + TİVİBU EV || İNTERNET + TTNET ALO || İNTERNET + TTNET ALO + TİVİBU EV || SEÇİLEBİLİR.

cevap icin tessekkur ederim benim tahudum fln yok suan 1mhps internet kullanıyorum yavas oldugu icin hazır uygun bi tarife bulup geceyim dedim ama telefonu tasımak istemiyorum ttaloya. benım suan kullandıgım avantaj 100 dk ev iş ve 500 dakika heryone (musteri hizmetlerinden sadece telefon icin 8 ay tahut gibi bisey var oda gerci pek muhim degil ama evdekiler kullanıyor telefonu) 22tl gibi fatura geliyor+internet seklinde oldugu icin avantajlı geliyor bana.
    bakalım ttnet fırsat paketini vericeklermi ayın 24 - 25inde gidicem tt mudurluge
  • arkadaşlar bende kazıklananlar grubundayım malesef. yani paketi 49 liraya alanlardanım. cuma günü kayıt yaptırdım.
    henüz ne internet geldi ne modem ne tivibi. daha 2 gün oldu. yarın pazartesi. gidip iptal ettirip 39 liralık pakete yani 3 lü fırsat paketine geçirtmeye çalışacam.
    sorun çıkarırlarmı sizce? cuma gecesi ttnete mail atıp durumu anlatmıştım ve iptalini istemiştim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavu02 -- 21 Nisan 2013; 15:57:15 >
  • Benim de bu şekilde oldu. Bağlantı yapılmadığı için hattınız henüz aktif değil dolayısıyla iptal ediyorlar. Sonra yeni bir başvuru yapıyorsunuz 3'lü fırsat için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fpotur

Arkadaşlar merhabalar,
    Bursa ' da en büyük A tipi TTNET mağazalarından birinin sahibiyim.
    Sizlere merak ettiğiniz avantajlar, alt yapı sorunlarınız ve hangi alt yapıyı destekleyip desteklemediğini sizlerle paylaşabilirim.
    Sorunlarınıza yardımcı olmak isterim.
    Unutmayın hiç bir işlem (Bilgi amaçlı hariç) imzasız yapılmamaktadır.

Alt yapı destek için ev&iş telefon numaranızı veyahut adresinizi p.m atarsanız sizlere bulunduğunuz mevkinin desteklediği bağlantıları gönderebilirim.
    Saygılarımla

Bursa'da TTNET 3’lü Fırsat Kampanyası satışı yapabiliyor musunuz?

Evet satışı yapabiliyoruz.
    Eğer konumunuz ve alt yapınız destekliyor ise kullanıma sunabiliyoruz.
    Başvurunuz için telefon ve mail adresimden irtibata geçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Benim de bu şekilde oldu. Bağlantı yapılmadığı için hattınız henüz aktif değil dolayısıyla iptal ediyorlar. Sonra yeni bir başvuru yapıyorsunuz 3'lü fırsat için.

tşk ederim cvp için. hemen yarın sabah gidecem adamın yanına. hem paketi değiştirecem hemde telefon istemediğimi belirtecem. umarım sorun çıkarmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyken

fiber 3 lu paket 39 tl tarifesine basvurdum.2 gun icinde telefonu bagladilar.ama henuz aktivasyon yapilmadi internetim yok.acaba uzun surermi aktivasyon ? delircem 128 kpbs avea ile yaziyorum bu mesaji :(

Hipernet ise max 7 gün. Bende 7. Gunun 00.00ında aktiflesti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

fiber 3 lu paket 39 tl tarifesine basvurdum.2 gun icinde telefonu bagladilar.ama henuz aktivasyon yapilmadi internetim yok.acaba uzun surermi aktivasyon ? delircem 128 kpbs avea ile yaziyorum bu mesaji :(

Peki Kardesim tivibu nasıl donma oluyormu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrihak -- 21 Nisan 2013; 19:31:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrihak

quote:

quote:

Hic donma yasamadim. Benim hattim max 100 megabit alabiliyor zaten, hipernet 20 megabitini kullaniyor sikinti yok. Tivibu da +8 mbit kullaniyor bildigim kadariyla.

28<100 o yuzunden sorun yok

Ama hatti max 20megabit alanlarda ne oluyor bilmiyorum

• Eskiden TTNET kullaniyordum daha sonra Biri ye gecince TT deki portum bosaldi.

Suan Biri'de kullandigim 3 aylik pakette bitti.

Simdi ben TTNET icin yeni musterimiyim mevcut musteri mi?
    Hangilerinden yaradlanabilirim?

Aslinda AKN istemiyorum.AKN'siz 8 veya 16 yeterli.
    AKN'sizde 8 var TTNET'de sadece.
    AKN'siz 16 Mbit de bir tek Biri de var o da 125 Lira..

Ne yapmaliyim sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

Eskiden TTNET kullaniyordum daha sonra Biri ye gecince TT deki portum bosaldi.

Suan Biri'de kullandigim 3 aylik pakette bitti.

Simdi ben TTNET icin yeni musterimiyim mevcut musteri mi?
    Hangilerinden yaradlanabilirim?

Aslinda AKN istemiyorum.AKN'siz 8 veya 16 yeterli.
    AKN'sizde 8 var TTNET'de sadece.
    AKN'siz 16 Mbit de bir tek Biri de var o da 125 Lira..

Ne yapmaliyim sizce?

TTNET'e göre yeni müşteri olacaksınız. TTNET'le Tam İsabet Kampanyası ile 8LİMİTSİZ 12 ay taahhütle 81₺
    TT sabit hat ile - Yalın internet (aylık erişim ücreti 15₺) - TT sabit hat ile abone olduktan 90 gün sonra (eğer kampanya devam ediyor olursa***) TT sabit hat 12 ay taahhütle TTNET Alo THK kampanyası ile TTNET Alo'ya taşınabilir. (Taşınırsa taahhüt 15 aya uzar.)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hic donma yasamadim. Benim hattim max 100 megabit alabiliyor zaten, hipernet 20 megabitini kullaniyor sikinti yok. Tivibu da +8 mbit kullaniyor bildigim kadariyla.

Bende aradım başvuru yapmak icin ttnet müşteri hizmetleri cok kotu karşıma çıkan bayan kampanyayı bilmiyor cok hayret verici bisey neyse baska bir kişiye aktar dedim aktardı bulunduğum bölgede fiber yokmuş hipernet varmı diye baktı oda belli olmuyormuş müdürlüğe gitmeniz lazım dedi tam dert bu ttnet ya.

• beyler bende şuan türk telekom sabit hat var aylık 25lira ödüyoruz. bir de geçen sene haziran ayında 24ay taksitle türk telekomdan kampanyayla pc aldım.aylıkta 10-20 lira arası hazırnet günlük internet kullanıyorum.hazır net kullandığım için de beleş modem verdiler kullanmalık.

şimdi ben fiber 3lü pakete geçiş yapsam ne olur? zarar mı ederim kar mı ederim? diyelim geçiş yaptım modemi alırlar mı benden?
    not:geçiş yaparsam torrentle sömürecem neti.:)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende aradım başvuru yapmak icin ttnet müşteri hizmetleri cok kotu karşıma çıkan bayan kampanyayı bilmiyor cok hayret verici bisey neyse baska bir kişiye aktar dedim aktardı bulunduğum bölgede fiber yokmuş hipernet varmı diye baktı oda belli olmuyormuş müdürlüğe gitmeniz lazım dedi tam dert bu ttnet ya.

Bir daha ara Olmadı gidin türk telekom müdürlüğüne ben en başta müdürlüğe gitmediğime pişman oldum. Gayet rahat halloluyor orda işler.
  • arkadaşlar daha öncede sordum ama cevap alamadım: TTNET'te olupta netlimitsiz veya hipernetten FİBERNET'e geçebilen var mı? ben geçemedim. bir türlü dönüşüm yapılamadı. ankadar çağrıya istinaden yaptı, ama bu seferde modemin değiştirilmesi için teknik bölüme İŞ EMRİ gönderilemiyor, yani böyle bir seçenek yok menulerinde. keza adamların tüm işlemleri TÜRK TELEKOM üzerine olduğu için bu TTNET in bu durumuna uygun bir adım yok.

görştüğüm teknik destek ekibi daha da ilginç birşey söyledi: normalde TELEFON kısmındaki personeller TÜRK TELEKOM ekibi, telefon hattında sıkıntı olan TTNET müşterisine hizmet veremiyorlarmış, yani o işe TTNET ekibinin bakması lazım ama TTNET'in böyle bir kadrosu yok,

böyle bir saçma durum içerisindeyim, yok mu emsalim kimse?
  • Merhaba arkadaşlar,

Taşınma sebebiyle yeni bir internet bağlantısı için araştırma yapıyorum. Sizlerin tecrübelerine ihtiyacım var.
    İki ayrı internet bağlantısı arasında kararsız kaldım. Almayı düşündüğüm bağlantılar;Uydunet 3Mbps/Sınırsız 39TL ve TTNet Hipernet 20Mbps'e kadar/50gb AKN 39 TL(yani TTnet 3lü fırsat kampanyası)

Uzun yıllar boyunca TTNet 1Mbps/Sınırsız kullandım. Daha sonra Uydunet 1Mbps/Sınırsız'a geçtim ve TTNet'e göre daha hızlı ve stabil bir internete sahip oldum. Kısacası şuan Uydunet'ten memnunum.

TTNet'in kampanyası ile ilgili birkaç sorum var, kullanan arkadaşlar cevaplarlarsa sevinirim.
    - TTNet MH göre yeni taşınacağım daire Hipernet'i destekliyor. 20Mbps'da alacağım maksimum download hızı nedir? Veya mevcut alt yapılar ile alacağım ortalama hız nedir?
    - 50gb download'dan sonra hız düşümü gerçekleşiyor mu?
    - 3lü fırsat kampanyasında verilen Tivibu EV paketinde HD Kanallar mevcut mu? Tivibu Spor kanalı izlenebiliyor mu? Tivibu Spor kanalı HD olarak izlenebiliyor mu?
    - Tivibu Ev paketi ile, Tivibu Cep veya Tivibu Web'de kullanılabiliniyor mu?

Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar.
  • bir sorun olcak ttnet fiber bet var bende aylık sınırsız kota 62,5 tl ödüyorum tahattut vermiştim 11 mayısta bitiyor bitiyor yin sınırsız daha uygun hangi tarifeye geçebilirim.. 62,5 tl fazla geliyor
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.