Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.696
Cevap
574
Favori
2.020.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e6750

Ben de onu sormak istedim aslında. Fibernet de 6 ay %50 indirim olabiliyor yani? Ben yeni abone olacağım. Dün iptal bölümüne gittiğimde fibernet için %50 yok demişti MT. Adsl için oluyor dedi ama benim binaya da sadece fiber baglanabiliyormus. Tekrar denemekte fayda var o zaman?

Fiber için yapılıp yapılmadığını bilmiyorum. Ben sadece gidip indirim isteyin dedim. Fakat siz daha abone bile değilsiniz! Telefonunuz yok, internetiniz yok iptal bölümünden nasıl işlem yapacaksınız. Ama telefon alırsanız sabit ücret ödemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarozkan

şuan mevcutta taahhütü olanlarada indirim yapılıyormu bilisi olan varmı? Taahhütün bitmesine epey bi süre var daha

İlk mesajın tamamını alıntılarla birlikte dikkatlice okuyun!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: caglarozkan

şuan mevcutta taahhütü olanlarada indirim yapılıyormu bilisi olan varmı? Taahhütün bitmesine epey bi süre var daha

İlk mesajın tamamını alıntılarla birlikte dikkatlice okuyun!

Teşekkürler.
  • Bugün bende yaptırdım 39 tl'lik olandan. Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. Telefon+internete nerdeyse 90-100 lira veriyorduk her ay. 9 ay 39 tl, kalan 3 ay 63 tl olacak şimdi.

Bu arada Alo konuştukça öde tarifesindeki fiyatlandırmalara nerden bakabilirim. Özellikle Almanya'daki sabit hatlara dakikası kaç kuruş merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: e6750

Ben de onu sormak istedim aslında. Fibernet de 6 ay %50 indirim olabiliyor yani? Ben yeni abone olacağım. Dün iptal bölümüne gittiğimde fibernet için %50 yok demişti MT. Adsl için oluyor dedi ama benim binaya da sadece fiber baglanabiliyormus. Tekrar denemekte fayda var o zaman?

Fiber için yapılıp yapılmadığını bilmiyorum. Ben sadece gidip indirim isteyin dedim. Fakat siz daha abone bile değilsiniz! Telefonunuz yok, internetiniz yok iptal bölümünden nasıl işlem yapacaksınız. Ama telefon alırsanız sabit ücret ödemezsiniz.

Dün iptal bölümüne gittim ve adsl için yeni abonelikte indirimden faydalanabilecegim söylendi. Sorun fibernete indirim vermemeleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PeR_FeCt

quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-le-Tam-Isabet-Kampanyasi.aspx#

bahsettiğiniz indirim bu linkteki ile aynı değil sanırım?

Bugün babam geçirmiş 1 yıl taahhüt vermiş ,netlimitsiz 8 59 liralık paketi 1 yıl boyunca 39 liraya kullanacakmışız.

ee bu linktekiyse hiç gitmeye gerek yok internettende başvuruluyor

sizin dediğiniz tarife bu değil mi? canturk bey
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-Alo-ve-Internette-12-ay-IndirimKampanyasi.aspx

sizin söylemiş olduğunuz tarife lakin burda internete %50 indirim koymamışlar sadece telefonun vergisini kesmişler

Kampanya lar fiyatlar karışmış çorba olmuş evinde sabit telefon olmayan anadolu da oturmayan biri ilk başvurusunda ne istemeli bilen bir arkadaş varsa paylaşırsa ve ilk mesaja konulursa iyi olur

• 12 Kasım saat 18:00 den beri internetim kesik.
    Defalarca arayıp arıza kaydı bırakıyorum ama düzelme yok. Ancak "Santral arızası, ne zaman düzelir belli değil" diyorlar.
    Bu nedenle BTK' ya şikayet ettim. Bakalım ne olacak.
    Beni TTNET' e mahkum eden diğer ISS' lere
  • Bugün Bahçelievler telekomdan 6 ay %50 indirimli+ttnet telefn konuştukça ode akşam7 sabah 7 bedava artı 2 ay ücretsiz tivibu şeklinde 30 liraya hallettim. emeği geçen bilgilendiren arkadaşa teşekkürlerimi iletirim. Ayrıca kampanyanın 3-4 ay önce başladığını söyledi MT bayan derin bir off çektim 4 aydır tt net öpüyormuş bizi diye :)
  • bilgilendiren arkadaşlara çok teşekkürler. ben de bugün pangaltı telekomdan işlemi yaptırdım. 12 ay tivibu sınırsız 8 mbit internet ve ttnet alo ya 42.5 tl ye evet dedim. açıkçası 39 tl için de çok kasmadım. bu arada mecburen modem de veriyorlarmış. sağolsunlar onu da aldık :) bunca zaman konuşmadığım telefona 20 tl + internete yeni tarife ile 63 tl verecektim. yani 83 tl yerine 43 tl. her ay 40 tl tasarruf. bundan daha sıcak fırsat olamazdıç
  • ben iki ay önce hem telefonumu hem internet hattımı iptal ettirdim.
    Şimdi bu kampanyadan yararlanacağım diye telekom müdürlüğüne gitsem abone olabilirmiyim
  • AKK olmayan ve fiyatı uygun olan bir internet paketi mevcut mu?
  • 6 ay taahhütsüz olayını telekomdaki mh lerine anlatamadım. 1 yıl taahhüt vereceksiniz diyor ve 6 ay 30 tl sonraki 6 ay 63 tl zorunlu olarak.
    sistem bu şekildemi arkadaşlar.
  • benim taahhut dun itibariyle bitti.

bu kampanyadan yararlanmak icin once musteri hizmetlerini arayip on iptal mi yaptirmam gerekiyor?

Su yuzden soruyorum on iptal yapilinca internet aninda kesiliyor da ondan

on iptalden sonra telekom mudurlugune gidip 39 lira olan tarifeye gecmeyi dusunuyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde yaklaşık14 ay daha tahahhütüm vardı. Bugün hem telefonu ttnet aloya geçirdim hemde 6 aylık %50 kampanyasından yararlandım. Birde memlekette kardeşimin kullandığı 6 gb kotalı net vardı onuda %50 indirimden faydalandırdım. Bilgi veren herkese teşekkürler.

• Bağlı bulunduğumuz Telekom müdürlüğüne mı gitmemiz gerekiyor arkadaslar?
    Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugbilgin

benim taahhut dun itibariyle bitti.

bu kampanyadan yararlanmak icin once musteri hizmetlerini arayip on iptal mi yaptirmam gerekiyor?

Su yuzden soruyorum on iptal yapilinca internet aninda kesiliyor da ondan

on iptalden sonra telekom mudurlugune gidip 39 lira olan tarifeye gecmeyi dusunuyorum..

ben ön iptal yaptırdım, kesilmedi ama.(net limitsiz ayda 59 tl olan paketti) Bence ön iptal yaptırmakla uğraşmanız zorunlu değil... Siz gidin merkeze,nasıl olsa yelkenler suya iner orada.. Benim taahhütüm sona erdi,uygun kampanyalarınız var mı diye bi sorun bakalım bu 39 luk kampanyadan bahsetmeden...İddia ediyorum siz istemeden önerecekler bu kampanyayı. Çünkü daha önce de yazdım ya, yaklaşık yarım saattir ben sırada beklerken abartısız 10 dk de bir telefon iptali için işlem yapıyordu temsilci.. Önereceklerdir kesin..

• quote:

Orijinalden alıntı: warland

6 ay taahhütsüz olayını telekomdaki mh lerine anlatamadım. 1 yıl taahhüt vereceksiniz diyor ve 6 ay 30 tl sonraki 6 ay 63 tl zorunlu olarak.
    sistem bu şekildemi arkadaşlar.

yanlışınız var,1 yıl taahhüt dediği ttnet alo konuştukça öde paket ücreti...Yani telefon taahhüdü. 6 ay süreyle 39 tl internet + telefon kullanacaksınız...6. ayın sonuna doğru internet eski fiyatına dönecek ama siz 6. aya yaklaşırken şimdiki gibi talepker olup yeni kampanya istiyorum diye tekrar görüşmeye gideceksiniz...Cancantük arkadaşın ilk mesajından benim anladığım bu...Bir bakın isterseniz...Telefona gelince,konuşmadığınız müddetçe geri kalan 6 ay boyunca internetinizi 6. ay iptal iptal etseniz bile telefona ücret ödemeyeceksiniz.. bi bit yeniği var bu işte.. Toptan hat kiralama diye bir başlık yazıyordu benim imzaladığım kağıtta.. 6 ay internet,1 yıl tahhütlü alo konuştukça öde paketi 39 tl..

• Selamlar arkadaşlar bugün turk telekomda ttnet için 6 aylık yüzde 50 kampanyasından ve ev telefonu kullandığımız için ttnet aloya geçirmedi ev avantaj 100 tarifesine geçiş yaptık.Telefon için 12 ay 500 dk her yöne hediye verildi.Telefon aylık kampanya boyunca 19 tl gelecek.Cep telefonum avea olduğu için birde kazı konuş tarzı kart verdi 12 ay avealılarla her ay 500 dk konuşma yüklenecekmiş.Ayda ortalama iki faturaya 100 tl veriyorduk.Şimdi 50 tl ödeyecez .
    Not:Bağlantım fibernet 20mbit e kadar sınırsız fiberlere de indirim oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymore -- 14 Kasım 2012; 18:09:19 >
  • Haziran'da sona erecek internet taahhüdüm için Telekom'a gittim. İndirim istediğimi yoksa iptal edeceğimi belirttim adam ekrana baktı taahhütunuzun bitmesine daha var demesine rağmen % 50 indirim uyguladı yani 6 ay boyunca 8gb netlimitsizi 30 tl den kullanabilecem. Ayrıca görevli beni telefon bölümünede yönlendirdi eskiden 100 dakikalık paketi 23 tl den kullanırken yeni tekliflerini kabul ederek 500 dk her yone cep te dahil 6 ay 12 tl 6 ay 23 tl den tarifemi değiştirdiler.
    Taahhüdü olan arkadaslar çekinmeden gitsinler telekom merkezlerine indirimi herkese uyguluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: deepndark

Bugün Bahçelievler telekomdan 6 ay %50 indirimli+ttnet telefn konuştukça ode akşam7 sabah 7 bedava artı 2 ay ücretsiz tivibu şeklinde 30 liraya hallettim. emeği geçen bilgilendiren arkadaşa teşekkürlerimi iletirim. Ayrıca kampanyanın 3-4 ay önce başladığını söyledi MT bayan derin bir off çektim 4 aydır tt net öpüyormuş bizi diye :)

Dostum öğlen arası açık mı oluyor? Ana binayamı girdib yoksa yanında açılan işle merkezi var oraya mı girdin?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.