- x
TTNET KAMPANYALARI | TTNET ALO | TTNET FİBERNET/HİPERNET/ADSL | TAAHHÜTLÜ/TAAHHÜTSÜZ
14686 Cevap645032 Görüntüleme292 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     3 [5] 7 8 9 10 11 12      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1651 Mesaj
8 Kasım 2012; 15:17:33 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: altcha

Bende bugün babamı yolladım. Normal tarife kısmına gitmiş önce,3lü pakete geçmeyi isteyince onlar bu tarifeyi ekranda goruyorlar ama 3lü tarifeyi vermeye yetkileri yok veya başka illere açıldı diyorlar. Bende babamı iptal bölümüne yönlendirdim. Oradaki kişi ile telefondan konuştum, bana sizin bölgenize tivibu hizmeti veremiyoruz(o bölge için yatırım yapılması lazım vs) dediler o yüzden sistem sizin telefona bu tarifeyi verdirtmiyor diye bahane ürettiler. Bende siz beni bu tarifeye alın tivibuyu kullanmıyacam dememe rağmen bu tarifeye geçiremeyiz diye tutturdular. Mecburen bizde %50 indirim sınırsız 6 ayı ve konuştukça odeyi seçtik. 6 ay sonra yeni tarifeye bakacağız.

Toplamda ne kadar fatura gelecek? 30 lira mı?

58 Mesaj
8 Kasım 2012; 15:47:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Jackdaniels_35

Toplamda ne kadar fatura gelecek? 30 lira mı?

Evet ilk 6 ay toplam 30 lira. Evdekileride uyardım ev telefonunu kullanmayın cep kullanın diye. İnternette taahhüt yok. 12 ay telefonu kapamama taahhütü var . İşin aslı (üçlü tarife) 9 ay 39 =351 ile (%50)6 ay*29.5 + 3 ay 59 =354 arasında 9 aylık süreçte tt zam yapmadıkça fazla fark yok. Hangisi işinize geliyorsa onu yaptırabilirsiniz.

90 Mesaj
8 Kasım 2012; 15:55:49 

Konuyu açan arkadaşıma bizi bilgilendirdigi için teşekkürlerimi sunuyorum bende dün tel+ net kapatma için gittim telekoma benide aynen 9 ay 39.90 + konuştukca öde kampanyasına geçirdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecher.badboy -- 8 Kasım 2012; 16:13:18 >

₪ HTC One™ ₪

9 Mesaj
8 Kasım 2012; 16:05:43 

Arkadaşlar benim ttnet aboneliğim yoktu önceden bu kampanya başladığım zaman benden artı olarak modem ücreti alacaklarmı?

Bunu sormayı unuttum

4954 Mesaj
8 Kasım 2012; 16:09:19 

quote:

Orijinalden alıntı: lecher.badboy

Konuyu açan arkadaşıma bizi bilgilendirdigi için teşekkürlerimi sunuyorum bende dün tel+ net kapatma için gittim telekoma banada aynen 9 ay 39.90 + konuştukca öde kampanyasına geçirdiler

hangi il, ilçe acaba

90 Mesaj
8 Kasım 2012; 16:15:35 

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

hangi il, ilçe acaba

İstanbul/Üsküdar dostum

₪ HTC One™ ₪

4954 Mesaj
8 Kasım 2012; 16:18:45 

quote:

Orijinalden alıntı: lecher.badboy

İstanbul/Üsküdar dostum

hayırlı olsun..

bende smile adsl i taşıyayım o zaman..

90 Mesaj
8 Kasım 2012; 16:22:21 

Sağol bu çevreden misin sende

₪ HTC One™ ₪

259 Mesaj
8 Kasım 2012; 16:48:44 

Arkadaşlar kimse sormamış ama,
Mevcut analog telefon hattı aynı kalıyor mu? Yoksa Modem üzerinden VOIP mi oluyor?
Mevcut telefon numaranız değişiyor mu? Değişmiyorsa sizi yine şehir içinden alan kodu çevirmeden arıyabiliyorlar mı?
Selamlar

464 Mesaj
8 Kasım 2012; 17:25:53 

interneti taşıma diye birsey olurmu mesala biriden ttnete hat tasıyıp sonra sizin geçtiğiniz tarifeye gecirirlermi interneti

151 Mesaj
8 Kasım 2012; 17:28:25 

Ben de bu yazıları okuduktan sonra ttelekoma gittim. 20 mb 12 gb kotalı 45 tl ödüyordum. 24 ay taahhütüm vardı. Taahhütten dolayı uygun fiyata sınırsıza geçemiyordum. Görevliye arkadaşın anlattığı 30 tllik kampanyaya geçmek istediğimi, 90 tl tutan ayrılma cezamı ödeyeceğimi, olmuyorsa interneti ve ev telefonunu iptal etmek istediğimi söyledim. Oda size 6 ay için 20mb fibernet sınırsız interneti %50 indirimli verelim -32.5 tl ediyor-, önemli olan müşteri memnuniyeti dedi. Hesapladım 190 tl kar ediyorum. Yanlız eski 24 aylık taahhüdüm devam edecek. 6 ay sonunda nasılsa (taahhüdünüz olsa dahi) yeni kampanyalar olur, o zaman tekrar görüşürüz dedi. Ben de yeni mukaveleyi imzalayıp mutlu mesut evin yolunu tuttum. 6 ay sonunda Allah kerim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turnasuyu -- 8 Kasım 2012; 19:15:30 >

LG LW5500 LED TV
GİGABLUE HD 800
DRAMBOX 500S
2013 TİGUAN CHROME EDİTİON 1.4 TSİ BLUEMOTION 160HP DSG ÇAKIL GRİSİ

495 Mesaj
8 Kasım 2012; 20:45:05 

merhaba arkadaşlar bendede ttnet in 6gb lık yalın interneti var taahhütsüz bende acaba yararlanabilirmiyim söylediğiniz tarifeden? yalın internete de olur mu acaba?

2004 Clio II HB 1.4 16V Privilege-Atiker safe fast

40 Mesaj
8 Kasım 2012; 21:04:53 

Bende yalin internet var onun icin var mj kampanya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

224 Mesaj
8 Kasım 2012; 21:06:28 

S.A
Arkadaşlar birkaç gündür bu konuyu takip ettim. Hiç kullanmadığım halde her ay en az 30 lira fatura gelen ofisimin telefon hattını boş yere fatura ödemekten bıkarak ekim ayında dondurmuştum.( sadece telefon ADSL kullanmıyorum ). Bu konuda bahsi geçen kampanya ilgimi çekti ve bugün Telekom Hatay Merkez şubesine giderek İPTAL fişi sıra numarası aldım. Görevliye direkman konuyu açtım. Hattımı dondurduğumu, iptal etmeyi düşündüğümü söyledim. İptal düşünen abonelerinize avantajlı kampanya yapmışsınız diyerek bu forum konusunda bahsedilen hizmetleri sordum, doğruladı. Neticede Netlimitsiz 8 Mbit Sınırsız İnternet + TTNet ALO Paketi + TİVİBU üçlü paket 12 AY TAAHHÜTLE aylık 39,90 TL almayı kabul ettim sözleşme imzaladım. Şimdi kısaca aramızda geen diyaloğu aktarıyorum.

Ben - ADSL abonesi değilim. Sadece telefon hattım var. onu da dondurdum. yinede bu paketi alabilirmiyim

Görevli - Evet, numaranızı TTNet' e taşıyacağız. ve üçlü paket aboneliğinizi aktifleştireceğiz.
Ben - Ücret herşey dahil 39,90 liramı. telefona ayrı sabit ücret ödeyecekmiyim. internet limitsiz mi. tivibu kullanırken ADSL hızı etkilenir mi
Görevli - Tüm hizmetler dahil aylık ücret 39,90 Tl artı her ay 2,5 tl aktivasyon ücreti taksiti toplamda 42,50 tl fatura gelecek. ayrıca unutmadan, sadece ilk ay faturasına mahsus olmak üzere 15 TL bilmem ne ücreti ek olarak gelecek. ( hatırlamıyorum ne dediğini entegre açma ücreti filan bişi dedi.) Sadece ilk faturaya gelecek bir sefere mahsus. Başka bir sabit ücret ödemiyorsunuz, telefonu kullandığınız miktarda ücret faturaya yanısr.İnternet limitsizdir. ADSL kullanımı tivibudan bağımsız olacak etkilenme sözkonusu değil.
Ben - 12 aydan sonra ücretler ne alemde olacak.
Görevli - ADSL 65 tl, tivibu bıdı bıdı ttnet alo bıdı bıdı filan dedi süre sonunda gelin yeni avantajlı paketlere alırız sizi filan dedi.
Ben - ADSL Modemi, tivibu modemi süre sonunda iade edilecekmi
Görevli - evet, sözleşme sonunda bize iade edeceksiniz.
Ben - Ne zaman hizmet aktifleşir
Görevli - 2 gün içinde

falan fistan kısacası öyle geçti. sözleşme örneklerinden birer örnek aldım sorusu olan sorabilir.
%50 indirimli ADSL kampanyasını özellikle sordum. O kampanyadan sade ADSL aboneliği olanlar faydalanabiliyor. Limitsiz İnternet 30 TL + 15 TL ttnet alo paket ücreti ödeniyor. yani hiçte avantajlı değil aslında.

hesaba göz atmak isterseniz kısaca Üçlü paket ücretlendirmesi aşağıdaki gibidir.

Netlimitsiz 8 Mbps : 25,10 TL x 12 AY
Tivibu MAXİ paket : Ücretsiz x 12 AY
TTnet ALO : 13,90 x 12 AY

EDIT : Yalın interneti olanlar da yararlanabilir. Hattımızı İptal etmek için geldik demeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmir -- 8 Kasım 2012; 21:22:34 >

*{ LG G2 D802 32 GB GOLD } *
** { ASUS K55VJ-SX077D } 3. nesil Intel® Core™ i7 Quad Core - 3630QM Processor **
(6M Cache, up to 3.40 GHz) | NVIDIA GeForce GT 635M 2GB | 16 GB DDR3 1600 Mhz | 1 TB SATA | 15.6" FULL HD

*** { 2005 CITROEN C4 SX 1.6 HDI 110 HP - Amiral Mavi } ***

161 Mesaj
8 Kasım 2012; 21:25:07 

quote:

Orijinalden alıntı: esmir

S.A
Arkadaşlar birkaç gündür bu konuyu takip ettim. Hiç kullanmadığım halde her ay en az 30 lira fatura gelen ofisimin telefon hattını boş yere fatura ödemekten bıkarak ekim ayında dondurmuştum.( sadece telefon ADSL kullanmıyorum ). Bu konuda bahsi geçen kampanya ilgimi çekti ve bugün Telekom Hatay Merkez şubesine giderek İPTAL fişi sıra numarası aldım. Görevliye direkman konuyu açtım. Hattımı dondurduğumu, iptal etmeyi düşündüğümü söyledim. İptal düşünen abonelerinize avantajlı kampanya yapmışsınız diyerek bu forum konusunda bahsedilen hizmetleri sordum, doğruladı. Neticede Netlimitsiz 8 Mbit Sınırsız İnternet + TTNet ALO Paketi + TİVİBU üçlü paket 12 AY TAAHHÜTLE aylık 39,90 TL almayı kabul ettim sözleşme imzaladım. Şimdi kısaca aramızda geen diyaloğu aktarıyorum.

Ben - ADSL abonesi değilim. Sadece telefon hattım var. onu da dondurdum. yinede bu paketi alabilirmiyim

Görevli - Evet, numaranızı TTNet' e taşıyacağız. ve üçlü paket aboneliğinizi aktifleştireceğiz.
Ben - Ücret herşey dahil 39,90 liramı. telefona ayrı sabit ücret ödeyecekmiyim. internet limitsiz mi. tivibu kullanırken ADSL hızı etkilenir mi
Görevli - Tüm hizmetler dahil aylık ücret 39,90 Tl artı her ay 2,5 tl aktivasyon ücreti taksiti toplamda 42,50 tl fatura gelecek. ayrıca unutmadan, sadece ilk ay faturasına mahsus olmak üzere 15 TL bilmem ne ücreti ek olarak gelecek. ( hatırlamıyorum ne dediğini entegre açma ücreti filan bişi dedi.) Sadece ilk faturaya gelecek bir sefere mahsus. Başka bir sabit ücret ödemiyorsunuz, telefonu kullandığınız miktarda ücret faturaya yanısr.İnternet limitsizdir. ADSL kullanımı tivibudan bağımsız olacak etkilenme sözkonusu değil.
Ben - 12 aydan sonra ücretler ne alemde olacak.
Görevli - ADSL 65 tl, tivibu bıdı bıdı ttnet alo bıdı bıdı filan dedi süre sonunda gelin yeni avantajlı paketlere alırız sizi filan dedi.
Ben - ADSL Modemi, tivibu modemi süre sonunda iade edilecekmi
Görevli - evet, sözleşme sonunda bize iade edeceksiniz.
Ben - Ne zaman hizmet aktifleşir
Görevli - 2 gün içinde

falan fistan kısacası öyle geçti. sözleşme örneklerinden birer örnek aldım sorusu olan sorabilir.
%50 indirimli ADSL kampanyasını özellikle sordum. O kampanyadan sade ADSL aboneliği olanlar faydalanabiliyor. Limitsiz İnternet 30 TL + 15 TL ttnet alo paket ücreti ödeniyor. yani hiçte avantajlı değil aslında.

hesaba göz atmak isterseniz kısaca Üçlü paket ücretlendirmesi aşağıdaki gibidir.

Netlimitsiz 8 Mbps : 25,10 TL x 12 AY
Tivibu MAXİ paket : Ücretsiz x 12 AY
TTnet ALO : 13,90 x 12 AY

EDIT : Yalın interneti olanlar da yararlanabilir. Hattımızı İptal etmek için geldik demeniz yeterli.

Sizin paket biraz farklı. Bölgesel bir kampanya olması gerek. Forumda konusu var.

http://forum.donanimhaber.com/m_66803088/tm.htm

BURAYA BAKMADAN MARKETE GİTMEYİN!!!
TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

4786 Mesaj
8 Kasım 2012; 21:33:11 

hmm bende sarıyerdeyim.. taahütüm bitti ve dün mektup gelmiş aralıktan itibaren sırf internet 63tl olacak diye.. ben sanırım 55 ödüyordum.. Bende geçebilirim o halde..

550D 18-55mm IS, 50mm 1.8
Citröen Grand Picasso
Galaxy Note 2 Titan Grey
DH 2005 Üyesi

770 Mesaj
8 Kasım 2012; 21:51:21 

Arkadaşlar benim daha önce ev telefonum vardı ve kapattırmıştım. şimdi ise yalın internet çektirmek istiyorum. lütfen zaman ayırıp bana bilgi verirmisiniz en uygun sınırsız yalın internet bağlatmam için izlemem gereken yol nedir?

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
2 gün 3 sa. 5 dk. kadarı kaldı.
8 Kasım 2012; 23:26:31 

quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

hmm bende sarıyerdeyim.. taahütüm bitti ve dün mektup gelmiş aralıktan itibaren sırf internet 63tl olacak diye.. ben sanırım 55 ödüyordum.. Bende geçebilirim o halde..

Bende Çayırbaşı'ndayım.Şuan taahhütüm yok ve 59TL ödüyorum ADSL için + ortalama 25TL ev telefonu. Önümüzdeki hafta Gayrettepe'ye gitmeyi düşünüyorum.Siz önden bir gidip duruma göre haber verseniz çok iyi olur aslında

847 Mesaj
8 Kasım 2012; 23:44:40 

Devam eden taahhütüm var hala, gidip bende aboneliğimi kapatmak istiyorum desem bu indirimi sunarlar mı acaba? :)

4786 Mesaj
8 Kasım 2012; 23:52:54 

quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

Bende Çayırbaşı'ndayım.Şuan taahhütüm yok ve 59TL ödüyorum ADSL için + ortalama 25TL ev telefonu. Önümüzdeki hafta Gayrettepe'ye gitmeyi düşünüyorum.Siz önden bir gidip duruma göre haber verseniz çok iyi olur aslında

Aslında süperonline'a geçmeyi düşünüyordum. Onda yalın internete geçersem her ay boşuna 15tl tel faturası ödememiş olurum. Telefon numaramı taşırsam daha da ucuz ama anlamadığım ben telefonu hiç kullanmıyorum. Telefonumu taşırsam sabit ücret de ödemeyecekmişim. Her ay 100dk paket varmış. Sabit telefonu kullanmazsam fatura gelmeyecekse o zaman daha da iyi gibi oluyor.

Ne dersin.. Yoksa gayrettepe yolları taştan mı

http://www.superonlinea...ronline_yalin_adsl.html

550D 18-55mm IS, 50mm 1.8
Citröen Grand Picasso
Galaxy Note 2 Titan Grey
DH 2005 Üyesi

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
9 Kasım 2012; 0:01:14 

quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Aslında süperonline'a geçmeyi düşünüyordum. Onda yalın internete geçersem her ay boşuna 15tl tel faturası ödememiş olurum. Telefon numaramı taşırsam daha da ucuz ama anlamadığım ben telefonu hiç kullanmıyorum. Telefonumu taşırsam sabit ücret de ödemeyecekmişim. Her ay 100dk paket varmış. Sabit telefonu kullanmazsam fatura gelmeyecekse o zaman daha da iyi gibi oluyor.

Ne dersin.. Yoksa gayrettepe yolları taştan mı

http://www.superonlinea...ronline_yalin_adsl.html

Hocam bence önce Gayrettepe'ye gidip ADSL+Telefon için 30TL veya 39TL'lik bir fiyat almaya çalışmamız lazım.İptal etmek istediğimizi söyleyip bu fiyatlardan birini önerirlerse sıkıntı yok ama iptal numarasını yemezlerse zaten iptal edip superonline'a geçeriz yani en azından Gayrettepe'yi bir yoklamak lazım (Yukarıda yazanlara göre %50 indirimli netlimitsizi önermek zorundalar)

161 Mesaj
9 Kasım 2012; 0:11:49 

quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

Hocam bence önce Gayrettepe'ye gidip ADSL+Telefon için 30TL veya 39TL'lik bir fiyat almaya çalışmamız lazım.İptal etmek istediğimizi söyleyip bu fiyatlardan birini önerirlerse sıkıntı yok ama iptal numarasını yemezlerse zaten iptal edip superonline'a geçeriz yani en azından Gayrettepe'yi bir yoklamak lazım (Yukarıda yazanlara göre %50 indirimli netlimitsizi önermek zorundalar)

Bende Gayrettepe'de yaptım işlemleri. Sizde gidip girişteki görevliden abonelik iptali için nuamara alın, üst kata çıkın ve sıranız gelince %50 indirimden yaralanmak istediğinizi söyleyin. Ayrıca Telefonuda TTNet'e taşıyıp sabit ücret ödemek istamadiğinizi söyleyin. İşleminizi hemen yapsınlar ve 6 boyunca limitsiz internet + telefona ayda 30 TL ödeyin.

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
9 Kasım 2012; 0:16:36 

quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

Bende Gayrettepe'de yaptım işlemleri. Sizde gidip girişteki görevliden abonelik iptali için nuamara alın, üst kata çıkın ve sıranız gelince %50 indirimden yaralanmak istediğinizi söyleyin. Ayrıca Telefonuda TTNet'e taşıyıp sabit ücret ödemek istamadiğinizi söyleyin. İşleminizi hemen yapsınlar ve 6 boyunca limitsiz internet + telefona ayda 30 TL ödeyin.

Çok teşekkürler dediğinizi yapacağım önümüzdeki hafta umarım bir sıkıntı yaşanmaz.

3664 Mesaj
9 Kasım 2012; 0:24:07 

Arkadaşlar ben de bugun yeni bir tarifeye başvurdum..kampanya bana cazip göründü..

İlk defa ttnet e abone olacağım sabit telefonum da yok..

12 ay taahhüt şartıyla Fiber internet 20 mbps limitsiz ilk 6 ay 32.5 tl sonraki 6 ay 65 tl modem bedava verilecek (ttnetin mülküyetinde olmak kaydıyla)

telefon bağlanacak ancak sadece ilk ay bağlantı ücreti vs.. fatura geleceği eğer kullanmazsam hiç fatura gelmeyeceği belirtildi.Özellikle burasını tekrar sordum..Zaten evde sabit telefonum yok dedim..Müşteri yetkilisi de telefonu bağlamanıza bile gerek yok dedi..Telefon paketini sade hat olarak işaretlememi söyledi..Konuştukça öde tarifesi değil ikisi aynı mı bilmiyorum..

Böyle bir kampanya var mı? Ben hiç duymadım..Sadece müşteri hizmetleri yekilisinin söylediklerine itimat edip sözleşme imzaladım..

190 Mesaj
9 Kasım 2012; 8:41:44 

quote:

Orijinalden alıntı: ertugbilgin

Bu konuyla sizin bahsettiginiz kampanyanin alakasi yok ki.

Sizin vermis oldugunuz yalin internet kampanyasi evet 39tl ama +15 yalin internet sabit ucreti var zaten taahhattunamede yaziyor.

Bu konuda ki kampanya ise kişiye özel herseydahil 39tl (sinirisiz internet+telefon)

evet bu konudaki kampanya değil başka yollarla yararlandım.
yapılan işlemler şöyle: sadehat ile telefon açıyorsunuz. adsl e başvuruyorsunuz. adsl hizmet no ve ev telefonunuzu yazdığınız bir abonelik taahhütnamesi var(interette bulamadım) ona bir kereye mahsus 10 liralık bir ücret alıyorlar ve telefon hattınızı konuştukça öde gibi bir tarifeye geçiyor.
belki mevcut abonelerde yararlanabiliyordur ama pek inceleme fırsatı bulamadım. işyerinde fırsat bulamıyorum ttnete gitmek için ama ttnet merkezlerinden birine gidip bu konuda bilgi alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maeds -- 9 Kasım 2012; 8:44:55 >

513 Mesaj
9 Kasım 2012; 9:17:00 

İzmirden bu tarifeye geçen varmı acaba?

6999 Mesaj
9 Kasım 2012; 9:18:35 

quote:

Hocam bu tarifeye geçtiğimizde tek bir faturamı gelecek eve ? yeni telefon faturası ve internetin faturası tek bir faturada mı gelecek ,? normalde interneti kendim ödüyorum telefonu bizimkiler ödüyor , bu tarifeye geçersem nasıl olacak

161 Mesaj
9 Kasım 2012; 9:45:26 

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Hocam bu tarifeye geçtiğimizde tek bir faturamı gelecek eve ? yeni telefon faturası ve internetin faturası tek bir faturada mı gelecek ,? normalde interneti kendim ödüyorum telefonu bizimkiler ödüyor , bu tarifeye geçersem nasıl olacak

Evet tek bir fatura geliyor. Konuşmazsalar telefonun bir maliyeti yok zaten. Konuşursalar faturada konuşma ücreti yazar ve onu öderler. Yada hepsini sen öde.

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

448 Mesaj
9 Kasım 2012; 9:48:02 

Limitsiz dediğiniz netlimitsiz mi? akk olan mı yani. ben gerçek limitsiz kullanıyorum da ona göre geçeceğim

4954 Mesaj
9 Kasım 2012; 10:12:03 

quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

Limitsiz dediğiniz netlimitsiz mi? akk olan mı yani. ben gerçek limitsiz kullanıyorum da ona göre geçeceğim

evet

1025 Mesaj
9 Kasım 2012; 10:34:09 

quote:

Orijinalden alıntı: alibaba

Arkadaşlar kimse sormamış ama,
Mevcut analog telefon hattı aynı kalıyor mu? Yoksa Modem üzerinden VOIP mi oluyor?
Mevcut telefon numaranız değişiyor mu? Değişmiyorsa sizi yine şehir içinden alan kodu çevirmeden arıyabiliyorlar mı?
Selamlar

Buna cevabı bende bekliyorum.

-

448 Mesaj
9 Kasım 2012; 10:35:25 

arkadaşa bahsedeyim o zaman. benim işime yaramaz, teşekkürler..

161 Mesaj
9 Kasım 2012; 10:37:03 

quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

Buna cevabı bende bekliyorum.

Hiç bir şey değişmiyor. Telekomda nasılsa TTNet'tede aynı.

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

2898 Mesaj
9 Kasım 2012; 11:32:52 

Konuyu ne zamandır takip ediyorum da hemen hemen herkes mevcut TTNET abonesi. Ben yeni eve çıktım. Ne telefon hattım var ne de daha önceden TTNET aboneliğim. Benim bu kampanyadan yararlanma imkanım yok sanırım.

Avea ile de aynısını yaşamıştım. Belli bir süre onların söylediği fiyat üzerinden kullandım sonra sıkı pazarlıkla istediğim fiyata anlaştım.

Telefon düşünmüyorum evime, yalın interneti şu anda yeni alacaklar için de geçerli midir bu kampanya?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Yoruldum Deme
Ölünce Dinlenirsin

6999 Mesaj
9 Kasım 2012; 11:46:47 

hehehhe

Bende geçtim biraz önce açıklayayım ;

TTNet 8mbit Limitsiz İnternet 50 gb AKK'li paketi olanlar (9 Ay Taahhütsüz) + TTNet alo Konuştukça Öde ( 12 ay ev telefonunuzu kapatmama taahhütü veriyorsunuz ) = 39.90TL

faturalar ise ayrı ayrı geliyormuş internetin faturası ayrı telefonun faturası ayrı , diyelim ki o ay boyunca hiç telefon ile konuşmadınız o zaman sadece internet faturası geliyormuş , konuşursanız ayrı olarak geliyormuş tabi sabah 7 akşam 7 saatleri dışında konuşursanız

Bu arada benim TTnet ile kazan 24 ay taahhütüm vardı yine de oluyor iyi oldu 63 TL ödemekten kurtulduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 9 Kasım 2012; 11:50:37 >

161 Mesaj
9 Kasım 2012; 11:57:15 

quote:

hehehhe

Bende geçtim biraz önce açıklayayım ;

TTNet 8mbit Limitsiz İnternet 50 gb AKK'li paketi olanlar (9 Ay Taahhütsüz) + TTNet alo Konuştukça Öde ( 12 ay ev telefonunuzu kapatmama taahhütü veriyorsunuz ) = 39.90TL

faturalar ise ayrı ayrı geliyormuş internetin faturası ayrı telefonun faturası ayrı , diyelim ki o ay boyunca hiç telefon ile konuşmadınız o zaman sadece internet faturası geliyormuş , konuşursanız ayrı olarak geliyormuş tabi sabah 7 akşam 7 saatleri dışında konuşursanız

Bu arada benim TTnet ile kazan 24 ay taahhütüm vardı yine de oluyor iyi oldu 63 TL ödemekten kurtulduk

Hayırlı olsun, ucuza internet kullanmak ve taahütten kurtulmak isteyenlere bire bir kampanya. İşlemleri nerede yaptırdınız?

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

6999 Mesaj
9 Kasım 2012; 11:58:29 

quote:

Hayırlı olsun, ucuza internet kullanmak ve taahütten kurtulmak isteyenlere bire bir kampanya. İşlemleri nerede yaptırdınız?

Eyvallah hocam , pederi müdürlüğe yolladım oradan yaptırdı

4954 Mesaj
9 Kasım 2012; 13:01:22 

quote:

Eyvallah hocam , pederi müdürlüğe yolladım oradan yaptırdı

bende gideceğim bakalım..

54 Mesaj
9 Kasım 2012; 13:10:52 

quote:

Hocam bu tarifede sadece 8 mbit limitsizmi 50 gb gb paketmi var ben 8 mbit akk sız almak istiyorumda onun içinde kampanyalı paketler varmı

161 Mesaj
9 Kasım 2012; 13:21:49 

quote:

Orijinalden alıntı: ciyomiyo

Hocam bu tarifede sadece 8 mbit limitsizmi 50 gb gb paketmi var ben 8 mbit akk sız almak istiyorumda onun içinde kampanyalı paketler varmı

Tam olarak bilmiyorum ama bütün tarifelerde indirim olması lazım.

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

164 Mesaj
9 Kasım 2012; 13:23:49 

İzmir'den yaptırabilen varsa pazartesi günü bende pederi müdürlüğe göndereceğim.

190 Mesaj
9 Kasım 2012; 13:31:39 

quote:

Orijinalden alıntı: ciyomiyo

benim yukarıda bahsettiğim yöntemi uygulayarak 9 ay değil 12 ay 81 liraya 8LİMİTSİZ tarifesini kullanabilirsin.
tekrarlıyım gidiyorsun sadehat açtırıp adsl tam isabet kampanyasına başvuruyorsun. ondan sonrada 1 sene telefonu kapatmayacağına dair bir abonelik var onuda taahhütlüyorsun. telefonun konuştukça öde oluyor. ttnet iletişim merkezine gittim. en fazla 1 sene taahhüt veririm telefonda kullanmak istemiyorum dedim o da yalın adsl daha pahalıya gelir dedi ve bu şekilde yönlendirdi.

5 Mesaj
9 Kasım 2012; 15:10:41 

Konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler..Bende bugün Bağcılar genel müdürlüğünden yalın 8 mb netlimitsiz tarifemi 6 aylığına 39tlye indirtdim..6 ay sonra görüşmek üzere dedim ve ayrıldım :)

460 Mesaj
9 Kasım 2012; 15:28:33 

TTNET mümkünse uzak dursun

41 Mesaj
9 Kasım 2012; 15:33:45 

İnterneti hemen 39 tl olan tarifeye geçirdiler ama telefonla ilgili mesaj falan gelmedi. Telefonu ttnet e geçirme işini daha sonra mı yapıyorlar?

154 Mesaj
9 Kasım 2012; 16:29:01 

cancantürk adlı arkadaşıma teşekkür ederim sayesinde bizde yararlandık.
biraz önce babam ttnet müdürlüğündeyken aradı ve yetkili kişi ile ben konuştum; biz telefonda konuştuğumuz için dk lı bir paket istedim, arkadaş ilk önce buradaki gibi 8 mb sınırsız interneti 9 ay taahhütsüz 39 TL ye dahil etti, sonrasında telefon için her yöne 100 dk lık paketi 23 TL olarak önerdi - 12 ay taahhüt verildiği için ayrıca kendileri her ay her yöne 500 dk eklediler oldu toplam ayda 600 dk her yöne :) sonrasında 23 TL üzerinden de ilk 6 ay indirim yaptı (%45) -14 TL oldu sonasındaki 6 ayda 23TL devam edecek (akşam 7 - sabah 7 devam ediyor) gerçekten çok iyi oldu benim için tekrar blgilendiren tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.

816 Mesaj
9 Kasım 2012; 16:57:44 

Bugün posta göndermişler ve paket 69 liraya cıkıcakmış ayın 1 inde peder fena köpürdü hem dünyanın en pahalı internetini satıyorlar filan diye açtı müşteri hizmetlerine bi güzel selam söyledi kapattı telefonu suratlarına kapattırıcam diyor wınn mınn idare edersiniz diyor kardeşimle konuşup gidelim şuraya belki 30 tlyi duyunca vazgeçer saolun bilgilendirme için

Yüz kere tas atıp vurmuşta olsan köpek senin elinden yediği lokmayi unutmaz. Ama alçağı ömrümce beslersen, okşarsan yine de ufacık birşey için seninle kavgaya tutuşur

259 Mesaj
9 Kasım 2012; 17:00:14 

Biz de hallettik ama ilginçtir telefon hattınız 2 gün kadar kapalı kalır demişler eşime. Öyle olunca tam vazgeçecekken TTNeti 6 ay taahhütsüz 30 TL yapmışlar. Telefon da yine Telekomda kalmış 12 ay taahhütle mevcut tarifemizin ücretini 6 ay süre ile 24 TL den 14,90 TL ye çekmişler. TTnet Alo ya geçemedik ama yine de karlı çıktık bu işten.
Konu iki farklı başlıkta yürüyor. Heriki başlığı açan arkadaşlara da teşekkürler.

Uzaklaştırılmış
12 gün cezanın,
4 gün 2 sa. 41 dk. kadarı kaldı.
9 Kasım 2012; 17:02:29 

quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

Bugün posta göndermişler ve paket 69 liraya cıkıcakmış ayın 1 inde peder fena köpürdü hem dünyanın en pahalı internetini satıyorlar filan diye açtı müşteri hizmetlerine bi güzel selam söyledi kapattı telefonu suratlarına kapattırıcam diyor wınn mınn idare edersiniz diyor kardeşimle konuşup gidelim şuraya belki 30 tlyi duyunca vazgeçer saolun bilgilendirme için

avea 3G super jet alırsanız sınırsız ama fatura arada 70TL'CİK fazla gelebiliyor... 59TL 124TL geldi...

2276 Mesaj
9 Kasım 2012; 17:30:54 

bu ay sırf 23 tl telefon faturası gelmiş hiç konuşmama rağmen bu mümkün mü ya ???

LG HB966TRW Blu-Ray Ev Sinema Sistemi |Samsung 40F8000 Led TV |

161 Mesaj
9 Kasım 2012; 17:32:14 

quote:

Orijinalden alıntı: maydogdu

İnterneti hemen 39 tl olan tarifeye geçirdiler ama telefonla ilgili mesaj falan gelmedi. Telefonu ttnet e geçirme işini daha sonra mı yapıyorlar?

Evet TTNet'ten telefonla ilgili mesaj sonra geliyor. Telekom, telefon için bu ay 1 Kasım'dan TTNet'e geçtgiğiniz tarihe kadar olan faturanızı gönderecek.

TTNET KAMPANYALARI
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

11 Mesaj
9 Kasım 2012; 23:09:13 

konuyu açan arkadaşa çok teşekkürederim
bende bugün gittim telekoma net6 paket kullanmaktaydım 32 tl idi kapattırmak istiyorum yada varsa indirimden yararlanmak istiyorum dedim taahütsüz 6 ay %50 indirim yaptılar 16 tl ödeyeceğim ev telefonu ise 23 tl den 12 ay taahüt vermek kaydıyla 6 ay %45 indirim yaptılar 500 dk heryöne konuşma verdiler 1 ayda faturalandırılmayacağını söyledi bu indirim iyi oldu 6 ay sonra tekrar görüşmek üzere deyip ayrıldım

16 Mesaj
9 Kasım 2012; 23:09:14 

quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

cancantürk adlı arkadaşıma teşekkür ederim sayesinde bizde yararlandık.
biraz önce babam ttnet müdürlüğündeyken aradı ve yetkili kişi ile ben konuştum; biz telefonda konuştuğumuz için dk lı bir paket istedim, arkadaş ilk önce buradaki gibi 8 mb sınırsız interneti 9 ay taahhütsüz 39 TL ye dahil etti, sonrasında telefon için her yöne 100 dk lık paketi 23 TL olarak önerdi - 12 ay taahhüt verildiği için ayrıca kendileri her ay her yöne 500 dk eklediler oldu toplam ayda 600 dk her yöne :) sonrasında 23 TL üzerinden de ilk 6 ay indirim yaptı (%45) -14 TL oldu sonasındaki 6 ayda 23TL devam edecek (akşam 7 - sabah 7 devam ediyor) gerçekten çok iyi oldu benim için tekrar blgilendiren tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.

Benimki de birebir aynısından...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1628 Mesaj
9 Kasım 2012; 23:27:42 

yarın sanırım oglene kadar calısıyorlar bende faydalanmaya calısıcagım bılgı gecerım

277 Mesaj
10 Kasım 2012; 1:54:36 

ben hiç TTnet abonesi olmadım, evimde telefon da yok fakat tablet ve masaüstü bilgisayarım var bu yüzden limitsiz internet alacağım ben bu anlattıklarınızdan yararlanabilir miyim en ucuz kaç TL'ye limitsiz kullanabilirim yardımcı olabilir misiniz çok sevinirim?

161 Mesaj
10 Kasım 2012; 2:04:19