Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: delascuevas20 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.399
Cevap
569
Favori
2.004.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tahhutum bitmesıne 6 ay kaldı benide aradılar ama konusamadım..ben ttnet alo ile birlikte 56 tl oduyorum 1-2 tlde konusma oluyor 57 58 tl 16mb 75 gb akk lı..bizim burda fiberde yok..yukarıdaki teklifleri inceliyorum 2 yılda hiç birsey değişmemiş dahada pahalılanmış..teknolojıde aynı..yazık gercekten de..
  • 1 agustos gunu yazili iptal talebinde bulunmustum. 7 gun içerisinde arayacaklarina dair bir mesaj geldi. Fakat arayan soran yok. Hattim iptal olmus mudur arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: befo

1 agustos gunu yazili iptal talebinde bulunmustum. 7 gun içerisinde arayacaklarina dair bir mesaj geldi. Fakat arayan soran yok. Hattim iptal olmus mudur arkadaslar?

Online işlem merkezine girebiliyorsan işlem geçmişi kısmından bakabilirsin hattının iptal olup olmadığına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezekos -- 8 Ağustos 2016; 11:30:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

1 agustos gunu yazili iptal talebinde bulunmustum. 7 gun içerisinde arayacaklarina dair bir mesaj geldi. Fakat arayan soran yok. Hattim iptal olmus mudur arkadaslar?

Online işlem merkezine girebiliyorsan işlem geçmişi kısmından bakabilirsin hattının iptal olup olmadığına.

Denedim giremiyorum. Sanirim iptal olmus. Peki bana 7 gun icinde aranarak bilgilendirileceksiniz seklinde mesaj gelmesine ragmen neden aramadilar acaba? Yani aramasinlar tabi de ben de arayacaklar sonra iptal olacak diye bekliyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Denedim giremiyorum. Sanirim iptal olmus. Peki bana 7 gun icinde aranarak bilgilendirileceksiniz seklinde mesaj gelmesine ragmen neden aramadilar acaba? Yani aramasinlar tabi de ben de arayacaklar sonra iptal olacak diye bekliyorum.

TTNET gibi şirketler müşteriye doymuş olduklarından olsa da olur olmasa da olur mantığında ilerlediğinden dolayı takmamış olabilirler.

Islak imzalı iptal başvurunuzun üzerinden 7 gün geçmişse iptal oluyor hat tamamen zaten hocam.
  • 7 gun gecti ama is gunu olarak degil. Hani tam iptal oldu diye bilgi de vermiyorlar. Bugun fatura için aradim hattınız iptal surecinde diyor. Bakalim ne olacak...

• Bugün fiyat araştırması yaparken 24 Mbps + 75 Gb + Vdsl modem 49.90 TL'ye bir bayinin internet sitesinde buldum, yolumun üstü olduğu için gidip sordum ve orada yazanların geçerli olmadığını farklı bir ücretlendirme çıkabileceğini söylediler. Neye göre fiyatlandırma yapıyorlar çok merak ediyorum ve halen beklentimi karşılayacak bi paket bulamadım
  • quote:

7 gun gecti ama is gunu olarak degil. Hani tam iptal oldu diye bilgi de vermiyorlar. Bugun fatura için aradim hattınız iptal surecinde diyor. Bakalim ne olacak...

Hocam ev telefonunuz varsa arayın bakalım cep telefonunundan çalıyor mu ?

online işlemlere girmeye çalıştığınızda ne gibi bir hata alıyorsunuz hayır çünkü hat iptal olsa da belli bir yere kadar giriliyor online işlemlere..

Hat iptal sürecinde dediler ise hocam ben iptal talebimi geri çekmek istiyorum diye belirttiğinizde geri çekebiliyorsa iptal talebini hattınız anında tekrar açılır..

Bu yolları deneyin bakalım.
  • befo B kullanıcısına yanıt
    Yüksek olasılıkla 444 0 375 sizi arayacak, bekleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Yüksek olasılıkla 444 0 375 sizi arayacak, bekleyin.

Tesekkur ederim ilginiz icin. Aramadilar :) az once mesaj geldi hattinizin iptal islemi sonuclandirilmistir seklinde. Yani hattim iptal oldu. Simdi superonline adsl kullanmak istiyorum ama port actirmam gerekiyormus. Bu konuda bilginiz var mi? Teşekkür ederim.

• 24mbps kadar 75gb akkli kampanyali fiyati 24 ay 59.9 yazmislar fiyat yuksek degilmi sizcede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMREG -- 9 Ağustos 2016; 22:10:17 >
  • Bugun itibariyle yüksek hız kampanyası 16mbit 52tl 24 ay tahahüt verdim.10tl 250dk tahahütü devam ettiği için beraber veremedim.Ücretsiz Vdsl modem yolladılar.Kapatsam 45e falan alırdım belki ama telefonun tahahütü olduğu için dokunmadım.
  • Yüksek, turk.net kullanmak daha mantıklı.

• befo B kullanıcısına yanıt
    Siz, iptal için mi başvurdunuz yoksa Internet taşımak için mi?

Mâdem Internet iptal edildi, artık yeni sağlayıcıya başvurmalısınız.

• Tasimak gibi bir sansim yoktu zira binada sadece fiber varmis ve port acilmadan adsl alamiyormusum. Şimdi port actirmak icin dilekce yazmam gerekiyormus. Superonline fiber bu yil icinde gelecekmis ama dedigim gibi benim internete ihtiyacım oldugundan ya mobille idare edeceğim yada port için mucadele edecegim. Port acmak icin telefonla yapilacak birsey yok saniyorum. Gidip bizzat basvurmam gerekiyormus. Mucadele edecegiz artik:)

• karşı apartmanda kardeşim var

bugün access point aldım ve balkona takacağım

wireless işini bu şekilde halledip gidip interneti kapatıyorum

bundan sonra ttnet arayıp adam akıllı bir teklif verirse devam ederim

aksi takdirde işim olmaz birdaha

türknetide deneyeceğim nasıl olsa taahhütsüz ve access point sayesinde her zaman bir alternatifim var
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    hocam yeni bina,altyapıda yeni yapıldı tt sorun çıkarır aylarca sürünürüm diye korkuyorum.

• TTNET kullanırken altyapı 16 Mbps i kaldırıyordu; şimdi turk.net kullanıyorum. Hızda değişiklik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 007messi

arkadaşlar gecen ay turk nete hattımı taşıdım 60 megabit 150 gb akk 60tl
    imkanınız varsa bence düşünmeden geçin

Kardeş nasıl hızlı mı? Kopma vb. sorun var mı? Bende düşünüyorum ama pek güvenemiyorum açıkcası..
  • Arkadaşım ttnette kopma filan yaşamıyorsan türk nette de aynı olur çünkü aynı alt yapı sadece fatura türk net
    Ben ilk açıldığında hızım 5 megabit açıldı sonra sorun çözüldü şu an 60 megabit kullanıyorum çok memmunum. Geçmeden hattının maxsimum alacağı hızı sorgulattır ona göre geç

• 
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.