Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.767
Cevap
577
Favori
2.027.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 ay taahhüt 24 mb hız 35 gb adil kullanım fıber modem yalın dahıl aylık 56,90 ıkı ay 25-25 fatura denıldı? Nasıl sizce uygun mu?
  • Merhaba.
    TTnet alo paketim geçen ay bitti. 5 tl ödüyodum konuştukça öde paketine.

Şu an sundukları 12 ay taahhüt 14 tl, 24 ay taahhüt 12 tl.
    Daha hesaplı bir kampanya var mı acaba? Telekom ofisine gitsem?
  • ayaz1309 kullanıcısına yanıt
    Ofise gidersen 10 tl gibi bir teklif sunacaklardır. Çağrı merkezini arayıp taahhüt bitti aynen devam etmezse internei kapatıyorum cezamı hesaplarmısınız felan diye bir blöf çek derim önce :) Çağrı merkezi 5 tl 12 ay taahhüt sundu bana geçen haftalarda ben kabul etmedim o ayrı :)
  • valuable kullanıcısına yanıt
    Çok iyi yapmışssınız. Aynı paket türktelekomda 60 tl den aşağı değil(49.90) Vodafone 60 tl ye bir de tablet veriyor yanına. İyi veya kötü tablet tablettir ttnet resmen sömürüyor haziran sonunda telefon taahhütü bitince vodafone a geçmeyi düşünüyorum tşk verdiğiniz bilgiler için.
  • turk.net kullanan varmı tavsiye edermisiniz?

aradım eski ttnet modemini kullanırsnız diyor, 1000 dk telefon heryöne ücretsiz, 150gb sınırsız internet 60 tl
  • valuable kullanıcısına yanıt
    eski modem kullanılabilirmi yoksa yeni modem mi almak gerekiyor, bağlantısı nasıl, memunmusunuz
  • 35 mpbs 100 gb 69 tl ye aldım. Modemi de hemen orada aldım. Önce ki sözleşme bittikten sonra fatura 8 mpbs 50 gb ye 88 tl gelmişti çıldırmamak elde değil ölümü gösterip sıtmaya razı mı ediyorlar ne.. Artık neyse ne üç aşağı beş yukarı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki ay önce ttnet konuştukca öde kampanyam bitti ve 5 TL olan ücretim 17 tl oldu. Aynı kampanyayı alamayınca 20 Güne yakın 17 TL den devam etti sonra MH aradım ve sonunda 5 TL lik kampanyayım aldım 12 Ay tahahüt vererek. fakat son gelen faturamı incelediğimde bana %30 indirim uygulamışlar yani 5 TL yerine 12 küsür Lira ödüyormuşum. MH da şikayet kaydı açtırdım konuşmalarımız dinlensin dedim ve bu gün aradılar evet doğru size 5 TL denmiş fakat siz daha önce bu kampanyadan yararlandığınız için 36 ay geçmeden aynı kampanyadan yararlandıramayız dedi mevcut 12 küsür ile devam etmek istermisin yoksa tahahütü bozalım üzret yansıtmadan ve fazla alınan ücretleri iade ettik dedi.
    Bende bunu Üzerine tahahüt falan bozmuyorum 5 TL den devam ederim ben onay verdim dedim . birde siz 36 ay geçmesi gerekiyor ikna kanpanyasından yararlanmam için diyorsunuz ama daha önce ben 3 defa yararlandım dedim sustu kaldı. baya birşeyler saydırdım ben hiç birşey kabul etmiyorum ben tahahhüt verdim dedim MH konuşma fırsatı hiç verdim çok kızdım ve telefonu kapadım bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner19 -- 9 Mayıs 2016; 17:19:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _trapzone_

24 ay taahhüt 24 mb hız 35 gb adil kullanım fıber modem yalın dahıl aylık 56,90 ıkı ay 25-25 fatura denıldı? Nasıl sizce uygun mu?

59 tl ye 24mbit hız 75gb akn + telefon konuştukça öde satıyorlar. illa yalın alacağım derseniz kota pazarlığı yapın bu paraya 75gb kullanıyor millet diye bence.
  • Bir umutla işten çıkıp eve geldim internet geldi diye. Modemi açtım, sinyal yok. Sözde hız testi yapıp, ping atacaktım :)
    Arıza kaydı oluşturduk. Umarım ucuz etin yahnisi hesabı günlerce sıkıntı yaşatmazlar.

Modem konusuna gelirsek eski modeminizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ben de öyle yapıyorum. Yeni kullanıcı adı ve şifreyi modem arayüzünüzden girmeniz yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vav1en

Ofise gidersen 10 tl gibi bir teklif sunacaklardır. Çağrı merkezini arayıp taahhüt bitti aynen devam etmezse internei kapatıyorum cezamı hesaplarmısınız felan diye bir blöf çek derim önce :) Çağrı merkezi 5 tl 12 ay taahhüt sundu bana geçen haftalarda ben kabul etmedim o ayrı :)

Az önce aradım yine aynı teklifi sundular. Kapatın dedim ben de
    Aramalarını bekliyorum artık..
  • ayaz1309 kullanıcısına yanıt
    Standardı yok bu ayarsızların
  • Taahhüt bitmeden bir gün önce arasam m.h. nı hattı kapatsam ıslak imzayı birkaç gün sonra halletsem sorun olur mu. M.h 59 lira veriyor. İkna masası 64 lira fiyat çıkardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: valuable

quote:

Dün akşam saatlerinde vodafone bayisine giderek formu doldurdum. 1 saat içinde sisteme girişini yaptılar mesaj geldi. Bugün sabah itibariyle başvuru onayı için arandım.

Yalın internet kullanacaklar için (24 ay taahhüt):
    16 MBit 60 GB AKN: 49.90 TL
    32 MBit 120 GB AKN: 59.90 TL

Fiyatlar makul. Süreç sonlandığında kaç günde bağlandığını da bilgi verme amacıyla buraya yazarım.

Telekom milyonlarca dolarlık reklamlar yapmaya devam etsin. Bizim cebimizden alıp celebrity'lerin ceplerini doldurmaya kalktılar. Umarım şu vodafone'da bir sıkıntı yaşamam.

TTNET aboneliğimin bitiş hikayesi:

1. Çarşamba sabah faks ile ıslak imzalı dilekçe gönderimi ve aynı gün içinde hizmetlerin askıya alınması.
    2. Çarşamba akşam Vodafone.net'e başvuru.
    3. Perşembe sabah teyitleşme ve başvuru onayı.
    4. Pazartesi sabah portun açılması ve internetin bağlanması.

Eve gidince hız vb parametreleri test edeceğim. Bir aksilik olursa yine buraya yazarım. Tertemiz, 3-4 iş günü içinde işlem tamamlandı arkadaşlar.

Telekomun fahiş fiyatlarını protesto etmek için 5 gün açıkta kalmak katlanılabilir bir süre.

Merhaba arkadaşlar, TTNET'in yeni fiyat politikası sebebiyle İSS değiştirme maceramla ilgili son kez bilgi vereyim.

Dün sabah portumun açıldığı bilgisini vermişti vodafone. Akşam eve gittiğimde sinyal yok, hüsran vardı. Hemen hem telefondan hem de web'ten şikayet kaydı oluşturdum. Sabah 09:30 itibariyle modem ışıkları sabitlenmiş.

Biraz önce işten gelip kontrol ettiğimde hızımı 4 MBit'e sabitlediklerini gördüm, hangi akla hizmetse artık (Hattım 10-11 MBit civarı destekliyor.)

Yine telefonla aradım ve hızla arttırımı ile ilgili talepte bulundum 2-3 dk içinde işlemi gerçekleştirdiler. Telefonda da bekletmediler.

Son durumda değerlerim aşağıdaki şekilde oldu. Toplamda 6 gün internetsiz kalmış oldum, hafta sonunu saymazsak 4 iş gününde aksaklıklara rağmen geçiş tamamlandı.
    16 MBit'e kadar 60 GB AKN / 49.90'dan başladık bakalım hayırlısıyla.

Downstream Upstream
    SNR Marjı : 6.5 15.0 db
    Hat Zayıflaması : 25.4 16.2 db
    Veri Oranı : 10179 797 kbps
    Max Oranı : 11076 1005 kbps
    CRC : 1 0

• Telefon olayını nasıl yaptınız?
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Telefon yok hocam, yalın. Ev telefonu hiç kullanılmıyor zaten bizde. O yüzden rahatça yalın alabildim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Telefon yok hocam, yalın. Ev telefonu hiç kullanılmıyor zaten bizde. O yüzden rahatça yalın alabildim.

Anladım sorunsuz kullanırsınız inşallah.

Ben şu an 24mbit hızla bağlandığımdan vodafone superonline turknet vs. bir firmaya geçsem aynı hızı alabilir miyim emin olamıyorum. Bu hıza da alıştığımdan değiştirmeye korkuyorum açıkçası. Size 10-11 mbit aldığınızı söylediğiniz hızı garanti ettiler mi sözleşme imzalamadan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

quote:

Anladım sorunsuz kullanırsınız inşallah.

Ben şu an 24mbit hızla bağlandığımdan vodafone superonline turknet vs. bir firmaya geçsem aynı hızı alabilir miyim emin olamıyorum. Bu hıza da alıştığımdan değiştirmeye korkuyorum açıkçası. Size 10-11 mbit aldığınızı söylediğiniz hızı garanti ettiler mi sözleşme imzalamadan?

Telefon hattınla beraber başka firmayı netini ve telefonunu taşırsan alabilirsin..

Yani hattın aynı kalmış olur

• Arkadaşlar internetim Süperonline, telefonum ise Türk Telekom üzerinden. Türk Telekom'un 49.90 liraya 8 mbit'e kadar kampanyasından faydalanmak istiyorum ama mevcut telefon hattıma ilk 15 ay %45 indirim, kalan aylar normal fiyat üzerinden taahhüt vermiştim ve taahhütün bitmesine yaklaşık 8-9 ay var. 49.90'dan faydalanabilmem için bu taahhütü bozmam gerekiyor fakat o durumda da tahmini 180-200 lira arası cezası olacak. Bugün bir görevli "O 15 aylık indirim süren bittiğine göre, tekrar taahhüt verirsin, eski taahhüt boşa çıkar, sen de yeni taahhütü iptal edersin, çok az bir bedel ödersin" diye bir akıl verdi. İptal masası ise bu sefer eskisinin devreye girip yine eskisi kadar bedel ödeyeceğimi söyledi. Daha önceden böyle bir işlem yapan var mı aranızda? Cezası ne olur?
  • Elhamdülillah kurtulduk ttnetten İnşallah
  • 
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.