Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: truva1975 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.781
Cevap
577
Favori
2.028.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
89. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dun ttnet hatti kapattirdim. Bugun aradilar tahahut vermeden telefon dahil 55 tl. Kabul etmedim. . tecrubeli arkadaşlardan fikir alayim, tekrar ariyorlar mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericx

mayıs ayında yeni eve geçiyorum.herhangibir internet aboneliğim yok.

sizce yeni aboneler için en uygun paket hangisi ?

Yeniyıl tarifesi. Çok ta avantajlı sayılmaz aslında. Hepsi birbirinden beter.

• Merhaba arkadaşlar 14 nisan da netavantaj taahhütüm bitiyor.TTNet alo ve internete 39+11=50 TL veriyorum.Telefonun taahhütüm 6 haziranda bitiyor.En dusuk ücretli sınırsız paket olarak neler oneriyorsunuz TTNet ikna paketleri için de taktikleri paylaşabilirmisiniz? Teşekkürler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vav1en

Merhaba arkadaşlar 14 nisan da netavantaj taahhütüm bitiyor.TTNet alo ve internete 39+11=50 TL veriyorum.Telefonun taahhütüm 6 haziranda bitiyor.En dusuk ücretli sınırsız paket olarak neler oneriyorsunuz TTNet ikna paketleri için de taktikleri paylaşabilirmisiniz? Teşekkürler..

Bende 39 tl oduyordum internete hocam simdi en ucuz 49 tl ye veririz diyorlar ben bekliyorum bakalim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gkhn003 kullanıcısına yanıt
    Eğer 49 tl vereceksek vodafone daha mantıklı geldi bana hiç olmazsa 16 mbit hızı var adsl :) Ttnet müşteri hizmetlerini bir arayıp neti kapattırcam diye bir zarflıyım bakalım teklifde bulunurlarsaa buradan paylaşıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vav1en

Eğer 49 tl vereceksek vodafone daha mantıklı geldi bana hiç olmazsa 16 mbit hızı var adsl :) Ttnet müşteri hizmetlerini bir arayıp neti kapattırcam diye bir zarflıyım bakalım teklifde bulunurlarsaa buradan paylaşıcam.

Tamam hocam bekliyorum..

• 25 Martta taahhüt bitmişti, dün de telekom ofisine gittim. 16mbit 100gb 49 lira + 10 lira telefon teklif etti. Bu fiyatı türknet taahütsüz veriyor, siz 24 ay bize mahkum ol diyorsunuz, eğer telefon dahil 49a verirseniz alayım ki bir cazibesi olsun dedim. Kız ekrandan baktı etti maalesef dedi ve dün türknete başvurdum.
    Kendileri bilir, türknette bir kaç ay kalıp cazip bir teklif çıkarsa oraya geçmeyi planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

25 Martta taahhüt bitmişti, dün de telekom ofisine gittim. 16mbit 100gb 49 lira + 10 lira telefon teklif etti. Bu fiyatı türknet taahütsüz veriyor, siz 24 ay bize mahkum ol diyorsunuz, eğer telefon dahil 49a verirseniz alayım ki bir cazibesi olsun dedim. Kız ekrandan baktı etti maalesef dedi ve dün türknete başvurdum.
    Kendileri bilir, türknette bir kaç ay kalıp cazip bir teklif çıkarsa oraya geçmeyi planlıyorum.

Bende deneyecegim sansimi hocam 50 tl ye telefon ile paket vermezse Turknet e gececegim

• Kapatma imzasini verdikten sonra telefonla arayip tum paketlere %50 teklif ettiler. Ben de en ucuzunu sectim. 38 tl telefon dahil. 16mbit 50gb. Alo konustukca ode. Hatta internet taahutu bitti telefon bitmesine 3 ay vardi. Onu sifirladilar. Yani kapatsam 65tl ceza oduycektim ama onlar bozdugu icin ceza yok.

• İnternet 24 Ay Taahhüt
    16 Mpbs 50 GB AKK
    İlk 2 Ay Ücretsiz
    44 TL.

Telefon 24 Ay Taahhüt
    Her yöne 250 Dakika
    10 TL.

22 Ay boyunca tek faturada 54 TL. gelecek ( İlk 2 ay 10 TL. gelecek )

İkinci tekliflerinde telefon için 5 TL.'ye her yöne 300 dakika teklif ettiler, ama bu seçenekte telefon taahhütü 12 ay olduğu için kabul etmedim. (telefon faturası 13. aydan sonra kabaracağı ve internete 24 ay taahhüt verdiğimden telefonu iptal edemeyeceğim için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

Kapatma imzasini verdikten sonra telefonla arayip tum paketlere %50 teklif ettiler. Ben de en ucuzunu sectim. 38 tl telefon dahil. 16mbit 50gb. Alo konustukca ode. Hatta internet taahutu bitti telefon bitmesine 3 ay vardi. Onu sifirladilar. Yani kapatsam 65tl ceza oduycektim ama onlar bozdugu icin ceza yok.

Benide aradilar bunu tekluf etseler kabul edicektim ama etmediler. Kapattilar.

Tahahutlu mu bu sizin 38 tl olan.

• fagala kullanıcısına yanıt
    Yok 6 ay indirimli.
  • Benide tekrar aradilar. Aynen bende 38 tl ye 75 akk 16 mbit 6 ay indirimli kabul ettim.

Bana da telefonda 75 demişti. Hatta anlatırken not almıştım. Sistemden girdim baktım 50gb yazıyor.
  • gaggag kullanıcısına yanıt
    Bu teklifler telefonla alınmıyor mu telekom ofisinemi gitmek gerekiyor.
  • bana 54 tl ye sadece internet veriyorlar ne kadar sıkıntılı bunlar şuana kadar 39 tl ödüyordum internete..
    6 ay indirim derken 6 aylık mı taahhüt ?
  • Arkadaslar yurtdisinda 100mbit download 100mbit upload kullandigim interneti turkiyeye gelince 100mbit download 1mbit upload kullaniyorum.

Biri bana bu aciklayabilir mi?

1mbit upload/100 mbit download biri bu sacma seyi aciklayabilir mi

• Merhaba bugün beni ttnet aradi 5 tlye 75 gb 16 mb olan paketinizi 100 gb cikaricaz 64 tl olacak dedi sizce kabul edeyim mi avantajli mi sonra ekstra bi ucretlendirme çıkmasın tam kabul etcektim kapattım. Fikirlerinizi ala
    yım.1.5 yıl taahhüt 75 gb 16 mb tarifem var.

• ulak33 U kullanıcısına yanıt
    Sürekli 75GB kotanızı aşıyor musunuz? Eğer aşmıyorsanız her ay ttnet e lüzumsuz ekstra 5TL vermek olur. Bana da benzer bir tektifle gelmişlerdi kotayı aşmadığım için reddetmiştim...
  • 
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.