Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.407
Cevap
570
Favori
2.005.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16 MB e kadar YALIN ADSL AKN olarak da 50-75 arası yakın zamanda ikna teklifi alan var mı?

sene dediğin çabuk geçiyor..Keşke geçen sene 24 ay yapsaymışım.şimdi ara iptal birimini iste,yüksek fiyat versinler.Git Osmanbey Telekoma iptal ettir imzala.ertesi gün arasınlar ikna biriminden teklif sunsunlar..

Bir referans fiyatı elimde olursa iyi olur..Yardımlarınızı bekliyorum :)
  • az önce gayrettepe telekomda idim. yalın internet 8mb 50 gb kota 62 TL, 16 MB 50GB kota 59 TL teklif ettiler. hız artınca fiyat düşüyor enteresan.kimse kalmamışmış 8 MB kullanan. e kardeşim istanbulun göbeğinde 16MB verdiniz de kullanmadık mı? evin olduğu mahalle 8MB destekliyor benim suçum ne? 62 TL den daha aşağı inemezmiş. görüşürüz taahhüt bu ayın sonunda dolunca iptal dilekçesinden sonra!!!
  • effida E kullanıcısına yanıt
    İnternet hizmet numaranızı özelden verebilir misiniz?Bir sonraki gidişimde "o fiyatta tarifemiz yok" lafını derdemez ...lerine sokmak için lazım olacak. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar fiyatlar çok yüksek değil mı 2 yıl sonra tarifelere 90 tl para vermek az değil tekirdağ da kullanılan yalın olan 50 tl civarı kotasız net yok mu
  • Arkadaşlar internet taahhütüm 03.02.2016 itibariyle bitiyor.
    Internet aboneliği üzerinden aldığım cihaz taksidinin bitmesine 5 ay var.
    Ev telefonunda ise taahhütsüz Sadehatt var ve ev telefonu aboneliği üzerinden aldığım cihaz taksidinin bitmesine ise 4 ay var.

Buna göre;
    En az 16 Mbps'ye kadar ancak en az 75 GB AKN olmak şartı ile 12 veya 24 ay taahhüt vererek alabileceğim en uygun paket hangisidir? (Fiyat listesindeki tutarlar uçuk)
    Telefon+Internet veya sadece internet taahhütü de olabilir.

Şimdiden teşekkürler.
  • internet taahhütüm bugün bitiyordu (03.02.2016) Gayrettepe telekoma gittim,ikna olmak istiyorum bunun için bana cazip bir teklif sunar mısınız dedim? Oradaki yetkili arkadaş iki seçenek sundu:

1- ULTRANET 16 Mbps LİMİTSİZ 75GB+Telefon+ZyXEL VDSL2 modem (hediye) =54TL (24 AY TAAHHÜTLÜ)

2- HİPERNET 24 Mbps LİMİTSİZ 75GB+Telefon+ZyXEL VDSL2 modem (hediye) =59TL (24 AY TAAHHÜTLÜ)

nasıl sizce hangisi uygun 5TL fark için HİPERNET imi seçmeliyim? yoksa gerek yok mu? Bilirkişilerin cevaplarını bekliyorum şimdiden tşkler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtastan -- 3 Şubat 2016; 21:11:21 >
  • Merhaba bir sorum olacak tahütsüz ev telefonu kullanıyoruz 38 tl geliyor ayrıca 32 tl yede tahüdü devam etmekte olan internet pakatim var ben bunu tek fatura altında indirimli bi paket sahibi olabilirmiyim
  • her ne kadar yeni, abonelere özel dese de interneti kapatacağım derseniz ikna kampanyası ile alacağınız fiyat herşey dahil (telefon dahil) 49 liradır... denenmiştir.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/yeni-yil-kampanyasi.aspx
  • çok teşekkür ederim bi denicem
  • Arkadaşlar, gerçekten yardımcı olmak isteyen biri varsa internet hizmet numarasını paylaşsa daha makul olacak.burada her kafadan bir ses çıkıyor.

Geçen hafta en ucuz 55 liralık teklif sundu iptal birimindeki çalışan.İptal biriminde çalışanların hepsi ne yazık ki iyi niyetli değiller.Babalarının şirketiymiş gibi teklif sunuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinanEnginizm -- 3 Şubat 2016; 22:07:58 >
  • Su anda ultranet 16mbit e ksdar llan tarifem var.ysrin tashut bitiyior diye m.h lerini aradim.
    Hesapli tarifeyi onerdi,24 mbite kadar 75gb akn+yeni vdsl modem gondereceklermis.
    56tl dediler.ben ev telini kapatmak istiyorum,yok yere her ay 18tl oduyorum.isin kotu tarafi ev teline 2 yil taahut yapmis babam.
    Yalin internet seklinde,ev telini kapatip yada yine uygun bir ev tel kamp+internet en uygun ne alabilirim ttnetten?

• Eve ilk defa İnternet alınacak ve ev telefonu yok tavsiyesi olan var mı?

• 16 Mbit 75 Gb Kota 24 Ay 44 TL teklif sundular. Modemde hediye. Ev telefonu içinde 12 ay her yöne 800 Dk 21 TL, Akşam 7 Sabah 7 3000 Dk..... Nasıl sizce ?
  • internet taahhütüm (03.02.2016) yani dün bitti,aynı gün Gayrettepe telekoma gittim,ikna olmak istiyorum bunun için bana cazip bir teklif sunar mısınız dedim? Oradaki yetkili arkadaş iki seçenek sundu:

1- ULTRANET 16 Mbps LİMİTSİZ 75GB+Telefon+ZyXEL VDSL2 modem (hediye) =54TL (24 AY TAAHHÜTLÜ)

2- HİPERNET 24 Mbps LİMİTSİZ 75GB+Telefon+ZyXEL VDSL2 modem (hediye) =59TL (24 AY TAAHHÜTLÜ)

nasıl sizce hangisi uygun 5TL fark için HİPERNET imi seçmeliyim? veya ultranetten 100 GB olanı mı seçsem onada yanlış hatırlamıyorsam 59 dedi?

özet hız mı yoksa kota miktarı mı sizce? Oyun oynamıyorum bu arada..

Bilirkişilerin cevaplarını acil bekliyorum çünkü sabah telekom ofisinde olacağım bi aksilik olmazsa ve kararımı vereceğim inş, şimdiden tşkler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtastan -- 4 Şubat 2016; 3:39:38 >
  • mtastan M kullanıcısına yanıt
    2
    port bitmeden kap internetini
  • Herkese merhaba,
    Ben de evime ilk defa internet bağlatacağım ve bulunduğum binada sadece Fibernet var. Telefon ederek sorduğumda internette de görülen yeni yıl kampanyasını tavsiye ettiler yani şu; FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35GB+ALO Konuştukça Öde Paketi 24 Mbps'ye kadar Limitsiz 24 Ay x TL 49,90

İster yalın internet isterse konuştukça öde şeklinde sanırım. Yeni üyelik yapacak biri için bundan daha iyi olma ihtimali yok sanırım? Uzun zamandır Telekom ile hiçbir şey yapmadığım için fiyatlardan hiç haberim yok
  • ebirol E kullanıcısına yanıt
    Modem vermiyorlar sanırım ? 7 TL' de modem parası ekleyin hocam.
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Onu sordum evimde 4-5 sene onceden kalma airties modem oldugu icin. Cevap olarak kullanim sureniz boyunca telekom ofisinden fibere uygun modem ucretsiz kullaniminiza tahsis edilecek, uyeliginizi bitirdiginiz taktirde geri alinacak dedi.

• ebirol E kullanıcısına yanıt
    Fiberse verirler ama Hipernette modem ücretli hocam.
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Bizim binada fiber olduguna gore ucretsiz olacak yani sayenizde teyit etmis olduk, tesekkur ederim. Peki hersey dahil 50tl fiyat iyi mi sizce?

• 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.