Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (841. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.732
Cevap
575
Favori
2.023.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 839840841842843
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet iptal biriminden ücretsiz modemde aldım .
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    nasıl döndünüz hocam :) iptal bölümünden mi, normalde düşük geçirmiyorlar ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

nasıl döndünüz hocam :) iptal bölümünden mi, normalde düşük geçirmiyorlar ya :)

24 ten 50 ye geçip tekrar geri dönülebiliyor.
  • Paket Bağlantı Hızı Kampanyalı Fiyat

ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB* 16 Mbps'e kadar 39,90 TL

HİPERNET LİMİTSİZ 35 GB* 24 Mbps'e kadar 39,90 TL

HİPERNET LİMİTSİZ 75 GB* 24 Mbps'e kadar 46,90 TL

TSK kampanyasi icin bu fiyatlar verilmis kampanyada.

Ancak kosullarda 15 tl yalin internet ucreti ve ilk baglanti ucreti olarak 2*24(ay)=48 tl ucret var yani +17 burdan geliyor.

Daha uygun bir kampanya var midir. Ay sonuna kadar internet baglatacagim uygun bir tarife ariyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi floods -- 19 Ocak 2016; 20:51:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: floods

Paket Bağlantı Hızı Kampanyalı Fiyat

ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB* 16 Mbps'e kadar 39,90 TL

HİPERNET LİMİTSİZ 35 GB* 24 Mbps'e kadar 39,90 TL

HİPERNET LİMİTSİZ 75 GB* 24 Mbps'e kadar 46,90 TL

TSK kampanyasi icin bu fiyatlar verilmis kampanyada.

Ancak kosullarda 15 tl yalin internet ucreti ve ilk baglanti ucreti olarak 2*24(ay)=48 tl ucret var yani +17 burdan geliyor.

Daha uygun bir kampanya var midir. Ay sonuna kadar internet baglatacagim uygun bir tarife ariyorum.

d smartın sitesinden tv + internet fiyatlarını araştırdım sanki daha uygun gibi geldi lakin bazı ücretleri aylık 2 tl aylık 4 tl gibisinden bindirmeler var galiba. şuan bende kararsız kaldım. süperonline uydunet dsmart ttnet bilemedim.

• kadirekinci kullanıcısına yanıt
    Superonline 8 megabit akk olmayani kullanıyorum berbat lanet olsun Superonline altyapisi cok berbat zaten adsli de ttnet altyapisindan aliyorlar ben bezdim

• quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

ttnet alo taahhüt geçen ay bitmiş, hiç haberim yok 18 liradan yazmışlar. Aradım 14 liradan aşağı veremeyiz dediler. Taahhüt vermeden BTK üzerinden şikayeti yapıştırdım, 12 ay taahütlü 5 liradan aldım

Benim İnternet paketi 2 yıl taahhütlü idi ancak ttnet alo 1 yıllık taahhüt vardı. Ttnet alo için aylık 5 tl ödüyordum ve bu ay taahhüt bittiği için yeni bir teklif için telefon ile aradığımda 14 tl den aşağıya fiyat vermediler. Hiç kullanmadığım telefon için bu fiyat fazla geldi. Bu konuda ne yapabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozel -- 21 Ocak 2016; 0:02:03 >
  • Uydunet tavsiyesini gördükten sonra sayfasındaki kampanyaları araştırdım çok mantıklı geldi. Tek sıkıntı yeni modem almak gerekiyor. O da aylık 6 tL ye mal olacak. Aradıklarında uydunete geçecem sağlam bi teklif yapın diycem yapmazlarsa kendileri bilir.
  • En kısa zamanda iptal birimine gidip şansımı denemem lazım.

Bakalım biz nelerle karşılaşıcaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stefler

Arkadaşlar yaklaşık 10 senedir taahhütsüz kullanıyorum interneti. Net limitsiz 50 gb akk kullanıyorum şuan. 75 civarında ödüyorum. Kapattırmaya gitsem daha uygun fiyat verirler mi ?

geç oldu ama arkadaşım herhalde daha uygununu verirler. neden boşuna fazladan okadar para ödüyorsun. en az 25 tl fazla ödüyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozel

quote:

ttnet alo taahhüt geçen ay bitmiş, hiç haberim yok 18 liradan yazmışlar. Aradım 14 liradan aşağı veremeyiz dediler. Taahhüt vermeden BTK üzerinden şikayeti yapıştırdım, 12 ay taahütlü 5 liradan aldım

Benim İnternet paketi 2 yıl taahhütlü idi ancak ttnet alo 1 yıllık taahhüt vardı. Ttnet alo için aylık 5 tl ödüyordum ve bu ay taahhüt bittiği için yeni bir teklif için telefon ile aradığımda 14 tl den aşağıya fiyat vermediler. Hiç kullanmadığım telefon için bu fiyat fazla geldi. Bu konuda ne yapabiliriz?

Merhaba, ben de aynı durumdaydım. 5 liradan kullandığım hizmetin taahhütle dahi 14 liraya çıkması, %200 zam yapılması, taahhüt bitimi haber verilmeden faturaya 18 liradan devam edilmesi gibi durumları BTK üzerinden ttnete gönderdim, ertesi gün arayan kişi 12 ay taahhütlü aylık 5TL'den paket tanımladı. TTnet alo için taahüt vermeden önce deneyin isterseniz.

• Benimde taahüt bitiyor. Sınırsız internet 50gb ve ttnet alo 55 veriyorduk. Şimdi nasıl durumlar bilmiyorum. Telefonla sorucam eğer uygun teklif gelmezse ofise giderim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

Benimde taahüt bitiyor. Sınırsız internet 50gb ve ttnet alo 55 veriyorduk. Şimdi nasıl durumlar bilmiyorum. Telefonla sorucam eğer uygun teklif gelmezse ofise giderim.

Hocam görüştünmü?

Gelişme olursa burdan da yaz da ona göre hareket edelim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eozel

quote:

Merhaba, ben de aynı durumdaydım. 5 liradan kullandığım hizmetin taahhütle dahi 14 liraya çıkması, %200 zam yapılması, taahhüt bitimi haber verilmeden faturaya 18 liradan devam edilmesi gibi durumları BTK üzerinden ttnete gönderdim, ertesi gün arayan kişi 12 ay taahhütlü aylık 5TL'den paket tanımladı. TTnet alo için taahüt vermeden önce deneyin isterseniz.

BTK ya şikayet yazdım ve şikayetim 21.06.2015 tarihinde ttnet'e iletilmiş. Ancak ne arayan var ne de soran

• Yok mu müdürlüğe giden gelen biri? Boşuna gitmeyelim. İşe yarıyomu? Alabilirmiyiz indirim?

• Merhaba,
    Bu ay taahhütüm bitiyor, ev telefonuda kullanıyorum, 50-75 gb akk uygundur ve hız düşümlü olmalı. Ekstra masraf istemiyorum. Hesaplı bir tarife önerirmisiniz?
  • Dun telekoma gittim arkadaslar.ttnet alo tah.biteli 5 gun olmustu. İnternette haftaya bitecekti. ikna tarifem bitcek varmi uygun bir tarife dedim. 2 yil icin 49tl ve 100gb akk.verelim dedi telefon dahilmis.hiz ayni 16lik dedi. Normalde 51tl oduyordum baska birsey eklenmez degilmi dedim. Fiyat supheli geldide :) Hayir baska birsey eklenmicek dedi. Bir sonraki faturaniz busekilde gelir dedi. Dedikleri cikarsa cok iyi. Ayrica baska hattan aveaya gecerseniz 6ay bedava.6ay da 15tl sanirim.1gb 500dk sms de vardi yanilmoyorsam. Tukcellde sozlesmem oldugu icin gecemedim. Sadece biz yapabiliyoruz bunu da dedi.bilginiz olsun...

• effida E kullanıcısına yanıt
    internet (16 Mbps,100 Gb Akk) +Telefon 49 Tl mi?..vallahi çok iyiymiş,iptal biriminden mi aldınız bu teklifi?
  • TTNET bitti şimdi Türk Telekom zamanı. Başlık da yakında değişir.
  • kmserdar kullanıcısına yanıt
    İptal biriminden alinacak teklif. Sira numarasi alirken iptal etmek icin sira isteyin/alin.

• 
Sayfa: önceki 839840841842843
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.